Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Head vaimud ja kurjad vaimud
#1
Ehk selles mõttes kas häisid ja kurje vaime on olemas?
Minule on öeldud et heasid vaime pole olemas sest tulemus on ikka halb.Aga ma ei tea kas sina oled ühe hea vaimuga kohtund we ja kui jah siis mis poolest ta hea vaim on ?:vaim:

edit: Muutsin pealkirja ja võtsin küsimärke vähemaks.

Muudetud: 12-11-05 kell 17:26:02 Thorondor
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Menelaguar
Nii palju kui mina arusaan on olemas nii nimetatud kahte liiki vaime: head ja kurjad. Head vaimud on valgustatud hinged, kellele on antud vaba voli teha mida nad tahavad, sammuti võivad nad liikuda ka mööda dimesioone kuigi teatud piirini. Näiteks paljud suured võitluskunstide meistrid, kes on saavutanud meditatsioonidega valgustatuse. Nad võivad ilmutada end õpilastele nende meditatsioonide või treeningute käigus ja õppetada, sammuti juhendada ja vaimselt kaitsta neid negatiivsete jõudude eest. Kurjad vaimud on justkui parasiidid, keda tõmbab ligi meie eluenergia ja emotsioonid. Need võivad olla olendid kõrgematest dimensioonidest ja paralleel maailmatest, olendid kes otsivad endale nii öelda vaimset toitu - toituvad meie emotsioonidest ja energiast. Sammuti on olemas ka jõud mis kontrollivad kõike seda, aga juhtub ka anomaaliaid. See on nagu iseseisev maailm. Olemas on ka veel vahepealne liik vaime, nimelt vabad vaimud, kes saavad liikuda ainult meie maailmas ja neid soevad selle maailmaga mingi sugused kohustused või võlad - tegemata jäänud asjad. Need vaimud käivad maa peal ringi rattast kuni ei täida oma kohustust, miskit mis neid siin hojab sammuti ei ole neil võimu inimese vaba voli ega keha üle nad on justkui õhk, mis on olemas kuid millest me saame läbi minna ilma et too meid mõjutaks. Tegelt on see teema suht keeruline ja raskesti mõistetav kuid ääretult huvitav ja igasugustelt vaimsetele võimetele pööratud kursustelt peaks nende asjade kohta teavet saama. Seal sain ka mina midagi teada millest ma varem midagi kuulnud ei ole. Näiteks on inimese hingel 3 taset jne jne.


Muudetud: 12-11-05 kell 17:28:02 Thorondor
Vasta
#3
Ma olen oma sõpradega näinud musti ja valgeid kogusid.Kaldun arvama et mustad on kurjad ja valged on head vaimud. Ma ei ole päris kindel, vb oli see viirastus. Kuid kas me saime kõik näha viirastust samaaegselt.Kas oli see tõesti päris vaim???
Ma ei ole kindel aga arvan et see oli nii
Vasta
#4
ühes majas on nii et õõsel ei tohi trpisd üles minna sest sulle tuleb vast üks üleni valged värvi vaim
mis ta teeb ............... seda ma ei tea
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: maarja15
ühes majas on nii et õõsel ei tohi trpisd üles minna sest sulle tuleb vast üks üleni valged värvi vaim
mis ta teeb ............... seda ma ei tea


Ühes majas on nii, et treppi üldse polegi!
Kuidas inimesed üles saavad .............. seda ma ei tea
Vasta
#6
äkki täpsustaksid maja kus asub milline ja kust sa seda võtad et tuleb vastu valge vaim??


äkki oli tegu hoopis ühe valge koguga
või mõtlesid asja lambist välja
ja mida saab teha sinuga vaim tegelt ei saa ju midagi kui sa keeldud temaga kaasnemast
Vasta
#7
Järjest rohkem ja rohkem hakkab siia foorumisse tekkima selliseid tekste, mida on terve maailm täis. Ühesõnaga mingi imelik juhtum, millele ei ole nagu üritatudki midagi faktilist lisada, ega ei ole see lugu korralikult presenteeritud.
Selliste pinnapealsete tekstidega ei ole mitte midagi peale hakata. Kui ei ole midagi head kirjutada, või lihtsalt puudub suurem info. Siis pakkuge vähemalt mõni fakt, või tehke uurimus, et kas keegi veel on kes saab juttu kinnitada, samuti oleks hea kui saaks koha ka välja pakkuda, et keegi kes on natuke rohkem kogenenum või siis huviline, saaks ka selle koha üle vaadata.
Vasta
#8
Kas vaim saab mind kulbiga visata, kui ta oma ebatahkuses läbi seina liiub, teoreetiliset peaks kulp tal käest kukkuma. Või liigutab ta seda mõttejõul, siis pole ju kätt vaja liigutada. Ja kuidas vaimu puudutust tunda saab.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Kas vaim saab mind kulbiga visata, kui ta oma ebatahkuses läbi seina liiub, teoreetiliset peaks kulp tal käest kukkuma. Või liigutab ta seda mõttejõul, siis pole ju kätt vaja liigutada. Ja kuidas vaimu puudutust tunda saab.
Siit peaksid leidma mis lisab natuke valgust nendele küsimustele...
Vasta
#10
(22-05-2020, 13:37 )Õhtumaalane Kirjutas: Deemonid on head, inglid on kurjad.
Kõige tõenäolisem on - et sa oled oma hinge, nibiirult pärit, saatana saadikule maha müünud. Nüüd siis otsid uusi ohvreid, saatana toidulauale. Või oled Isise ridades võidelnud. Väga seda sorti reklaami propageerid. Kui mõistliku juttu ajada ei oska, oleks parem, kui sa seda foorumit ei reostaks.
Adminnid! Hoidke Õhtumaalane oma vaateväljas. Ma kahtlen tema siiruses!


Vasta
#11
Ja mina mõistuses.
Vasta
#12
(22-05-2020, 15:23 )kalldunn Kirjutas:
(22-05-2020, 13:37 )Õhtumaalane Kirjutas: Deemonid on head, inglid on kurjad.
Kõige tõenäolisem on - et sa oled oma hinge, nibiirult pärit, saatana saadikule maha müünud. Nüüd siis otsid uusi ohvreid, saatana toidulauale. Või oled Isise ridades võidelnud. Väga seda sorti reklaami propageerid. Kui mõistliku juttu ajada ei oska, oleks parem, kui sa seda foorumit ei reostaks.
Adminnid! Hoidke Õhtumaalane oma vaateväljas. Ma kahtlen tema siiruses!
Satanism on usk, indias on Kali, hävitusjumalanna jüngrid. See meie satanism ei ole ehtne kui nii võiks väljendada. Jõud tekib loitsude ja needmiste taha siis kui see on nende teostajal, lausujal, muidu on kõik palagan & tsirkus.
Mul on koolivend kes "pöördus satanismi".....alaväärsus kompleksi tõttuShockShock Naise leidis lõpuks 40a. omal lapsi ei ole (arguse ja alimentide kartuse tõttu) kasvatas naise lapsi ja on 100% tuhvlialune. Aga oma luuludes on satanist, sajatab, neab ja manab. Kõrvaltvaatajale naljakas hiljem juba tülikas. Iseloomult elajalikult ahne ja loomalikult loll. Imelik kooslus aga selliseks ta loodi, isegi oma kadunud venna lese tegi paljaks. Ja lõpptulemus nagu alati 0! Kõik andis vabatahtlikult käest nii majakrundid Tallinnas kui ehitusmaterjalid, vastu ei saanud praktiliselt midagi. Umbes nagu minnes nunnakloostrisse tööle ja kummardudes .....saad kohe suraka läbi pükste "sinna" auku. Õnneks naine võtab kõik raha ära ja selline "satanist" on ideaalne ori, vastavalt vajadustele (nagu ise ütles prii kušat ja prii nuušat) ja annab endast max. rabeledes igasugustel lühi haltuura otstel. Pension tuleb min. rahvapension ja siis usun, et see naine ka lahkub kui pole midagi enam võtta. Saadan kui tahab võib lollikse tõesti ära petta ja silmaklapid pähe pannaBleh Selline "satanism" on minu nägemuses erakordne ja unikaalne. Aga erand kinnitab reeglit ja selline Äpu on tõesti siin maamunal ja veel Tallinnas reaalselt olemas.
Vasta
#13
Igasugune "pöördumine", ükskõik kas kristlaseks või satanistiks on ego püüd ennast elus hoida...Smile
Vasta
#14
Niipalju kui mina olen satanistidega kokku puutunud on nad kõik olnud väga madala intelligentsiga. Väga piiratud maailmavaatega. Ning oma nägemustes veendunud. Ainult nende vaated on õiged. Lühidalt: Loll, kuid eneses kindel. Neid maailma asjade üle, mõtlema panna on võimatu!
Ego püüd ennast elus hoida.

Õigekiri. Mannu

Vasta
#15
(23-05-2020, 23:50 )kalldunn Kirjutas: Niipalju kui mina olen satanistidega kokku puutunud on nad kõik olnud väga madala intelligentsiga. Väga piiratud maailmavaatega. Ning oma nägemustes veendunud. Ainult nende vaated on õiged. Lühidalt: Loll, kuid eneses kindel. Neid maailma asjade üle, mõtlema panna on võimatu!
Ego püüd ennast elus hoida.

Õigekiri. Mannu
Seda ei oska kommenteerida pole kogemusi v.a üks. Inimene kes läheb destruktiivset teed pidi peaks (vist) kohtlane olemaAngry
See "ellidi" satanism USA-s ja mujal paneb mõtlema selle sügavamas mõttes. Väita, et kõik on lollid ja lapsikud ei saa sest loll endale rikkust ja võimu ei koonda. Moeasi? Nagu paavstil satanistlik käemärk või sinine silm? Kes seda teemat on rohkem uurinud kirjutagu loeks huviga.
Siin mõtted just mõtted "halbadest" vaimudest ja nende osast inimkonna orjastamisel:
https://www.youtube.com/watch?v=nR9aVG4FvDI
Paavsti silm:
https://www.youtube.com/watch?v=wv6bRNFlnbc


Vasta
#16
Küsimusele: Head vaimud – halvad vaimud? Võiks vastata nii.
Head vaimud on need, kes on ajalised ja aitavad kõiki ajalisi elusolendeid.
Halvad vaimud on need, kes on ajatud ja traumeerivad kõikki ajalisi elusolendeid.
Vasta
#17
See on nüüd taas selline natuke suhteline temaatika. Et mis on hea ja mis on halb.
Ehk siis hea milleks? Halb mis mõttes?

Seal deemoniteemas rääkisin just sisuliselt samast, et ükski deemon, sorts või vaim ei haagi end inimesele külge niisama vaid inimene ise omaenda negatiivsusega, hirmudega või mingite mõttemustritega valmistab misiganes pahalasele toidulaua ise ette.

Seega kui mingi "paha" viib inimese siiski juba sellisesse äärmusesse, et ta enam ei pea vastu, võimalik et koguni haigestub (väga tavaline lülituse tagajärg), kuid lõpuks on kõikide nende kannatuste tagajärjel kasvõi surmahirmust SUNNITUD lõpuks endasse vaatama ja oma mõttemustrites korrektsioone tegema, siis... siis saluut sellele deemonile. : )
Ehk "paha" põhjustas justkui ikka mingi toreda asja ja nii. Mh?
Ehk taas: inimene ise sillutab tee oma hingepõrgusse või paradiisi. Keegi kuitahes hea ja ilus vaim ei suuda mitteühtegi väiklast inimest muuta paremaks, kui see inimene ise ei jõua arusaamisele, millist madalust (ehk siis "paha"?) ta enda ümber loob, kahjustades sellega nii ennast kui teisi.

--
Sellest ajatust ja ajalikust ma ka ei saanud justkui aru.
Inimese Kõrgem Mina või Teejuht on näiteks ajatu substants.

Ajaline on aga mis või kes, keda kahjustada saab?
Inimene?
Inimese kest ehk keha jah, võib hävida. Kuid hing mitte.

Või ei saanud ma ikka aru...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 1 164 06-03-2024, 19:34
Viimane postitus: Maario
  Majavaim teeb kodule head. villu 15 21,952 14-12-2021, 15:44
Viimane postitus: saarevaht
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,281 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Kurjad jõud killuke1 62 34,422 08-06-2020, 21:02
Viimane postitus: Viimne Roomlane
  Äkki keegi oskab head nõu anda... SO888 10 5,044 13-12-2018, 21:03
Viimane postitus: zzz34
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 134,428 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,062 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,262 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,227 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,332 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat