Küsitlus: Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Küsitlus on suletud.
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Autor Sõnum
encore
Bännitud

25-12-2005 22:06
Postitus: #1
Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Niisiis otsutasin teha väikese küsimuse seoses sõjaga. Tuleb välja, et iga teine inimene näeb sõda.

Kuid miks me seda näema ?! Kas sellepärast, et meid tahetakse ette valmistada ? Seoses ettevalmistamisega tuleb kohe mõttese sõjamängud. Sõjamängud on ju suurepärased treenerid, või mis ?

Muudetud: 25-12-05 kell 22:06:55 encore
Leia selle kasutaja kõik postitused
Wolfgirl
Metsaelanik

25-12-2005 22:20
Postitus: #2

Mille jaoks on vaja ettevalmistust?
krissukiizu
Tavaliige

25-12-2005 22:55
Postitus: #3

Hea mõte tegelikult.
Võib-olla tõesti tahetakse meid ettevalmistada.
Loodan aga , et nii see ei ole.Oma elu ajal ei soovi eriti koledat ja verist sõda näha.
Kuid ja..ma olen ka näinud unes sõda ja muud sellist.Ja mina oma unenäos olen loomulikult väga osav võitleja..
Celtic
ja sina pead kandma maailma

25-12-2005 23:01
Postitus: #4

sõda tähendab tüli lähedaste inimestega.
tuttavas piirkonnas peetav lahing näitab halba sinu vastu... kui aga lahing toimub kuskil kohas kus sa käind pole või mis on sulle võõras, siis arvatavasti oled ise ründavaks pooleks...
FLT
Vana kala

25-12-2005 23:25
Postitus: #5

Tänapäeva noored mõtlevad sõjast ja lahingutest, sest me pole ise seda omal nahal tunda saanud. Teiseks faktoriks on televisioon, niiet jah...

The memory of Padova remains
krissukiizu
Tavaliige

26-12-2005 00:03
Postitus: #6

FLT - sa ütlesid , et tänapäeva noord mõtlevad sõjast ja lahingutest?Kahjuks ei saa sinuga nõustuda...Tean paljusid inimesi , just noori , kes sellest absoluutselt ei mõtle....ei saa ju niimoodi üldistada..
mina ka ei mõtle....eriti
encore
Bännitud

26-12-2005 00:52
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
sõda tähendab tüli lähedaste inimestega.
tuttavas piirkonnas peetav lahing näitab halba sinu vastu... kui aga lahing toimub kuskil kohas kus sa käind pole või mis on sulle võõras, siis arvatavasti oled ise ründavaks pooleks...

Nagu sa ise arvatavasti ka tead, siis iga unenägu ei näita mingit kulgu vms. Vaid osad ünenäos on nn. 6 meele turgatused vms.
FLT
Vana kala

26-12-2005 09:56
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
FLT - sa ütlesid , et tänapäeva noord mõtlevad sõjast ja lahingutest?Kahjuks ei saa sinuga nõustuda...Tean paljusid inimesi , just noori , kes sellest absoluutselt ei mõtle....ei saa ju niimoodi üldistada..

Ma polegi õelnud, et kõik mõtlevad, ja kust sa tead millest nemad mõtlevad? vb nad lihtsalt väidavad et ei arva sellest midagi?

Metafor
Veteran

26-12-2005 13:59
Postitus: #9

Kas lahinguplatsil viibimine loeb? Ise osa ei võtnud, lihtsalt olin seal.
Sõda on ainult välimine asi, tegelikult toimuvad asjad hoopis teisiti, kui me arvame neid toimuvat.
krissukiizu
Tavaliige

26-12-2005 14:09
Postitus: #10

Tsitaat:Algselt postitas: FLT
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu

Ma polegi õelnud, et kõik mõtlevad, ja kust sa tead millest nemad mõtlevad? vb nad lihtsalt väidavad et ei arva sellest midagi?
Võib-olla on Sinul isegi õigus.....Ma ei ole ju mõttelugeja..ja kes teab...äkki mõtlevadki sõjast...
FLT
Vana kala

26-12-2005 16:17
Postitus: #11

Mitte et nad koguaeg sõjast mõtlekas, vaid et aegajalt "kujutavad" ennast selles osalemas jne (rambo effekt)

batoonike
Vana kala

26-12-2005 16:32
Postitus: #12

Väiksena nägin vähematl 10 korda sama und, kus mingid robotid hävitasaid maailma. Valmistas see mind siis ette tulevaseks robotite invasiooniks Laugh ?
Rambo efektis on iva sees muidugi.
krissukiizu
Tavaliige

26-12-2005 19:05
Postitus: #13

Mina olen unes näinud , kuidas ma suure relvaga sõjas võitlen..
hüppasin helikopteri pealt maha....kõik tulistavad...viskavad pomme..
ja mina olin kangelane...
tulistasin ja tapsin..
selline uni..
Wolfgirl
Metsaelanik

26-12-2005 20:30
Postitus: #14

Kui otseselt unenäos rääkida, siis olen mina sellist olukorras olnud, kus Eesti pidas Venemaaga sõda. Mina olin ohvitser, mees, umbes 40- aastane. Toimus lahing, meil said järsku keset tulistamist kõik padrunid otsa. Põgenedes leidsime eest vana indiaanlaste küla. Egas siis midagi, laenasime kohalikelt elanikel vibusid, nooli, mõõku (neil midagi muud ei olnud) ja läksime sõtta tagasi. Need vibud olid ikka kuramuse head relvad...
Hallucigenia
Veteran

26-12-2005 21:06
Postitus: #15

The World Dream Bank: Topics: War
Zpikerdaja
Tavaliige

21-01-2006 15:08
Postitus: #16

olen näinud küll, jooksime paari oma klassikaaslasega metsa püssid käes, sest venelased olid hoiatamata Eestit rünnanudLaugh

Et paljusid hirmsaid sündmusi võiks mõista, peab saatus alustama nende täideviimist.

Nostradamus
pillu
uflufgl by öiumäim'

21-01-2006 17:07
Postitus: #17

Ise ka näinud selliseid unenägusi.
Ükskord olin sõjas sniper.....
Ja kunagi väga väga ammu....ütleme 10 aastaselt nägin unes kus taevas oli mingi helikoptereid ja lennukeid täis ja mingi massive sõda käis a no see selleks...
Kõige huvitavam on olnud unenägu, kus oranžid nö UFO d (taldrikud) planeerisid mingi rünnakut....koondusid mingi seitsmestesse gruppidesse. Neid oli hästi palju, mingi räme paanika oli, kõik jooksid nagu peata kanad ringi...huvitav unenägu oli, kahju et valel ajal läbi sai.
volli
Uustulnukas

22-01-2006 22:35
Postitus: #18

Olen tuumaplahvatust näinud-kogenud unes.. mõni neist on ilmselt ajendatud olnud seetõttu, et näiteks une ajal on väljas äike olnud ja unenäos avaldub kärgatus tuumaplahvatusena.

Samuti tava-sõda olen näinud, kus vene tungib eestile kallale. Taolistes unenägudes on pea alati esindatud õhurünnak mingil moel.. ja mina vaene mobiliseeritu siis üritan relvaga joostes ellu jääda wink

Sõjaväes viibimist satun nägema kõige sagedamini unes (sõja-teemalistes unenägudes), 99% sellest näen end mereväes, kus ma ka teenisin. Selle tähenduse olen enda jaoks selgeks teinud, mida see mu jaoks ärkveloleku elus tähendab, kui näen end mereväes wink (on seotud mu tunnetega või sisetundega)

Kokkuvõttes võib põhjendada sõjateemalisi unenägusid ehk ka sellega, et mulle meeldib vaadata sõjafilme. No lihtsalt meeldib.. ja see ainestik kandub üle unenäkku.
Wolfgirl
Metsaelanik

22-01-2006 23:42
Postitus: #19

Paistab, et Eesti- Vene on eriti kuum teemaLaugh Ehk on unenäod sõjast siiski minevikust pärit mõjututega.

Muudetud: 22-1-06 kell 23:43:09 Wolfgirl
zepac
Veteran

05-02-2006 12:44
Postitus: #20

Jah, olen näinud küll. Nimelt, kui olin avastanud counter-strike, seda sai suvel korralikult mängitud. Siis ühel v kahel ööl nägin sealset tegevust. mu lemmik map on dust_2, seda nägin. Teadsin kõike, kuhu minna, kus olla. Kestis see küll lühikest aega, kuid oli mõnus kogemus. Mäletan veel, et rääkisin umbes nädal enne oma õele, et kui lahe oleks seda kaarti päris elus mängidaLaugh
rez
Uustulnukas

17-02-2006 22:09
Postitus: #21

Ei meenu küll, et oleks päris sõda näinud. Küll aga üks kord tahtis Hitler mind ära tappa, kuid see polnud sõda.
Müstik
Shambalas

18-02-2006 21:00
Postitus: #22

Päris lahinguid või niisugust asja ei ole näinud, aga olen korduvalt unes näinud, et on toimunud midagi niisugust, mille pärast inimesed on sunnitud olnud oma kodudest lahkuma ja leidma mujal peavarju. Ise olen mitmel korral olnud unenäos mulle võõras peatuspaigas, kus minu ümber on väga palju mulle võõraid inimesi.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
karla
Uustulnukas

01-05-2006 14:58
Postitus: #23

ükskord nägin unes kuidas EESTI VS VENEMAA mina olin eestlaste poolelLaugh oli käimas 2 maailmasõda
mina lasin venelasi ja sain pihta kh vot siuke uni siis
pillu
uflufgl by öiumäim'

06-05-2006 15:09
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Niisiis otsutasin teha väikese küsimuse seoses sõjaga. Tuleb välja, et iga teine inimene näeb sõda.

Kuid miks me seda näema ?! Kas sellepärast, et meid tahetakse ette valmistada ? Seoses ettevalmistamisega tuleb kohe mõttese sõjamängud. Sõjamängud on ju suurepärased treenerid, või mis ?

Muudetud: 25-12-05 kell 22:06:55 encore

Ma olen sellised unenägusi kümneid kordi näinud.....alustades granaadist lõpetades tuumapommidest....küll olen ise sõdinud ja olen ka pagenud selle eest. Väga haiged unenäod peaks mainima, kõike on väga hästi tunda
nemad
Uustulnukas

07-05-2006 11:06
Postitus: #25

Eelkõige on sõda meie enda sees ja sellest ka uned.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Testi, kas oled hull! InDemand 62 30,189 25-07-2010 22:20
Viimane postitus: Celtic
  Millest oled Sina sõltuvuses? DeepHell 19 3,974 29-08-2007 20:51
Viimane postitus: Thorondor
  Väike küsimustik: mis usku oled chappi 47 10,653 23-04-2006 09:21
  Unes nutmine :'( Zpikerdaja 2 3,534 23-01-2006 20:43

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog