Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummituste sammud ja hääled
Autor Sõnum
roomaja
Uustulnukas

09-08-2004 21:56
Postitus: #1
Kummituste sammud ja hääled
Sammud lakas

Lugu selline et tulid külla vend oma pruudiga. Tahtisid siis öösel telgis magada aga soovitasin sauna magama minna. Seal eesruumis on lai voodi (saun ise on pika kõrvalhoone ühes otsas, keskel on endine laut ja teises servas puukuur ja garaaz, lakapealne on ühine ja seal on heinad ja sauna kohal jalgratta ja võrriraamid ja muu kola). Asi hakkas arenema nii: kõigepealt jäi venna pruut õhtul äkki haigeks, tuli palavik ja oksevaev nii olidki nad pool ööd üleval, lamp põles saunas kogu öö. Vend käis veel 2 korda toas paratsetamooli otsimas, see oli peale kella kahte öösel. Siis kella nelja ajal olid nad ikka üleval ja rääkisid omavahel juttu. Ja siis äkki kuulisd nad lakapeal nende kohal konkreetseid samme! Kohe selliseid rahulikke tugevaid astumisi ja rattaraamide kolisemist. Vend alguses ehmatas ära aga siis hakkas rusikaga vastu lage taguma ja ropult sõimama. Peale seda oli vaikus ja siis uuesti kaugenevad sammud lakaluuguni ja selged astumised mööda raudredelit alla (selline spetsiifiline raudredeli kolin). Aga see redel läheb garaazi ja selle uks oli mul väljapoolt ööseks kinni pandud ja see on ainuke lakka pääsemise koht. Ning hommikul vaatasin et ust pole keegi puutunud. Vend oleks vaatama läinud kes seal on aga pruut ei lubanud enda juurest lahkuda. Kui oleks liikunud keegi õuepeal oleks naabri ja minu koer kohe lõugama hakanud. Hiljem oli olnud kuulda hiirte jooksmist ja kassipoja mängimist mis ei olevat olnud ikka täiesti teistsugune ja vaiksem kui tugevad sammud. Igajuhul nii vend mulle rääkis! Mida arvate sellisest karvu püstiajavast loost?

edit: muutsin teema pealkirja

Muudetud: 13-11-05 kell 18:44:43 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metsakoll
Tavaliige

09-08-2004 23:59
Postitus: #2

Tuttav asi.

Praktiliselt igas elamises on omad "kolinad" ja "hääled."
Pahandus on siis, kui need hakkavad elu segama ja probleeme põhjustama. Tihti ei märgata neid peaaegu üldse.
FLT
Vana kala

06-09-2004 21:13
Postitus: #3

ei hakka uut teemat tegema, aga lugu järgmine:
olin suve lõpus viljakuivatis tööl... kuivati on vana maja juba.... tavaliselt istusin autos ja aegajalt käisin viljaniiskust kontrollimas... lugesin mingit raamatut või ajakirja, kuulasin raadiot... igatahes nägin nii mõnigi kord kuidas keegi lähenes autole tagant, nägin seda kõigist kolmest tahavaate peeglist, aga niipea kui pea sinna poole keerasin oli "objekt" kadunud... mõtlesin et ah pole hullu... viimasel päeval kuivatis juhtus aga seike lugu et keegi lähenes mulle seljatagant kui ma parajasti vilja niiskust kontrollisin... arvasin et tööandja tuli süüa tooma ja keerasin ukse poole aga kedagi polnud seal... võin vanduda et nägin silmanurkast et keegi lähenes, nägin seda väga selgelt sest objekt või vaim vms tuli täitsa kõrvale... peale seda ma ei julgend enam kuivatis olla... ma arvan et see on endise kuivataja vaim sest ta suri see aasta...

The memory of Padova remains
kitu
Uustulnukas

22-10-2004 17:20
Postitus: #4

Usun, et paljudes majades, kuurides jne. on vaimud. Tavaliselt on nad seal surma saanud ja siis jäävad sinna kummitama.
Kui see vaim teid seal lakas ei sega, siis ta võib seal edasi olla. Aga temaga saab kontakti võtta ja uurida, et miks ta seal on.
sparky
Uustulnukas

10-11-2004 18:51
Postitus: #5

Minu lugu:
mu vanaisa elas kõrval korteris ,tal tuli mingi haigus et veri muutus klimbiks ja veresoon ta peas purskes ,edasi hakkas mu vanaema ta eest hoolt kandma.Ta tegi seda 3 aastat kuni vanaisa suri.peale seda oli vanaema väga kurb jah ihkas omaenda surma .Temast leiti kuu aja pärast kasvaja.Ja ta viidi haigla.peale teist kuud ta suri . Asi on nüüd nii et vahest öösel kuulen kõrval korterist oigeid kuna mu vanaisa oigas valudest Sad ja vanaema nuttu sest ta nuttis vanaisa pärast koguaeg ,väga nõrkaks teevad need asjad
DeadLyShadow
Uustulnukas

11-11-2004 00:33
Postitus: #6

umbes 10a tagasi elasin ühes majas kus kunagi oli üks kommunist maha lastud.....ja see kommunist oli maetud umbes 1km kaugusele sellest majast metsa sisse...ja mets oli tee ääres kohe...kuskil 20m tee äärest kaugemal on isegi haud veel alles ja rist on peal....
aga õhtuti oli kuulda küll et keegi läheb trepist ülesse teisele korrusele aga teine korrus oli välja ehitamata.....
päris kõheda tunde võttis sisse küll vahest.......
ja mul isa on selline kes on pidevalt kuulnud ja on isegi vanaema vaimu näinud......niisiis viis isa selle kommunisti hauale lilli ja rääkis seal midagi...ja peale seda ei olnud enam midagi kuulda.....
kui ma täpselt mäletan siis selle kommunisti vms nimi oli Marie Ellam.....
leidsin isegi sellise lõigukese netist....

"Pöide kiriku lähedal langes 1917. a. saksa luuletaja Walter Flex ja lasti 1919. a. maha mässaja Alla Mari ehk Marie Ellam"

The world is a game to be played

http://WWW.NIGHTLIFE.PRI.EE
hingepüüdja
Uustulnukas

12-11-2005 00:12
Postitus: #7
vaimu sammud...
Vaimu sammud...
Olen küll uus aga tean mis tunne on kui vaim on ligidal.
See oli pikkal tänaval pärnus kus ma ühes korteris elasin ja meie kõrval naabri naine rääkis mulle palju ühest vaimust kes teda kogu aeg oli külastanud seda,et kui ta koju tulles tundis kus ta terve tuba oli barfüümi täis ja öösel haukus koer koritoris avastades pärast,et ukse oli keegi lahti teinud.
Ühel päeval tuli see vaim ka minu juurde kus ma kuulsin ta krigisevaid samme.
tulles siis minu juurde ja äkitselt puutudades mind oma jää külma käega siis ta sammud pöördusid köögi poole.
Kartsin väga et ta teeb mulle midagi tukusin laua taga ega julgenud pead tõsta siis tuletasin meelde mida mu tädi mulle ükskord ütles et kui mingi kurjus on su juures siis karju JEESUS ja nii ma tegin võtes kõik oma julguse kokku.See ei tähenda et ma kohe kristlik olen aga peale seda jäi kõik rahulikuks mida teie teeksite sellises olukorras.Sad
arts
Uustulnukas

12-11-2005 12:56
Postitus: #8

ma ei tea sest jeesusest midagi aga ma ilmselt tarduks
liikumatuks ega julgeks hingatagi.:hy:

indral funden sin sida!
hingepüüdja
Uustulnukas

13-11-2005 21:22
Postitus: #9
Paugud, koputused - mida see kõik tähendab?
Tean seda et kui seinavahel midagi krabiseb siis
tuleb seina vastu 3 korda koputada aga mis siis on või
ehk mis see tähendab kui sulle 3korda koputatakse..????
Igas tahes mais kus ma vanasti elasin kuulis mu isa koguaeg,
et koridorides lähvad alt uksed järiest üles tulemas uksed pauguga
kinni ja siis kuskilt kopudas 3korda.
Minul oli raske isa uskuda kuna ma magasin juba sell ajal
ja ühel ööl juhtus see sama asi minuga ma küll ei kuulnud kuidas uksed kinni lähevad pauk paugu järel vaid mul oli tunne et ma kuulsin kedagi koridoris hingamas kuigi ma üksi kodus olin ja siis läks telekas ja raadio lolliks mis kogu aeg sisse ja välja lülitasid end.
MIDA SEE TÄHENDADA VÕIS...?????

Muudetud: 15-4-06 kell 09:57:53 Hallucigenia
Celtic
ja sina pead kandma maailma

13-11-2005 21:41
Postitus: #10

ma arvan et sul on lihtsalt vedanud kuna su jutu järgi jääb mulje nagu elaksidki sa kuskil teisel "tasemel," jälitatuna pidevalt vaimudest ja tontidest jne... (vihje: L.Koidula kool).
või siis on tegemist sinupoolse naljaga.

mida võib tähendada see kui kuuled koridorist hingamist? kas oled kindel et tegemist polnud mingi tuuleõhu või muu sarnasega? vahel juhtub et tuul tõmbab lõõridest ja seinapragudest läbi.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Thorondor
Administraator

13-11-2005 23:15
Postitus: #11

Huvitav mitu korda Mulla Madis koputab ?
--
Nagu selgus koputab Madis kolm korda või koputab lind või keegi muu kolm korda ja siis on kellegi surma oodata.

Kui keegi seina sees krabistab(võibolla teiselpool seina), siis too jätab pärast kolme kordset koputust krabistamise surmahirmu pärast järele ?

Muudetud: 14-11-05 kell 00:23:28 Thorondor
Celtic
ja sina pead kandma maailma

14-11-2005 12:03
Postitus: #12

arvata võib... äkki on see mulla-madis kes seal koputab?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
arts
Uustulnukas

14-11-2005 17:36
Postitus: #13

aga miks Madist üldsegi mulla madiseks kutsutakse? on ta mingi zombi või midagi?

indral funden sin sida!
arts
Uustulnukas

14-11-2005 17:52
Postitus: #14

aga mis arhiivid need olid? kui saad siis kirjuta sealt midagi maha.

indral funden sin sida!
Metafor
Veteran

13-04-2006 10:25
Postitus: #15

Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Ma ööbisin kord oma sõbra juures. Järsku, kui olin/olime jäänd sügavalt magama, ehmatasime sõbraga üles, sest: Keegi mängis sõbra teises toas tema SÜNTESAATORIT! Sõpsi vanemad tulid oma toast ja küsisid kurjalt kes süntekat mängis? Olime nii šokeeritud, et ei suutnud isegi vastata. Sõber pole vaime välja kutsund ega midagi... irw ta isegi ei tea sellsit asja nagu vaimude väljakutsumist
Ehk mõned musikaalsemat sorti murdvargad oleks loogilisem. Miks te vaatama ei läinud?

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
WizardInWinter
Tavaliige

13-04-2006 14:32
Postitus: #16

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Ma ööbisin kord oma sõbra juures. Järsku, kui olin/olime jäänd sügavalt magama, ehmatasime sõbraga üles, sest: Keegi mängis sõbra teises toas tema SÜNTESAATORIT! Sõpsi vanemad tulid oma toast ja küsisid kurjalt kes süntekat mängis? Olime nii šokeeritud, et ei suutnud isegi vastata. Sõber pole vaime välja kutsund ega midagi... irw ta isegi ei tea sellsit asja nagu vaimude väljakutsumist
Ehk mõned musikaalsemat sorti murdvargad oleks loogilisem. Miks te vaatama ei läinud?

Me ei saand vaatama minan sellepärast, et uks oli lukus. Murdvargad ei saand olla sest kõik aknad olid kinni ja siis oleks kuulnud kuidas klaas katki läheb kui keegi oleks aknast tulnud (katki löönud).

Muudetud: 13-4-06 kell 15:33:51 WizardInWinter
Flash
Veteran

13-04-2006 17:08
Postitus: #17

õiged vargad tulevadki nii sisse et omanikud aru ei saa(st aknad terved, lukud terved)...ja miks ei võind süntekal mingit lühist tekkida, mingi programm peale jäetud jne
Elfeye
Uustulnukas

13-04-2006 20:04
Postitus: #18

Minul oli ükskord selline naljakas lugu.
Öösel, umbes kella 2 paiku, kuulsid mu vanemad teisest toast, kus oli ka klaver, sellist vaiset klimberdamist. Noh, väga vaikset. Siis isa läks vaatama, et kes see seal toas mängis. Tuba oli tühi ja pime.
Järgmisel hommikul arvati siiski, et küllap olid need hiired Bleh
Aga kes teab...wink
Hallucigenia
Veteran

13-04-2006 20:23
Postitus: #19

Mis lugu hiired mängisid? ... ja miks ei võikski nad klaverit mängida - rotid korvpalli ju mängivad!
ChillDevil-
Uustulnukas

15-04-2006 09:38
Postitus: #20

omg ma olen ka kuulnud kui 3 korda koputatakse....tädi juures ja peale seda suri mu vanaisa äraSad
aga enam ma ei julge tädi juurde minna(ta elab tasujas) ja see tasuja mõis pidi ka hullult kummitama ja tädi kodu veel hullemalt.Kui ma seal käisin siis ma kuulsin uste paukumist ja meeste rääkimist...ja mu tädi ütles et uuel aastal ta tuli õuest tuppa,sest ta kartis rakette(et maja läheb põlema vms) ja siis toas keegi ütles talle tere ja siis veel keegi küsis,et kas ta kardab...ja mu teised sugulased on ka näinud seal igasuguseid imelikke asju..:S
ei tea mis nad tahavad sealt?
Flash
Veteran

15-04-2006 09:57
Postitus: #21

Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
aga enam ma ei julge tädi juurde minna(ta elab tasujas) ja see tasuja mõis pidi ka hullult kummitama ja tädi kodu veel hullemalt.Kui ma seal käisin siis ma kuulsin uste paukumist ja meeste rääkimist...ja mu tädi ütles et uuel aastal ta tuli õuest tuppa,sest ta kartis rakette(et maja läheb põlema vms) ja siis toas keegi ütles talle tere ja siis veel keegi küsis,et kas ta kardab...ja mu teised sugulased on ka näinud seal igasuguseid imelikke asju..:S
ei tea mis nad tahavad sealt?

mis selles imelikku on kui mingid võõrad mehed räägivad? täitsa paranormaalne kohe. tasuja mõisas kummitab ja siis peab sinu vana tädi kodus ka kummitama. saage üle sellest....
Zpikerdaja
Tavaliige

02-05-2006 19:45
Postitus: #22

Las ma mõtlen, kummitused?
Kui sa kuulsid et ta hingab siis peab ta ju elama? milleks on vaja kummitusel hapnikku rakkudesse transportida kui ta surnud on?
Ta koputab, tähendab, et ta ei saa läbi seinte minna, sest ta keha puutuks kokku teiste esemetega...
Äkki mõni mõrtsukas koputas, hingas ja siis tappis ära?

Et paljusid hirmsaid sündmusi võiks mõista, peab saatus alustama nende täideviimist.

Nostradamus
Hallucigenia
Veteran

02-05-2006 20:01
Postitus: #23

Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
Kui sa kuulsid et ta hingab siis peab ta ju elama? milleks on vaja kummitusel hapnikku rakkudesse transportida kui ta surnud on?
Ehk ei pea kah ... ehk on kummitus lihtsalt selline mulaazh, millega püütakse lihast-verest olendit nii hästi järgi teha kui suudetakse, eks siis ka hingamist. (Rääkimata siinkohal sellest, kes püüab. Aga näiteks S. Lemi "Solaris".)
Tsitaat:Ta koputab, tähendab, et ta ei saa läbi seinte minna, sest ta keha puutuks kokku teiste esemetega...
Mingis vastasmõjus füüsilise maailmaga need kummitused (kui nad olemas on) ikka peavad olema - muidu ei suudaks me neid tajuda.
Morgoth
Uustulnukas

03-05-2006 22:26
Postitus: #24

Kõige parem on sellistest häältest üldse mitte välja teha, ehk siis kaovad ära.
Kuid samas, kui on tegu lärmakate naabritega, siis on jah targem vastu koputada. Kui kolmest korrast ei aita, koputa neli korda.
tribalangel
unistaja

11-05-2006 15:08
Postitus: #25

ma olen ka vahest imelikke hääli kuulnud. Kõige vastikum kogemus oli see:
ma ööbisin ükskord linnas oma sõbranna juures ja neil oli sel päeval just uksekell hulluks läinud. Et hakkas ise pidevalt suvalisel ajal mingit viisi mängima. Kuigi tavaliselt lihtsalt tiliseb... arvatavasti on see mingil moel seletatav, aga see pole praegu peateema.
Nende ema pidi hilja, kuskil peale keskööd, töölt tagasi tulema. Ja me läksime umbes kell 11 magama. Mina polnud muidugi nii kohutavalt vara magama minemisega harjunud ja siis ma lihtsalt hoidsin silmi kinni ja üritasin magama jääda. aga uni ei tahtnud kuidagi tulla. Ja hästi kaua oli juba möödas. Mõlemad tüdrukud, kellega koos ma seal toas magasin, nohisesid vaikselt. Ja siis ma kuulsin et keegi käis väljas koridoris (see oli kortermaja). Järgmiseks kuulsin ukseluku klõpsatust ja nende välisuks tehti lahti. Siis pandi uks kinni, keerati lukku ja tuli pandi esikus põlema. Ma arvasin et see on nende ema ja tahtsin talle tere öelda. Läksin kiiresti toa ukse juurde. Jäin korra seisma ja kuulsin kuidas kiired sammud tulid selle toa poole. Tegin ukse ruttu lahti ja hüüdsin Tere! Aga terve koridor oli kottpime. Ja kellegi asju polnud esikus ega midagi. Ma tardusin korraks ja siis olin välkkiirelt voodis teki all. Hüüdmise peale teised üles ei ärganud. Ja ise veel mõtlesin et kui see uksekell peaks nüüd veel laulma ka hakkama, siis viskan sealsamas vedru välja. Tõsiselt. Ma pole enam iial neile ööbima jäänud. Ja ma olen siiamaani surmkindel et ma ei kujutanud seda ette. Ma polnud isegi uniseks jäänud, et midagi ette kujutada. Seda oli selgesti kuulda. See ei saanud teises korteris olla. Ja seda et mõni nende tüdrukute vend lihtsalt lolli tegi, ei saa olla, sest sammud tulid peaaegu selle toa ukse juurde, ja teised uksed on liiga kaugel, et ta kuhugi peitu hüpata oleks saanud. Ja kust ta üldse teadis et ma ärkvel olen? Nad on kõik sellised vara magama minejad. vaevalt et keegi viitsis nii kaua oodata, et siis, lootes et ma veel üleval olen, mind hirmutada...Bleh

Muudetud: 11-5-06 kell 16:17:22 tribalangel

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hääled peas batoonike 94 42,618 27-11-2018 20:08
Viimane postitus: Avatud aken
  Sammud majas MarkoJ 0 1,231 11-12-2013 03:55
Viimane postitus: MarkoJ
  Kummituste kutsumine ! Rollu 12 4,096 09-07-2012 16:06
Viimane postitus: reddevil
  Hääled köögis ning käsi õla peal eeva654 2 2,787 20-08-2011 22:36
Viimane postitus: coolymarxy
  Vanas majas lapse sammud pagaripiparkook 9 3,841 15-11-2009 17:40
Viimane postitus: kristjan231
  Imelikud helid ja sammud. Muumi 13 4,033 23-10-2009 15:30
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  Hääled Blink. 13 3,035 17-09-2009 20:58
Viimane postitus: Müstik
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 2,096 04-02-2008 11:31
Viimane postitus: Flash
  sammud jällitasid nice_assu 22 5,436 18-06-2006 19:52
Viimane postitus: -darkest-

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog