Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päikesesüsteem kui aatom
#26
Ja siis on veel inimesed, kes on illusioonis, et suitsetamine ainult kahjustab su keha/tervist. Seal on ju ka häid aineid, sees, mis on ka vajalikud ja head. Mis sest et see on mõtetult väike tegur igasugu muu kaka kõrval, mis seal sees.

Ma leian, et see hapniku asi on nagu mõtetu. Minul ei saanud valida, kas ma saan endale sellised kopsud või hingan anaeroobselt.
Vasta
#27
hmm...suits sisaldab ligikaudu tuhandet erinevat myrki meie kopsudele ja kehale, k.a. tõrv.
mis see siia puutub, et me ei saanud valida kuidas me hingame.
Vasta
#28
Tsitaat:Esialgne postitaja .::iffd00d::.
mul on tekkinud selline imelik ja suht võimatu teooria vist...igatahes mix eivõix olla meie universum näitex mõnes teises meie maailmalaadses keskkonnas molekul...elektronidex on planeedid ja tuumax päike äkki..suht imelik teooria kuid vahepeal olen mõelnud sellele..ja ka samas äkki on meie maailmas molekulides omakorda midagi universumitaolist aga mitusada milojonit korda väixem...igatahes absurdne teema veic..agano kes viicib las räägib oma arvamusest sellel teemal...Bleh

Ouu kui laheSmile Mul oli ka taoline teooriaSmile Kui ma umbes viie aastane olin, siis ma motlesin, miks meie Universum ei voiks olla mingi pisikusuurune keha mingis hoopis suuremas maailmas. Aaga jah, see tundub kahtlane natukeLaugh, Sest kus meie niioelda siis ''molekuli'' koht selles suuremas maailmas asetseb, akki keegi astub meile peale=| - Ebatoenaoline see asi on, aga moelda selle yle on ju tore(A)
Vasta
#29
Laugh oled sa kuulnud et keegi on suutnud lömastada molekul sellele peale astudes? :o
Vasta
#30
ma ise arvan, et maailm võib olla ka mingisugune käsna taoline elukas
Vasta
#31
Tegelikult maailm arvatavasti ikka on selline nagu arvatakse, vaevalt et mingi molekul kuskil ikshvadiljard korda suuremas maailmas.. jaa universumite kogum on kaa lihtsalt meeletult suur, mille ääres võibolla tõesti on mingi piir mis on kellegi kontrolli all, või mõni muu kahtlane idee sobib ka siia, aga põhimõtteliselt, me ei näe oma universumi teiste otsade lähedustesegi, niiet parem piirdume lähedastemate ja tähtsamate asjadega.

[Teadet on muutnud 1-12-2004 postitaja Villem]
Vasta
#32
see on suht võimalik ju et me oleme väike osa millegist,Bleh filmides on sellised momendid päris hästi ära toodud,kõik ei tiirle päikse ümber meie tiirleme(võib exitus olla)kuna meie ei saa ilma päikeseta ehk valguseta elad.
Vasta
#33
Me olemgi osa millesti - Päikesesüsteemist, Linnutee galaktikast, Universumist.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie kaunis Päikesesüsteem ja Universum Tutanhamon 80 35,098 25-12-2021, 11:31
Viimane postitus: igaviklane
  Molekul kui väike galaktika, Galaktika kui suur molekul rainer713 17 6,789 25-06-2008, 22:44
Viimane postitus: Thorondor
  Kui Maa oleks suurem kurk 3 3,105 10-02-2008, 06:24
Viimane postitus: lendorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat