Para-web
Suuremad energiakanalid inimese kehas - Printerisõbralik versioon

+- Para-web (https://www.para-web.org)
+-- Foorum: Inimene ja energiad (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Foorum: Energiad meie ümber (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Teema: Suuremad energiakanalid inimese kehas (/showthread.php?tid=2814)

Lehed: 1 2


Suuremad energiakanalid inimese kehas - Celtic - 09-05-2008

Esmalt kui vaadelda inimest, siis jäävad silma energiakanalid kehast väljaspool. Ehk siis teatud chakrapunktide jätked.

Jalataldadest väljub energiakanal, mida kontrollib juurchakra. Ühendus maaga.
Põlvedes asuvad sakraalchakra kanalid. Seksuaalenergia kandjad.
Küünarnukkides solar pleksus ehk päikesepõimik. Elujõud ning maailmatunnetus.
Peopesad kontrollivad armastuseenergiat, nendega me võtame ja anname. Energeetikat juhib südamechakra.
Kolmas silm ning kroonchakra energiakanaliks on pealaest kuni taevani ulatuv, kõige jämedam ja kõige pikem kanal. Selle läbi on meie hing ühenduses meie tuuma, ehk vaimuga.

Ja lõppeks - kurguchakra on ainus emotsioonkeskus, mis suudab energiakanali muuta füüsiliseks. Seda me mõistame hääle läbi...


- Houston - 12-05-2008

Mida teeb chakra?


- Müstik - 12-05-2008

Ilmselt tahtsid küsida: mis on t¹akrad?
....
Tsakrad on inimese psühhokehas asuvad energiakeskused, mida läbib võimeid äratav astraalenergia. Ühtekokku 88 000 t¹akra hulgas on 7 peat¹akrat. Need paiknevad piki telge, mille alumine ots on lülisamba alaosa läheduses, ülemine aga peas.

Mida nad teevad - sellest just Cetlic rääkiski ju! Kui t¹akrad pole korras, siis inimene jääb haigeks, sest tema energiakanalid ei võta kosmose ehk astraalenergiat vastu.


- PiziIngliito - 12-08-2009

Tegin hiljuti paar avastust, mida sooviksin ka teiega jagada, kuid ei hakka päris uut teemat selleks tegema, sest leian, et see on energiakanalite avatusega justnimelt seotud.
Ühe sessiooni ajal hakkas minu keha automaatselt võtma hoiakuid: olin alguses jalad sirgelt, kuid mingi hetk panin automaatselt jalatallad omavahel kokku ja pea vajus järjest rohkem nö otseasendist kuklasse. Sellega saavutasin selle, et energiakanalid olid täiesti avatud. Miks ma sellest kogemusest aga räägin, nimelt kui hakkasin sellele pea kuklas asendile hiljem mõtlema, siis seostusid olukorrad, kus taolist kehahoiakut veel kasutatakse:
*sünnitus - kui naise pea on kuklas, siis on vaagen nö avatud lapse sündimiseks (Täiesti iganenud arusaam sünnituse lõpetamisest on see, et tuleb väljutusperioodis pressimisel lõug rinnale suruda! Ja selline juhendamine on sünnitusmajades siiani väga levinud);
*lapse sünd - ka lapse pea väljumisel see asend tal järjest süveneb;
*elustamine - sellel on muidugi ka anatoomiline põhjus, et hingamisteed avatud oleksid.

Siia tahaksin lisada ka selle, millest on kirjutanud Luule Viilma oma raamatutes. Ta toob lihtsaid näiteid, millised seosed on igasugu erinevatel probleemidel ja lülisambas tekkivatel muutustel - sealt omakorda häired erinevates organsüsteemides. Jagab samuti lihtsaid näpunäiteid harjutusteks, kuidas enda kehahoiakut parandada. Lähemalt võite lugeda tema online raamatust: http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7369


- Celtic - 12-08-2009

Pea kuklasse ajades reastuvad kõik 7 põhi emotsioonkeskust, ehk siis kolmas silm viiakse asendisse, mis lubab luua valgusekanali läbi inimese energiakeskuste.

Jalatallad vastastikku paneb energia ringlema, sel juhul vasak jalg võtab ja parem annab (kui oled ikka paremakäeline).




- PiziIngliito - 12-08-2009

Selgepilt, nüüd ma ka siis tean, millegipärast käib ikka praktika enne kui teooria Bleh


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Erfekt - 24-08-2012

Mis vahe on energia endasse võtmisel ja selle ise genereerimisel? Või on see puhtalt infovälja tuunituse küsimus, et "on see, millest olen teadlik?"

On ju juttu olnud, et mingite energiate võtmine endasse, ei pruugi teha head. neid on vaja aint selleks, et õppida. Kuni inimene õpib end tundma, saama aimu oma olemusest, et siis suunata oma energiat ja luua teisiti, kui selleks soov.

Chakra on teisesõnaga tundekeskus, mis seotud ka mingite elementide ja värvidega. Kui kõik tunded/ tsakrad on ühtviisi olulised, siis inimene on tasakaalus ja aura värv valge, kui ma ei eksi.


RE: - Minaelan - 24-08-2012

(12-08-2009, 14:49 )PiziIngliito Kirjutas: Tegin hiljuti paar avastust, mida sooviksin ka teiega jagada, kuid ei hakka päris uut teemat selleks tegema, sest leian, et see on energiakanalite avatusega justnimelt seotud.
Ühe sessiooni ajal hakkas minu keha automaatselt võtma hoiakuid: olin alguses jalad sirgelt, kuid mingi hetk panin automaatselt jalatallad omavahel kokku ja pea vajus järjest rohkem nö otseasendist kuklasse. Sellega saavutasin selle, et energiakanalid olid täiesti avatud. Miks ma sellest kogemusest aga räägin, nimelt kui hakkasin sellele pea kuklas asendile hiljem mõtlema, siis seostusid olukorrad, kus taolist kehahoiakut veel kasutatakse:
*sünnitus - kui naise pea on kuklas, siis on vaagen nö avatud lapse sündimiseks.

Nii ongi õigem lapsi sünnitada.
Huvitav oli see, et mõni aasta tagasi hakkasin ma ka sellises asendis magama. Suure padja peal ei suutnud enam uinuda, sest tunne oli, et pea surutakse ebaloomulikult ette.
Lemmikasend on magada poolkõvas voodis selili ilma padjata, lõdvestunult - sellises asendis on ka unenäod väga erksad ja tähenduslikud.
Vahel keeran paremale poole külili nö puhkama ja siis keeran ennast jälle "tööle" selili ja ilma padjata.
Energiaid siseneb minusse täpselt niipalju ja selliseid, kuipalju visualiseerin ja enda tarbeks ning ka mujale suunan - seda siis mediteerides enne uinumist.
Ja seejärel saabub parim aeg - öised unenäod.
Naudin ja õpin väga palju oma unenägudest Smile.




RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Celtic - 25-08-2012

(24-08-2012, 14:24 )Erfekt Kirjutas: Mis vahe on energia endasse võtmisel ja selle ise genereerimisel? Või on see puhtalt infovälja tuunituse küsimus, et "on see, millest olen teadlik?"
Inimene ise ei genereeri energiat. Energia lihtsalt on olemas ja on kõikjal. Inimene, nagu iga teinegi elusolend, võtab ja kasutab seda energiat, ent inimesel on oskus läbi iseenda seda energiat muundada, luua uut.

Tsitaat:On ju juttu olnud, et mingite energiate võtmine endasse, ei pruugi teha head. neid on vaja aint selleks, et õppida. Kuni inimene õpib end tundma, saama aimu oma olemusest, et siis suunata oma energiat ja luua teisiti, kui selleks soov.
Väga paljud vampiirid toituvad energiast, sest see pakub neile "täiskõhutunnet" ent reaalsuses on nagu söögiga - liialt palju süüa, siis hakkab kõht valutama ja tekivad seedeprobleemid. Energiat ei ole vaja kelleltki varastada või võtta, sest teda leidub kõikjal meie ümber. Varastatakse ja võetakse seetõttu, et ISE ei osata luua, ise ei osata võtta enda ümbert ja enda seest, ent teistelt osatakse läbi negatiivse käitumise.

Tsitaat:Chakra on teisesõnaga tundekeskus, mis seotud ka mingite elementide ja värvidega. Kui kõik tunded/ tsakrad on ühtviisi olulised, siis inimene on tasakaalus ja aura värv valge, kui ma ei eksi.
Mitte tunde- vaid emotsioonkeskus. Emotsioonid on need, mis aitavad meie hingel suhelda välisilmaga, läbi mille inimene TUNNETAB ja läbi tunnetuse tekivad tunded. Aura värvused on puhtalt taju põhjal tehtud järelduste tõlgendus ajus. Igasugune energia on värvitu ja silmale nähtamatu, seetõttu ei saa tal olla ka füüsilises reaalsuses värvust. See, millisena selgeltnägijad aurat näevad, on vaid nende aju tõlgendus - teatud lainete võnkumised tõlgendatakse sarnasuse printsiibil teatud värvusesse. Seetõttu on ka igasugused aurafotod petukaup.



RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Sfinxx - 22-02-2013

Tegin täna chakratega mingi testi ja tuli välja et mul on kõik chakrad suletud Sad


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Heakuulaja - 22-02-2013

(22-02-2013, 13:30 )Sfinxx Kirjutas: Tegin täna chakratega mingi testi ja tuli välja et mul on kõik chakrad suletud Sad

Millise testi tegid? Kui küsida tohib.


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Sfinxx - 22-02-2013

Tohib ikka küsida, nagunii pole 100% kindel et see tõele vastab. KUIGI samas tunnen ise ennast täpselt nii nagu sealt välja tuli Smile saa siis aru..

Siin link- http://www.chakrahealing.com/





RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - karusloom - 22-02-2013

Minu tulemused siis:
Foot -> Weak
Root -> Closed
Sacral -> Weak
Personal Power -> Weak
Heart -> Closed
Throat -> Weak
Intuitive -> Closed
Crown -> Closed


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Sfinxx - 22-02-2013

Minul olid Foot ja Root weak ja ülejäänud closed kõik Smile ei tea kuda need avatuks saax?? mediteerimine ja reiki pidi aitama vist..


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - karusloom - 22-02-2013

Pigem pakun, et tegemist on lihtsalt suunatud omakasupüütliku testiga mida ei maksa kullana võtta. Teha kindlaks inimese energia kanalite avatus küsimustikuga inimese psüühikale ei ole minu meelest päris õige aga samas olen ma suht võhik sellise maailma osas.
Open your mind, peaks töötama hästi ning mõtle õnnelike mõtteid need on minu jaoks asjad millega kuidagigi head energiat kehale sööta.


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Martichoras - 22-02-2013

Mulle see loll test ei meeldinud. Kõige peale oleks pidanud vastama, et "strongly disagree".
Internetiavarused on tegelikult täis kõiksugu labiilseid teste, mida eneseimetlejad armastaks täita.
Tõelised sensitiivid ja maagid ei kasuta ega vaja sääraseid totraid küsimustikke. Raha teenimise ja spämmi eesmärgil aga küll.
Psüühikal on siiski suur seotus inimese energiakanalitega. Samas ei saa täit ülevaadet labaste küsimustega.
Teemaks on siiski see, kuidas ja mis toimub. Tšakraid annab avada tegelt kergelt. Tuleb lihtsalt neid tunnetada, mõista nende asukohta ja panna energia uuesti pöörlema. Ma muidugi ei tea täpselt maakate energiatarbimisharjumuseid aga keskendudes konkreetsele energiasõlmikule, saab ka analüüsida, miks miski toimib või ei toimi.
Ei tasu kohe tõtata arvama, et energia ei voola, lihtsalt selle pärast, et mingi eit kodulehega nõnna ütleb.


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Sfinxx - 22-02-2013

Nagu ma enne ütlesin- nagunii ei vasta 100% tõele Smile


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - mässaja - 27-02-2013

(22-02-2013, 20:06 )karusloom Kirjutas: Minu tulemused siis:
Foot -> Weak
Root -> Closed
Sacral -> Weak
Personal Power -> Weak
Heart -> Closed
Throat -> Weak
Intuitive -> Closed
Crown -> Closed

Vaatasin seda värki ja see pani õlgu kehitama. Minu meelest on üks hea raamat "Valgus kätes" kus on on tsakrad hästi lahti seletatud ja sinna lisaksin veel "Iidsed õpetused algajatele" Olen mõlemad raamatud läbi lugenud ja julgen väita et need ei ole kirjutatud kommerts eesmärgil nagu paljud on.

[Pilt: 1_4_10063343.jpg]

[Pilt: R072515.jpg]


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Sfinxx - 27-02-2013

Mina panin ennast nüüd Kristallseansile kirja! On mul tšakrad kinni või mitte, aga tore oleks nagunii avada KÕIK energiakanalid ja tunda mis kasu sellisest seansist regulaarsel käimisel tekkida võib Smile


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - excubitoris - 27-02-2013

(27-02-2013, 10:45 )Sfinxx Kirjutas: Mina panin ennast nüüd Kristallseansile kirja! On mul tšakrad kinni või mitte, aga tore oleks nagunii avada KÕIK energiakanalid ja tunda mis kasu sellisest seansist regulaarsel käimisel tekkida võib Smile

Rahakotti on kergem kaasas kanda.
Kõik ülejäänud "tõestused" on hetkel olnud väga subjektiivsed ja kontrollimatud.


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - karusloom - 27-02-2013

(27-02-2013, 09:20 )mässaja Kirjutas: Vaatasin seda värki ja see pani õlgu kehitama. Minu meelest on üks hea raamat "Valgus kätes" kus on on tsakrad hästi lahti seletatud ja sinna lisaksin veel "Iidsed õpetused algajatele" Olen mõlemad raamatud läbi lugenud ja julgen väita et need ei ole kirjutatud kommerts eesmärgil nagu paljud on.

Tänud vihjete eest. Otsisin raamatuid ning leidsin "Iidsed õpetused algajatele" Apollo raamatupoes olemas olevat ning "Valgus kätest" peaks saadaval olema Raamatukoi raamatupoes. Kuigi ma ei tea halligi ei tšakratest ega energiatest on mul ometigi huvi / uudishimu teemaga täpsemalt tutvuda. Nädalavahetus siis raamatupoodi Smile




RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Minaelan - 27-02-2013

(27-02-2013, 22:20 )karusloom Kirjutas: Tänud vihjete eest. Otsisin raamatuid ning leidsin "Iidsed õpetused algajatele" Apollo raamatupoes olemas olevat ning "Valgus kätest" peaks saadaval olema Raamatukoi raamatupoes. Kuigi ma ei tea halligi ei tšakratest ega energiatest on mul ometigi huvi / uudishimu asjaga täpsemalt tutvuda. Nädalavahetus siis raamatupoodi Smile

Olen proovinud mitmeid asju raamatust "Iidsed õpetused algajatele" ja ei pettunud.
Kõige efektiivsem (vähemalt minu jaoks) on see - peeglist oma eelnevate elude nägusid vaadata.

See oli väga huvitav raamat ja huvitavad kogemused, mida selle kaudu sain Smile.




RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Heakuulaja - 21-04-2013

Mul tuli ka üks õhtu selline mõte pähe. Kuigi pole seda raamatut lugenud. Päris palju erinevaid kujusid oli näha.


RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - Minaelan - 22-04-2013

(21-04-2013, 22:55 )Heakuulaja Kirjutas: Mul tuli ka üks õhtu selline mõte pähe. Kuigi pole seda raamatut lugenud. Päris palju erinevaid kujusid oli näha.

Smile Varsti näed, et need korduvad. Mõnda tunnen/eraldan ma juba päris hästi. Seal raamatus ütleb, et need on meie eelnevate elude näod. Ise arvan, et nad võivad olla ka paralleelmaailmadest või ka tulevikust.



RE: Suuremad energiakanalid inimese kehas - missykissy - 30-08-2013

(22-02-2013, 17:58 )Sfinxx Kirjutas: Tohib ikka küsida, nagunii pole 100% kindel et see tõele vastab. KUIGI samas tunnen ise ennast täpselt nii nagu sealt välja tuli Smile saa siis aru..

Siin link- http://www.chakrahealing.com/

Minu tulemus;

Thank you for taking the Chakra Test. I am excited to share with you your results:

-------------------------------------------
Your Root Chakra is Closed
-------------------------------------------

If your Foot Chakra is STRONG you feel grounded and connected to a life purpose.
Your path and direction to do what you love feels open and clear. Opportunities and
people show up along the way to encourage and support you. Your desires turn in
to a reality and you are confident in manifesting a loving, abundant, supportive life for
yourself. You are confident that you are making a difference in the world as you move
forward in doing what you love.

If your Foot Chakra is WEAK or CLOSED you feel ungrounded and confused about your
life path and the direction you want to move forward on. You feel blocked and question
your choices and lack confidence in your decisions. Even after applying your best efforts,
You struggle with manifesting and often feel like everybody else gets what they want and
you never get what you want. You attract people who doubt your abilities and question you,
which just adds to your frustration and keeps you from moving forward in life.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your
entire energy system

-------------------------------------------
Your Root Chakra is Closed
-------------------------------------------

If your Root Chakra is STRONG you are in the state where you love your career and get
rewarded for being so good at it. Everybody envies you for your uncanny ability to make,
save and invest money. You always have more than enough money to go on holiday and
buy what you want, without feeling guilty afterwards. You always feel wanted and loved by
your friends and family, and you feel good about yourself when you look in the mirror, both
physically and emotionally.

If your Root Chakra is WEAK or CLOSED you tend to get stuck in an unfulfilling and unrewarding
career, and you never seem to have enough money, which leaves you worried and in debt.
Spending money is a harrowing experience for you, as you doubt your ability to budget effectively.
You suffer from weight or body issues, which leave you feeling unworthy and uncomfortable
in your own skin.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire
energy system

---------------------------------------------
Your Sacral Chakra is Weak
---------------------------------------------

If your Sacral Chakra is STRONG, you see sex in a positive light, as a glorious, pleasurable and
healthy activity. You enjoy passionate, frequent and long-lasting sex with your partner. Orgasms are
mind-blowing, and you and your partner often orgasm at the same moment. You make time to have
sex at least a few times a week, even if you've been married or attached to the same person for years.
You are always able to attract the right partners; compatible people who nourish you, fill you with joy
and make you a better person.

If your Sacral Chakra is WEAK or CLOSED, images of guilt and pain conjures in your mind when you think
about sex. You rarely have the time or inclination to have sex, and when you do, it's lackluster. You and your
partner rarely orgasm at the same time, and premature or delayed ejaculation may be a frequent problem.
You struggle to see yourself as 'sexy', and sometimes wonder how anyone could desire you. Your partners are
often wrong and incompatible for you, and you find yourself wondering if you'll ever find "the one".

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system

----------------------------------------------------------
Your Personal Power Chakra is Weak
----------------------------------------------------------

If your Personal Power Chakra is STRONG, you are admired for your confidence and healthy self-esteem, both in
your career and personal life. You're never afraid to speak your mind, and you empower those around you to do the
same. Your family, colleagues and community see you as a charismatic individual, determined to use your charisma
and power for making the world a better place.

If your Personal Power Chakra is WEAK or CLOSED you tend to struggle with self-esteem issues, and feelings of
unworthiness. You tend to question yourself when faced with important decisions like whether to move to another city,
change your career, get married to your partner or to have children. You feel like a victim in the world, and often feel
powerless to circumstances and other people's desires. You may also suffer from frequent stomach pains and stomach
anxiety.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system

--------------------------------------------
Your Heart Chakra is Closed
-------------------------------------------

If your Heart Chakra is STRONG, you enjoy comfortable, loving and empathic relationships at home, at work and in
your community. You get along with your family. Your friends see you as a reliable person. At work, you're known as
the one people can talk to. You feel a heartfelt sense of gratitude for how wonderful your life is, and feel compassion
for all around you.

If your Heart Chakra is WEAK or CLOSED, you tend to sabotage your relationships with distrust, anger, and a sense that
you'll lose your independence if you rely too much on others. You may struggle with commitment, experience frequent fights
or misunderstandings with your loved ones, and always keep yourself "on guard" in case you get hurt by someone.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system

---------------------------------------------
Your Throat Chakra is Closed
---------------------------------------------

If your Throat Chakra is STRONG, you are good at voicing out your thoughts, ideas and emotions to those around you. You're
admired for your willpower and strong communication skills, and your conviction to speak the truth, even if it may be uncomfortable
to some. Your career and personal life are enriched as a result.

If your Throat Chakra is WEAK or CLOSED, you constantly feel like nobody cares about your opinions, and that you have nothing of
value to say. You're likely to be known as the 'quiet one' in your professional and social circles, and you frequently settle with following
other people's opinions. You often suffer from a blocked and sore throat.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system

----------------------------------------------
Your Intuitive Chakra is Closed
----------------------------------------------

If your Intuitive Chakra is STRONG, you are able to make accurate intuitive decisions and evaluations about your career, your family
and the intentions of other people. You often know things without knowing exactly how you know them, and you have a clear sense of
direction and clarity in everything that you do. You have a vivid picture of where your life is headed, and the people around you are likely
to rely on you for guidance and advice.

If your Intuitive Chakra is WEAK or CLOSED, you have the tendency to feel helpless or lost when faced with decisions and judgment calls.
You are indecisive, uncommitted and unconfident of the decisions you end up making, because you have a history of making the wrong
ones. You feel spiritually lost, and your true purpose is unclear to you. You often get headaches and feel tension in your brow area.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system

---------------------------------------------
Your Crown Chakra is Closed
---------------------------------------------

If your Crown Chakra is STRONG, you perpetually feel connected to a higher power, be it God, Universal Consciousness or simply
your higher self. As you go through your daily life, you are always reminded that you are being watched over, and you feel immense
gratitude for the universal love and appreciation you feel towards yourself and others. Others describe you as "glowing".

If your Crown Chakra is WEAK or CLOSED you tend to feel little or no connection to a higher power, and always feel alone. You feel
unworthy of spiritual help, and perhaps even angry that your higher power has abandoned you. You often suffer from migraines
and tension headaches.

Click here to learn how to instantly heal your weak or closed chakras and strengthen your entire energy system



If the results show that at least few of your Chakras are weak or closed… Don’t worry, because that’s perfectly normal!
In fact it’s practically impossible to find a normal person with all their Chakras 100 percent strong and open!
But, and this is the important point here…

Once you know how, you’ll be able to instantly strengthen your Chakras at any given moment, and uplift any area of your life.
You see I’ve made it my life purpose to help people achieve total energetic balance with Chakra Healing, which in turn gives you
holistic wellbeing in all areas of your life.

Since 1989 I’ve has been studying and perfecting the science of energy healing, both for use in my own life and for the tens
of thousands of people across the globe whom I train every year. And now my greatest desire is to help you…