Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised kokkusattumused jne.
Autor Sõnum
jonnipunn Eemal
wildcat

29-09-2013 23:57
Postitus: #101
RE: Kummalised kokkusattumused jne.
Heh kirjutan siis ka tänasest kokkusattumusest, mis ei juhtunud minuga Smile
Mu lapsel on pruut tekkinud, käis siis nädalavahetusel pruudil linnas külas. Rääkis just, et tuleb tema trepist alla ja mu õde jalutab talle vastu, trepist üles...oli naljakas olnud, nad olid mõlemad korraga ütelnud ,,tsau''... ja siis turtsatanud et ,,random'' Laugh

Mul on ka õega olnud nii, et mina läksin oma s6brannaga suht juhuslikult hiiumaale, isa helistas, et kus oled? Vastan siis, et hiiumaal ja isa turtsatab: mhh su 6de läks ka hiiumaale Smile
(selle postituse viimane muutmine: 30-09-2013 00:00 jonnipunn.)

Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Peisko
Mina Olen Kohalolek

03-10-2013 12:24
Postitus: #102
RE: Teadvus asub ajus
Natukene teemast mööda v6ib-olla, aga kuidas te seda seletate, kui telekas ise välja lülitab, kell v6i raadio näitab järsku 666, v6i 1111? Telefon enam tööle ei lähe Sinu käes jne. Mingit sügavamat seletust ja arvamust tahaks kui kellelgi on midagi m6ttes. Ma ei usu, et mingi päikesetormi pärast eriti...
Nielander
Saidil

Questioning Everything

05-11-2013 20:59
Postitus: #103
RE: Teadvus asub ajus
(03-10-2013 12:24 )Peisko Kirjutas:  Natukene teemast mööda v6ib-olla, aga kuidas te seda seletate, kui telekas ise välja lülitab, kell v6i raadio näitab järsku 666, v6i 1111? Telefon enam tööle ei lähe Sinu käes jne. Mingit sügavamat seletust ja arvamust tahaks kui kellelgi on midagi m6ttes. Ma ei usu, et mingi päikesetormi pärast eriti...

Räägid ja küsid kuidagi väga üldiselt. Sa peaksid konkreetselt välja kirjutama kõik konkreetsed juhtumised, mis sinu jaoks veidrad on olnud. Hea oleks kui mäletad enam-vähem nende juhtumise aega ja nendega seoses võimalikult palju detaile. Praegu näib, et sa otsiksid mingit üht põhjust, mis seletab kõik, kuigi iga üksik olukord võib tuleneda erinevast põhjusest.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Müstik
Shambalas

29-01-2014 12:43
Postitus: #104
David Wilcock sünkroonsuse teooriast.

Wilcocki sõnul on olemas kõrgem jõud, mis juhib planeete, tähti ja galaktikaid – elavat universumit, mis on kokku pandud asjadest, mis on üksteisega seotud. Seda jõudu võib kutsuda ka jumalaks, nagu osa inimesi teebki. Sünkroonsus tegutseb dünaamiliselt samal ajal sinu mõtetega, andes järjepidevalt vihjeid, ent paljastamata kohe õppetundi. Me elame illusioonis, kus ajalugu kordab end tsüklitena seni, kuni oleme sellest õppinud.

Sünkroonsuse tsüklites korduvad sündmused.
Need tsüklid on leitavad 30 muistses kultuuris, kes said teavet oma jumalatelt ja taevast. Tänu sellele avastas Helmer, et Prantsusmaa ajalugu kordab ennast mustri järgi üks neljandik sodiaagi tsüklist.

Suurem tsükkel on 720 aastat ehk üks kolmandik. Kui arvestada Jeesuse sünnist 720 aastat, siis sel ajal hakkas levima ikonoklasm, mille raames inimesed nõudsid Jeesuse piltide mahavõtmist rahatähtedelt, linnaväravatelt ja seintelt, sest valitsus kasutas kristlust sõdimise ettekäändeks. Minnes veel omakorda edasi 720 aasta jagu, algas renessanss, kus riik ja kirik hakkasid kaugenema ja teadus sai arenema hakata, ütleb Wilcock.

Ajalugu kordab tema sõnul end ka Roomas ja USA-s: näiteks esimest Puunia sõda võib võrrelda Esimese maailmasõjaga, teist Puunia sõda Teise maailmasõjaga. Roomlaste suurim vaenlane oli Kartaago ehk Kartaago liider Hannibal vastab Hitlerile. Mõlemad sõdisid kuus aastat, marssisid läbi Alpide, Hannibal kasutas elevante ja Hitler tanke. Neil oli sarnane sõjastrateegia ja üsna sarnane välimus.

Maailmalõpust ja kuldsetest ajastutest räägivad nii kristlaste, egiptlaste, hindude jt mütoloogiad. Wilcock kirjutab oma raamatus “The Source Field Investigations”, et kunagi asunud Antarktika kohal Atlantis, mille uppumise põhjustas Maa telje muudatus, selle põhjuseks aga oli arenenud tsivilisatsioonide vaheline „tuumasõda“. Sõda kasvas välja valitsejate korruptsioonist ja nende soovist inimesi orjastada.

http://www.telegram.ee/vaimsus/sunkroons...este-vahel

Noppisin välja artiklist huvitavama osa, mis sobivad käsitlemiseks kokkusattumuste ehk sünkronismi teemas.
Artiklist leiab ka ajaloo ja poliitika teemadesse täiendust, kui kedagi peaks huvitama.
Teemas eespool on kirjutatud ka igapäeva elu sünkroonsusest.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

14-05-2017 13:36
Postitus: #105
Samahästi sobib ka siia teemasse - iseasi, kas kokkusattumus või organiseeritud( kui tahta leiab alati mingi seose, kui valim piisavalt laiaks venitada jne) - selline tähelepanek facebooki kaudu:

Tsitaat:Mine nüüd võta kinni, kas siin on mingi seos või mitte, aga kummaline, et Portugal võitis Eurovisiooni päevapealt täpselt 100 aastat hiljem, kui juhtus "Fatima ime". Ja veel. Portugali laulu autor ja esitaja olid õde-venda ning ka Fatimas olid kaks lastest õde-venda (kolmas oli nende nõbu).
Muideks, Rooma paavst külastas eile Fatimat ning kanoniseeris ilmutust näinud õe ja venna - Jacinta ja Francisco.
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2017 13:37 euroruubel.)

mäng mängus
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kokkusattumused? NimiPoleOluline 3 1,271 19-08-2014 15:33
Viimane postitus: kalldunn
  Kokkusattumused uudishimulikud 2 1,030 27-06-2013 07:44
Viimane postitus: Makemake

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog