Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ootan teie arvamust
Autor Sõnum
Green_Day
Uustulnukas

Postitusi: 37
Liitunud: Feb 2004
25-11-2005 23:46
Postitus: #1
Ootan teie arvamust
Mida te arvate selle teema kohta (eriti lõpu).
Mina ja Celtic saime kaikaga pähe.

http://tutvus.live.ee/viewtopic.php?t=5015&highlight=
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-11-2005 23:53
Postitus: #2
 
no sellest ajast alates kui mina sealt lahkusin ajutiselt aasta tagasi on sealsed inimesed ikka korralikult alla käinud. enamus tekstist on mõttetu läbu.

aga see on tõesti tõsi et mida enam süsteemi vastu võidelda seda enam süsteemi sees olevad inimesed sulle kaikaid kodarasse loobivad, sest süsteem koosnebki inimestest ning on nende lollusele üles ehitatud.

kopipeistin siia ühe oma varasema jutu:Kõikjal on palju räägitud vaimudest, hingedest, energiatest ning maailmadest mis asuvad väljaspool meie haardeulatust. Miks on endiselt maailmas tendents skeptisismile kuigi nii paljud usuvad… mida nad kogevad… nii paljud inimesed tegelevad eneseotsimisega.
Miks siis endiselt inimesed skeptisismi langevad?

Aastatuhandeid on usk olnud inimese elu lahutamatu osa. Võib täitsa julgelt öelda et usk ongi see mis vormib ühiskonda ja ühiskonna liikmete moraalikoodeksit.
Vastuseisuna keskaegsele piibliga pähe olukorrale on hakanud levima kõiksugu vormid ateismist… seega inimesed kes pole ühegi religiooni all… nad kas osaliselt kardavad väljanaermist ja nimetavad end ateistiks… või siis on seda ja usuvad et igasugune hookus-pookus on religioon.
Äärmused on mõlemad igaljuhul…

Vaadeldes ringi näiteks tänaste noorte hulgas… siis on selgesti eristatavad usklikud, ateistid, newage jüngrid ning wannabed. wannabed on tegelased kes loovad endale imidzi et kuuluda kuskile äärmusesse.
huvitav on tegelikult see et kõik need erinevad kuuluvused ja isiklikud uskmused… kannavad endas kaasas impulssi… teadmatuse kohta. mitte keegi ei tea mis TEGELIKULT on teise poole olemus. kristlased arvavad et kõik on saatanast mis pole jumala moodi… ateistid vihkavad kristlasi kui pimedaid orje… wannabed sülitavad kõige peale mis on väljaspool nende kuuluvust.

mis see on mis tekitab noortes nii tugeva tahte kuskile kuuluda… ent samas paneb nii tugeva bloki peale teiste äärmuste suhtes? tundub nagu süstitaks sellistele tegelastele pidevalt mingit teadmatuse impulssi sisse… ja tulemuseks on see et iga mitte meelt mööda olev teooria või uudis naerdakse välja.

ju me siis kardame tõeotsijaid. või kardame seda et me kunagi mõistame et me oleme ise liiga laisad et nende sammudes astuda.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
thor199
Tavaliige

Postitusi: 72
Liitunud: Oct 2005
26-11-2005 00:22
Postitus: #3
 
Mis seal arvata. Ise hakkad mingit täiesti mõtetut hala suust välja ajama a'la hambapasta on mürgine jne. minuarust kohas mis pole üldse sobilik selleks ja siis lõpetad veel näitega kõikide reaalsete looduskaitsjate hirmuunenäost greenpeace-st, organisatsioonist mis on eksisteerimise ajal saastanud rohkem loodust kui nende programmm suudaks tuhande aasta jooksul säästa.
Anan andeks mida sa ootasid siis ? Mine järgmine kord Ratsu baari kell kolm öösel ja hakka seal karskusest ja vagadusest loengut pidama.
Või lähed tehnikafoorumisse rääkima kuidas autod terveks lähevad kui viirukit suitsetada ja loitse lugeda ?

Maailm ei ole paranormaalne, maailm on jumala normaalne. Aga igaühel oma jutt ja koht.

Aga kui loodusest hoolid siis greenpeace unusta küll ära.
Ainuke mis maailma veel päästab, ehk siis mitte maailma, sellega ei juhtu midagi, meid päästab on progress.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Green_Day
Uustulnukas

Postitusi: 37
Liitunud: Feb 2004
26-11-2005 00:48
Postitus: #4
 
õige või vale koht, sel pole tähtsust. sa ei tunne tutvus.live.ee'd, seal ongi seinast seina jututeemad. või tahad öelda, et selliseid nurhataguseid jutte või vaid siin ajada?

greenpeace oli vaid sümboolne. greenpeace'i kohta tean vaid ajakirjanduse kaudu. põhimõte oli tähtis.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
thor199
Tavaliige

Postitusi: 72
Liitunud: Oct 2005
26-11-2005 03:48
Postitus: #5
 
Vaat seni kuni sa aru ei saa mida esitada näitena ( greenpeace) ja ei otsi oma mõtete väljendamiseks õiget kohta ära aplu halastust kuskilt või mõistmist.

Ise oled loll

Arvad et juut kes roniks natside kokkutulekule ja kukuks seal kisama oi te olete pahad ja siis kui teda lintsitakse on ta halastust väärt ?

Ei ole.Lollile pole haletsust tarvis.
Sest inimesel kes tahab, et tema sõna leviks ja teol oleks tulemust mõtleb enne kus ja kuidas seda teha.

Seda hala siin, milles sa ise süüdi oled tuues sümboleid mis ei edastavad su mõtteid valesti, omamata teadmisi teemast milles tood põhjapanevaid väiteid jne. ei võta keegi tõsiselt.
Selles oled ise süüdi.

Miks sa näiteks kohe siin ei tulnud seda arutama ?

Muudetud: 26-11-05 kell 07:06:56 thor199
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,873
Liitunud: Nov 2003
26-11-2005 19:45
Postitus: #6
 
Vahva teema seal foorumis. Ilus näide sellest kuidas inimesed on ilusti süsteemi sees ja ei taha kuuldagi, et miski muu võimalik on.
Paljudel esines mõtlemisoskuse puudulikkus(võibolla vanusest).
"Head" mõtlemisskeemid on need, kus inimesed ei keeldu aspartaami ja muu kohta seda infot vastuvõtmast, aga räägivad, et kui nad niikuinii sõõvad palju keemiat ja kõik reostunud, siis ei ole vahet enam palju sa kahjulikke asju sisse sööd. Nagu mingi ettekujutus, et mingist piirist edasi kahjulikke ained tarbides, ei tee minu tervisele rohkem halba.
Teine variant. Kõik on kahjulik kui liiga palju tarbida. Nagu võiks seda kõigele üldistada. Vahet ei ole ju kui jood natuke veini või jood natuke aspartaami. Kõik ei ole ju väikses koguses kahjutud või kasulikud.

Tsitaat:Mis seal arvata. Ise hakkad mingit täiesti mõtetut hala suust välja ajama a'la hambapasta on mürgine jne.
Esiteks see ei ole hala, teiseks see ei ole mõtetu. Inimesi ei tohi hoiatada, et miski on paha ?
Tsitaat:Anan andeks mida sa ootasid siis ?
Asi ei ole üldse ootuses, et kõik on päri. Seega natsi ega Ratsu baari näite abil ei saa Green_dayd ega celticut rumalaks nimetada.
Tsitaat:Maailm ei ole paranormaalne, maailm on jumala normaalne.
Ehk meie jaoks ongi normaalne, aga meie silmis on see nende jaoks paranormaalne, kes täielikult eitavad olemas olevaid asju. Nagu Hadzi ütles: "Mis on paranormaasedvõimed?Ei tea küll endal selliseid olevat."

Miks peaks seda teemat just ainult siin arutama. Siin on ju teistsugused inimesed koos. Teistes kohtades on teissugused inimesed, ja siis on näha, mis nemad arvavad asjast. Kas sa arvad, et eesmärk oli saada mingit sügavat arutelu sellel teemal just nende inimeste käest, kes ka aspartaami kahjulikkusest teavad või siis omavad antud ainete kohta põhjalikke teadmisi.
Tsitaat:Seda hala siin, milles sa ise süüdi oled tuues sümboleid mis ei edastavad su mõtteid valesti
Greenpeace ei sümboliseeri inimeste jaoks looduskaitset ? Tundub, et see on sinu arvates peapõhjus, miks inimesed seal vedu ei võtnud nende lollide ja rumalate jutust. Isegi kui see ei olnud suur eesmärk. Hala ma ka seal foorumis ei näinud.

Muudetud: 26-11-05 kell 19:46:18 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
26-11-2005 19:59
Postitus: #7
 
Pisut terminoloogiast (selle teadmine ei tapa Laugh). Jutt siis keemilisest elemendist fluor (tähis F. ik Fluorine). Tema soolad on fluoriidid, mille koostises fluor esineb ioonses vormis - fluoriidioonina (F-), seega on fluoriide üsna mitmesuguseid. Fluor esineb organismis mikroelemendina (on alati esinenud - ammu enne vee ja hambapastade fluorineerimist) ja moodustab hambavaabas hüdroksüapatiidist fluoroapatiidi, mis on esimesest kõvem - sellel põhineb fluori hambaid tugevdav toime. Aga küllap nagu iga muu loodusliku asjaga (see ei käi aspartaami kohta - temast vaid nii palju, et eesti keeles oleks õigem kirjutada kahe aa-ga) - on olemas optimum ja kui on vähe, on halvasti ja kui on liiga palju, on kah halvasti.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Green_Day
Uustulnukas

Postitusi: 37
Liitunud: Feb 2004
26-11-2005 23:14
Postitus: #8
 
Miskipärast kipuvad osad arvama, et ma halan. Ka ajalehtedes on seda teemat mõningad korrad lahatud. Kas ka ajakirjanikud siis halavad? Pigem üritavad paljude mitteteadjate tähelepanu sellele juhtida ja teadlikkust tõsta või inimesi mõtlema panna. Enamus pole ju asjast mitte kui midagi kuulnud ja ei tegele aktiivselt lugemisega (vähemalt populaarteaduslike raamatute lugemisega).

Fluoriidi ei saa üksühele kahjulikuks või kahjutuks lugeda. Nagu paljude ravimitega...väikestes kogustes ravivad, suurtes tapavad. Lääne-Eestis on vesi fluoriidirikas ja kui kasutada veel ka fluoori sisaldavat hambapastat, võib "vindi" üle keerata (hambakahjustused). Seda eelkõige väikelaste puhul. Seda on juba ka kohalikud hambaarstid tõdenud.Teine pool on järjepidev pikaaegne enda mürgitamine, mis pole nii tõestatud.

Asartaam siis. Kõige rohkem levinud hüpnoos on teadupärast reklaam. Närimiskummi reklaame tuleb söögi alla ja söögi peale (sõna otseses mõttes). Kõik tarbivad neid järjest rohkem. Paraku ei ole reklaamis näiteks hoiatavat lõiku (nagu ravimimireklaamides), et ta sisaldab suhkruasendajaid (eriti aspartaami). Sellist asja ei osataks kuidagi oodata, et sellisel "tervislikul ja kasulikul" asjal võiks ka selline pool olla.

Aspartaami lisatakse järjest rohkematesse toodetesse. Artiklitest olen lugenud, et väikelapsed ei tohiks aspartaami üldse tarbida. Paljud vanemad seda teavad? Väga vähesed.

Kokkuvõttes, teadlikkuse on liiga väike. Asja peaks rahvale rohkem kajastama ja valgustama. Miks mitte ka seadusandliku poole pealt midagi ette võtta?


Ja tutvus.live teema olen ma võibolla tõesti liiga läbimõtlematult ja kiirelt õhku paisanud. Oleks võinud eeltööd ja vaeva enne näha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
elis
roheline

Postitusi: 938
Liitunud: Jul 2004
27-11-2005 10:08
Postitus: #9
 
Päris jube arutelu oli. Mul läks kaks päeva enne kui selle kogu krempli läbi sain. Järeldus: Inimese lollus ON piiritu. Ja siis ollakse veel uhke ka selle üle. :S Enamik vastuseid seal teemas oli nii üldisel tasemel, isegi ei vaevutud süvenema öeldusse. Kohe hakati vastu plõksima ja sõimama, kuna neile see mõte juba algusest peale ei meeldinud. Ime, et te viitsisite seal nii kaua vaeva näha. See oli nagu seinaga vaidlemine ju.
Tsitaat:Algselt postitas: thor199
/.../minuarust kohas mis pole üldse sobilik selleks ja siis lõpetad veel näitega kõikide reaalsete looduskaitsjate hirmuunenäost greenpeace-st, organisatsioonist mis on eksisteerimise ajal saastanud rohkem loodust kui nende programmm suudaks tuhande aasta jooksul säästa.
No anna andeks! See oli küll nüüd natuke julm?! Räägi mulle, mida tead sina üldse nende plaanidest ja eesmärkidest? Ja mille alusel tuled sa lagedale sellise faktiga greenpeace'i maailma saastamisest? Õudusunenägu see greenpeace ka ei ole. Nad lihtsalt kasutavad veidi äärmuslikke meetodeid. Ja kahjuks on tänapäeva maailmas just see asi, mis mõjub. Kui nad oleks rahumeelsed looduskaitsjad nagu enamik ülejäänutest, siis nad ei oleks üldse nii palju saavutanud. Ja saastamisest veel niipalju: Kas sa üldse tead, milline on näiteks sinu keskkonnaruum ja ökoloogiline jalajälg? Ehk siis kui palju sina reostad ja saastad meie keskkonda? Ning kas sul oleks midagi positiivset vastukaaluks panna mis natukenegi tasandaks su negatiivset mõju? Sa ei pea sellele vastama, lihtsalt mõtle selle üle.

Green_Day oleks võinud tuua looduskaitse koha pealt näiteks kasvõi ELFi (Eesti Looduse Fondi), keda ka kõik oleks teadnud, sest tegu on Eestis vihaselt looduskaitse eest seisva organisatsiooniga. Võibolla vihaselt pole õige sõna, pigem silmapaistvalt. Ka neid annab maha teha, sest nad seisavad ju 'ülistatud progressi' vastu, näiteks ei lasknud Saaremaale üvasadamat rajada looduskaitse ala külje alla. Nad ju on pahad, sest Saaremaa tahab areneda. Muid selliseid näiteid on palju. Ei hakka neid siin välja tooma, sest te ei pruugi kõiki teada ning loodan, et saite pointi juba kätte.

Tsitaat:Algselt postitas: thor199Aga kui loodusest hoolid siis greenpeace unusta küll ära.
Ainuke mis maailma veel päästab, ehk siis mitte maailma, sellega ei juhtu midagi, meid päästab on progress.
Oh jah, see progress. Smile Kas sa mõtled seda sama progressi, mille rattas me praegu liiigume? Seda sama, millel on palju kordi tõestatud inimkonna jaoks hukatuslik tagajärg? Ma tahaks teada, milline on see progress, mis inimkonna päästab, kui inimesed ei ole valmis absoluutselt loobuma järjest pakutavast mugavusest, ületarbimisvõimalustest, isegi mitte oma järeltulevate põlvede nimel, rääkimata enda nimel? Kaua see Maa suudab meid taluda, kui me nii hävitavalt temaga käitume (ok, see viimane oli küll veidi äärmuslik hala Bleh).
Mina arvan, et kui mingi progress meid päästa suudab, siis see peab olema midagi drastilist, praegusest totaalselt erinevat. Aga kuidas see toimuma saab, ma ei tea, sest enamik inimesi, pimestatuna praeguse progressiliini hüvedest, ei ole nõus ega valmis vastu võtma uuendusi ega teistlaadset mõtlemist.

Natuke lisan veel: Tänapäeval on suur hulk inimesi, kelle jaoks tuleb tõde ajakirjandusest ja televisioonist (viitan suuresti eelpool mainitud foorumi teemale). Seega sa ei saagi neile tõestada midagi vastupidist, sest nende arusaam asjast on see, et kui see aspartaam ja fluor olekski nii ohlik, siis meid ju teavitataks sellest (läbi massiteabevahendite) ning siis me ju teaks sellest hoiduda. See on umbes samalaadne mikrolaineahjude kahjulikkusele inimorganismile ning ka toidule, mida selles küpsetatakse. Aga too on omaette teema. Fakt on see, et on käputäis inimesi, kelle huvides on see, et võimalikult palju inimesi tarbiks aspartaami ja flouri ning muid mürke (vaadake kasvõi mis ameerikas toidu sisse pannakse ning kuidas seal igasugu 'häid' oidulisandeid purgiga juurde tuleb osta), miks täpselt seda ma ei tea. Võibolla on see üks ülerahvastatuse probleemi kontrollmehhanismidest arenenud riikides või veel midagi jaburamat. Ausaltöelda, ma ei tahagi teada. {gr


Muudetud: 27-11-05 kell 10:16:54 elis

Muudetud: 27-11-05 kell 10:18:07 elis

http://spaceweather.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,664
Liitunud: May 2005
27-11-2005 12:57
Postitus: #10
 
ˇLisaks on veel muid mürke ju. Eestis pole see asi nii hull aga nt saksamaal. Enamus lapsed on alergikud, sest toit on nii keemiat täis. Hauakohad lähevad varsti nii kalliks, kui tahad et sind maetakse. Inimesed lihtsalt ei kõdune ära, nagu muumiad, sest on igast keemilisi säilitusaineid täis.
Eesti on euroopa liidus nii et meil hakkab see olukord julmalt halvenema. Makstakse küll mahepõllunduse toetusi aga toit on ikka keemiat täis. Isegi metsas pole varsti puhast kohta..
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HadziOgloe
Vana kala

Postitusi: 578
Liitunud: Aug 2005
27-11-2005 16:55
Postitus: #11
 
Sellel planeedli on iga mürgi vastu vastmürk.

Vigala Sass näiteks kirjeldab, et käis Novaja Zemlja vesinikupommi plahvatuse tsentris ilma pliid sisaldava kaitseriietuseta, sest ei kartnud kiiritust. Temal olid taimed kaasas.

Ise kasutan Brasiilia vihmamaetsade liaani Unkaaria kontsentraati.

http://www.rain-tree.com/catclaw.htm

Võtab ära kõik mürgitused, alkoholi tarvitamise jääknähud kaasa arvatud (kuigi viimas minul eriti tarvis ei lähe).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
27-11-2005 20:16
Postitus: #12
 
hadzi... milliseid mürgitusi oled sa endal selle liaani abil ravinud?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zed
Veteran

Postitusi: 763
Liitunud: Jun 2005
27-11-2005 20:39
Postitus: #13
 
Mina jälle võin soovitada teist suurepärast taime. Sinine ehk Mehhiko agaav. Temast saab suurepärast vahendit, mis aitab paljudel juhtudel. Tequila on selle nimi.
P:S Muidugi ei tohi unustada kahte väga tähtsat komponenti. Sidrun ja sool.
Ja veel. Igal juhul söö ära ka pealeampsatava sidruni koor, eeterlikud õlid ei lase hommikusel "kukla-ussil" tekkida.

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
durian
Vana kala

Postitusi: 430
Liitunud: Nov 2003
28-11-2005 01:08
Postitus: #14
 
Mina arvan nii nagu need teised seal foorumis.

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HadziOgloe
Vana kala

Postitusi: 578
Liitunud: Aug 2005
28-11-2005 15:29
Postitus: #15
 
Meile kättesaadavas inimtoidus on palju lisaaineid, kõigil nn. "tsiviliseeritud ühiskonna" toiduaneid kasutavatel on pidevalt kerge mürhgitus. Kui see organimi immuunsüsteemist jagu saab, ilmneb haigus või siis inimene sureb.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
thor199
Tavaliige

Postitusi: 72
Liitunud: Oct 2005
28-11-2005 15:56
Postitus: #16
 
Hadzi viis punkti !

Tõesti. Kui ilm tundub niiske on oodata ehk vihma (Jyrto Kivipallur)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
04-12-2005 11:56
Postitus: #17
 
Tuleb välja, et piimapakendites, konservides ja veetorustikes leidub sellist lõbusat kemikaali nagu on BPA, mis segab aju normaalset arengut.
Paneb kohe mõtlema, kas tahta osta veel ühte pakki piima või minna vanaema-vanaisa juurde paluma.

http://www.sciencedaily.com/releases/200...123328.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 726
Liitunud: Sep 2007
13-01-2017 19:25
Postitus: #18
RE: Ootan teie arvamust
Lõpuks leidsin teema kuhu oma küsimus postitada. Nimelt torkab silma et väga populaarne teema on paramuusika.
Kuna meil on ka alafoorum 3.reichist ja paistab et saksa kultuuri austajaid on siin üsna palju siis mõtlesin et teeks sellise teema nagu näiteks "Saksakeelne muusika ja kõrgkultuur"
Sinna võiks postitada kvaliteetset saksa muusikat. Kuna kõrgkultuur on surve all ja alates 1.ilmasõjast asendatud ühekordseks kasutamiseks mõeldud massikultuuriga siis võiks siin ju näha täitsa paraseost ka. Kõrgkultuuri all ma ei mõtle selles teemas mitte ooperit ja sünfooniat vaid lihtsalt head ja mõnusat muusikat. Seega kas on mõtet sellist teemat teha?

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,669
Liitunud: Oct 2016
13-01-2017 21:03
Postitus: #19
RE: Ootan teie arvamust
Tegelikult loeti(ja loetakse siiani) ju Saksamaad veel möödunud sajandi kolmekümnendatel Euroopa kõrgkultuuri keskuseks. Tagasilangus toimus alates 30ndate teisest poolest ja pöördus kolinal allakäiguks sõjajärgsel ajal seoses Saksamaa kaotuse ja maailma globaliseerumisega.
(selle postituse viimane muutmine: 13-01-2017 21:05 I'll be back.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
13-01-2017 21:26
Postitus: #20
RE: Ootan teie arvamust
(13-01-2017 19:25 )Punahabe Kirjutas:  ...mõtlesin et teeks sellise teema nagu näiteks "Saksakeelne muusika ja kõrgkultuur"
...Seega kas on mõtet sellist teemat teha?
Kultuuri kohta teemasid on, tuleb ainult sobiv teema leida.
Siin nimekiri Euroopa kuulsamatest heliloojatest, seejuures Austria ja Saksamaa.

http://www.miksike.ee/documents/main/ref...loojad.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 726
Liitunud: Sep 2007
13-01-2017 21:34
Postitus: #21
RE: Ootan teie arvamust
Toon mõne näite ka . Max Raabe pole tuntud mitte ainult Saksamaal vaid väga lugupeetud artist kogu maailmas. Mõni kuu tagasi väisas Tallinna , esines täis saalile tormiliste aplauside saatel.
Lasst mich rein, ich hör Musik
Peamiselt esitab ta aga läinud sajandi 30-40te muusikat.
Kleine Lulu
(selle postituse viimane muutmine: 13-01-2017 21:57 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,577
Liitunud: Aug 2016
14-01-2017 05:30
Postitus: #22
RE: Ootan teie arvamust
(13-01-2017 21:03 )I'll be back Kirjutas:  Tegelikult loeti(ja loetakse siiani) ju Saksamaad veel möödunud sajandi kolmekümnendatel Euroopa kõrgkultuuri keskuseks. Tagasilangus toimus alates 30ndate teisest poolest ja pöördus kolinal allakäiguks sõjajärgsel ajal seoses Saksamaa kaotuse ja maailma globaliseerumisega.

Absoluutselt mööda - tagasilangus algas kohe peale 1MS koos Weimari VR tekkimisega.
Saavutas 1933/43 kerge renessansi ja degradeerub sealt tänase päevani.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,669
Liitunud: Oct 2016
14-01-2017 14:48
Postitus: #23
RE: Ootan teie arvamust
Tsitaat:Saavutas 1933/43 kerge renessansi ja degradeerub sealt tänase päevani.

Mõningaid fakte sest nn. 33-43 "renessansist"...Saksamaal oli 1932. aasta seisuga 94 matemaatikaprofessorit. Mõnes ülikoolis üks, mõnes kaks, Göttingenis koguni neli. Ja nendest 94st oli 28 juudi rahvusest. Elik siis ligemale kolmandik. (seda ajal, kui kogu juudi rahvusest elanikkonna protsent oli saksamaa elanikkonnast 1-1,5%. Üllatav, aga fakt). 1933 aasta 7 aprillil andis Hitler välja oma tuntud käskkirja nn. "ametnikkonna kaitsest" (saksa keeles Gesetz zur Wiederherstellung des
Berufsbeamtentums, lühendatult Berufsbeamtengesetz), kus oli kirjas, et isikud, kes pole tõestanud oma kuuluvust aaria rassi, ei saa olla värvatud riigiametitesse. Ja nii jäetigi Saksamaa üheainsa suleliigutusega ilma paljudest teadlastest, kusjuures mitte ainult matemaatikutest, vaid ka füüsikutest, bioloogidest etc, etc. Paljud ajaloolased väidavad, et selle käskkirjaga lõikas Saksamaa läbi omaenda fundamentaalteaduslikud uuringud ja pole siiani suutnud neid taastada. (seda oli ju näha ka tuumauuringute pealt- poleks Hitler teadlasi Saksamaalt lahkuma sundinud, oleksid need teadlased loonud pommi Saksamaale, mitte aga Ühendriikides). Anekdootliku loona ringleb siiani jutt sellest, kuidas vanakeselt David Gilbertilt, kes ainsana jäi Göttingeni ülikooli (ta oli emeriitprofessor ega kuulunud seega selle käskkirja alla, küsis ühel ametlikul vastuvõtul teadus- ja kultuuriminister Rust, et kas matemaatika kannatas tugevalt sellest, et me ülikoolid juutidest puhastasime? Mille peale vana professor oma balti aktsendiga(ta oli pärit Köningsbergist ja säilitas selle kandi murde surmani) vastas: Kannatas? Mis te nüüd, härra minister. Teda enam lihtsalt pole...Võib muidugi arvata, et tühja neist fundamentaalteadusest ja -uuringutest. Ainult et need käivad aastat 10-15 rakenduslikest teemadest ees. Nii et mingist renessansist rääkida on suht küsitav.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-01-2017 15:14
Postitus: #24
RE: Ootan teie arvamust
Zed kirjutab väga huvitavalt III Reichi teemas ka teadlastest. Sattusin just lugema.

Näiteks Ahnenerbe teadlastel oli kasutada mitmeid autentseid iidseid materjale, ürikuid, kaarte.
Tänapäeval on leitud andmeid, mis tõendavad, et saksa teadlastel oli infot, millele toetudes võisid Ahnenerbe teadlased oletada, iidse Sumeri kultuuri kunagist eksisteerimist Antarktikas. Samuti oletati, et maakera poolused on mingil moel ühendatud hüpoteetiliste Shambala ja Aghartaga.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=876&page=2

Postitus 35
Kas oled selle hüpoteesiga ka kursis?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,577
Liitunud: Aug 2016
14-01-2017 17:37
Postitus: #25
RE: Ootan teie arvamust
I'll be back - nagu sa ehk tead ja loodetavasti ka saad aru ei ole kvantiteet kvaliteet.
Siiani on kombeks, et kui juudid on kord haridussüsteemi üle võtnud siis jagatakse tiitleid.
Eelkõige omadele ja peamiselt neile kes seda väärt ei ole. Väärikatele tavaliselt mitte.
Pealegi - oled sa ikka kindel, et need legendid 3Riigi kohta on adekvaatsed?
Ei ole ju saladus, et peale sõda mustati Saksamaad, kuidas keegi (juudid) oskasid ja suutsid.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Milline on Teie muusikaline maitse? Algavl6pp 7 2,180 04-02-2013 22:32
Viimane postitus: Thorondor
  Teie ideed seoses alternatiiv kütusega. Horus 11 3,562 13-06-2008 18:48
Viimane postitus: excubitoris
  Kui tihti päevas teie mõtlete paranormaalsetele asjadele? Imotep 29 6,248 13-11-2007 13:07
Viimane postitus: Hope
  Millele põhinete teie? faktid/teooriad Imotep 41 10,891 22-07-2005 10:28
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog