Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised kokkusattumused jne.
Autor Sõnum
Loomakasvataja
Tavaliige

09-01-2006 16:39
Postitus: #51

Mul juhtus paar päeva tagasi selline kummaline asi.
Vaatasin Rasmuse videot-In the shadows. Äkki nägin silmanurgast, et rõdul keegi liigutab. Vaatsin... ja nägin vareseid. Arvata et jama?
Noh, istusin tagasi ja näen et ekraanil kah varesed lendavad... Seal videos neid ikka on. Ja need varesed kes rõdul olid lendasid alles pärast loo lõpp ära Smile

Ma olen igal pool...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sycne
Uustulnukas

23-04-2006 13:17
Postitus: #52

Kas aX'su igapäevased kokkusattumused ja kokkupuuted on ära vaibunud?
Ei näe Sind enam neid kirjutamas!
Snafu
Uustulnukas

26-04-2006 21:04
Postitus: #53

Mul on olnud koolis hästi palju nii, et õpetaja küsib näitkes matemaatikas mingeid tehteid kõigilt ja siis peab vastama.Ja mul on mitu korda sisetunne olnud et vot nüüd küsib ta mind..ja tavaliselt küsibkiSmile
Weizen
Tavaliige

27-04-2006 10:17
Postitus: #54

Kummaline kokkusattumus juhtus minuga 1997 aasta juulis Kuressaare lossi hoovis.
Üks minu väike sugulane mängis seal minigolfi ja mina uitasin ringi ning tegin aega parajaks. Jäänud puude varjus seisma ja ringi vaatama, märkasin seal umbes samas olukorras ümbrust silmitsevat asiaatliku välimusega noormeest. Kuna me üksteist märkasime ja tajusime oma sarnast olukorda, otsustasin pisut asja teha ja võtsin üles jutuotsa. Kõnetasin teda inglise keeles ja küsisin kust ta pärit on. Tema tunnistas oma päritolumaaks Lõuna-Korea ja et ta on Seouli Ülikooli tudeng. Tundsin seepeale huvi, et kuidas ta sellisesse, tema jaoks suhteliselt kõrvalisse kohta nagu Saaremaale, on sattunud. Seepeale jutustas ta järgmise loo. Ta olevat eelmisel aastal rännanud sõbraga Jordaania kõrbes ja olevat seal juhuslikult kohtunud ühe mehega Uus-Meremaalt. Nad olid vestelnud oma reisimisest ja tulevikuplaanidest, ning rääkinud et soovivad järgmisel aastal minna Euroopasse. Uusmeremaalane oli Euroopa reisuks kaasa andnud sooja soovituse, et kui lähete Euroopasse, siis minge kindlasti Eestisse ja Saaremaale jalgrattaga sõitma. Sellistel huvitavatel asjaoludel oli siis see mees Saaremaale sattunud. Minu jaoks tegi selle episoodi veelgi kummalisemaks see, et ma teda seal kohtasin ja veel temalt seda küsima läksin, kuidas ta siia sattus. Kohata Saaremaal Lõuna-Koreast pärit meest, kes siiatulekuks sai soovituse Jordaania kõrbes kohatud uusmeremaalase käest, sellist kokkusattumust annab otsida!

Muudetud: 27-4-06 kell 19:20:39 Weizen
Müstik
Shambalas

27-04-2006 17:47
Postitus: #55

Ma arvan, et sellele juhtumuste jadale tuleb sul elus veel järg ja siis ei olegi see enam kummaline kokkusattumus, vaid juba sünkronism. Aga selleks peaksid sa ilmselt leidma end näiteks 2007 a.19.sept. Jordaanias vestlemas sellesama Uus-Meremaa mehega sellest, kuidas sa sattusid vestlema selle Souli ülik. tundengiga Saaremaal.
Igatahes ütles juba Albert Einstein:
Jumal ei mängi maailmaga niisama oma lõbuks täringuid, vaid tal on iga inimesega oma kindel plaan ja eesmärk.
Ära seda juhtumust Saaremaal ära unusta ja kui midagi sarnast või kokkulangevat veel juhtub, räägi meile ka!

Muudetud: 27-4-06 kell 16:48:33 Müstik

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Müstik
Shambalas

08-08-2006 20:28
Postitus: #56

Kas keegi on juba juhtunud lugema eelmisel aastal kirjastuselt Tänapäev ilmunud väga huvitavat raamatut "KÕIGEST KOKKUSATTUMUS?", autorid Plimmer ja King. Mina leidsin selle kogust puht kokkusattumusena ja kui keegi loeb seda just praegu, nagu mina, siis on seegi põnev kokkusattumus: Igatahes soovitan teost lugeda.
Siinkohal üks teoses toodud kokkusattumus:
kümne-aastase Laura Buxtoni käest pääseb lahti õhupall, mis maandub 140 miili kaugusel teise kümne-aastase tüdruku, samuti Laura Buxtoni aias!
Muuseas, peale raamatu lugemise alustamist, hakkasin taas märkama imelikke kokkusattumusi oma elus. Usun, et igal inimesel on olnud põrutavaid kokkusattumusi. Kirjutage neist! Üks tavalisemaid on, et perel on kaks sama-nimelist sugulast või tuttavat.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2011 11:46 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Hallucigenia
Veteran

08-08-2006 20:44
Postitus: #57

Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Siinkohal üks teoses toodud kokkusattumus:
kümne-aastase Laura Buxtoni käest pääseb lahti õhupall, mis maandub 140 miili kaugusel tese kümne-aastase tüdruku, samuti Laura Buxtoni aias!
Ja siin Laura(d) ise.
ZusieSmiley
Uustulnukas

08-08-2006 21:16
Postitus: #58

Minu sünnipäev on 15. märtsil. Samal kuupäeval on ka minu onude (üks ema vend ja teine isa vend) sünnipäevad. Huvitav Laugh

Õe sünnipäev on kah 15ndal, aga teisel kuul.

---

Ükskord rääkisin ühega MSNis ja ta andis mulle jumala lambist ühed laulusõnad. Tuli välja, et see oli laul, mida ma olin juba mitu aastat otsinud, aga ma ei teadnud selle laulu esitajat ega pealkirja.
Müstik
Shambalas

09-08-2006 18:14
Postitus: #59

Seda Laura Buxtonitest tehtud videot oli päris tore vaadata. Tänud!

Minu üks huvitavamaid kokkusattumusi oli, kui helistasime emale õega täpselt samal sekundil ja olime siis kõik kolmekesi ka ühel ajal liinil.
Teine oli, et sõitsin Õismäele ühele sõbrannale 9.korruselisse majja külla ja mu teine sõbranna oli üllatusena just kolinud elama tema kõrvalkorterisse. Omavahel nad tuttavad ei olnud ja minul rohkem Tallinnas sõbrannasid ei olnudki.
Korduvalt on juhtunud, et lähen raamatukokku, ei tea, milliselt riiulilt või teema alt soovitavat teost leida, tõstan pilgu, suunan selle umbes kuhugi riiulile ja - seal see raamat ongi!
Kas kellegil on veel olnud minuga sarnaseid kokkusattumusi?

Zaeka
Uustulnukas

15-08-2006 23:11
Postitus: #60

Kokkusattumus või mitte, kuulsin Tarmo Pihlapi laulu lähipäevil ja siis tuli meelde juhtumus 1999.a 3.augustist. Viibisin vanaema juures ja olin just ärganud ning läksin õue. Onu küsis, arva ära kes täna ära suri ja mina ei tea mispärast ütlesin Tarmo Pihlap. Ma ei tea miks ma just teda pakkusin. Angry

Muudetud: 16-8-06 kell 00:16:34 Zaeka
Stolypin
Uustulnukas

29-09-2006 21:06
Postitus: #61

see, kui sa midagi mõni sek enna asja toimumist näed on intuitsioon ja see on alatei 100% õige - see on nagu etteütlamine. Lugesin kuskilt, et intuitsiooni on ka võimalik kuidagi mediteerimisega esile kutsuda.
Loomakasvataja
Tavaliige

04-11-2006 23:39
Postitus: #62

alles hiljuti juhtus. polnud oma õde juba pool aastat näinud... Polnud aega noh, kuigi elame vaid teistes linnades ja satun Tartu kah. Igatahes. Sõitsin siis tartusse sünnipäevale. Mees pani mu lõunakeskuses maha, ise ajas omi asju. Läksin siis millegipärast riietepoe asemel kingituste pakkija juurde (kingitust polnud mul kaasas).
Ja keset platsi seisab mu õde. See et satume lihtsalt samasse kohta samal ajal oli väga huvitav kokkusattumus. Aga ta ütles et tahtis mulle sel päeval kirjutada kirja et tuleksin talle külla ükskord...

Ma olen igal pool...
Müstik
Shambalas

05-11-2006 12:03
Postitus: #63

Mina ka sain suvel täiesti juhuslikult oma õega Tartus Lõunakeskuses kokku. Elame Tartust aga hoopis kaugel mõlemad.
Tundub, et see Lõunakeskus on üks kohti, kus kummalised kokkusattumuse jõud eksisteerivad!?
Kas keegi veel on seal tuttavaid juhuslikult trehvanud?...

Loomakasvataja
Tavaliige

05-11-2006 22:37
Postitus: #64

ma ei arva et asi on lõuna keskuses, pigem on asjaolud ja meie oma mõtted ühtinud ja soov näha kallist inimest lihtsalt täitus....

Ma olen igal pool...
annnn
Uustulnukas

08-12-2006 16:45
Postitus: #65

pääris lahe. ma vaatasin ükspääv näiteks enne linna minekut kellegi pilti. ja siis nägingi teda linnas.

juhtub ka nii et mõtlen et helistaks kellegile,aga samal ajal see keegi juba helistab mulle.
valge:hobune
Uustulnukas

22-12-2006 00:08
Postitus: #66

minul kokkusattumus algas justnimelt paraveebist. Lugesin siin Carlos Castaneda kohta, varem seda nime kuulnud polnud. Järgmisel päeval lugesin Mati Undi raamatust lõiku, kus mainiti jällegi Castanedat. Ja päev pärast seda vaatasin uue koolikaaslase ankeedil raamatueelistusi- üllatus, üllatus... Castaneda Laugh
Ja nii ma võtsingi jalad selga, läksin raamatukokku ja laenutasin endale kaaSmile
blubony
Uustulnukas

22-12-2006 22:49
Postitus: #67

Aga minul juhtus selline asi, et päris väiksena nägin unes mingit unenägu ja selle taustaks kõlas üks laul.Hiljem ümisesin ka seda laulu, siis päris mitu aastat hiljem näen ühe muusikasaate peal selle videot.Pidi uus olema.Ise olin hämmingus, aga kuna ma siis seda seletada ei osanud, jätsin selle mälestuse ajusoppi seisma.Kui veel tükk aega oli möödas tuli mulle meelde see juhtum, kuid ma ei mäletanud enam esitajat ega loo pealkirja, ainult meloodia oli meeles.Läksin siis ükskord sõbrannaga rulluisutama ning ma olin saanud omale uue mobiili millega sai polüfoonilisi (kirjutasin õigesti?) helinaid kuulata ja palusin et sõbranna laseks enda telefonilt neid helinaid.Tema telefonis oli see lugu, millest ma koguaeg mõtlesin.
Ma arvasin et dejavu, aga imelik oli see et ma kuulsin seda unes ja ümisesin veel peale ka.See oli vist enne kui see laul tehti.
lugu oli Red Hot Chilli Peppers-By The Way

Ära ole kunagi nii kindel kui ei tea päriselt!
Horos
Tavaliige

22-12-2006 23:07
Postitus: #68

Tsitaat:Algselt postitas: valge:hobune
minul kokkusattumus algas justnimelt paraveebist. Lugesin siin Carlos Castaneda kohta, varem seda nime kuulnud polnud. Järgmisel päeval lugesin Mati Undi raamatust lõiku, kus mainiti jällegi Castanedat. Ja päev pärast seda vaatasin uue koolikaaslase ankeedil raamatueelistusi- üllatus, üllatus... Castaneda Laugh
Ja nii ma võtsingi jalad selga, läksin raamatukokku ja laenutasin endale kaaSmile

Nagu öeldakse , kolm on kohtu seadus Laugh.
Auron
Tavaliige

23-12-2006 12:48
Postitus: #69

Noh, keegi siin enne rääkis, et tunneb ette ära kui õpetaja teda küsb.Mul on sama lugu, mul on nagu liblikad kõhus või midagi, ma tunnen kohe et nüüd küsitakse mind(alati mõtlen sel ajal, palun, ei, palun, mitte mind), aga 90% kordadest ta küsibki mind. Kahtlane ja see pole nii, et ta vaatab enne minu otsa või annab mingi vihje, et ta mind küsib, lihtsalt lambist kutsub ja ma tean juba enne, et ta kutsub mind.
reaalne
Tavaliige

30-12-2006 14:24
Postitus: #70

järeldus ,et teatud soodsate olukordade kokkusattumisel hakkab juhtuma
isegi siis kui võimalus on kaduvväike 1:100000000000000000000000000000000000000000000000000000000 .......
ja kui võimalus on ,siis see kunagi juhtub!Järelikulkt meie ümbrus kubiseb erinavatest protsessidest ja eluvormidest .
Kas on olemas siis "kindlat teadmist-garantiid? Vaid kõik on suhteline loomuliku arengu tulemus teatud kokkusattumistel.

Hulgun ringi ja müra on palju .

http://video.google.com/videoplay?docid=...Uri+Geller
AnoNyMik
Uustulnukas

02-01-2007 21:04
Postitus: #71

Olin tööl.Jube palav ja vastik tahtsin vaikselt koju minna kuigi oleks pidanud kohe uuesti tööle hakkama.Panin sae käima ja esimene laud ka juba käes ja siis äkki sae kett pooleks.Otsiti natuke aega.Ei midagi.Asjad kokku ja poodi peale seda kohe koju.Väga imelik kokku sattumine.Mõtlesin et läheks minema ja saag võik katki minna ja nii juhtuski.
Auron
Tavaliige

02-01-2007 21:11
Postitus: #72

Kui sa tõesti midagi VÄÄGA tahad, näiteks töölt koju minna, siis see tavaliselt juhtubki, minul on ka nii olnud. Mõttejõud on lihtsalt nii tugev...
surmatooja
Uustulnukas

26-04-2007 17:25
Postitus: #73

minul on ka nii,et tunnen ette,et õpetaja hakkab küsima midagi.ükskord hakkasin laksust ajalooõpikut lugema(no ikka väga igav oli) ja siis lugesingi ja järgmisel päeval oli sama asja peale tunnikontroll.
Müstik
Shambalas

27-04-2007 10:46
Postitus: #74

Viimased postitused siin teemas käsitlevad ju eelaimusii, mitte ebatavalisi kokkusattumusi.
Eelaimusi esineb igal inimesel.
Huvitav oleks ikkagi lugeda, millised kokkusattumusi on teie elus juhtunud.

kooky
Tavaliige

30-04-2007 17:48
Postitus: #75

Tsitaat:Algselt postitas: blubony
Aga minul juhtus selline asi, et päris väiksena nägin unes mingit unenägu ja selle taustaks kõlas üks laul.Hiljem ümisesin ka seda laulu, siis päris mitu aastat hiljem näen ühe muusikasaate peal selle videot.Pidi uus olema.Ise olin hämmingus, aga kuna ma siis seda seletada ei osanud, jätsin selle mälestuse ajusoppi seisma.Kui veel tükk aega oli möödas tuli mulle meelde see juhtum, kuid ma ei mäletanud enam esitajat ega loo pealkirja, ainult meloodia oli meeles.Läksin siis ükskord sõbrannaga rulluisutama ning ma olin saanud omale uue mobiili millega sai polüfoonilisi (kirjutasin õigesti?) helinaid kuulata ja palusin et sõbranna laseks enda telefonilt neid helinaid.Tema telefonis oli see lugu, millest ma koguaeg mõtlesin.
Ma arvasin et dejavu, aga imelik oli see et ma kuulsin seda unes ja ümisesin veel peale ka.See oli vist enne kui see laul tehti.
lugu oli Red Hot Chilli Peppers-By The Way

Äkki sa oled tulevikus olnud.Mäletan eestis jooksis seriaal Ajahüpe või midagi sarnast.Ja seal ka läks mees minevikku ja lulis seal üht lugu mis juba meie ajas oli minevik ja nenede ajas tulevik.(H)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kokkusattumused? NimiPoleOluline 3 1,268 19-08-2014 15:33
Viimane postitus: kalldunn
  Kokkusattumused uudishimulikud 2 1,026 27-06-2013 07:44
Viimane postitus: Makemake

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog