Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anomaalne nähtus Para-web/is.
#1
Mul oli siin teema: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Teema on jäljetult kadunud. Võib olla keegi teab – kuidas inkvisitsioon töötab?
Vasta
#2
(17-05-2023, 10:43 )kalldunn Kirjutas: Mul oli siin teema: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Teema on jäljetult kadunud. Võib olla keegi teab – kuidas inkvisitsioon töötab?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VASTAN: Mina tean. Sellesinatse foorumi reeglite teemas oli sinugasuhtlemine, sina mind nimetasid kurjuse teenriks, mina siis sulle vastasin vähemalt kaks korda ja sina minult nõudsid täpset kirjeldust kuidas end ja oma kodu kaitsta, sulle olevat vajalik tehnoloogia, sa justkui esinesid demonoloogina veel kusagil siinfoorumis kui ma ikka õigesti mäletan, see oli väga ammu. Ma avaldan kustumatut kahetsussoovi et sinu teema on kadunud, kahju on korvamatust kahjust. Aga teadmis: ÕPI KALLDUNNIMA! Põhimõte oleks nagu sama, siis kui mind ennast sunniti isemaagima, tuli õppida. Elu läeb edasi, või bedasi/vene k./.  Tehnoloogiaid ma olen esitlenud enda naha kaudu proovituina ja need on täiesti toimivad, ise proovitud. Siia ma enda poolt alustatud teemade pealkirju ei lisa mitte mingil juhul, las demonoloog ise otsib.  Ja kuidagi väga sitt uni oli mul eelmises öhös, kas tõesti keegi mind needis? Oli huvitav olla. Ja elu läeb edasi.
Muudan-täiendan: Leidsin ühe lehekülje uuesti https://www.para-web.org/showthread.php?tid=6909&page=3 Kõik on ilusti alles tol lehel, on ju õudne. kopipaste:
kalldunn
17-03-2016, 08:18
Veteran
#58
Isemaag.
Mina olen skeptik. Ma pean alati täiesti täpselt teadma, kuidas ühte või teist asja tehakse.
Sinu poolt antud kirjeldusi olen ma ennegi lugenud ja nendega kokku puutunud. Kõik need on musta maagia trikid. Järelikult tegeled ka sina musta maagiaga , või kurjusega. Sinust on kasulikum, nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik. Ka vaidlustesse ei tohi laskuda.
Vasta
#3
Kalldunn, avaldan südamlikult saatanlikku tänu sellise teema eest! Ja palun ära nea mind liiga rängasti, muidu jääb igavaks.
Vasta
#4
Vatikaan on TUMEDAD JÕUD

https://www.tiktok.com/@controversialf/v..._device=pc
Vasta
#5
Kaldunn, ma mäletan ka seda teemat. Ja mina seda kustutanud ei ole. Pole põhjust ju.
Niiet tõesti kummaline. Euroruubel? Kogemata? Sest põhjust tõesti ju pole sellist teemat kustutada?
Või on siis tõesti mingi anomaaliaga tegu.
Vasta
#6
Ka mina olen kogenud "teemade kustutamisi".

Näite1: aastaid tagasi oli mul teema "Poliit-mõrvad Eestis", kus sai üles loetletud ja süstematiseeritud 10-20 tuntumat Eestis aset leidnud poliit-mõrva ... alguses kui teema oli "kuum", siis lasti tal olla, kuid aasta-paari pärast oli ta "kadunud" ... ilmselt polnud siin taga mitte kohalikud adminnid, vaid mingid süva-riigi "tumedad jõud" (ilmselt logiti paraveebi majutavasse serverisse sisse, ning kustutati vastav teema ära, ning kaotati ka vastavad logid ära).

Näide2: ca 10 aastat tagasi postitasin astraalist nähtud pildi paraveebi kokkutulekust (Pizi, Demand, ja muud "kõrid" 40%-vol pudeli kõrval): selle pildi kustutas raudselt mingi tollane admin ära (ilmselt ei kannatanud välja liigagi adekvaatset  peegel-pilti endast).

Näide3: kui otsida fraasi "käsna volke", siis seda ei leia ... aastaid tagasi käis siin foorumis vilgas arutelu vastaval teemal, ehk oli mitukümmend vastavat fraasi sisaldavat postitust.

Näide4: paar aasta tagused poliit-teemad: nende postituste järel paraveebi server nö "sattub rünnakute alla", ning pärast "reseti" on jooksva päeva postitused nö "kaduma läinud" ... kuna ma hoian enamuse oma postituste alg-tekste alles, siis polnud mul eriline probleem peale "reseti" vastav postitus uuesti postitada.


Lahendus: Mingi mõistliku aja tagant (kuu, aasta) teha foorumi postituste tekstidest/teemadest nö "back-up" (ca 300-800MB tekste, st mahub mälupulgale) ... nii saaks vajaduse korral võtta mõne "aastate taguse" foorumi koopia ja vaadata sealt pealt mis on ja mida pole (ehk kustutatud teemad oleks leitavad ja taastatavad).
Vasta
#7
Suur Ilves, sinu postitusi olen ma küll kustutanud. Ja läks seegi, mis siin Lahenduse posti järel oli. Pea vahet ka oma kanepiga!
Vasta
#8
Tänan väga, anomaalne nähtus see polnud, veidi liigagi humaane
Vasta
#9
(18-05-2023, 10:07 )Mannu Kirjutas: Kaldunn, ma mäletan ka seda teemat. Ja mina seda kustutanud ei ole. Pole põhjust ju.
Niiet tõesti kummaline. Euroruubel? Kogemata? Sest põhjust tõesti ju pole sellist teemat kustutada?
Või on siis tõesti mingi anomaaliaga tegu.
Ka mina olen täheldanud midagi, kõige esimesel korral kui ühte vabaenergiateema harusse kopeerisin kellegi vastuse koos kuupäevaga, see kuupäev muutus nagu nõiaväel kuigi ma lihtsalt kopeerisin ja lisasin midagi muutmata. See oli väga ammu ja võis olla programmeerija viga. Ja mõnikord takistatakse mäletamist siinfoorumis vastates ja siis enesestkimõista panen masina magama ja ise läen tuttu. Maagiline kaitse või midagi vastupidist on töös, öös on asju, selline vikerraadio kesköö järjesaade oli kunagi.
Vasta
#10
Estonia huku korral oli ka "mehed mustas" lugu, ehk keegi siit foorumist vist jõudis liiga tõe lähedale. Juhtub kui liiga kuumi teemasid puudutada või juhuslikult näitad õiget suunda. Foormis ei ole palju inimesi ja kui midagi anomaalset juhtub peab olema põhjus.
Vasta
#11
(18-05-2023, 10:07 )Mannu Kirjutas: Kaldunn, ma mäletan ka seda teemat. Ja mina seda kustutanud ei ole. Pole põhjust ju.
Niiet tõesti kummaline. Euroruubel? Kogemata? Sest põhjust tõesti ju pole sellist teemat kustutada?
Või on siis tõesti mingi anomaaliaga tegu.

mina kustutasin siit foorumist vahepealt  mingi valepasside ja muu säärase spämmija, rohkem pole vaeva näind.
Vasta
#12
(18-05-2023, 22:03 )xcad Kirjutas: Estonia huku korral oli ka "mehed mustas" lugu, ehk keegi siit foorumist vist jõudis liiga tõe lähedale. Juhtub kui liiga kuumi teemasid puudutada või juhuslikult näitad õiget suunda. Foormis ei ole palju inimesi ja kui midagi anomaalset juhtub peab olema põhjus.
Ka mina arvan – et tegemist on "mehed mustas" või inkvisitsiooniga.
Vasta
#13
Siin foorumil pole midagi anomaalset koetud, see kõiik on info tehnoloogia
Vasta
#14
(19-05-2023, 22:22 )Lynx Titan Kirjutas: Siin foorumil pole midagi anomaalset koetud, see kõik on info tehnoloogia
Ja kes seda info tehnoloogiat käsutab ja sellega meid manipuleerib?
Et me räägiks ainult seda, mis ainult neile kasulik on. Tõde ei tohi ju keegi teada.
Vasta
#15
Kui mõtlete mida BAHMUTIS tõsiselt juhtub

https://www.tiktok.com/@elmundolibre/vid..._device=pc
Vasta
#16
MINU VIIMANE POSITIIVNE POSTITUS. ::::

https://www.tiktok.com/@stopsheepmentali..._device=pc
Vasta
#17
Lynx Titan:
See mida teie siia postitasite – on samuti manipulatsioon meiega. Teise poole arvamust ju ei avaldata. Sest teise poole arvamus on manipuleerijate poolt keelatud.
Vasta
#18
Võib olla kontrolliksime minu oletust. Püüan taastada oma viimast postitust, kadunud teemasse. Postitasin selle umbes kuu või natuke rohkem tagasi.

Unustan alati ära, ühe enesestmõistetava tõsiasja.
Kui alustate mingit rituaali ja kutsute vaimumaailmast kedagi appi. Siis tuleb tehe seda viisakalt paludes. Kui olete rituaali lõpetanud – tuleb abistajaid viisakalt tänada, vabastada ja koju saata.
Sest ka vaimumaailmas peetakse viisakusest ja lahkusest väga lugu.

Ma ei saa aru – mis siin valesti on? Või on kõik liiga õige, inkvisitsiooni jaoks?
Vasta
#19
Mis valesti on on avalesti, avalesti on viirus
Vasta
#20
(18-05-2023, 14:14 )lahendused Kirjutas: Lahendus: Mingi mõistliku aja tagant (kuu, aasta) teha foorumi postituste tekstidest/teemadest nö "back-up" (ca 300-800MB tekste, st mahub mälupulgale) ... nii saaks vajaduse korral võtta mõne "aastate taguse" foorumi koopia ja vaadata sealt pealt mis on ja mida pole (ehk kustutatud teemad oleks leitavad ja taastatavad).

Praegune veebimajutaja teeb automaatseid varukoopiaid kord päevas ja hoiab neid alles 30 päeva.
Põhimõtteliselt on võimalik luua ka igakuine varukoopia tegemise funktsioon ja hoida neid koopiaid alles 1 aasta.

Ise olen kogenud ka muude arvutiprogrammidega "anomaaliaid" / "glitch'e".
Arvan, et maavälistel on hea (inimese ettekujutusest väljuval tasemel) ligipääs internetile ja arvutitele.
Vasta
#21
Üle paraweebi käivad need tehnoloogiad või on installitud paraloojate teadmata. Mitu korda toimus kui kribasin vastuse valmis siis masin ei reageerinud ühelegi klahvivajutusele, hangus ja tuli restartida. Ma tean ammu, kuidas gigahertsides sageduste kaudu loetakse kõike kirjutatut, ka mõtteid loetakse kui osata keskenduda. Kuni tehisintellekt veel ei oska omal algatusel keskenduda igaühe mõtetele eraldi, niikaua saab orgaaniline elu veel kesta. Katsetamiseks gadanije onlain, on sellised lehed, ise proovisin. ,,, TÄIENDAN midagi muutmata, sellest vastused pole mõjutatud 14.06.2023: Ühe burjaatide nõiatari õpetuse avaldasin siinveebis, sain kõik ilusti kirja koos lingiga, kulus pool minutit ja mu endise arvuti protsessor kõrbes läbi. Kas fantastika?
Vasta
#22
Minu kadunud teema aadres oli------------

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Vasta
#23
(14-06-2023, 12:37 )kalldunn Kirjutas: Minu kadunud teema aadres oli------------

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Auu – Kas keegi mäletab seda – kuidas mind hoitati?
Kui komistad tõe otsa, tõuse kiiresti ja jookse minema.
Tundub et viimasel ajal on siin foorumis toimunud suured muutused. Isegi kaudsest tõest tuleb vaikida. Minu teema ei ole ainuke, mis on kadunud.
Vasta
#24
(17-06-2023, 16:40 )kalldunn Kirjutas:
(14-06-2023, 12:37 )kalldunn Kirjutas: Minu kadunud teema aadres oli------------

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Auu – Kas keegi mäletab seda – kuidas  mind hoitati?
Kui komistad tõe otsa, tõuse kiiresti ja jookse minema.
Tundub et viimasel ajal on siin foorumis toimunud suured muutused. Isegi kaudsest tõest tuleb vaikida. Minu teema ei ole ainuke, mis on kadunud.
Kõige olulisem muutus toimus mõni asta tagasi, mil võimu juurest võeti maha üks mode kes otse nõudis seletamist, misasi on kirillitsa. RAHVAS EI SAA ARU! Seleta rahvale mis on kirillitsa. Päält toda juhtumit pole suurt häda midagi. Ära hakka minuga vaidlema, mind kristlased õpetasid kuidas pühakute kaudu mustale mustemaga vastata. See on nali, mitte midagi isiklikku.
Vasta
#25
(17-06-2023, 16:40 )kalldunn Kirjutas:
(14-06-2023, 12:37 )kalldunn Kirjutas: Minu kadunud teema aadres oli------------

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Auu – Kas keegi mäletab seda – kuidas  mind hoitati?
Kui komistad tõe otsa, tõuse kiiresti ja jookse minema.
Tundub et viimasel ajal on siin foorumis toimunud suured muutused. Isegi kaudsest tõest tuleb vaikida. Minu teema ei ole ainuke, mis on kadunud.
Et va kuri KAPO jälgib? Kindlasti jälgib, selles pole kahtlust. N.n. "riiklikud saladused" ja nende ümber toimuv jura? VEB fond, Estonia hukk, danske ja sved rahapesu, rehe "enesetapp", aasmäe "õnnetus", võib olla. Samuti autorollo ja muud asjad, samuti võivad olla. Üldiselt aga vaevalt, ikka inimlikud eksimused ja muud näpukad. See, et kaka on piiratud silmaringiga või hoopis rumal ei ole riiklik saladus....juba seetõttu, et seda näidatakse pidevalt: oleme sõjas, ukrainlased ei ole slaavlased, huultelt lugemine, elektrimolekulid ja muud "näpukad". Usun, et siin ufonaudid ja kurjad häkkerid ei tegutse juba seetõttu, et lugejaskond on tühine. Siin lihtsalt ei tasu ära mingi 10-100 inimese tõttu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-vandenõu as-green 15 8,272 23-08-2012, 09:35
Viimane postitus: Cassiopeia
  10/7 - The Web Bots seffe 16 6,122 27-03-2009, 17:56
Viimane postitus: kessu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat