Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliinilisest surmast
Autor Sõnum
Nofretete
Veteran

09-12-2015 09:30
Postitus: #51
RE: Kliinilisest surmast
(09-12-2015 02:51 )Heakuulaja Kirjutas:  Ka rääkis ta, et tema kolmest hingeosast on siin praegu 1 (see, kes siis pendeldab siin) teised on läinud. Lootust ta ei andnud esialgu. Nüüd kui arstid vähendasid rohtude andmist sõbrale tuli hing temasse tagasi ja energiad näitasid 9 punktilisel skaalal 2. tagasi oli tulnud ka teine "kõige tähtsam" hingeosa aga oli väga nõrkade näitajatega. Nüüd siis minu küsimus: Kas ma peaksin pöörduma šhamaani poole, et saada tagasi ka kolmas hingeosa? Neid sai kokku korjata - olen kuulnud. Veel mainis nõid, et tegu ei olnud saatusega seoses õnnetusega vaid juhusega. Kui tegu oli juhusega siis põhimõtteliselt tema aitamine oleks nagu OK. Proovige pakkuda võimalike lahendusi või suunake mind kuidas toimida ja mida edasi teha.
Foorumis on kirjutatud, et ainult hingeosakesed ise saavad üksteist aidata.

(02-03-2012 14:14 )Olion Kirjutas:  Igal monaadil on kaksteist hingefragmenti ehk hingeosakesi. Näiteks üks hingeosa võib viibida Tau Setyel, paar tükki Plejaadidel, mõni võib hetkel puhata inkarnatsiooni vahelises olekus. Mõned hinged ja monaadid saadavad siia mitu oma hingefragmenti korraga, seega võib maal viibida ka sinu teisi hingeosakesi või monaadi aspekte.
Kuigi tavatingimustel pole see vastvõetav võib sinu hingeosake kõrgemal tasandil anda nõusoleku, et aidata oma hingeosakest. See on hea uudis ,et hingeosakesed saavad üksteist aidata ja toetada.
(selle postituse viimane muutmine: 09-12-2015 10:27 Nofretete.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
seffe
Tavaliige

09-12-2015 09:42
Postitus: #52
Esivanemate pajatused varjusurmast.
https://arhiiv.err.ee/vaata/esivanemate-...aparimuses
Nofretete
Veteran

09-12-2015 10:09
Postitus: #53
Huvitavad pajatused. Eriti see, kuidas üks naine, kes maeti varjusurmas, sünnitas kuulu järgi hauas lapse.
Mannu Eemal
Blondiin

10-12-2015 11:55
Postitus: #54
Kui see sõber tänapäeva linnašamanismi sümpaatiaga suhtub, siis soovitaks tal ikkagi mõne praktiseeriva linnašamaaniga konsulteerida. Põhimõtteliselt on sellel palju ühist psühhoteraapiaga, kuid on mõjusam. Oleneb muidugi tegijast ja parandaja-parandatava kokkusobivusest. Õnnetusest tekkinud tühimiku võib asustada mõni parasiteeriv olend. Lihtsalt ootama jääda, et "auk paraneks" võib osutuda energiamahukaks ja aeganõudvaks.

Brain expedition.
Wilholmensis
Veteran

10-12-2015 22:25
Postitus: #55
Pean siin ära märkima, et nn. varjusurmal pole tegelikult surmaga midagi pistmist! Varjusurm on rahvakeelne nimetus organismi ülimale kurnatusele.
(21-07-2006 21:30 )inpu Kirjutas:  Ei tea... Igatahes olen kuulnud, et pärast kliinilist surma inimene muutub täielikult

ja muutubki, kõik oleneb, milline on ajukahjustus ja ajukahjustuse oht oleneb operatiivsest seisundist ehk kui kiiresti alustatakse elustamisega.
(selle postituse viimane muutmine: 10-12-2015 22:27 Wilholmensis.)
togli
Vana kala

11-12-2015 00:15
Postitus: #56
Aastatetagune kogemus "kuskil ära käimisest" - tõbisena enesetunne üsna sant, silme ette kerkib eemal nõrk valguskuma mis nagu magnetina enese poole tõmbab. Mida lähemale, seda heledamaks "valgus" läks ning lõpuks tervenisti ümbritses. Panin sõna "valgus" jutumärkidesse, tegemist ei olnud klassikalise valgusega vaid mingi helendumise või kirgastumise sarnasega. Midagi tunneli laadset ei kogenud, kuid mida kaugemale läksin ja heledamaks muutus, seda kergem ja mõnusam hakkas. Kõige hämmastavam ja mis tänaseni rahu ei anna oli "Suur Teadmine". Ei ühtki probleemi või seletamatut asja, kõik oli lihtne ja loogiline. Inimsuhetest tehnika toimimiseni, elementaarosakesi moodustavatest energia impulssidest galaktika parvede süsteemini. Kummaline, kui see teadmine on kuskil olemas, siis milleks ma siin higistan ja vaeva näen?
Pikalt seda õndsust nautida ei saanud, miski sundis tagasi tulema. Alguses äärmise vastumeelsusega (teadsin ju kuhu naasen), peale poolt teed juba sooviga tagasi tulla. Tunnelis ei olnud, helendus taandus ja jäi kaugele selja taha. Ei kõndinud, pigem hõljusin või kulgesin.
Ilmselt ei olnud veel oma karistusaega ära istunud ja saadeti "põrgu" tagasi. Igatahes meeldiv kogemus ja kui aeg käes siit ilmast lahkuda, siis hirmu vast enam ei tunne.

Nõmme Raadio meediapank kliinilisest surmast ( Surm ):
http://www.nommeraadio.ee/meediapank.php...a%20merelt

Või otselink mp3 tõmbamiseks:
http://www.nommeraadio.ee/meedia/mp3/Hir...t/Surm.mp3
kage
naegleria fowleri

11-12-2015 12:39
Postitus: #57
(11-12-2015 00:15 )togli Kirjutas:  Aastatetagune kogemus "kuskil ära käimisest" - tõbisena enesetunne üsna sant, silme ette kerkib eemal nõrk valguskuma mis nagu magnetina enese poole tõmbab. Mida lähemale, seda heledamaks "valgus" läks ning lõpuks tervenisti ümbritses. Panin sõna "valgus" jutumärkidesse, tegemist ei olnud klassikalise valgusega vaid mingi helendumise või kirgastumise sarnasega. Midagi tunneli laadset ei kogenud, kuid mida kaugemale läksin ja heledamaks muutus, seda kergem ja mõnusam hakkas. Kõige hämmastavam ja mis tänaseni rahu ei anna oli "Suur Teadmine". Ei ühtki probleemi või seletamatut asja, kõik oli lihtne ja loogiline. Inimsuhetest tehnika toimimiseni, elementaarosakesi moodustavatest energia impulssidest galaktika parvede süsteemini. Kummaline, kui see teadmine on kuskil olemas, siis milleks ma siin higistan ja vaeva näen?
Kas tagantjärgi infot/tunnet meelde tuletades tuleb meelde mida "Suure Teadmise" tunne sisaldas? Kas kõige (erineva) aktsepteerimist sellisena nagu see on või (erineva) eemaletõrjumist ja kindlatesse piiridesse surumist (nt käitume ühtede reeglite järgi) või midagi muud?
Tsitaat:Ilmselt ei olnud veel oma karistusaega ära istunud ja saadeti "põrgu" tagasi. Igatahes meeldiv kogemus ja kui aeg käes siit ilmast lahkuda, siis hirmu vast enam ei tunne.
Kas oled kindel, et sulle näidati seda mis pärast surma juhtub või hoopis suunda mille poole siin ilmas võiks püüelda, et näidatu juhtuks peale surma? Kas ei võiks seda sündmust omaette lahata ja mõelda mis tunne seal oli, millest (mis põhjustel) see tekkis ja kuidas siin ilmas sama tunnet saavutada selle asemel, et oodata kuni peale surma pakutakse uskumise ja ootamise eest "Suure Teadmise ja Rahu" tunnet?
togli
Vana kala

11-12-2015 13:35
Postitus: #58
(11-12-2015 12:39 )kage Kirjutas:  Kas tagantjärgi infot/tunnet meelde tuletades tuleb meelde mida "Suure Teadmise" tunne sisaldas? Kas kõige (erineva) aktsepteerimist sellisena nagu see on või (erineva) eemaletõrjumist ja kindlatesse piiridesse surumist (nt käitume ühtede reeglite järgi) või midagi muud?

...................

Kas oled kindel, et sulle näidati seda mis pärast surma juhtub või hoopis suunda mille poole siin ilmas võiks püüelda, et näidatu juhtuks peale surma? Kas ei võiks seda sündmust omaette lahata ja mõelda mis tunne seal oli, millest (mis põhjustel) see tekkis ja kuidas siin ilmas sama tunnet saavutada selle asemel, et oodata kuni peale surma pakutakse uskumise ja ootamise eest "Suure Teadmise ja Rahu" tunnet?
See "Suur Teadmine" oligi lihtsalt teadmine, meelde on jäänud imestus kui lihtne ja loogiline kõik on ja kuidas ma seda enne ei teadnud. Mingeid probleeme seal ei lahanud, vastus oli ju olemas. Pederastia teemat ei mäleta (minu jaoks on nad samasugused omandatud vaimse nihkega nagu narkarid ja alkohoolikud). Mingit eetilisuse küsimust samuti mitte. Üldiselt ei suhelnud mitte kellegagi, mõistsin ja teadsin niigi kõigest ise. Mingi vastupandamatu jõud suunas sinna ja tagasi, valdav enamus kogetust kustus üsna kiirelt.

Mida näidati? Võib-olla tõesti suunda kuhu püüelda? Ei oska öelda. Kuid sellist tunnet ilma suurema hulga narko kaasabita vaevalt kogeda õnnestub. Seega jääb ära.

Omamoodi vahva kogemus. Olen veendunud, et mingi sagimine seal teispoolsuses on.
kalldunn
Vana kala

11-12-2015 15:48
Postitus: #59
See mida togli kirjutab, on tõele väga lähedal.
Kage, aga teile olen ma juba eelpool, oma kirjutistes kirjutanud, kuidas seda kõike on võimalik kontrollida, ilma et oleks vaja surmakogemust kogeda. Kõik on tahte ja ettevõtmise asi.
Ohtu - ju ei ole!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
kage
naegleria fowleri

13-12-2015 15:25
Postitus: #60
(11-12-2015 13:35 )togli Kirjutas:  See "Suur Teadmine" oligi lihtsalt teadmine, meelde on jäänud imestus kui lihtne ja loogiline kõik on ja kuidas ma seda enne ei teadnud. Mingeid probleeme seal ei lahanud, vastus oli ju olemas.
Ma pigem mõtlesin selles suunas, et kuna sarnast arusaamist on ka siin ilmas võimalik saavutada, siis kas paljude asjade ebameeldivaks pidamise asemel ei võiks mõelda mis sealpool seda tunnet tekitas ja kuidas siin saaks sellise arusaamise poole liikuda? Kes seda peale sinu enda takistab? Miks sa siin ei soovi sama tundega elada? Need oleks küsimused kõigile mõtlemiseks.
Heakuulaja
Tavaliige

14-12-2015 13:35
Postitus: #61
Sõber endiselt kriitilises seisus ja nõid väidab, et praegu oleneb kõik arstidest, et kas nad suudavad selle keha korda teha ja, et ta tahaks sinna tagasi tulla ning edasi elada. Mind huvitaks arvamused sellistele küsimustele. Kas hinge lõplik otsus sõltub ainult temast endast või võtab ta arvesse ka teda ümbritsevate lähedaste inimeste palveid? Kui hing tegi kokkuleppe põdraga, et selline sündmus leiab aset siis pidi ju hing teadma ka mis edasi toimuma hakkab?
Absulootset tõde on võimalik tunnetada ka siin kohal olles. Alati ei pea kehavälist kogemust kogema selleks. Ise olen ainult ühe korra suutnud ennast viia sellisele tasandile kus korraks sain tunnetada "aboluutset tõde". See oli vägev ja siiani minu elu parim elamus. "aboluutse tõega" ei saa võrrelda ega kõrvutada mitte midagi maist. Nii, et Kage küsimusele vastun on, et miski ei takista meid tegelikult on vaja tahtmist ja vajadust selle järele. Ma küll arvan, et tõde pole igaühe jaoks vajalik praegu ja ju nad peavad siis enne oma õppetunnid õppima ja kui ollakse valmis siis jõutakse ka tõeni. Muidu tundub elu liiga lihtne Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2015 13:47 Heakuulaja.)
Wilholmensis
Veteran

14-12-2015 17:40
Postitus: #62
(14-12-2015 13:35 )Heakuulaja Kirjutas:  Sõber endiselt kriitilises seisus ja nõid väidab, et praegu oleneb kõik arstidest, et kas nad suudavad selle keha korda teha ja, et ta tahaks sinna tagasi tulla ning edasi elada. Mind huvitaks arvamused sellistele küsimustele. Kas hinge lõplik otsus sõltub ainult temast endast või võtab ta arvesse ka teda ümbritsevate lähedaste inimeste palveid? Kui hing tegi kokkuleppe põdraga, et selline sündmus leiab aset siis pidi ju hing teadma ka mis edasi toimuma hakkab?
Absulootset tõde on võimalik tunnetada ka siin kohal olles. Alati ei pea kehavälist kogemust kogema selleks. Ise olen ainult ühe korra suutnud ennast viia sellisele tasandile kus korraks sain tunnetada "aboluutset tõde". See oli vägev ja siiani minu elu parim elamus. "aboluutse tõega" ei saa võrrelda ega kõrvutada mitte midagi maist. Nii, et Kage küsimusele vastun on, et miski ei takista meid tegelikult on vaja tahtmist ja vajadust selle järele. Ma küll arvan, et tõde pole igaühe jaoks vajalik praegu ja ju nad peavad siis enne oma õppetunnid õppima ja kui ollakse valmis siis jõutakse ka tõeni. Muidu tundub elu liiga lihtne Smile

Hinge tagasipöördumine kehasse oleneb meditsiinilisest seisundist, kas aju- ja maksa rakud on elus, kas vereringe terve ja KNS elujõuline, kas elutähtsad organid on suutelised edasi funktsioneerima...?
Mannu Eemal
Blondiin

14-12-2015 18:52
Postitus: #63
(11-12-2015 00:15 )togli Kirjutas:  Aastatetagune kogemus "kuskil ära käimisest" - tõbisena enesetunne üsna sant, silme ette kerkib eemal nõrk valguskuma mis nagu magnetina enese poole tõmbab. ... Kõige hämmastavam ja mis tänaseni rahu ei anna oli "Suur Teadmine". Ei ühtki probleemi või seletamatut asja, kõik oli lihtne ja loogiline. Inimsuhetest tehnika toimimiseni, elementaarosakesi moodustavatest energia impulssidest galaktika parvede süsteemini. Kummaline, kui see teadmine on kuskil olemas, siis milleks ma siin higistan ja vaeva näen?
Seda "Suurt Teadmist" kinnitavad nii mitmedki surmalähedasi kogemusi kogenud. Ja kui nüüd meelde tuletada, siis sarnast asja (lahjemal kujul küll) on ka unes mul endal ette tulnud.

Tsitaat:Ma pigem mõtlesin selles suunas, et kuna sarnast arusaamist on ka siin ilmas võimalik saavutada, siis kas paljude asjade ebameeldivaks pidamise asemel ei võiks mõelda mis sealpool seda tunnet tekitas ja kuidas siin saaks sellise arusaamise poole liikuda?
Selle tundega elades peab inimene teadlikult ebameeldivustele reageerima, muidu võib halvimal juhul surma saada (ei hakka pätile vastu) või tavalisemal juhul lihtsalt "sõidetakse sinust üle". Ebameeldivuse emotsiooni pole tõesti vaja, aga reageerimist ebameeldivustele on vaja.

Aga see "Suur Teadmine" on ikkagi midagi muud. Pmst on täitsa võimalik, et kui elektrood ajju õige koha peale torgatakse, siis saab sama tunde kätte. Niisamuti nagu mõnda teist kohta torkides tunneb inimene viha või tahab liigutada paremat kätt. Kuid mu meelest just see näitab, et see päris "kõige teadmine" on ka olemas, miks siis muidu ajus selle jaoks "oma koht" olemas?!

Brain expedition.
Heakuulaja
Tavaliige

14-12-2015 20:22
Postitus: #64
(14-12-2015 17:40 )Wilholmensis Kirjutas:  
(14-12-2015 13:35 )Heakuulaja Kirjutas:  Sõber endiselt kriitilises seisus ja nõid väidab, et praegu oleneb kõik arstidest, et kas nad suudavad selle keha korda teha ja, et ta tahaks sinna tagasi tulla ning edasi elada. Mind huvitaks arvamused sellistele küsimustele. Kas hinge lõplik otsus sõltub ainult temast endast või võtab ta arvesse ka teda ümbritsevate lähedaste inimeste palveid? Kui hing tegi kokkuleppe põdraga, et selline sündmus leiab aset siis pidi ju hing teadma ka mis edasi toimuma hakkab?

Hinge tagasipöördumine kehasse oleneb meditsiinilisest seisundist, kas aju- ja maksa rakud on elus, kas vereringe terve ja KNS elujõuline, kas elutähtsad organid on suutelised edasi funktsioneerima...?

Vabandust aga ei tea mis on KNS?
Tehnoloog
Veteran

15-12-2015 02:24
Postitus: #65
(14-12-2015 20:22 )Heakuulaja Kirjutas:  Vabandust aga ei tea mis on KNS?
Kesknärvisüsteem, ma pakun...
roberdd
Uustulnukas

05-02-2016 10:25
Postitus: #66
mu koer suri loomade haiglas ,tal oli mao vähk ja teda ,ei saand päästa enam ,mis temast saada võis pärast surma? ta oli truu mu ema vastu aga minu vastu polnd=( aga ta oli minu toodud:S ta liputas saba enne surma autoas kui teda sinna viisime ja oli õnnelik aga tagasi tõime ta surnuna :S
Minaelan
Bännitud

09-02-2016 20:34
Postitus: #67
Kas filmi "Üheotsapilet" viimase osa teostumine?

"Hiinas ärkas vastsündinud beebi ellu, kui ta oli veetnud morgis juba 15 tundi ja seda 12-ne miinuskraadi juures.
Beebipoiss nimega An An on praegu Hiina Pan'an haigla inkubaatoris. Lugu ise on aga piisavalt erakordne, et rahvusvahelises meedias tähelepanu äratada.

Ametlikult surnuks tunnistatud vastsündinu veetis terve öö miinuskraadide käes Jinhua Pan'ani haigla morgis ja imekombel oli ta hommikul piisavalt elujõuline, et oma nutuga morgi töötajale, kes ta kremeerimiseks külmikust välja võttis, märku anda, et ta on siiski elus. Kohaliku telekanali Zhejiang uskumatu uudislugu jõudis kiiresti rahvusvahelistesse uudistesse.

Töötaja, kes avastas, et beebi on elus, võttis kiiresti ühendust lapse isaga ja vastsündinu kremeerimine tühistati.

Beebi oli ilmale tulnud enneaegselt, pärast seitsmendat raseduskuud, samas Pan'an haiglas Zhejiangis. Arstid küll ei soovitanud enneaegset beebit nii ruttu koju viia, kui lapse isa oli soovinud beebi siiski nädal varem, kui haigla soovitas, ta koju viia, et tähistada kohaliku kalendri järgi uue aasta saabumist. Kaks päeva hiljem tõmbus beebi nägu lillaks ja pere tõttas koos lapsega haiglasse tagasi.

4-l veebruaril oli lapse seis pidevalt halvenemas, kuni lastearst Dr Chen Shuanghua pani lõpuks kirja, et beebi ei hinga ja südamelööke pole samuti. Seejärel kirjutas haigla välja surmatunnistuse, isa mähkis lapse kangasse ja viis lapse õhtul kell kuus morgi, kust siis morgitöötaja lapse hommikul elusana leidis."

http://perejalaps.delfi.ee/imik/uskumatu...d=73641249
(selle postituse viimane muutmine: 09-02-2016 20:35 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
vasamasa
Saidil

Vana kala

09-02-2016 21:13
Postitus: #68
-12 c külmakraadi oleks lapse siiski lõplikult tapnud. Dailymail kirjutas asja põnevamaks taaskord.
Tavasurnukuuri kambris on paar kraadi sooja. Sügavkülmkamber on kohtuekspertiisi valduses tundmatute leitud surnude jaoks, kuritööohvrite kauemaks säilitamiseks, jne.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 1,615 28-02-2009 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 4,524 23-05-2008 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog