Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu mõte
Autor Sõnum
Metal Jänku
Uustulnukas

Postitusi: 22
Liitunud: Jul 2017
24-09-2017 22:38
Postitus: #176
RE: Elu mõte
Kui mõte on inimolendil kui liigil, siis kõige mõtestatumad kohad on Aafrika ja India, sest seal paljuneb inimelu kõige tõhusamalt.

Kui aga mõte on hoopis arengus, selles, et erineda loomadest, siis on elu mõte üksnes teadlastel. Ülejäänud 99% inimestest on vaid teadusliku arengu jääkprodukt – tarbijad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 191
Liitunud: Sep 2013
05-01-2018 13:15
Postitus: #177
RE: Elu mõte
2017 aasta raamatumüügi TOP 100!

Meedium Aleksandr Šeps'i raamat: "Meedium. Otsides elu mõtet" teisel kohal.
https://kultuur.postimees.ee/4361059/nee...0-muuvikut

Ehk keegi leiab antud raamatust mõtte - Elu Mõtte?
https://www.rahvaraamat.ee/p/meedium-ots...9949996667

See võib päris raske olla, kui tugineda autori tsitaatidele: "Vaadates inimestele silma, tulin ükskord järeldusele, et enamik tahab meeleheitlikult näha rohkem, kuid vaid vähesed püüavad kõigepelt endasse vaadata..."

"Inimkond on suuremas osas täiesti unustanud oma peamise relva – vaimse tugevuse. Uskuge, oma vaimu on märksa keerulisem kasvatada kui keha."

-------

https://www.rahvaraamat.ee/p/hallo-kosmo...sendsmaily

Hallo, Kosmos! Elu mõte

Mis mõte on elul ja mis elu elavad meie mõtted?
Kas on mõtet elu mõtet otsida või tuleks elule hoopis mõte anda?

-------

Lisatud hiljem.
Kanaldustekst:

ELU MÕTE

Küsimus: Sooviksin teada vastust küsimusele, millele keegi pole veel suutnud vastata. See vaevab mind juba pikemat aega. Ja ma oleksin väga tänulik, kui saaksin lihtsa ja selge vastuse. Miks küll oleme sattunud siia? Milles seisneb meie ülesanne? Miks oleme võtnud inimkuju, unustedes selle, kes me oleme päriselt? Ons selles mingi mõte?

Vastus: Tegelikult seda küsimust on esitatud juba lugematuid kordi. Kõiki teid huvitab, milles seisneb elu mõte. See on üks levinumaid ja samas olulisemaid küsimusi. Oleme valmis vastama üha uuesti ja uuesti. Mõelgem hetkeks. Kui te tõepoolest olete igavesed, kui teis elab Jumalik osa ja olete tulnud siia vabas tahtes, tähendab, kõige selle taga peitubki mingisugune saladus. Lõppude lõpuks, milleks teile seda vaja? Milleks kõik need inimlikud kannatused ja see võitlus, milleta pole teie maailm mõeldav? Vaimsest vaatevinklisst peaks kõige selle taga olema midagi väga tähelepanuväärset.
Lubage mul esitada teile niisugune küsimus: Kas suudate endale ette kujutada midagi niisugust, mis poleks jõukohane Jumalale, või Vaimule? Kindlasti ütlete kohe "ei". Jumal suudab kõike. Aga saladus on selles, et Jumal on täiesti ületamatu. Jah! Jumal on ületamatu oma armastuses. Seepärast, kui Kõiksuses tekib olukord, mis peaks lahenema väljaspool Jumaliku teadvust, erapooletul alusel, siis sekkub asjasse eriprintsiip. Ja selleks printsiibiks on Maa.
Kas olete kuulnud sellist fraasi: "Ainuke vaba tahte planeet"? Olete mõelnud, mida see tähendab? Kas siis tõesti kõigil ülejäänud planeetidel, kus on elu, polegi õigust valikuks? Muidugi mitte. Antud hetkel on Maa - ainus planeet, kes on suuteline muutma oma vibratsioone. Vastavalt sellele, on ainult teil võime 1) ära tunda oma vaimset loomust ja 2) kasutada neid teadmisi Maa tegelikkuse muutmiseks. Hetkel on Maa – ainus planeet, mis on asustatud Jumalike olenditega.
Oleme juba teile andnud hulga informatsiooni sel teemal. Ärge olge mugavad – lugege seda veelkord. Muide, siit peaks selguma ka põhjus, miks maavälised pidevalt lendavad teie planeedile ja sellega, üldiselt võttes, nad piirduvatki (oletame, et nad maanduvad seal, kus neid on võimalik näha, ja siis nad lendavadki minema). Sellega seletub seegi, miks tulnukad soovivad seguneda teie rassiga (bioloogilisest vaatevinklist on see teostatav, aga vaimsest – ei). Nad sooviksid teie Kõrgemat "Mina" kuidagi "kloonida" (see pole aga neile jõukohane). Nad tajuvad teie uskumatut väge sellal, kui teil endil pole sellest õrna aimugi (paradoks, mis seletub üksnes teie duaalsusega). Siin peitub ka vastav mõistatus, miks teil on ainult üks Päike (enamikule planeetidest, asustatud elusorganismidega, on iseloomulik kahepäikese süsteem). Asi selles, et, kui planeedil on kaks päikest, on elu tekke võimalused paljukordsed. Teil on ainult üks valguseallikas ja see teeb teie olemasolu siin tunduvalt vähem tõenäoliseks.
Kui soovite, võite seda nimetada proovilepanekuks, aga paraku proovile ei panda siiski teid. Jutt käib energiast ja mitmesugustest vibratsioonidest. Niisiis, lihtsam on hinnata seda kui "eksperimenti", mitte kui katsetust. Olete vabatahtlikud, kes oma isiklikul riisikol õpivad tundma oma planeedi iseärasusi, seejuures omamata sellest vähimatki aimu. Just siin peitub selle mõiste idee, nagu "kaasloome võrdväärsus". See tähendab, et te kõik – Jumalikud olendid, omate võrdseid vaimseid võimalusi. Ja teie isiklikest võimetest nendega toimida oleneb, milline on teie isiklik reaalsus, nii on ka kogu planeedi reaalsus.
Parem mõelge hoopis selle üle, mispärast Inimesed Maal, täis kannatusi, katsumusi ja kibestumisi, ikka uuesti ja uuesti püüavad tagasi tulla? Kas te võiksite seda seletada? Tegelikult on asi väga lihtne. Jättes maha maised avarused, saate näha tõelist reaalsust, ja see saabki muuta teie arusaamu. Tegelikult püüate võimalikult kiiresti Maale tagasi pöörduda, et jätkata oma tööd – et järjekordselt võtta osa ühisest eksperimendist ja aidata kaasa energia uuringutele.
Proovige mulle seletada järgmist: miks te otsustasite seekord jälle kehastuda? Seejuures ootas teid sedapuhku Armageddon, ja enamik prohveteid kinnitas, et "maailma lõpp" pole mägede taga? Miks teie valik langes just sellele ajale, et tagasi pöörduda? Arvate, et see on juhus (või omamoodi karistus)? EI! Mõned teist tegelikult ootasid võimalust kehastuda just nüüd. Kas nad tõesti tegid seda selleks, et hiljem surra kohutavat surma? Loomulikult mitte. Kõik teie, kes te praegu elate, tulite siia, et muuta maist reaalsust. Mõistate ju, et inimkonnal pole ja ei saagi olla ettemääratust tulevikku. Sündmused, mida teie prohvetid kirjeldavad, - pole enamad kui võimalused, mis määratletakse käesoleva hetke energiaga.
Sellest ka "suure saladuse" olemasolu – teada kõigile, aga tabamatu enamikule teist tavateadvuse tasandil. Jutt käib uuest Kõiksusest, mille energia on alustanud formeerumist. Just Maal tuleb anda tõene vastus küsimuste küsimusele: kus leiab aset selle uue energia sünd? Milliseid tulemusi võiks oodata viimastelt mõõtmistelt?
Ja nüüd häid uudiseid: viimased mõõtmised – on lähituleviku küsimus. Kinnitusi selleks võiks leida teie prohvetitelt. Kõik nad on teie epohhi tituleerinud "viimseteks aegadeks". Olete aga mõjutanud oma reaalsust sel moel, et vanad prohveteeringud ei kehti enam. Sisuliselt, olete sooritanud midagi ootamatut ja ettenägematut. Soovite tõendeid? Leidke ennustus, mis suudaks kirjeldada teie praegust olukorda. Kahtlen, kas see teil õnnestub. On fakt, et vanad ennustused said krahhi osaliseks. Muutus Maa magnetvõre ja te jätkate ülalmainitud eksperimendis.
Sündmused, mis leiavad praegu Maal aset, saavad mõju avaldama uuele Kõiksusele. Kõik, teisel pool "loori", jälgivad tähelepanelikult teie tegevust. See aga põhjustab tänapäeva maailmas väga paljude õpetuste levimist, et tuua teieni üht ja sama uudist. Selle teabe eesmärk on – tõugata teid edasistele otsingutele, et lahendada probleemi, mis varem olnuks võimatu, - uuesti avastada oma Jumalikus.
See, omakorda, tõstatab küsimuse "Suurest Paugust". Tegelikult pole seda olnudki. Toimus omamoodi ruumi nihe, kus kõik lihtsalt ilmus korraga ja äkki, nagu eimillestki. Tegelikult, sellel laiemal protsessil on oma vaimne eellugu, mis võimaldaks mõista, kuidas kõik toimus ja kust ilmus selle nihke algenergia. Siingi ei saadud hakkama teie sekkumiseta – aga see on juba teine lugu.
Jumala "ületamatus" peitub tema armastuses. Vastavalt suhtlemisele kõrgemate vibratsioonidega iga teie organismi rakk hakkab reageerima sellele tundele.
Seepärast me armastamegi teid nii väga.
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2020 02:15 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 749
Liitunud: Sep 2007
05-01-2018 19:40
Postitus: #178
RE: Elu mõte
Mõned nn.valgustatud väidavad et mitte midagi pole olemas ,sealjuures pole olemas ka seda et mitte midagi pole olemas.Smile

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
08-06-2018 09:19
Postitus: #179
RE: Elu mõte
(08-06-2018 07:39 )Temimoor Kirjutas:  Räägime elu mõttest, valgustumisest, nimetame suuri nimesid keda oleme raamatu pealkirjadest meelde jätnud ja siis räägime kuidas teistel on elu mõtteks raha ja asjad ja ... ja siis ühes teises teemas küsime, et "huvitav, kas neegritel on ka samad nakkushaigused..." - kuul pähe Laugh

See on muidugi jõhker üldistus ja äkki ma eksin, aga ka mina olen täheldanud, et need endisõnul valgustunud inimesed kipuvad kõiksugu sotsiaalsetes, moraalsetes ja eetilistes küsimustes olema ka kõige valjuhäälsemad ja vihasemad. Kui valgustatus mõjub samamoodi, nagu USA treileripargis üles kasvamine, siis on see ikka kõvasti ülehinnatud siht.

Sarnast ebakõla on täheldatud ka näiteks Piibli ja Koraani puhul. Meil on seal absoluutselt täiuslik, moraalne ja valgustunud olend - Jumal - kes on nii oma sõnade kui tegude poolest homofoob, naistevihkaja, sadist, armukadetseja, kättemaksuhimuline, julm ja rassist. Ma tean paljusid inimesi, kes on nendest ilmselgelt destruktiivsetest emotsioonidest üle saanud... Kas tõesti on nad pimedusega löödud?

Kes teab, äkki ongi Jumal olemas ja ta on oma valgustunud sadistlikus huumorimeeles loonud Universumi, kus negatiivne on hoopis suures pildis positiivne ja Budda põleb praegu põrgus.
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2018 09:29 Nielander.)

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
08-06-2018 11:29
Postitus: #180
RE: Elu mõte
Minuarust on kogu asja huumor hästi äratabatud selle mehe lugematutes videotes, mida tema juutuubist leida võib Laugh
Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
08-06-2018 13:41
Postitus: #181
RE: Elu mõte
Elu mõte seisneb järgnevas: igavikuline vaim saab kehastudes kogeda enda aluspõhimõtete paikapidavust.

Igavikus käib loomine tohutu kiiresti: näiteks maja valmib vaimusilma kujutluspildis hetkega ... kui taoline maja on vigane (kukub kokku), siis luuakse vaimusilmas üha uusi ja uusi vigaseid maju, saamata aru nende puudustest.
Kehastudes käib aga kõik tohutu aeglaselt: üksinda ehitab maja ca 1 aastaga valmis ... kuid vigane maja saab 1 sekundiga kokku kukkuda ... see sunnib maja projekti põhjalikumalt läbi mõtlema, ehk toimub areng aluspõhimõtetes (et maja seisaks aastaid) ... ehk kehastusega kaasnev nö "tardunud loomise kiirus" (kõik toimub tohutu aeglaselt) võimaldab aluspõhimõtete puudustest paremini aru saada, ning nii arenetakse läbi kehastustest saadavate elukogemuste.

Taoline kehastuste põhine elu mõte (arenemine läbi elukogemuste omandamise) pole igavikuline: ühel hetkel on kõik oluline aegruumides omandatud, ning edasine areng toimub kehatuna igavikus-nirvaanas.

-----

Kõik teised kah: pange kirja enda poolne arusaam elu mõttest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,846
Liitunud: Dec 2015
08-06-2018 17:18
Postitus: #182
RE: Elu mõte
Aga järsku on elu universumi olemus? Universum vaatab end läbi elusolendite silmade?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
08-06-2018 23:10
Postitus: #183
RE: Elu mõte
(08-06-2018 20:23 )Minaelan Kirjutas:  Universum kogeb ennast läbi inimeste elude...

Kas sa arvad, et universumil on Ise?

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,846
Liitunud: Dec 2015
09-06-2018 02:52
Postitus: #184
RE: Elu mõte
Ise kui võtta isikuna siis mitte, mitteisikulisena võib isegi olla? Tegelikult kõik on kõigega seotud mingil energeetilisel tasandil. Olles CC maailmapildi järgija olen veendunud, et ISE kogemine ongi ainus ja peamine tasand. Seda aga "ise" ei suuda saavutada olles n.n. katkine kõrvitspudel, kes ei suuda enda hajunud energiat koondada. Tehnikad aga toimivad ka algtasanitel, see on peamine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
09-06-2018 07:19
Postitus: #185
RE: Elu mõte
Kui arvestada et elame ja ka ise koosneme surnud süsteemidest jäänud mateeriast, siis oleme pigem bakterid laibal aga mitte ülimad olendid.
Mõnekümned tuhanded või miljonid aastad universumi mõttes on silmapilgust lühem ja mõistuse arenemiseks on olnud aega enam kui küll. Ehk isegi nii suures mastaabis mida ette kujutada ei oska.
Näiteks piltlikult võttes võivad bakterid katseklaasis ´näha´ naabruses olevat katseklaasi ja otsida sealt omasuguseid kuid nende sinna paigutamise eesmärki nad hoomata ei suuda. Laborant, bakterite mõistes Jumal, toimetab kui vääramatu jõud ja huvi kadudes viskab untsu läinud eksperimendi peldikusse.
Ei saa ju välistada et meiega midagi sarnast ei toimu?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
09-06-2018 07:23
Postitus: #186
RE: Elu mõte
CC oma maailmapilti ei suutnud lõpuni selgeks saada, kui seda järgida, siis võib muidugi omale igasugust jama lubada Laugh aga mis tasanditest sa räägid, jääb sellegipoolest arusaamatuks.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
19-03-2019 23:24
Postitus: #187
RE: Elu mõte
Hehee. Ultra Spirituali kutt JP on ka minu suur lemmik. : )

Tunneb mõni ennast ära? Siis olebki "Awakening as Fuck". Ja kõigest 4-ja minutiga. : )

Claim Your free download of "7 Ways to Be More Spiritual Than Your Friends" at http://AwakenWithJP.com/
(selle postituse viimane muutmine: 19-03-2019 23:29 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
20-03-2019 00:35
Postitus: #188
RE: Elu mõte
Ok. Tegelikult tahtsin miskit muud ka panna.

Elumõtte teema teises ja täielikus analoogis siin foorumis
arvasin, et elu mõte ei pruugi ehk kõigil olla ikka "sama müts". Noet kõigi jaoks samane ja eranditult ühesuguse mustri ja tutiga.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4222&page=6

Õigemini nagu tark Kalldunn välja tõi, julgen oletada siiski minagi, et elu mõte on jah, läbi kõikide reinkarnatsioonide siiski rohkem või vähem oma hinge täiustamises, kuid moodused selleks (kogemused, järeldused, tunnetused jne) on igal ühel (vastavalt meie elude tsüklitele) ikka küllaltki erinevad.

/Kuigi võib edasi küsida, et milleks siis aina täiustada seda hinge, eks. : ) Aga sellest hiljem. /

Vaataks siis natuke neid mooduseid. Igasugused jaotused on muidugi ehk liiga üldistavad aga üks mu sõber oli küll sellest kord ammu mu Teejuhtide poolt antud variantidest selle "oma" äratundmisel üksjagu üllatunud ja... noh... mingid asjad justkui loksusid tal enda jaoks ka paika.
Et üks asi on ära tunda oma elukutse aga mitte vähetähtis pole aru saada sellestki, mis igaühe elu kutsung ikkagi tähendab.

Sellegipoolest ei väida, et antud jaotuse puhul on tegu ainutõega.
/Tegu pole ka mingi edekabeliga, iga moodus on teistega absoluutselt võrdväärne (esimesed 4 siis).
Suurtähed nimetustes on suundumuse rõhutamiseks ja pole kohustuslikud./

Inimese võimalikud elukutsumused:
/tahtsin kirjutada "rollid" aga tehti kohe korrektuur, et ei, "rollid" on vale määrang. : )

Valguse Saadik - ülesanne: tuua valgust.
Vaimsus, vaim, inspiratsioon, uued ideed, edasiliikumine, jõud.
Väljund: kollektiivne.
Kujund: vertikaalne sammas (alt üles ja ülalt alla liikumine), samba ülaosa laieneb (nagu purskaev või trompet või kukeseen. : )
Haridus, õpetamine, ka hingeharidus, juhendamine, algatused, tugi.
Osalus (enda/teiste) teadvusnihetes ehk avardumises.

Armastuse Töötaja - ülesanne: jagada armastust.
Hing, süda, tundekeskused.
Väljund: individuaalne (südamest südamesse).
Kujund: horisontaalne ringlainetus. Tsentrist ringid väljapoole.
Ärakuulamine, empaatia, osavõtlikkus.
Ala ei oma tähtsust. Võivad olla praktiliselt kõik alad. Eriti sotsiaaltöötajad, erihooldajad jne.
Osalemine (enda/teiste) südame avamises.

Maailma Kõiksuse Töötaja - ülesanne: luua inimkonnale praktilisi teadmisi.
Praktiline, loov, ülesehitav jõud, intellekt, praktilised teadmised, praktilised oskused, praktiline areng.
Väljund: üksikisikust suuremate gruppideni.
Kujund: Horisontaal ristub vertikaaliga. Rist (ei oma mittemingit seost kristlusega).
S.o. vaimu- ja mateeriatelje kokkupuutepunkt, mis on väestatud südame taotlusega.
Enamus nö. aju ja praktikat ühildavad alad. Misiganes ülesehitav suund. Ehitajad, arhitektid, meistrid, insenerid, käsitöölised, erialaspetsailistid jne, ehk kõik, kes reaalselt midagi toodavad, loovad ja selles suunas tegutsevad. Misiganes mateeria ülesehitus ja täiustamisprotsess.
Osalus (enda/teiste) oskuste täiendamises.

Sisemise Arengu Töötaja - ülesanne: osaleda äratundmistes.
Sissepoole suunatud tunnetuslikud ja intellektuaalsed teadmised. Pidev täiend- ja kaasõpe.
Väljund: Sissepoole, individuaalne. Ka kahesuunaline (ühelt inimeselt teisele ja tagasi).
Kujund: lemnsikaat e. lõpmatuse sümbol (kummuli 8). Energiate muundus ja vahetus.
Psühholoogia, psühhiaatria, teraapia ja ravide valdkondades tegevad (pühendunud) inimesed. Ka üldarstid. Esoteerilised nõustajad KUI nad on olemuslikud ehk tõesed.
Erialast sõltumata laevad selle valdkonna tõesed Töötajad oma ümbruskonda energeetiliselt. Võivad seda sisuliselt teha ka kellegagi otseselt suhtlemata või nö. nõustamist läbi viimata.
Osalus (enda/teiste) sisemises tervikarengus.

Tiksujad - ülesanne: puudub.
Seisund: ootelolek või ebamäärasus.
Omab teatud neutraliteedi tonaalsust. Ei + ega - märgiline.
Inimesed, kes maailma ja hingede (enda ja teiste) loomesse ei sekku (erinevatel põhjustel). Nad "tiksuvad", ei suuda eristada oma suunda ja kutsumust.
Nn. tavainimene.
Väljund: isiklik või kohustuslik olme.
Kas nad jäävad igavesti "tiksujateks"?
- Ei. Kui universumil tekib (terav) eesmärgistatud vajadus uute töötajate järgi, siis nad äratatakse nö. sunniviisiliselt.
Kuidas?
- Tekitatakse pööre läbi vapustuste.

Takistajad - sisuliselt töötavad mingite lülituste teenistuses. Takistavad oma programmist sõltuvalt misiganes vormis loomist ja olemuslike Töötajate taotlusi.
Vähemuses.
Miks takistavad?
- Programmiline manipulatsioon, millest nad ei oska vabaneda iseseisvalt.


On veel mingeid kutsumusi?
- On, kuid need väiksemad jaotused ja ei oma nii suurt osatähtsust universumi seisukohast.

--
*esoteeriliste nõustajate puhul pidin suht pika vaidluse ära pidama. Seda nö. ei lubatud algselt sisse isegi panna.
Lõpuks jäädi rahule, kui lisasin sõna "olemuslik" ehk tõene nõustaja.
(selle postituse viimane muutmine: 20-03-2019 05:38 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
20-03-2019 02:00
Postitus: #189
RE: Elu mõte
Ahjaa.
Inimesel võib eluetapiliselt vabalt üks kutsumus teiseks üle minna.
Või kui kaotatakse orientiir, siis ollakse ka lihtsalt mõni aeg see nn. Tiksuja /kuid jah, äratused sellest ei pruugi iga kord meeldivate killast olla/.

Liiga pikaaegne "tiksumine" on muide üheks depressiooni põhjustajaks.

Kutsumused võivad olla ka ühildatud.
* Sain märkuse: ühildatud siiski erandkorras.
Hm.
Miks erandkorras?
- Liiga suur energiakulu.
(selle postituse viimane muutmine: 20-03-2019 02:04 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 35 3,255 20-09-2020 06:42
Viimane postitus: Tyto Alba
  Elu peale surma. z3r0 c001 365 156,183 10-03-2020 14:30
Viimane postitus: Teloslane
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 52,565 12-02-2020 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 40 21,548 23-10-2014 19:10
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Future Life Progression - Tuleviku elu progressioon Aerling 19 6,743 14-12-2011 07:42
Viimane postitus: DHC
  Elu jookseb silme eest läbi? z3r0 c001 34 10,203 01-09-2009 14:10
Viimane postitus: excubitoris
  Elu algus Jaje 4 2,346 12-08-2008 10:53
Viimane postitus: Ares
  Elu ja surma vahe ruthie 12 3,262 09-06-2007 20:49
Viimane postitus: Lillian

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog