Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opera kasutajad vaadake siia
#1
Ühesõnaga tahaksin teada kui palju liikmeid meie foorumi seast kasutab Operat. Tean, et foorumil on tõsiseid raskusi selle brauseriga õigel kujul kuvamisega. Andke endast märku. Kui teid on rohkem kui mõni, hakkan asjaga tegelema ja üritan korda saada.
Vasta
#2
me olen üks
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
me olen üks

mina olen teine
Vasta
#4
ma olen siis kolmas
Vasta
#5
Nii naeratage Opera kummardajad. Teie mured on nüüd murtud.


:dj:
Vasta
#6
hmm mul ple muresid olnudki:d kasutan opera 7.22 ja sellega nägi kõike normaalselt, ainult mingi 10-15 min tagasi oli foorum kuidagi imelik... aga tänudSmile
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja FLT
hmm mul ple muresid olnudki:d kasutan opera 7.22 ja sellega nägi kõike normaalselt, ainult mingi 10-15 min tagasi oli foorum kuidagi imelik... aga tänudSmile

vahest näeb jah foorum imelik välja, lendab igasugu veateateid jne.. Öösel ei pruugi üldse foorumisse pääseda.

Kõik see on seepärast, et arendame foorumit, iga hetk ja iga kell. Loodan südamest, et mingisugune kummaline välimus või veateade teid ei hirmuta. Ja vabandame kõikide ebamugavuste pärast, mis seetõttu võivad esineda.
Vasta
#8
kas viimasel ajal ilmneb palju uuendusi?

mul on järjest 3-andat päeva juba, et para-webi esileht nagu poolik, et ta ei näita seda logo osa ja siis veel midagist on puudu, aga see on nii, et vahepeal on, siis jälle ei ole jne. Et kas sel hetkel on mingid uuenduse protsessid käsil?
Vasta
#9
uuendusi väheneb, nüüd on parandusi.

vaatasin operaga üle - endal tundus kõik olema kõige paremas korras. Ise kasutan 7.23-e.

Ehk ütled, mis Opera versiooni sa kasutad ja mis on sinu ekraaniresolutsioon. halb ei oleks ka screenshot anda.

Ma olen testinud ka 7.21-ga - siis tundus kah kõik korras olevat.
Vasta
#10
ekraani resolutsioon on 800x600 , aga opera peaks ehk välja vahetama sel juhul uuema vastu, siiamaani mul koguaeg olnud 6.01Bleh
Momednil on jälle korras, kui see lk poolik on jälle, siis teen screen-i

----

uuendasin enda postitust, st resolutsiooniks nüüd 1280x1024 ning operaks 8,5

Muudetud: 8-12-05 kell 17:02:55 hiidlane
Vasta
#11
Olen hektel Opera taga ning kuna tegemist pole oma arvutiga, siis ei oska probleemi kommenteerida kuidagi, ei saa u2u inboxi avada, mul on mitu u2u-d aga ei saa lihtsalt vaadata. On see mingi Opera kamm?
Vasta
#12
Mina kasutan Opera 7.23-e ja kõik töötab perfektselt. Ainuke asi, mille kallal võibolla viriseda annab on see, et juhtpaneelis on u2u teated natuke valesti joondatud.

Kontrolli, kas sul on Operal lubatud JavaScript ja kas selle sätingud on õiged. Kõik U2U aknad avanevad läbi Javascript käsu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat