Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinda moderaatorite tööd
#1
See ei ole koht, kus admine kritiseerida Laugh See on koht, kus saate anda õiglast ja objektiivset hinnangut meie töö kohta. Para Foorumi esilehel on näha, kes millist teemat modereerib, nii et hinnangu te võiksitegi anda lähtuvalt sellest.

Näiteks: Arvan, et Tutanhamon ei saa oma tööga hakkama või annan Tutanhamonile muistsete ehitiste teema modereerimise eest 2 punkti 10-st.

Põhjendus ei ole hädavajalik, kuid hea on, kui te ka põhjendate oma arvamust.

Teie saate selle foorumi muuta paremaks kohaks.

Selle eest ei langetata kellegi rate ega keegi ei saa ka banni. Suhtume Teie arvamusse väga asjalikult Bleh
Vasta
#2
Jah, paluks vältida mõttetut virinat ja läbu, vaid läheneda asjadele objektiivselt ja kaine mõistusega. Para-Web on küll väga vähe aega üleval olnud, kuid mingeid vahekokkuvõtteid tuleb teha.

Kogu hetkeline foorumiga tegelev personal on siin[/u]. Sealt te ei näe, mis on tema staatus - kas moderaator või kõrgem. Demokraatia eksole Laugh

Igatahes seal on passiivsemaid ja aktiivsenaid inimesi, kelle arengutase Darwini skaalal kõigub siia sinna.

Olgem objektiivsed ja ausad, et saaksime oma weebilehte muuta paremaks teie heaolu nimel.
Vasta
#3
Ausalt öeldes pole ma näinudgi eriti modesid siin foorumis, ja nende tegemised on olnud siin minuarust NULL
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ausalt öeldes pole ma näinudgi eriti modesid siin foorumis, ja nende tegemised on olnud siin minuarust NULL

Siin polegi ju tegelikult eriti modesi, kõigest 4 tükki ja ega tegelikult neil polegi siin midagi teha juu, pole ju eriti palju seda läbu, ega siis sellest foorumist pea ka saama jällegi üks sõjaväe korraldusega foorum. Igatahes mina pole midagi taunitavat nende modede poolt tähele pannud...

Võibolla jah võiksid moded olla natust korralikumad, et nagu eeskujuks teistele liikmetele, aga jah, mina igatahes nende üle ei virise.

[Teadet on muutnud 22-12-2003 postitaja hiidlane]
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ausalt öeldes pole ma näinudgi eriti modesid siin foorumis, ja nende tegemised on olnud siin minuarust NULL

Siin polegi ju tegelikult eriti modesi, kõigest 4 tükki ja ega tegelikult neil polegi siin midagi teha juu, pole ju eriti palju seda läbu, ega siis sellest foorumist pea ka saama jällegi üks sõjaväe korraldusega foorum. Igatahes mina pole midagi taunitavat nende modede poolt tähele pannud...

4mode on täista paras arv sellise väikse foorumi jaoks, ma olen näinud ainult ühte aktiivset mode ja teised on nagu talveunes
Vasta
#6
Ma pole öelnudki, et neid peaks rohkem olema, et neil polekski midagi teha, kui neid rohkem oleks, aga nüüd, et ainult üks mode on aktiivne, et nüüd jälle:
zyym, näiteks ta modereerib ainult 2 alamfoorumis, calitry ainult ühes ja aztecca ka ainult ühes norwain on päris mitmes kohas mode, et nagu need 3 mode, kel polegi midagi eriti modereerida, et kas siis need on talveunes? Neil on nende hoida alamfoorumid korras ja nende töö tehtud juu, nad ei saagi siis ju eriti silma paista, aga võibolla sa mõtlesid kedagi teist aktiivse mode all....

Või sain ma kõigest valesti aru ja, et modedel on õigused modereerida kõiki alamfoorumeid?

Või, et ikkagi mode modereerib seda, kus alamfoorumis ta mode on ja seal, kus polegi mode, et seal modereerivad adminnid?


-----------------

Ma küll ei tea palju see mu jutt selle teemaga kokku läheb, aga see on ju ka nagu modede hinnang, ehk siis, et minu hinnang on ikkagi positiivne, hindeid ma neile anda kahjuks ei oska...

[Teadet on muutnud 22-12-2003 postitaja hiidlane]
Vasta
#7
NB! Moderaatorite hulka tuleks arvestada ka adminnid ja superadminnid - tänu nendele ongi foorum püsinud enamvähem toimivana. Kokku on meid siis 8, mitte 4.

Tuleb jah öelda, et hetkel püsib foorum koos 4 personaliliikme näol - need inimesed teavad, kes nad on. Ülejäänud on talveunes vms. sest nad ei suuda oma teemasid modereerida - ja adminnid on pidanud seda ise tegema. Tõepoolest, tundub, et kõik oleks justkui korras. Ei ole. Seepärast meil ongi juttu peadsest kaadrivahetusest para-webis.

Teine küsimus on siis sõna "moderaator" tähendus. Üldjuhul tähendab see millegi haldamist - näiteks oma teema haldamist, korrashoidu jne. Moderaator peaks olema enda modereeritud teema puhul eriti aktiivne, postitama uusi ja huvitavaid teemasid ning jälgima, et tema poolt valitud modereeritav foorumiteema võimalikult hästi modereeritud oleks. Ja mitte ainult - moderaator peab ka mujal aktiivne olema. Üldjuhul moderaatorid seda teinud ei ole, kuid nende nimi ilutseb ikkagi foorumi pealehel ja personalinimekirjas. vahest ma mõtlen miks? Nad ei tee ju suurt midagi. 1-2 postitust päevas heal juhul - see pole moderaatorile kohane.

läbu meie foorumis on suhteline - rha on pööranud just sellele tähelepanu, et viimasel ajal on sagenenud mõttetute postituste arv. Kahjuks on tal õigus. Samas tõesti, liigne tõsisus ei tule kah kasuks. Kõik on suhteline.
Vasta
#8
Kui arvesse tulevad ka adminnid, siis nende hinnanguid on jah kergem anda, kuna nad on aktiivsemad tõesti:

henzukaz - 10/10-est
Tutanhamon - 10/10-est
yodarl - 5/10-est
devn - 8/10-est

Põhjendusteks on siis, et esimese kahe puhul, et siis enamus töö teete ära, siis yodarli puhul, et ta peaks ise rohkem eeskujuks teistele olema..., kuid mitte ise vajama teiste adminnide abi enda postituste korrastamiseks, devn-i puhul, et devn kuidagi vaiksemaks jäänud, aga juu seepärast, et lihtsalt esimesed 2 on kiiremad ja jõuavad suurema osa töö devn-i eest ära teha või midagi...


-------------

Kui teie jah selle töö nende eest ära teete, siis küll, ma mõtlesin, et nad ikka ise seda korras hoidnud on, aga jah, aga muide, kui te ise teate, kui viletsad need moded on teie arvates, siis miks te ültse nö lihtrahva, surelike arvamust teada tahate:o

[Teadet on muutnud 22-12-2003 postitaja hiidlane]
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
devn-i puhul, et devn kuidagi vaiksemaks jäänud
[Teadet on muutnud 22-12-2003 postitaja hiidlane]


Mul pole lihtsalt olnud sobivat teemat kuhu postitada, ma olen märganud et vanades teemades ollakse ikka kinni, mis ma ikka sinna oma pläma tulen ajama.
Vasta
#10
Minu arvamus sis on, et mode peaks olema aktiivne siin foorumis ja tunnustatud on siis uute asjade foorumisse toomine ja oma tarku mõtteteri puistata. Siiski ei tohiks mode mingi üleolevalt suhtuda ja kui on spämm siis see kustutada ja jultunud Bleh kasutajat teavitada, et nii pole ilus. Niikaua kui mina siin olnud olen, pole küll erilist saasta kuulnud(näinud) siin. Keep Going wink
Vasta
#11
hansukaz & Tutanhamon - 10
devn & yodalr- 6
Norwain - 5
calitry & zyym - 3
Aztecca - 2

kurb kas pole? Need on personali tärnid(kirjutamise hetkel). Siin peaks olema 10 rida. See kajastab minumeelest täpselt praegust olukorda. Viimastel on reiting peaaegu võrdne nende postituste arvuga, enam ei teagi kes nad on ja nõnda on ka neid vähesed hääletanud. devn ja yodalr midagi vähemasti teevad aga vähe. Minu hinnang ühtib hetkel foorumkonna antud tärnreitingutega.

ärge lööma hakake Sad
Pole viga mida parandada ei saaks, nii et moded - aktiivsus, hakake tööle. Action, action we want action!
Vasta
#12
Njahh...suht nõus tegelt siit tuleneva kriitikaga...Sad
Kuigi ma käin siin tihti ja otsin teemat kuhu postitada, jääb see tavaliselt leidmata....Enda poolt modeeritud foorumi koha pealt et seal pole eriti midagi modeerida....oleks nagu välja surnud. Voodoo ei huvita kedagi...
Ma veel lihtsalt kogenematu:o
Vasta
#13
101% nõus singuga Rha. Reiting on meil küllaltki objektiivne ja kajastab täpselt kui tark, tubli ja aktiivne personaliliige on.

"Pole midagi modereerida", "Väljasurnud", on väga kehvad vabandused, sest moderaatori töö ongi teha endale modereerimiseks teemasid, arutlusi jne. "Väljasurnud" näitab ainult seda, et tööga pole hakkama saadud.

Tõepoolest - actionit. Pole veel hilja näidata kui tark ja tubli keegi on.
Vasta
#14
10 points goes to henzukaz
ja see on ka kõik, teistele jätan panemata - mul on jäänud selline tunne, et henzukaz teeb siin kogu töö ära, ei tea küll miks, kuid olen vaid teda näinud mägesid liigutamas.
Vasta
#15
Ma ka vaatan, et kõige aktiivsemad foorumiadminid on siin henzukaz ja tutanhamon. Tutanhamon natuke chillout ja väga tark on ka(mulle meeldib) ja henzukaz on karm(seda on ka ühes korralikus foorumis vaja).

10p henzukaz ja tutanhamon
yodarl - 7p
devn - 6p
calitri - 4p
Vasta
#16
Henzukaz saab 10p... tema tegemisi kõige rohkem nähtud. Tutnhmon pole ka laisk.
Aztecca zyym ning calitry no... Milllega TEIE tegelete küll... Norwain on suht entsüklopeediasarnane tegelane. Palju tekste võlub igaltpoolt välja:o
Vasta
#17
Ex see rate näitab kui hea tark keegi on aga minuarust on kah Tutnhmon ja Henzukaz väga head :dj: yodalr on kah päris asjalik kuju Bleh
Vasta
#18
Vaadates statistika alt viimase 30. päeva postitajaid siis selgub et
esi kohal on ülekaalukalt Tutanhamon
temale järgnevad durian ja Thorondor.
vaadates poste on jutud suht normaalsed.

Ps: hakkas silma üx halb asi mis mull eriti ei meeldi.
See küll ei puuduta oceselt seda teemat siin kuid on mõeldud modedele ja adminidele.
Nimelt olen täheldanud et osad siinsed postitajad kellele on vb max 10 posti on saanud juba 9 või 10 tärni omanikex.
(ma ei ole selle peale kade) Kuid võix nagu olla nii et rohkemate postide pealt seda rate'i vaadata mitte ainult:
oh siin on see tegelane laheda jutu maha pannud et kohe 10 tärni tulex uurida nagu teisi poste kah.
NU see minu arvamus
Vasta
#19
Siia mainiks sarnaselt torufoorumiski kerkinud sellisele probleemile, et alati ei ole rate pandud postituste sisu järgi, vaid ka selle järgi, kuidas inimene end jutukas / u2us vm ülal on pidanud, midagi asjalikku foorumi edasiarendamiseks on soovitanud vms. Smile

Teemasse tagasi tulles ütleks, et ükski mode / adminn pole mulle silma jäänud lolli jutu või muidu läbuga. Samas "haldamine" on asi, mida raske jälgida ning selle kohta ei oska midagi öelda. Aktiivsuse kohapealt on näha (siin), et kõik meeskonnaliikmed on vähemalt viimase nädala jooksul korra ikka foorumis käinud. Ei ole ka kaevata kellegi poolt tehtud lollide / solvavate kommentaaride üle, kõikide modede postitusi olen näinud ka tänastes postitustes. Suht korralik meeskond, peab mainima. Smile

[Teadet on muutnud 27.3.2004 postitaja sego]
Vasta
#20
nojah, hindamise kohapealt on selles foorumis suuri sõdu maha peetud.. ja neid peetakse ka edaspidi. fakt on see, et isegi kõige suuremad vastased antud lahedale "nipsasjale", ikkagi kasutavad seda. Ei tea küll miks Laugh ?

Hindamine kui seesugune, on suhteline ja jääb suhteliseks. Tõesti - üks lahe postitus võib tõsta inimese reitingut tunuduvalt... kui see jääb ainult üheks, rohkem hindeid ju ei tule. Ses suhtes on asi õiglane.

Tõepoolest, süsteem põhineb natuke torufoorumil.. kuna sealsed adminnid ei raatsinud vastavat lisavidinat levitada ja üleüldises levikus oli too vicious/karma hack. niiviisi saigi siinne reiting sellise kuju nagu ta praegu on. Kindalsti mitte ideaalne, aga samas töötav. Ehk ongi see kõige olulisem ?

Moderaatorid.. siinne meeskond. Mäletan aega, kui me valmistasime ette, et võtame suurema koguse inimesi enda meeskonda. Olime kõik skeptilised. Väga skeptilised. Ma võin öelda nüüd, et see oli õige tegu. Uued moderaarid on tõesti foorumit elus hoidnud. Tublid olete. Kunagine kahtlemine on asendunud nüüd tundega, et kõik koos suudame me tõesti para-webist teha veelgi parema koha Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat