Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised kokkusattumused jne.
#1
Nonii säh teile midagi kahtlast...

Viimase 2 kuu jooxul on siukeseid imelikke kokkusattumusi jms asju nagu mitu korda päevas, kahjuks ei mäleta neid kõiki aga üritan meelde tuletada niipalju kui saan:

Keerasin endal emaplaadi piixu ja see vahetati Ordis veel hullema vastu - käisin siis linnas ringi ja kirusin et :"oibljää näeks ma seda itimeest kes seda masinat "remontis" - lööks kohe hambad sisse...~45 sekundi pärast kõnnib see sama itimees mulle vastu.
---------------------------------
Rääkisin ühe vennaga IRC-s arvutiteemadel ja küsisin ta nime kah - Marko Vesi...pole siin midagi imelikku aga see on ju mu isa nimi ! Bleh
---------------------------------
Nägin linnas ilusat BMW-d millel oli spoilaring ja antitiib jne - numbrimärgiks oli "minginumber-AXK"...nali selles et ma ise träänzi mees jne Bleh
---------------------------------
Vaatasin ükspäev telekast Reamees Raiani Päästmist ja filmi lõppedes tulin arvuti taha ja surusin miskipärast käe klaverile, niiet MSN-i aknasse tekkis kiri "sõda".
---------------------------------

Kui miskit meelde tuleb siis kirjutan siia Bleh
Vasta
#2
õäh??? mingi kahtlane vend oled. See viimane on küll imelik. Selles eelviimases ei leidnud ma midagi erilist. Äkki on saatus olemas. Äkki on sul mingi võime alateadvuses kõik sündmused ja asjad nagu kokku koguda vms...
Vasta
#3
kahtlane vend ? nojah seda ma kuulen 99 korda päevas Laugh
Vasta
#4
Ma pakux et need olid licalt kokkusattumused:o
Kuid kui veel juhtub siis vb tõesti on sul mõni anne !?
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
Keerasin endal emaplaadi piixu ja see vahetati Ordis veel hullema vastu - käisin siis linnas ringi ja kirusin et :"oibljää näeks ma seda itimeest kes seda masinat "remontis" - lööks kohe hambad sisse...~45 sekundi pärast kõnnib see sama itimees mulle vastu.
Mis edasi juhtus?Laugh
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
Keerasin endal emaplaadi piixu ja see vahetati Ordis veel hullema vastu - käisin siis linnas ringi ja kirusin et :"oibljää näeks ma seda itimeest kes seda masinat "remontis" - lööks kohe hambad sisse...~45 sekundi pärast kõnnib see sama itimees mulle vastu.
Mis edasi juhtus?Laugh

tuli meelde, et see ju ITInaine mitte ITImees Bleh
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Ma pakux et need olid licalt kokkusattumused:o
Kuid kui veel juhtub siis vb tõesti on sul mõni anne !?

nu neid juhtub iga jumala päev
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
Keerasin endal emaplaadi piixu ja see vahetati Ordis veel hullema vastu - käisin siis linnas ringi ja kirusin et :"oibljää näeks ma seda itimeest kes seda masinat "remontis" - lööks kohe hambad sisse...~45 sekundi pärast kõnnib see sama itimees mulle vastu.
Mis edasi juhtus?Laugh

tuli meelde, et see ju ITInaine mitte ITImees Bleh

....vabandust, aga ma ei saanud nüüd ühele asjale pihta, et kas sa teadsid juba siis, et oli ITInaine, kui sa endamisi mõtlesid, et lööks hambad tal kurku???
Et nii pole ju küll ilus mõeldaSad veel naisest.....?

aa muidu omalt poolt lisaks sihuse selle, et ma kusagil vist juba kirjutasin, et rääkisin ühega MSN-is, siis mingi 15 mintsa ei lasunud sõnagi, kuid siis panin akna kinni ning tahtsin välja logida, kui teine just sel hetkel vastas.....point oli aga see, et ma ei teadnud, et tol näitab, kui keegi paneb akna kinni või kui avab akna ning sellepärast tuli see teise kiri nii kokkusattunult....alguses oli see mulle selline nuh naljakas kokkusattumus, hiljem aga sain tõsiasja teadaBleh
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
tuli meelde, et see ju ITInaine mitte ITImees Bleh
vedas tal

endal on pidevalt selline värk, et ärkan 1min enne kella helisemist. Seda juhtub tihti ja see on ebameeldiv, lihtsalt vaatan kella ja see hakkab kohe helisema.
Vasta
#10
See on see bioloogiline kell vms.
Kui sa tead, et pead homme kell 7 ülesse ärkama, siis sa ilmselt ärkad ka, enamasti.

Ma panen telefoni helisema, samamoodi on ka kellraadioga kodus, mõlemal eriti vastik äratus helin. Kui ma paar minutit enne ärkan, siis on ilge kammaiiaaa neid kinni saada Bleh
Vasta
#11
Neid kokkusattumusi on kõigil ma arvan, te lihtsalt pole asja üle mõelnud ja nüüd ei tule hoobilt pähe. Tean omast käest neid asju küll mõtled kellegi peale, et peaks temaga kah kunagi ühendust võtma ja voilaa natukese aja pärast heliseb telefon ja mis te arvate kes seal on see sama kuju kellega ühendust tahtsin võtta.
Üleeile oli vend sünnal ja olin siis tema pool valvasin lapsi ja mõtlesin krt nagunii keerab mingi jama maha 10 minuti pärast helistas ja oli kuradi sooda kuidagi linna saanud ja seal jumala segi ning auto ää kaotanud.
Siis mingi vanem varjant oli nii et olime peol ja ise mõtlesin midagi on jamasti ütlesin sõpradele kah et klge midagi on mäda, natukese ajapärast pollar uksetaga ja meie kõik jälle suure supi sees.
Tähendab neid kordi võiks siin pikalt rääkida aga point on see, et kuna need tunduvad mulle nüüd juba nii igapäevased ja tavalised asjad nagu nii peaksgi olema siis lihtsalt ei mõtle neile nii väga.
Ja mis puutub enne kella tirisemist ärkamisse siis see on jah mingi bioloogiline kell or smthing. Enamasti ärkan ise kah enne kella.
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja kalÄkki on sul mingi võime alateadvuses kõik sündmused ja asjad nagu kokku koguda vms...
Selline võime kõike 'esile kutsuda' on igal inimesel. Ja kõik ka teevad seda, kuid vähesed panevad seda tähele oma elu virr-varri sees...
Vasta
#13
Juhtus just 10 min tagasi.
Olen voodi peal ja kuulan muusikat ja vaatan korra mobiili ja mõtlen :"mai imestaks kui präägu sõber helistaks...."
mai tea miks ma nii mõtlesin sest ma oleks imestand tglt.
igatahes 10 seki pärast heliseb telefon ja helistab mulle see sama vend Bleh
Vasta
#14
Irw, Laugh kahtlane vend tõesti Laugh
Su sõpradel veab wink
Vasta
#15
Mul on koolini läbi linna tegelikult suhteliselt pikk teekond ja teepeale jääb umbes 10 valgusfoori. Terve see nädal pole ma mitte üks ainus kord ka punase tule taha jäänud.
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Mul on koolini läbi linna tegelikult suhteliselt pikk teekond ja teepeale jääb umbes 10 valgusfoori. Terve see nädal pole ma mitte üks ainus kord ka punase tule taha jäänud.

sama siin, koolitee on umbes 2 km. minu jaoks suhteliselt pikk ning samuti pole veel elusees ette tulnud, et peaks punase foori taga ootama jääma.....võibolla loeb ka siin tõsiasi, et siin ühtegi foori üldse poleBleh

muide täna tahtsin kirjutada ühe asja, mis eile juhtus, aga läks meelest ära, aga eks üritan meelde tuletada....

muidu eile õhtul oli ka üks asi, aga see polnud nii suur, olin oma toas, õppisin ja niisama olin ning raadio käis, siis järsku hakkas mind üks lugu kummitama, ja siis mingi 2-e minuti pärast, kohe peale ühe teise loo lõppu lasti seda lugu raadiost, kuid enne nagu ei öeldud, et näiteks ootamas on järge see ja see lugu....
Vasta
#17
Nonii jälle üks:
Passisin linnas ringi ja möödusin bussijaamast ja mõtlesin...."krdi suicu tahaks - ma olen kindel et siin on kasvõi 1 mu tuttav" - läksin sis lähemale ja uurisin nac, ja nägin ühte tuttavat tüdrukut kes mulle suicu pakkus Bleh
Miskit oli eile veel aga ei tule meelde rsk Bleh
Vasta
#18
And again...
Olin suht masendatud ühe perseläind suhte pärast ja siis ütleb üks sõber, et alati saab hullemaks minna.
Ütlesin mudugi et yeah right, see enam rohkem perse ei lähe.
Jalutan siis koju ja leian oma laua pealt kohtukutse Bleh
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
And again...
Olin suht masendatud ühe perseläind suhte pärast ja siis ütleb üks sõber, et alati saab hullemaks minna.
Ütlesin mudugi et yeah right, see enam rohkem pepusse ei lähe.
Jalutan siis koju ja leian oma laua pealt kohtukutse Bleh

offtopc küll, aga see on üsna kindel, et kui sa nii ahvatlevalt juba ütled, et said kohtukutse, siis enamus ikka oleks huvitatud, mille eest siis naguBleh...ok...ok, võibolla ainult mina olen nii uudishimulik, aga ikkagi:o.....

samas ma vaatan, et sul neid kokkusattumusi ikka juhtub ja juhtub....samuti selle viimase kohtukutsega, see natukene kokkusattumus ka, aga äkki rohkem lihtsalt väga halb õnn sel päeval?

[Teadet on muutnud 28-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#20
Selliseid juhtumeid olen isegi mitmel korral elus kohanud. Võiks olla lausa mingine nimetus sellel või äkki ongi juba?

Ühesõnaga on need täiesti huvitavad ja defineerimatta asjad.
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
And again...
Olin suht masendatud ühe perseläind suhte pärast ja siis ütleb üks sõber, et alati saab hullemaks minna.
Ütlesin mudugi et yeah right, see enam rohkem pepusse ei lähe.
Jalutan siis koju ja leian oma laua pealt kohtukutse Bleh

offtopc küll, aga see on üsna kindel, et kui sa nii ahvatlevalt juba ütled, et said kohtukutse, siis enamus ikka oleks huvitatud, mille eest siis naguBleh...ok...ok, võibolla ainult mina olen nii uudishimulik, aga ikkagi:o.....

Kõige nõmedam on see, et ma ei tea Bleh
Vasta
#22
Nonii jälle 2 tükki... Bleh

Istun niisama irc-s ja üks vend ütleb privas, et vanilla ninja uus laul on sigakõva vms.
Lähen istun siis teleka ette ja mõtlen :"panen präägu kanal 16 ja näen/kuulen ka selle loo ära.
Polnd kahtlustki , et ma võin eksida, panin siis kanal 16 ja sealt tuli see lugu Bleh
-------------------------------------
Mööda teed sõidab mingi audi ja eestuled ei põlenud.
Mõtlesin omaette et:"jeee sõidame ilma tuledeta ja hoiame raha kokku - pane tuled põlema rsk"...2-3 seki pärast läksid tuled põlema Bleh
Vasta
#23
See vanilla ninja värk. Eelmine aasta lasti telekast, raadiost jne koguaeg eminemi.
Mingi kolm korda oli nii, et kui ma raadio mängima panin tuli sealt samal ajal eminemi.
Ükskord kui ma olin koju jõudnud hakkasime me õega ZTV-d vaatama. Ma ütlesin talle naljatades, et kle tahad näha, et eminemi lugu lastakse nüüd. Panin teleka tööle ja oligi.
De-javu veits. Kui ma väike olin läksime me perekonnaga ühe ärve äärde ja ujusime seal. Kui koju sõitsime tuli üks kamp jotasid vast. Ma teadsin kes nad sel on ja üks lehvitas meile. Nädala pärast läksime sama järve äärda. koju tulle tulid need onkelid ja tädid täpselt sama koha peal vastu. Kõndisid samas asendis üksteise kõrval ja jälle see sama parm lehvitas meile.
Vasta
#24
Ja jälle...

Ükspäev mingi eit helistab ja tahab niisama juttu ajada vms.
Ja täna siis mõtlen omaette, et täna võiks ka helistada, et nagu jube igav on...
Poole tunni pärast heliseb telefon ja sama eit Bleh
Vasta
#25
pange tähele, kui sõidab kaks autot üxteisele vastu nende vahel on jalakäia siis toimub nende kolme möödumine ühel ja samal ajal. Või kui sõidad ristmiku poole, siis ei tule enne ühtegi autot kui oled jõudnud täpselt ristmikuni.
mul pidevalt sedasi kas olen siis autojuht või jalakäia.

Teaduslikult tõestatud, et kui võileib kukkub 80% juthudes või-pool allapoole maha. wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummalised mälestused lapsepõlvest Hingelind 23 5,065 29-04-2021, 08:37
Viimane postitus: Lorenz
  Kokkusattumused? NimiPoleOluline 3 2,625 19-08-2014, 15:33
Viimane postitus: kalldunn
  Kokkusattumused uudishimulikud 2 2,189 27-06-2013, 07:44
Viimane postitus: Makemake
  Majas kummitab? Lohistamine, sammud, hääled, jne. Darkness 16 6,821 23-08-2012, 12:03
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat