Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
Autor Sõnum
Olemuslik
Tavaliige

Postitusi: 55
Liitunud: Oct 2021
28-11-2021 10:13
Postitus: #76
RE: Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
(26-11-2021 20:18 )lahendused Kirjutas:  Vahepeal sai veidi nö "oma katust liigutatud", ning nüüd vaatleks mainitud kunstniku pilti läbi sümbolite analüüsi (ehk nagu unenäo analüüs) ... ilmselt peegeldavad paljud väljatoodud detailid Sinu olemust (muidu see pilt sulle ju korda ei läheks):

1) jää = seisak, mees-aspekti puudumine, nais-aspekt domineerib.
2) suur kivi = peksid teadvustama enda silme all oleva ilmselge.
3) mägi = suurem eesmärk, mis on saavutatav.
4) kui 1+2+3, ehk jäine suur mägi = ilmselt on Sinus nais-aspekti liiga palju (muudkui kanaldad oma hinge-olemuse blogi), ehk süstematiseerivat mees-aspekti on Sul liiga vähe, kuid mainitud puudused on ületatavad: kõik see paistab ka ilmselgelt välja Sinu hinge-blogist.

5) maja = keskmisest suurem sise-maailm
6) suurem pööning = palju kasutamata ressurssi.
7) kui 5+6 = võiksid oma kasutamata võimalusi rohkem kasutusele võtta, nii läheks sinu tajud ja maailmapilt veelgi avaramaks.

8) kala-paat, kui mere-andide tehas = ürita aru saada sellest, mida sa teed/toodad.
9) turg, kauplemine kaldal = lepingud ja tingimine.
10) kui 8+9 = võiksid oma tooteid/blogi mõistlikumatel tingimustel hallata/levitada.

11) mitmevärvilisus = süstematiseerimise vajadus.
12) udu, pilvisus = enda koha/olukorra mitte-mõistmine.
13) päike = valgustumine, teadmine.
14) kui 11+12+13 = peaksid rohekm süstematiseerima enda tegevusi, ehk praegu sa ei mõista enda olukorda täielikult, kuid valgustumine on Sul silmapiiril.

15) meri = piisavalt kasutamata elujõudu.
16) mets = peidus olemine.
17) kui 15+16 = sa ei kasuta enda elujõudu piisavalt, oled justkui peidus- võta nö "härjal sarvist", ehk põle veelgi eredama leegiga.

Esmalt tänan põhjaliku ja sisuka arvamuse eest! Omapärane ja mitte igapäevane käsitlus! Mul on väga heameel, et selliseid inimesi on olemas, kes sedamoodi lahata ja mõtiskleda suudavad! Tähendab, esineb põhjuslikkus ja sidusus.

Tekkis mõnus sisetunne! Positiivsus! Paremat ei saa tahtagi kui hinges on hea olla!

„Sümbolism” on minu subjektiivsel hinnangul immateriaalse maailma mõjutus, mis kujundab materiaalse sümboli.

1-4. kirjeldad õigesti, et nn naisaspekt domineerib. Siin panen punkti ja selgitan. Naiselikkus domineerib nn hingelises komponendis. Blogi just hingest kõnelebki. Kõik, mis jääb väljapoole hingelisi teemasid, siis mehelikkuse ja süsteemi loomine ei ole teemaks ega probleemiks.

Sisekaemuselt olen väga tundlik ja kõrgelt empaatiline (nendes omadustes ületan ka paljusid naisi), mis tavapäraselt ei kuulu meespere omaduste hulka või on hoolikalt varjatud. Esineb naistel rohkem ning tinglikult võib määratleda naiselikkuse printsiibi alla.

Minnes inimlikust vaatenurgast kaugemale immateriaalsuse poole, kas hing võib olla mehelik või naiselik? Oletan, et ei ühte ega teist. Järelikult suur tundlikkus ja kõrge empaatia on omane kõikidele hingedele või vähemasti paljudele. Ja nad ei ole naised ega mehed. Seega tavapärane.

Kõrget hingelist tundlikkust ja empaatiat pidasin pikka aega nn nõrkuse märgiks. Viimasel aastal enam mitte, sest asjaolud – oluliselt enam infot ei tee mind nõrgemaks, vaid hoopiski tugevamaks kõigis mõeldavates aspektides! Tulemuseks on parem enese ja ümbritseva mõistmine, mis tekitab hingerahu. Isiklikult pean hingerahu suureks väärtuseks.

Nn naiselikkuse asjaolusid olen raamatus varsti samm-sammult lahti selgitamas ja arutlemas. Etteöelduna on tegemist ettemääratud saatusliku kontekstiga, mida toetab nö vabalt kujunev tegelik elu.

Hingelise käsitluse võtmes süsteemsus ja süsteemi loomine tahab saada arendamist. Esmalt infot on praeguseks juba natukene kogunenud ja vajab ritta seadmist. Teisalt olen nendes teemades ikka väga uustulnuk ja algaja. Loodan väga, et suudan areneda – aeg ja tegevused annavad arutust.

5-7. Selgitad väga täpselt ja nii ongi! Tajun, et sisemaailma kontekstis on arenguvõimalusi veel ees, kuid pelgan, et äkki lõppeb otsa... Soovin, et erk taju jätkuks ning tooks uusi mõttelisi avastusi. Kasutamata võimalused sisustan praegu kirjutamisega, mis paraku on veel suhtelises alguses, kuid kirjutamine suunab süsteemsemalt mõtlema ja lisab maailmapildi avardumist.

8-10. Nõustun täielikult! Blogi haldamine on enam vähem ja õpin samm-sammult toimetama. Levitamine on ootamatult keeruliseks kujunenud, mis tähendab, et seda ei leita mitte kuidagi üles! Ilmselt põhjusel, et ümbritsev infovoog on suur (kirju) ja raamat ei paista üldse silma. Samal ajal oletan, et on enam inimesi, kes sooviksid sellist žanrit lugeda ja võib-olla mingeid näpunäiteid saada, kuid nad ei tea, et antud nn veebiraamat üldse eksisteerib!

11-14. Hingelises konteksis vajavad asjad tõesti süstematiseerimist ja kui tulevikus nn valgustumist enam tekib, on kahe käega tervitatav ja positiivne nähtus! Muud nn elulised toimingud on omas kindlas voolusängis.

15-17. Huvitav lähenemine! Leian, et nn elujõudu on veel erinevateks toiminguteks varus. Hingelistes annotatsioonides on peidus olemine olnud ja raamatu kirjutamine tähendab väljundit ning piltlikult valguse kätte tulemist. „Härjal sarvist ja eredama leegiga” toimimist raamatuga seonduvalt peab harjutama ja nõustun, et puudub oskus presenteerida. Enda isiku upitamine pole mulle loomupärane, küll leian, et raamat võiks ikkagi enam tähelepanu saada.

Erakordselt põnev oli punkte lugeda, nende üle mõtiskleda ja arutelus osaleda!
(selle postituse viimane muutmine: 28-11-2021 10:16 Olemuslik.)

Veebiraamat - Hinge olemus ja eksistents - https://olemuslik.wordpress.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Olemuslik
Tavaliige

Postitusi: 55
Liitunud: Oct 2021
30-11-2021 08:30
Postitus: #77
RE: Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
30.11.2021 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 14. PEATÜKK ⟡ Pudikeele ja telepaatia kasutamine imikute ning väikelaste suurepäraseks mõistmiseks vanemaks saades kaob ⟡

Lühikirjeldus: Kolme väikelapse elulised näited, millal ja miks oskus pudikeeles kõneleda ning võime telepaatiliselt suhelda kaob või ei ole üldse esinenud.

Veebiraamat - Hinge olemus ja eksistents - https://olemuslik.wordpress.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Olemuslik
Tavaliige

Postitusi: 55
Liitunud: Oct 2021
04-12-2021 09:03
Postitus: #78
RE: Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
04.12.2021 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 15. PEATÜKK ⟡ Harku-järve lastepäevakodu suurte laste rühm. Esimene sõber. Põgus mõtisklus mateeria ja immateriaalsuse sidususest ⟡

Lühikirjeldus: Olukordade kirjeldus, mil hingelis-immateriaalne (HI) käsitlus on tagaplaanil ja reaal-materialistlik (RM) esiplaanil. Teise inimese hingelise põhiolemuse ootamatu tajumine.

Veebiraamat - Hinge olemus ja eksistents - https://olemuslik.wordpress.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Olemuslik
Tavaliige

Postitusi: 55
Liitunud: Oct 2021
Täna 11:07
Postitus: #79
RE: Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
07.12.2021 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 16. PEATÜKK ⟡ Lapsena arutled, kelleks sa täiskasvanuna tahad saada? Intuitsiooni käsitlemine ⟡

Lühikirjeldus: Millist osa mängib RM- ja HI-olemus intuitsiooni kujunemises? Intuitsiooni kirjeldus eluliste näidete varal ja lahtimõtestamine. Miks intuitsioon on vajalik ja selle võimalik defineerimine.

Head uudistamist ja lugemist!

Veebiraamat - Hinge olemus ja eksistents - https://olemuslik.wordpress.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimeesed teevad absurdseid asju, et vältida oma hinge sisse vaatamist Aztecca 8 3,953 14-09-2019 19:26
Viimane postitus: Avatud aken
  Nägemise olemus Thorondor 12 6,875 17-12-2017 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Hinge loom kalldunn 20 8,425 12-04-2016 15:49
Viimane postitus: kage
  Uus maailma rekord hinge kinni hoidmises! levis 5 4,398 14-07-2012 17:34
Viimane postitus: alisoman

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog