Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised kokkusattumused jne.
Autor Sõnum
Thorondor
Administraator

16-05-2004 01:53
Postitus: #26

Mul juhtus ka taas midagi,
vaatasin Eurovisooni ja kõhutunne ütles et:
Andorra annab Hispaaniale 12
Albaania Kreekale
Bosnia Serbiale
Valgevene Venemaale
Taani Rootsile
Soome Rootsile
Küpros Kreekale ja Kreeka Küprosele
Venemaa Ukrainale
Portugal Hispaaniale

Saksamaa Türgile (Türgil vist oli lihtsalt nii hea lugu, neil on iga aasta vist hea lugu, et Saksamaa ei saa neid vähemaga hinnata.
Ma söön oma talvemütsi ära kui järgmine aasta nad sama "head" lugu ei tee.)

See ei saa ju kokkusattumus olla, ma olen vist sensitiiv vms. Täitsa lõpp.:odie:

[Teadet on muutnud 15-5-2004 postitaja Thorondor]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
aX
Tavaliige

16-05-2004 23:37
Postitus: #27

Jaaaa jälle mõned:
Tulin 12 ajal maja eest suitsupausilt ja mõtlesin :"maitea kui keegi selle keldriukse lahti teeb..." kui teisele korrusele jõudsin, kuulsin kuda keegi ukse lahti tegi - suht kõhe tunne oli Laugh
-------------------------------------------
Päeval niisama mõtlesin, et ple ammu rääkind ühe tuttavaga jne(2aastat vist koguni), peale suicupausi juhtumit leidsin selle sama inimese enda RATE(sux Laugh) horoskoobist Laugh

Kuradi haigeks kisub ära ? Bleh

Welcome to the psychedelic world...
etc
Tavaliige

16-05-2004 23:50
Postitus: #28

Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
pange tähele, kui sõidab kaks autot üxteisele vastu nende vahel on jalakäia siis toimub nende kolme möödumine ühel ja samal ajal. Või kui sõidad ristmiku poole, siis ei tule enne ühtegi autot kui oled jõudnud täpselt ristmikuni.
mul pidevalt sedasi kas olen siis autojuht või jalakäia.
See on imelik jah, et avarii korral juhtuvad kaks autot täpselt ühel ajal ühes kohas olema, isegi maanteel Bleh
Celtic
ja sina pead kandma maailma

17-05-2004 09:58
Postitus: #29

Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Andorra annab Hispaaniale 12
Albaania Kreekale
Bosnia Serbiale
Valgevene Venemaale
Taani Rootsile
Soome Rootsile
Küpros Kreekale ja Kreeka Küprosele
Venemaa Ukrainale
Portugal Hispaaniale

irw... aga nüüd mõtle kas asi oli kokkusattumuses või tavalises loogikas sest ka mina teadsin kindlalt kes kellele 12 punni viskab...
aX
Tavaliige

20-05-2004 04:58
Postitus: #30

Ja läheb edasi...(asi kisub haigeks ära btw)
-------------------------------------------------------
Olime sõpradega väljas ja keegi mainis et :"see mära jaanika värvis pea lillaks, mõtlesin korra, et huvitav milline ta välja näeb"...10 min pärast jalutab mööda üks teda meenutav eit - üleni lilla peaga Laugh
-----------------------------------------------------------
Üks päev mõtlesin et tahaks kuulda Coolio - Gangstas Paradise, järgmine päev ajasin KÕIK oma muusika ühte listi (8000 loo ringis) ja panin suffle peale - 5 minpärast tuli 8k loo hulgast Coolio Laugh

OT: Viimased 2 päeva oleme nagu sõpradega samal lainel ja teeme enamvähem võidu, et kes ennem jõuab öelda selle asja mis kõigil mõttes on Bleh

Cepesh
Uustulnukas

20-05-2004 05:07
Postitus: #31

Selle valgusfooride asja kohta ütleks niipalju, et peale seda kui saad esimesest mööda, tuleb tsükkel, mis on ajaliselt paika pandud, selle üle ei maksaks imestada.

Omal oli kah eile üks selline juhtum muidu... ümisen vaikselt mingit laulu arvuti taga... raadio käib, diktor möliseb... äkki tuleb seesama laul mida ümisesin.. (PS. - seda on juhtunud ROHKEM kui mitmel korral)

Kõige lahedam on siiski see, kui mõelda millelegi ja siis näha kuidas nii juhtubki

Cepesh = Christ-Demon... AntiChrist
aX
Tavaliige

21-05-2004 13:45
Postitus: #32

Jaaaa läheb edasi...
-------------------------------
Olin sõbra juures arvutit "parandamas" ja sokin midagi et :"oi kui l33t ma olen".
Sis vaatan kella ja kell on 13:37 (btw alati kui päeval vaatan kella, on see kas 13:37,27 või 47 Laugh

Ja sellele lisaks...ma juba mitu päeva ennustan ette, et kui tel. heliseb, tean ma kes see on Bleh

Wolfgirl
Metsaelanik

22-05-2004 15:16
Postitus: #33

Mul on tavaliselt asjad vastupidi. Näiteks lähen õue ja mõtlen täna on nii ilus ilm, midagi halba ei tohiks täna juhtuda. Poole tunni pärast käin käntsa, kriimustan ennast kuskil ära vms.
Ükskord läksin õue trenni tegema ja mõtlesin, et varsti hakkab vihma sadama. Ei hakanudki vaid ninast hakkas verd jooksma. Järgmisel päeval mõtlesin, et nüüd hakkab niikuinii jälle ninast verd jooksma ja hakkas hoopis vihma sadama.
Rant
Uustulnukas

03-06-2004 23:42
Postitus: #34

Vaatasin filmi “ Don Juan de Marco.” Seal üks noormees uskus, et tema näol on tegemist Don Juaniga. Tal oli romantiline maailmanägemine ja rääkis sellest oma psühhiaatrile, kes teda ravis, kuna poiss oli tahtnud enesetappu teha. Psühh mõistab, et tema enda elus on miskit puudu sellise romantlisuse puudumise tõttu. Hetkeks mõtlesin, et tahaksin ka osata maailmas niimoodi kõiges ilu näha .
2 päeva hiljem sõpra oodates tegin jutukas aega parajaks ja oli seal üks hästi romantiline õnnetu neiu. Ma küsisin, et kas ta ei annaks selle
romantilisuse mulle, et niikuinii ta oli otsustand, et ta jääb vanatüdrukuks.
Rääkis, oli palju haiget saanud selle romantilise meele pärast. Ja
no ütleski, et võta täiega. Siis see tuligi mulle. Täitsa
tajutavalt. Tüdruk ütles ka,et tundis muutust.Kui kirjeldaksin, siis ütleks, et tekkis õrn kiht hinge. Praegu ka jusku olemas. Eks ma hakkan seda kasutama maailma nägemiseks ilusamana, romantilises plaanisLaugh. No ühesõnaga sattuski mulle ette keegi, kes tahtis vabaneda oma romantikameelest, mida mina sain omale tõmmata. Selline kokkusattumus siis.
kiizuilu
Uustulnukas

30-06-2004 14:32
Postitus: #35

Nuh ma siiis rääägin loo kui ma allles mingi 3aastane olin.Tõusin üles siis läksin isa üles äratama kuid äkki kardin liikus mina olin väike alles ja kartlik panin kähku silmad kinni äkki võttis keegi mind sülle viis oma toa ette ja ütles ''MINE OMA TUPPA JA ÄRA TULE SEALT ENAM KUNGAI VÄLJA''Päris hirmus oli läksingi siis oma tupppa pärast piilusin ukse vahelt ega teda enam pole ja jooksin isa juurde isa ütles et ta küll pole midagi kuuld ega näind:(Mis arvate sellisest asjast

[Teadet on muutnud 30-06-2004 postitaja kiizuilu]
FoodEraser
Uustulnukas

24-04-2005 21:36
Postitus: #36

Tervist teile!!
SElline lugu et ..juba mitmeid kordi on paari aasat jooksul niimoodi olnud et ma näen ette mis kohe juhtuma hakkab..ja alati kui olen ettenäinud sis läeb täppi.
Olen toas ja järsku laksust kargab pähe et kegi astub tuppa sisse..ja järgmine hetk ongi keegi toas!!
Kummaline vms? Smile
Sputnik
Tavaliige

25-04-2005 19:16
Postitus: #37

siis ju väga hästi kui sul nii läheb? Aga ma soovitan sul sellest kõik võtta, mis vähegi annab.
fragger
Tavaliige

26-04-2005 14:25
Postitus: #38

Ka mul on selliseid asju ette tulnud suhteliselt palju, et "ma ei tea kui ta nüüd seda teeb .... " ja siis teebki ... hetkel kahjuks midagi täpset meelde ei tule, kuna ma olen need enda jaoks juba normaalseks tembeldanud ja ei jäta neid meelde..
hipster
Uustulnukas

06-05-2005 19:19
Postitus: #39

minul juhtus selline asi.
ma shoppasin parasjagu ühe oma sõbrannaga ja millegi pärast läks jutt koolile sealt matemaatikale ja kunagisele matemaatika õpetajale, kes praeguseks on surnud.
ja kõndisime poes ringi ja paari-kolme minuti pärast ma nägin oma SURNUD matemaatika õpetajat.
ma olen surm kindel et see oli tema.
kas see pole mitte kummaline?
kokkusattumus vms..
fragger
Tavaliige

08-05-2005 18:18
Postitus: #40

hipster, kust sa tead et su matemaatika õpetaja surnud on?
kui ta on, siis ei saanud sa teda kohe kuidagi päriselt näha ju ...
hipster
Uustulnukas

08-05-2005 18:47
Postitus: #41

noh selles probleem ongi.
kas ma näen hallukaid w :S
fragger
Tavaliige

09-05-2005 13:54
Postitus: #42

kusjuures, kas see õpetaja liigutas ka ennast? et kas mingisugu hääli tuli ? kõndis? tõstis mingeid asju vms?
ma olen kooliminnes silmanurgast pead keerates karu näinud Bleh otseloomulikult ainult murdosaks ja teda ei olnud seal, muidugi.
hipster
Uustulnukas

09-05-2005 15:09
Postitus: #43

jahh ta kõndis.
hääli ei tulnud.
tegelikult poes oli lärm kaa.
Helmps
Uustulnukas

12-05-2005 22:58
Postitus: #44

Mul oli siis selline imelik juhtumus, et olin arvuti taga ja siis nägin niisama vaimusilmas, et sõber alustab minuga msnis juttu sõnaga "segast", mida ta mitte kui kunagi varem ei teinud... Ja 10 sekundi pärast hakkas see sõber minuga rääkima ja ütles "segast" esimeseks sõnaks..Ebatavaline? Minu arust ka Laugh
grimreaper
Uustulnukas

11-11-2005 23:40
Postitus: #45
ennustamine
mul on juhtunud päris mitu korda selliseid asju et tuleb pähe mingi asi ja järgmine hetk see juba toimub. näiteks ükskord kommenteerisin jalgpallimängu oma sõpradele ja siis ütlesin täitsa kogematta , et üks inimene kukub maha ja kohe pärast seda ta kukkusgi ja näiteks veel kui lihtsalt mõtlen millelegi ja tuleb lihtsalt lambist pähe üks inimene ja siis pärast seda ma näengi teda, sellseid asju on palju kordi ette tulnud.
kas ma kujutan seda ette või on mul üleloomulikud võimed või on see hoopiski kuidagi teadusega seletatav?

jajah usun küll
notsohipiatall
Uustulnukas

27-12-2005 23:03
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas: loom
Mul on koolini läbi linna tegelikult suhteliselt pikk teekond ja teepeale jääb umbes 10 valgusfoori. Terve see nädal pole ma mitte üks ainus kord ka punase tule taha jäänud.
notsohipiatall
Uustulnukas

27-12-2005 23:08
Postitus: #47

ma arvan et sa olid lihtsalt rohelises voolusLaugh
notsohipiatall
Uustulnukas

27-12-2005 23:19
Postitus: #48

ma ei taha endale kyll jälle kylmavärinaid tekitada aga minuga on samasuguseid asju tegelikult juhtunud
nimelt unenägudega
ma arvan ise et alateadvuses keerab vahepeal midagi ära ja siis kujutan asju ette
aga kõike võib olla..äkki olengi mingi ennustaja vms

1. imelik unenägu:
Sõbranna Kristiina näitab Mulle oma poisi pilti keda ma polnud kunagi ise veel näinudki aga ma teadsin millegipärast et see oli tema... Krissu ütles veel mulle, et armastab teda aga ei saa enam temaga koos olla.

Järgmisel päeval:

Krissu tuleb hommikul vara minu klassi ja räägib, et jättis oma poisi eelmisel õhtul maha. Kahetses, kuid ei osanud enam midagi teha. Mul oli pisike hämming...

2. imelik unenägu:

Nägin unes, et minu kodukoha lähedal leidsime mingite inimestega märgade lehtede alt uraanimaaki. Kahtlane aga siiski... kõik püüdsin kogu hingest seda endale kahmata ja inimesed seletasid läbisegi, et sellest leiust ei tohi valitsusele teatada.

Järgmisel päeval:

Kohalikus kobrulehes umbes selline pealkiri: Inimesed kaevavad maad rikastumise eesmärgil kuskil kas Obinitsas või Urvastes, et uraanimaaki leida.

3. imelik unenägu:

Nägin unes, et meid tabas hiidlaine.

Paari päeva pärast:

Tabas USAd hiidlaine, mis oli tekkinud teadmata põhjustel ja nii kiiresti, et inimesi katastroofipiirkonnas ei suudetud evakueerida.
Loomakasvataja
Tavaliige

06-01-2006 13:01
Postitus: #49

aX, kuule, ma siin praegu mõtlesin, et kas sa alati mõtled just sellses vormis, et: ma olen kindel et see juhtub või kui need see juhtuks... tundub et sa ise tekitad selliseid asju????

Mul on emaga ja parima sõbrannaga selline mõttesuhtlemine... alati kui tahan et nad mulle helistaks, nad ka helistavad ja vastupidi.

Kunagi kui alles imikm olin, sain mingit vaktsiini süsti,mis tehti otsaesisesse versoonde... ma nutsin nagu kohutavalt ja ema hoidis mind kätel, ning kiigutas ise aga samal ajal rääkis: ära nuta lapsuke, parem harju nõeltega, terve elu ju pead nendega elama. Ta pidas silmas, et süstimisi tuleb ju veel ette, kuid....
kui ta oleks tollal teadnud oma sõnade tähendust poleks ta neid ehk öölnud. 10 aastat hiljem jäin suhkruhaigeks, ja elnagi nüüd nõelte peal kogu aelu.....Sad

Ma olen igal pool...
Loomakasvataja
Tavaliige

06-01-2006 13:06
Postitus: #50

Ah jaa, veel tuli meelde.... mingi jama on lugudega... ma hakkan mingit lugu ümisema või laulma ja alles hiljem kuulen ,et sama lugu mängib kusagil juba. Poes, bussis, kus iganes.... nii on juba päris tohti juhtunud.
Arvan lihtsalt, et aju püüab info ikkagi kinni, meie lihtsalt ei anna veel endale aru, et see on meie peas juba läbi käinud.

Ma olen igal pool...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kokkusattumused? NimiPoleOluline 3 1,271 19-08-2014 15:33
Viimane postitus: kalldunn
  Kokkusattumused uudishimulikud 2 1,030 27-06-2013 07:44
Viimane postitus: Makemake

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog