Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Miski" päästis ehk isegi kindlast surmast...
#1
Mu elus on olnud palju kummalisi juhtumeid. Järgmine juhtum leidis aset mõni aastat tagasi Tallinnas, üsnagi kriminaalses piirkonnas.

Olin just tulemas koju.. Ei mäletagi kust. See polegi oluline. Koju saamiseks tuli mul kõndida mööda väikeseid külateid, mida oli tohutu rägastik..

Kõndisin, rahulikult öös, kuu paistel kui järgi hakkas mu selja taga karjumine..

Kaks inimest hüüdsid "Ära tulista, ära tulista!!" ja jooksid seejärel minema..Kraavi viskasid nad seejärel raudkangi..

Mäletan, et vaatasin oma peopessa ja nägin seal relva.. Mingit TT laadset püstolit. Relva, mida mul ei olnud ega saanudki olla. Pöörasin uuesti pilgu metsa sisse kaduvatele varjudele... ja seejärel vaatasin uuesti peopessa - relva ei olnud.

Tean, et see salapärane relv võis päästa tookord mu elu.. Kuid ma ei suuda aru saada, miks ja kustkohast ta tuli. Okei, ma saan aru, et mul oleks olnud hallukad... Aga ei saanud olla - nemad jooksid minema, karjudes, et mul on relv, nemad, kes oleks tahtnud mulle tõenäoliselt selja tagant raudkangiga lagipähe lüüa...

See on mõistatus.. Ja jääb minu jaoks mõistatuseks tõenäoliselt kogu eluks.

Mida teie arvate ?
Vasta
#2
Kõlab kahtlaselt une moodi.
Mees, mida sa see õhtu tarbinud olid?Laugh
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Kõlab kahtlaselt une moodi.
Mees, mida sa see õhtu tarbinud olid?Laugh

Noup, kindlasti polnud uni. Seepärast asi lõhnabki väga kahtlaselt.

ja tarbind polnud ka midagi. Täiesti siuke.. arusaamatu värk minu jaoks.
Vasta
#4
Tegelikult oleneb sellest, kas sul hirm ka natuke peal oli. Olen kuulnud juhtumitest, kus hirm võib tekitada hallutsinatsioone, paranoia arenenud vorm.. Muidugi sel juhul jääks seletamata, miks nemad nägid sinu käes relva? Kui kaugel nad sinust olid? Kas suunasid oma käe nende suunas? Kas ümbruses oli veel teisi inimesi?
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tegelikult oleneb sellest, kas sul hirm ka natuke peal oli. Olen kuulnud juhtumitest, kus hirm võib tekitada hallutsinatsioone, paranoia arenenud vorm.. Muidugi sel juhul jääks seletamata, miks nemad nägid sinu käes relva? Kui kaugel nad sinust olid? Kas suunasid oma käe nende suunas? Kas ümbruses oli veel teisi inimesi?

Ei, hirmu ei olnud. Lihtsalt äkki hakkasid kisama. Käed olid tavalises kõndimisasendis.. ja olin seljaga nende poole. Ümbruses oli palju maju, kuid teisi inimesi küll minuteada ei olnud. kahtlane.


Muudetud: 16-3-05 kell 18:20:48 henzukaz
Vasta
#6
Võibolla nägid kodanikud kriminaalid hoopis kedagi teist relvaga. Kedagi kuskil tänavas, akna peal, varjus, põõsas. Sinul lihtsalt suurest adrenaliini ületoosist tekkis selline hallutsinatsioon, et sul ongi relv käes.

Teine teooria on selline et sa oled üldse mingi küber maailmas tegelev programm. Ja sa lihtsalt eksisid mingisse mängu vms. ja ise programmeerisid endale relva kätte.
Loodame, et ükskord mingi häkker programeerib su sünni kuupäeva ümber ja sa saad lõpuks reaalmaailma sündida.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Võibolla nägid kodanikud kriminaalid hoopis kedagi teist relvaga. Kedagi kuskil tänavas, akna peal, varjus, põõsas. Sinul lihtsalt suurest adrenaliini ületoosist tekkis selline hallutsinatsioon, et sul ongi relv käes.

Teine teooria on selline et sa oled üldse mingi küber maailmas tegelev programm. Ja sa lihtsalt eksisid mingisse mängu vms. ja ise programmeerisid endale relva kätte.
Loodame, et ükskord mingi häkker programeerib su sünni kuupäeva ümber ja sa saad lõpuks reaalmaailma sündida.

jah, mõlemad teooriad on võimalikud. Selle häkkeri asja ma ei tea.. ehk leidub kunagi selline Laugh
Vasta
#8
pigem jah see variant, et kellelgi teisel oli relv ja nad jooksid selle peale ära ja sina nägid hallukaid
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Dont leave us henzu,

aga muidu väga huvitav lugu, paneb mõtlema
Vasta
#10
Väga huvitav juhtum. Äkki oled sa mingi üliinimene ja sul on mingi võime liigutada ja tekitada asju mõttejõul ja võibolla ka siis mingi eesmärk? Aga kahtlane, lambist pakutud.
Võibolla on tegemist mingi mälukaotusega korraks vms, aju eksis?
Või oled hull ja tekitad endas hallukaid?
Vasta
#11
there's a lots of grazy people in the worldBleh
Vasta
#12
Nende asjadega on ikka nii, et kui ise endaga ei juhtu või mida oma silm ei näe, siis seda ei usu.

Kuid siin elus on kõik võimalik, tegelikult kõik on normaalne, mitte midagi ei paranormaalne. Mitte kuskil pole kindlald reeglid paika pandud, mis siin elus juhtub. Inimesed on need ise teinud, ja kui nüüd juhutb midagi, sellist, mida just igapäev ei juhtu, siis see on imelik. Inimese elu on maailma elu kõrvalt kübeke, nii et ühesõnaga, täitsa usun su jutt. Smile

[edit]

Meenus üks tõestisündinud lugu. Proovin selle lühidalt kirja panna.
"Perekonnal oli koer. Ühel päeval oli perekond autoga sõitmas. Oli väga väga tihe udu. Koer olid nad kodu luku taha pannud. Järsku nägi laps aknast välja vaadates oma koera jooksmas, et asja veenduda peatati auto kinni ja mindi asja vaatama, oligi nende koer. Koer oli jäetud koju, mis oli häst hästi kaugel. Hetk hiljem kui nad olid auto kinni pidanud juhtus natuke eemal raske liiklusõnnetus, kus nad oleksid osalnud, kui poleks oma koera pärast seisma jäänud. Koer päästis perekonna elu." (kuidagi nii see oli, vähemalt põhimõttest peaksite aru saama)
On see saatus?

[Teadet on muutnud 19-11-2003 Postitaja Pitsu]
Vasta
#13
ma mäletan ühte lugu, mida mulle ema kunagi rääkis.
enivei, ta käis aastal 1988 vist tšehhimaal, mingi grupiga. ma pidin just varsti sündima Bleh
ja nagu.. jäid rongist maha..aga rong millest nad maha jäid põrkas kokku teise rongiga..suurem osa inimestest sai surma.
hea, et ma siin olen.
Vasta
#14
Ma arvan, et henzukaz võiks lasta ennast hüpnotiseerida, äkki sul on alateadvuses midagi selle juhtumi kohta, mida sa ei saa või ei oska sealt kaugemale lasta.

Selliseid kaitseingli lugusid on tõepoolest palju. Kui Estonia hukkus, siis rääkisid inimesed, kuidas mõnel oli auto peal liiga palju bensiini olnud ning mõni ei saanud passikontrollist läbi, sama ka Titanicu puhul, mõnel varastati pilet jne. Kas siin on tõepoolest tegemist kaitseinglitega, äkki on henzukal super-kaitseingel, kes andis endast väga lärmakalt märku. Siis tekib mul küsimus, miks ainult osadel inimestel on kaitseingel, miks kõigil ei ole?
Vasta
#15
pooldan mingit kaitse-ingilte verki. Endal on nii juhtunud.
Tatina sai igalpool küla peal ringi käidud ja lollitatud. Keeras üx õps(õppala juhataja) meile siis sitta üx päev ja otsustasime õhtul kätte maksta. Läksime tema maja juurde ja hakkasime nn. karuselliga sõitma(teate küll keerlev pesu kuivati) I päeval väändusid kõik harad alla. II päev olid need tagasi väänatud. sõitsime natuke ja jälle väändusid kõik alla. III päeval oli harade külge kinnitatud trossid mis ei olid ühendatud ringi keskel oleva raud kangi külge. Siis alles algas õige lõbu. Mingi 4-5 matsi tegid keskel hoogu, ja kaks hoidsid äärtest kinni. Kui lasid täie hoo pealt lahti, oli kindel laks, et väänasid midagi endal välja. Tuli minu kord ja alguses väikse hoo pealtpealt läks tross katki. Õnneks midagi ei juhtunud. IV päeval tulime jälle sõitma. Sõitsime seal õpsi maja kõrval siis korda mööda, varsti tuligi minu kord jälle. Valisin pimedas sama hara millel olin eelmine päev trossi katki teinud. Hakkasin siis uue trossiga hara otsima, kui õpsi mees järsku ei kusagilt välja kargas "Seis" andsime jalgadele valu...
Mõtlen, et kui olexin valinud õige varre, olex mul õpsi mehe tuleku ajal max hoog sees olnud ja olexin 100% vahele jäänud, sest sellise hoopealt sa isegi ei taipa kuhu suunas sa lendad kui lahti lased.

Mul on veel selliseid asju juhtunud. Aga ei viici teid rohkem pikkade textidega piinata
Vasta
#16
kui paljud ültse arvavad, et neil on oma kaitseingel?

mina arvan, et minul on! mõnikord on nii, et kui ma midagi pole näiteks koolis ära viitsinud õppida, siis ütlen, et "palun palun, tehke et oleks nii, et mind ei kontrollita" (mõttes muidugi) ja siis ongi nii, et alati läheb õnneks... ja muidu ka, paljud asjad tulevad oodatust kergemad Laugh ja autoalla pole ka veel jäänud, kuidi võimalus on alati olnud Bleh
Vasta
#17
Minul ütles kunagi mustlane, et mul pidi õige kõva kaitseingel olema. Muu jutt, mis ta ennustas on osutunud valeks.
Vasta
#18
üks lugu mitmest... Olin sünnitanud oma esimese lapse. Ta oli kuu aega vana. Oli hommik, päike paistis ja laps oli terve. Abikaasa söötis last lutipudelist. Ta oli hea isuga kui äkki näost valgeks läks. Ta oli tõmmanud toidu hingekurku. Abikaasa kohkus tohutult, mina ei ole eriti nõrganärviline. esimesed liigutused mis mulle meelde tulid - haarasin lapsel jalgadest, panin käe pea alla (kaela toetamaks) ja hoidsin last pea allaspidi, lootes et siis toit kuidagi tagasi valgub. ei midagi. Mees jooksis toast välja abi kutsuma kuna meil telefoni polnud. Keerasin lapse püsti kuid laps oli nagu sült kätel, ei mingit märki elust. Kuulasin kas ta hingab, ta oli vait. viisin ta teise tuppa, panin voodile ja püüdsin teha kunstlikku hingamist sellisel meetodil nagu oskasin kuid see ei andnud mingeid tulemusi. Laps oli voodil, liikumatuna, ninast ja suust tuli toitu. Olin ahastuses. Ei osanud midagi enam teha selleks et see väike olend hingama hakkaks. Võtsin ta nuttes oma rinnale ja läksin magamis tuppa tagasi ja nägin aknast kuidas mees jooksis eemalt kodu poole tagasi. Enesele suurt aru andmata hakkasin järsku Jumalat tänama, et laps ellu ärkab. Lärmasin nagu meeletu seal toas kui järsku tunsin oma rinnal liigutusi ja kuulsin kuidas katkendlikud hingetõmbed koos korinaga lapse suust tulid. Kiitsin veel rohkem jumalat Laugh See oli minu jaoks ime. Kui kiirabi jõudis, hingas laps, kuigi tema seisund oli ikka veel kriitiline. Kui haiglas arstidele aru andsin vaatasid mind kui mitte eriti normaalset isikut ja olid lihtsalt vait.
Vasta
#19
jah... sellised üliemotsionaalsed tunded võivad vabalt mäjutada lapse energeetilist taset... sa võid nüüd julgelt öelda et laps elab tänu sinule... ja laps elab ikka veel tänu sinule.
Vasta
#20
kindlasti celtic...:o unustasin ainult mainida kui kaua laps ei hinganud, aga arvan et sellel polegi mingit tähtsust
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Mu elus on olnud palju kummalisi juhtumeid. Järgmine juhtum leidis aset mõni aastat tagasi Tallinnas, üsnagi kriminaalses piirkonnas.

Olin just tulemas koju.. Ei mäletagi kust. See polegi oluline. Koju saamiseks tuli mul kõndida mööda väikeseid külateid, mida oli tohutu rägastik..

Kõndisin, rahulikult öös, kuu paistel kui järgi hakkas mu selja taga karjumine..

Kaks inimest hüüdsid "Ära tulista, ära tulista!!" ja jooksid seejärel minema..Kraavi viskasid nad seejärel raudkangi..

Mäletan, et vaatasin oma peopessa ja nägin seal relva.. Mingit TT laadset püstolit. Relva, mida mul ei olnud ega saanudki olla. Pöörasin uuesti pilgu metsa sisse kaduvatele varjudele... ja seejärel vaatasin uuesti peopessa - relva ei olnud.

Tean, et see salapärane relv võis päästa tookord mu elu.. Kuid ma ei suuda aru saada, miks ja kustkohast ta tuli. Okei, ma saan aru, et mul oleks olnud hallukad... Aga ei saanud olla - nemad jooksid minema, karjudes, et mul on relv, nemad, kes oleks tahtnud mulle tõenäoliselt selja tagant raudkangiga lagipähe lüüa...

See on mõistatus.. Ja jääb minu jaoks mõistatuseks tõenäoliselt kogu eluks.

Mida teie arvate ?

täitsa usun seda juttu, arvan et sellega oli seotud kaitseingel. Võib-olla tundus kaitseinglile kõige parem lahendus see, et anda sulle püstol kätte, sest muidu oleks kallaletungijatest raske lahti saada.
Võis toimuda selline asi, et ainult sina ja need kallaletungijad nägite seda püstolit.
Huvitav..
Vasta
#22
Endal oli ka mingi kogemus mis päästis mu surmast või invaliidistumisest tollaal. No olin jahh pisike....12 või nii ja mul on hästi meeles et kooli juures kus need turnimise asjad on....seal oli ka üks sihuke torustik mis meenutas nagu maja katust või nuh seda kolmnurka mille alusteks on kolmnurk ja ristkülikud on nagu need teised asjad...ok..igatahes sõpradega prssisime selle agrekaadi püsti ja oi kui lõbus oli sinna ülesse ronida..kolmekesi..igaüks ühte nurka....see oli ikka kuramuse kõrge....nii..istun siis seal üleval ja kuidagi vajusin selg ees alla nii et jäin sinna ülesse teate kuidas rippuma? Jahh...ühe jalaga nii et see põlve taguse osaga nuh....nagu rippuma pea allapoole.,..elu jooksis silmi eest läbi kuna kukkudes oleksin kaela või pea peale kukkunud. Ma ei tea mis mu päästis aga niisama naljalt ei suuda nii rippuma jääda...hooga nagu vajusin selg ees alla...kätega ka kinni ei saanud ja üks jalg jäi kirjeldatud viisil hoidma. Strange or w?
Vasta
#23
Noo endal kah selliseid asju paar korda olnud. Nt. ükskord suvel sõitsin rattaga, ees oli pimekurv ja ma sõitsin vastassuuna vööndis. Järsku oli mul tunne et ma pean sealt ära minema teisele poole. Arvake ära! mingi 4-5 seki pärast sõitis sealt samast kust mina rattaga sõitsin läbi suur rekka. See oleks kindel suma laks olnud.


Seoses selle Estoniaga. Mul pidi isa kah minema estoniaga sellel samal päeval kui ta hukkus, aga ei saanud viisat või midagi sellist. Joppas lihtsalt!
Vasta
#24
Selline lugu siis! Läksime suure seltskonnaga ühe sõbra poole pidutsema. Istusime maja alumisel korrusel jõusaalis. Iga üks oli leidnud omale koha, kus istuda ja napsutada. Üks poistest istus kangi pingile. Ta käis vahepeal ära ja kui ta tagasi istuma hakkas, kukkus tool ümber nii, et kang (kus oli parasjagu peal 90 KILO) lendas kutile pähe, ning veeres sealt maha kõrile. Ta kaota teadvuse. Verd tuli nii suust kui ninast. Hiljem öeldi haiglast, et tal vedas tohutult, kui kang oleks kukkunud talle nina pihta, oleks ninaluu purustunud ning ajju lennanud! Ta oleks silmapilkselt surma saanud....
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Mu elus on olnud palju kummalisi juhtumeid. Järgmine juhtum leidis aset mõni aastat tagasi Tallinnas, üsnagi kriminaalses piirkonnas.

Olin just tulemas koju.. Ei mäletagi kust. See polegi oluline. Koju saamiseks tuli mul kõndida mööda väikeseid külateid, mida oli tohutu rägastik..

Kõndisin, rahulikult öös, kuu paistel kui järgi hakkas mu selja taga karjumine..

Kaks inimest hüüdsid "Ära tulista, ära tulista!!" ja jooksid seejärel minema..Kraavi viskasid nad seejärel raudkangi..

Mäletan, et vaatasin oma peopessa ja nägin seal relva.. Mingit TT laadset püstolit. Relva, mida mul ei olnud ega saanudki olla. Pöörasin uuesti pilgu metsa sisse kaduvatele varjudele... ja seejärel vaatasin uuesti peopessa - relva ei olnud.

Tean, et see salapärane relv võis päästa tookord mu elu.. Kuid ma ei suuda aru saada, miks ja kustkohast ta tuli. Okei, ma saan aru, et mul oleks olnud hallukad... Aga ei saanud olla - nemad jooksid minema, karjudes, et mul on relv, nemad, kes oleks tahtnud mulle tõenäoliselt selja tagant raudkangiga lagipähe lüüa...

See on mõistatus.. Ja jääb minu jaoks mõistatuseks tõenäoliselt kogu eluks.

Mida teie arvate ?

Ma arvan, et külatee Tallinnas oli selle loo parim koht Smile ja veel arvan, et kui see üldse tõsi on, siis sa lihtsalt jäid kõndides magama (mis on vägagi võimalik) ja nägid mõned sekundid und. Või kargas tõesti mõni hallukas ajukoorde.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hallutsinatsioon ehk REAALSUS ??? - teispoolus ??? + hip hop laanesoo 130 32,042 23-02-2010, 20:13
Viimane postitus: vahvaasi
  mereäärde minek päästis elu? antz 8 4,348 24-10-2004, 21:49
Viimane postitus: Wolfgirl

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat