Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTÜ annetused
#1
Siin teemas edastame teateid annetuste kohta MTÜ-le.

Seisuga 15.01.09 on teinud Elari annetuse summas 100 krooni.
Seisuga 22.03.09 on Hiidlane teinud annetuse summas 100 krooni.
Seisuga 22.03.09 on Tom kandnud MTÜ arvele kokkutulekul kogutud annetused summas 600 krooni.
Seisuga 05.04.09 on tundmatuks jääda sooviv isik teinud annetuse nänni ostmiseks summas 500 krooni.
Seisuga 15.04.09 on Monika teinud annetuse summas 100 krooni
Seisuga 17.04.09 on Tom teinud annetuse summas 319 krooni
Seisuga 10.08.09 on Olion toetanud filmikaamera ostu summas 500 krooni
Seisuga 01.09.09 on excubitoris toetanud MTÜ tegevust 500 krooniga


Para-web MTÜ tänab kõiki annetajaid!

[Muudetud: Sep 8, 09 Tutanhamon]
Vasta
#2
Vanapagana kokkutulekul kogunes korjanduse käigus mtü fondi 600.- krooni.



[Muudetud: 16-4-2009 Tom]
Vasta
#3
Hagudi kokkutuleku ukserahast ülejäänud 500.- annetati mtü-le.

PS! Tutanhamon+1 ja Imotep maksavad ka otse mtü-le, et asi õiglasem oleks.
Vasta
#4
Mul on ette/taha panek: Võiks olla võimalus teha anne-tuss sms-i kaudu või numbrile helistades näiteks 10 euri kaupa. Niipalju kordi kui keegi heaks arvab. Mingi pangavärgi kaudu mina mitte kunagi ei hakka oma raha liigutama, on kogemus ühest RATE aktsioonist kus paluti vajutada ühele sildile ja hiljem hakkas raha kaduma minu telefonikaardilt, kuigi mitte midagi ei tellinud, varastati igas nädalas. Annetaks küll perioodiliselt. Kõnekaardile saab laadida summad ja siis teha pisike kõnevalik ja pole ohtu et paroolid kuhugi lekivad. Vot nii lihtne ongi ja kõikide jaoks täiesti ohutu ja raha tuleb. Mediteerigem koos kajakallasega: RAHA TULEB! https://www.youtube.com/watch?v=3G0JZf_SVvo Kaja Kallas - Raha tuleb
Vasta
#5
Para-web MTÜ-d enam ei eksisteeri.
Vasta
#6
Kui raha kogutakse eraisikuna ja annetuse või kingituse suurus on mõõdukas, ei tohiks probleeme ega maksukohustust tekkida.
Vasta
#7
(03-08-2023, 23:14 )isemaag Kirjutas: Mul on ette/taha panek: Võiks olla võimalus teha anne-tuss sms-i kaudu või numbrile helistades näiteks 10 euri kaupa. Niipalju kordi kui keegi heaks arvab. Mingi pangavärgi kaudu mina mitte kunagi ei hakka oma raha liigutama, on kogemus ühest RATE aktsioonist kus paluti vajutada ühele sildile ja hiljem hakkas raha kaduma minu telefonikaardilt, kuigi mitte midagi ei tellinud, varastati igas nädalas. Annetaks küll perioodiliselt. Kõnekaardile saab laadida summad ja siis teha pisike kõnevalik ja pole ohtu et paroolid kuhugi lekivad. Vot nii lihtne ongi ja kõikide jaoks täiesti ohutu ja raha tuleb. Mediteerigem koos kajakallasega: RAHA TULEB!  https://www.youtube.com/watch?v=3G0JZf_SVvo  Kaja Kallas - Raha tuleb

Tänan vihje eest, proovin uurida sms-makse võimaluste kohta.
See pole minu arvates õige, et Mannu kõik kulud üksi kinni taob.
Siiani ei ole leidnud raha edastamise meetodit, mida saaks kasutada ilma isikuandmeid avaldamata (nimi ja pangakonto).
Vasta
#8
Järeldus peale mõningast kaevamist on, et telefoniga tehtavat anonüümset euro-makse võimalust ei ole.
Tele2 pakub mingit sms-makse teenust, aga me ei saa eeldada, et kõik siin Tele2 kliendid on.
Vasta
#9
Võimalusi on ju mitmeid:

1) Küsida foorumi vedajatelt privaat-sõnumina nende pangaarve number ja kanda mõni juudaseekel üle.
2) Saata tavalise lihtkirjaga ümbriku sisse pandud rahatäht (igaks juhuks paber-raha fooliumi sisse pakkida, et raha tuvastav vöötkoodi-detektor midagi ei näeks) foorumi vedajate antud postiaadressile.
3) Arvestades Eesti väiksust saaks vajaduse korral foorumi vedajate kodulinnast/kodukülast mööda sõites neile käest-kätte annetuse üle anda.
4) Foorumi kokkutulekul anda käest-kätte mõni juudaseekel.

Selle tele2 sms-makse abil sai vist teistele telefonidele kanda vaid internetipaketi-ostmise-raha (saad vaid internetipaketi osta enda telefonis teiste saadetud raha eest), mitte aga päris-raha (mille eest saaks serveri-teenuse omanikele maksta).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,672 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Info: MTÜ Para-web asutamine (asutajaliige - vaata siia!) Tutanhamon 40 14,341 02-07-2009, 10:05
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat