Küsitlus: Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Küsitlus on suletud.
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Autor Sõnum
EiTahaOllaMina
Tavaliige

07-05-2006 20:33
Postitus: #26

Kusjuures ma näen pidevalt mingit sõda või looduskatastroofi unes.. :S
Leia selle kasutaja kõik postitused
DooM
Tavaliige

20-05-2006 18:36
Postitus: #27

Mina olen ka ennast sõdurina näinud, eriti peale seda kui Quake 3 mängima hakkasin...
Ühes unenäos nägin kuidas üks oma sõdur miini otsa astus ja siis mina olin ainus kes seal taga pool oli ja siis hakkasin teda kuhugi vedama, siis kui kaevikusse jõudsime äratas ema mind üles ja ütles et tee kiirest, kohe pead kooli minema Laugh
Kõige huvitavamad on minu arust on keskaegsed unenäod, neid ma näen ka kõige rohkem Smile
Aga peale filmide vaatamist olen ma unes "filmi sisse" sattunud. Mõnikord on päris huvitav, oleneb ka vaadatud filmist...

Muudetud: 20-5-06 kell 19:37:11 DooM
tribalangel
unistaja

03-06-2006 14:12
Postitus: #28

Mina olen ka "filmi sisse" sattunud Smile Ja kusjuures sellise filmi mida ma veel näinudki pole. Täna just nägin et käis mutantide sõda (X-men3. Nii kahju et seda veel vaatama pole jõudnud.) Tegelikult alguses oli mingi maailmasõda vist. Ja mina olin seal reporter ja küsitlesin neid kelle lähedased küüditati. Siis äkitselt olin ma oma koolimajas ja luurasin sõpradega vaenlaste järgi. Ja siis läks tavaline sõda üle mutantide sõjaks ja kõik olid äkitselt filmitegelased. See oli võimas!
Ufode rünnakuid olen ka hästi palju näinud. Üks oli täpselt nagu "Iseseisvuspäevas". Olen avastanud oma maja tagant tulnukate salajase lennuvälja... Bleh

Muudetud: 3-6-06 kell 15:13:28 tribalangel

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
M&M
Uustulnukas

13-06-2006 10:27
Postitus: #29

ma olen arvutimängu sisse sattunud.oli teine maailmasõda ja hüppasin lennukist välja langevarjuga maapeale jõudes jäi langevari puukülge kinni siis ma rippusin seal kuni mingi sakslane tuli ja mind sihtis aga õnneks üks tegelane tappis ta ära,siis ma ärkasin.Üks õhtu vaatasin ma mingit doc filmi hannibalist unes olin ma roomlane cannae lahingus kõik oli nagu päriselt,me olime ümber piiratud ja kartaagolased tapsid meid väga palju lõpuks tapeti ka mind,mul lõigati kõht lõhki ja sealt kukkusid soolikad välja.
martin8
Uustulnukas

18-09-2006 20:51
Postitus: #30

aga kuidas keegi meile selle mõtte pähe paneb?ufod?kes meid käseb valmistada?
Karvand
Uustulnukas

25-09-2006 19:43
Postitus: #31

Aga mina nägin unes, kuidas 3. maailmasõda hakkas. :o
Kõik oli minu kooli lähedal, ümbruskond oli veidi kahtlane, aga siiski äratuntav. Järsku tulid igast ilmakaarest mingid lennukid ja algas pommirahe. See "avapauk" põhjustas üle maailma igasugu mässusid ja nii oligi sõda käes.
Üsna utoopiline see unenägu oli, aga siiski sõda. Bleh
tribalangel
unistaja

03-10-2006 19:27
Postitus: #32

just hiljuti nägin kuidas ma ärkasin hommikul üles ja kui aknast välja vaatasin siis läks taevas äkitselt vene lennukitest mustaks. Me pidime mingi laevaga Lätti põgenema aga mina jäin sellest maha sest ma ei suutnud otsustada milliseid asju kaasa pakkida Bleh

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
Thorondor
Administraator

04-10-2006 17:10
Postitus: #33

Ma nägin ükskord unes mootorratast :S

Teema lukku.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Testi, kas oled hull! InDemand 62 30,186 25-07-2010 22:20
Viimane postitus: Celtic
  Millest oled Sina sõltuvuses? DeepHell 19 3,971 29-08-2007 20:51
Viimane postitus: Thorondor
  Väike küsimustik: mis usku oled chappi 47 10,650 23-04-2006 09:21
  Unes nutmine :'( Zpikerdaja 2 3,533 23-01-2006 20:43

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog