Küsitlus: Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas sa oled oma unes sõda näinud ?
#1
Niisiis otsutasin teha väikese küsimuse seoses sõjaga. Tuleb välja, et iga teine inimene näeb sõda.

Kuid miks me seda näema ?! Kas sellepärast, et meid tahetakse ette valmistada ? Seoses ettevalmistamisega tuleb kohe mõttese sõjamängud. Sõjamängud on ju suurepärased treenerid, või mis ?

Muudetud: 25-12-05 kell 22:06:55 encore
#2
Mille jaoks on vaja ettevalmistust?
#3
Hea mõte tegelikult.
Võib-olla tõesti tahetakse meid ettevalmistada.
Loodan aga , et nii see ei ole.Oma elu ajal ei soovi eriti koledat ja verist sõda näha.
Kuid ja..ma olen ka näinud unes sõda ja muud sellist.Ja mina oma unenäos olen loomulikult väga osav võitleja..
#4
sõda tähendab tüli lähedaste inimestega.
tuttavas piirkonnas peetav lahing näitab halba sinu vastu... kui aga lahing toimub kuskil kohas kus sa käind pole või mis on sulle võõras, siis arvatavasti oled ise ründavaks pooleks...
#5
Tänapäeva noored mõtlevad sõjast ja lahingutest, sest me pole ise seda omal nahal tunda saanud. Teiseks faktoriks on televisioon, niiet jah...
#6
FLT - sa ütlesid , et tänapäeva noord mõtlevad sõjast ja lahingutest?Kahjuks ei saa sinuga nõustuda...Tean paljusid inimesi , just noori , kes sellest absoluutselt ei mõtle....ei saa ju niimoodi üldistada..
mina ka ei mõtle....eriti
#7
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
sõda tähendab tüli lähedaste inimestega.
tuttavas piirkonnas peetav lahing näitab halba sinu vastu... kui aga lahing toimub kuskil kohas kus sa käind pole või mis on sulle võõras, siis arvatavasti oled ise ründavaks pooleks...

Nagu sa ise arvatavasti ka tead, siis iga unenägu ei näita mingit kulgu vms. Vaid osad ünenäos on nn. 6 meele turgatused vms.
#8
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
FLT - sa ütlesid , et tänapäeva noord mõtlevad sõjast ja lahingutest?Kahjuks ei saa sinuga nõustuda...Tean paljusid inimesi , just noori , kes sellest absoluutselt ei mõtle....ei saa ju niimoodi üldistada..
mina ka ei mõtle....eriti

Ma polegi õelnud, et kõik mõtlevad, ja kust sa tead millest nemad mõtlevad? vb nad lihtsalt väidavad et ei arva sellest midagi?
#9
Kas lahinguplatsil viibimine loeb? Ise osa ei võtnud, lihtsalt olin seal.
Sõda on ainult välimine asi, tegelikult toimuvad asjad hoopis teisiti, kui me arvame neid toimuvat.
#10
Tsitaat:Algselt postitas: FLT
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
FLT - sa ütlesid , et tänapäeva noord mõtlevad sõjast ja lahingutest?Kahjuks ei saa sinuga nõustuda...Tean paljusid inimesi , just noori , kes sellest absoluutselt ei mõtle....ei saa ju niimoodi üldistada..
mina ka ei mõtle....eriti

Ma polegi õelnud, et kõik mõtlevad, ja kust sa tead millest nemad mõtlevad? vb nad lihtsalt väidavad et ei arva sellest midagi?
Võib-olla on Sinul isegi õigus.....Ma ei ole ju mõttelugeja..ja kes teab...äkki mõtlevadki sõjast...
#11
Mitte et nad koguaeg sõjast mõtlekas, vaid et aegajalt "kujutavad" ennast selles osalemas jne (rambo effekt)
#12
Väiksena nägin vähematl 10 korda sama und, kus mingid robotid hävitasaid maailma. Valmistas see mind siis ette tulevaseks robotite invasiooniks Laugh ?
Rambo efektis on iva sees muidugi.
#13
Mina olen unes näinud , kuidas ma suure relvaga sõjas võitlen..
hüppasin helikopteri pealt maha....kõik tulistavad...viskavad pomme..
ja mina olin kangelane...
tulistasin ja tapsin..
selline uni..
#14
Kui otseselt unenäos rääkida, siis olen mina sellist olukorras olnud, kus Eesti pidas Venemaaga sõda. Mina olin ohvitser, mees, umbes 40- aastane. Toimus lahing, meil said järsku keset tulistamist kõik padrunid otsa. Põgenedes leidsime eest vana indiaanlaste küla. Egas siis midagi, laenasime kohalikelt elanikel vibusid, nooli, mõõku (neil midagi muud ei olnud) ja läksime sõtta tagasi. Need vibud olid ikka kuramuse head relvad...
#15
The World Dream Bank: Topics: War
#16
olen näinud küll, jooksime paari oma klassikaaslasega metsa püssid käes, sest venelased olid hoiatamata Eestit rünnanudLaugh
#17
Ise ka näinud selliseid unenägusi.
Ükskord olin sõjas sniper.....
Ja kunagi väga väga ammu....ütleme 10 aastaselt nägin unes kus taevas oli mingi helikoptereid ja lennukeid täis ja mingi massive sõda käis a no see selleks...
Kõige huvitavam on olnud unenägu, kus oranžid nö UFO d (taldrikud) planeerisid mingi rünnakut....koondusid mingi seitsmestesse gruppidesse. Neid oli hästi palju, mingi räme paanika oli, kõik jooksid nagu peata kanad ringi...huvitav unenägu oli, kahju et valel ajal läbi sai.
#18
Olen tuumaplahvatust näinud-kogenud unes.. mõni neist on ilmselt ajendatud olnud seetõttu, et näiteks une ajal on väljas äike olnud ja unenäos avaldub kärgatus tuumaplahvatusena.

Samuti tava-sõda olen näinud, kus vene tungib eestile kallale. Taolistes unenägudes on pea alati esindatud õhurünnak mingil moel.. ja mina vaene mobiliseeritu siis üritan relvaga joostes ellu jääda wink

Sõjaväes viibimist satun nägema kõige sagedamini unes (sõja-teemalistes unenägudes), 99% sellest näen end mereväes, kus ma ka teenisin. Selle tähenduse olen enda jaoks selgeks teinud, mida see mu jaoks ärkveloleku elus tähendab, kui näen end mereväes wink (on seotud mu tunnetega või sisetundega)

Kokkuvõttes võib põhjendada sõjateemalisi unenägusid ehk ka sellega, et mulle meeldib vaadata sõjafilme. No lihtsalt meeldib.. ja see ainestik kandub üle unenäkku.
#19
Paistab, et Eesti- Vene on eriti kuum teemaLaugh Ehk on unenäod sõjast siiski minevikust pärit mõjututega.

Muudetud: 22-1-06 kell 23:43:09 Wolfgirl
#20
Jah, olen näinud küll. Nimelt, kui olin avastanud counter-strike, seda sai suvel korralikult mängitud. Siis ühel v kahel ööl nägin sealset tegevust. mu lemmik map on dust_2, seda nägin. Teadsin kõike, kuhu minna, kus olla. Kestis see küll lühikest aega, kuid oli mõnus kogemus. Mäletan veel, et rääkisin umbes nädal enne oma õele, et kui lahe oleks seda kaarti päris elus mängidaLaugh
#21
Ei meenu küll, et oleks päris sõda näinud. Küll aga üks kord tahtis Hitler mind ära tappa, kuid see polnud sõda.
#22
Päris lahinguid või niisugust asja ei ole näinud, aga olen korduvalt unes näinud, et on toimunud midagi niisugust, mille pärast inimesed on sunnitud olnud oma kodudest lahkuma ja leidma mujal peavarju. Ise olen mitmel korral olnud unenäos mulle võõras peatuspaigas, kus minu ümber on väga palju mulle võõraid inimesi.
#23
ükskord nägin unes kuidas EESTI VS VENEMAA mina olin eestlaste poolelLaugh oli käimas 2 maailmasõda
mina lasin venelasi ja sain pihta kh vot siuke uni siis
#24
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Niisiis otsutasin teha väikese küsimuse seoses sõjaga. Tuleb välja, et iga teine inimene näeb sõda.

Kuid miks me seda näema ?! Kas sellepärast, et meid tahetakse ette valmistada ? Seoses ettevalmistamisega tuleb kohe mõttese sõjamängud. Sõjamängud on ju suurepärased treenerid, või mis ?

Muudetud: 25-12-05 kell 22:06:55 encore


Ma olen sellised unenägusi kümneid kordi näinud.....alustades granaadist lõpetades tuumapommidest....küll olen ise sõdinud ja olen ka pagenud selle eest. Väga haiged unenäod peaks mainima, kõike on väga hästi tunda
#25
Eelkõige on sõda meie enda sees ja sellest ka uned.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas läheb sõjaks ? Aerling 202 85,677 07-08-2019, 10:47
Viimane postitus: Mannu
  Testi, kas oled hull! InDemand 62 37,632 25-07-2010, 22:20
Viimane postitus: Celtic
  Millest oled Sina sõltuvuses? DeepHell 19 6,561 29-08-2007, 20:51
Viimane postitus: Thorondor
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,617 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas te? M&M 6 3,251 30-09-2006, 17:12
Viimane postitus: Tutanhamon
  Mis asi see on, kas keegi oskab aidata? kaimok 4 3,437 20-06-2006, 14:01
Viimane postitus: mossu
  Kas nii on kõigil teil? rivo 0 1,877 25-05-2006, 01:43
Viimane postitus: rivo
  Väike küsimustik: mis usku oled chappi 47 16,361 23-04-2006, 09:21
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,075 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic
  Kas te olete voodoot kasutanud? cereb 1 1,628 20-02-2006, 17:04
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat