Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimeste salapärane kadumine
#1
Kuulsin hiljuti õe käest lugu , kuidas tema sõbranna mees salapäraselt ära kadus.Sõitis trammiga ja helistas koju , et öelda , et naine talle süüa teeks.Naine ootas ja ootas.Kedagi ei tulnud.Ja niii see juhtuski.Mees juba kolm aastat kadunud ja keegi ei tea , kus ta on.Ent armastas ta oma naist ja last meeletult , et vaevalt ta ise ära põgenes.
Naine käib tihti jaoskonnas , kus talle on mitmeid kordi silma jäänud raamat , kus on kõikide Eestis kadunud inimeste pildid.See raamat on aga mingi 10 sentimeetri paksune või isegi paksem.Kedagi neist inimestest ei ole siiani leitud.
Ise poleks ma seda eluseeski uskunud , et nii palju kadunuid on ja , et nad ka jäävad kadunuteks.
Mis teie arvate , miks nii..?Mina ei usu , et ainult kallaletungist tingitud surm on selle loo lahendus..
Vasta
#2
Ajalõhe täiesti võimalik
Ufod-kes teab...
aga kahtlen , et organiseeritud kuritegevus....
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
Ajalõhe täiesti võimalik
Ufod-kes teab...
aga kahtlen , et organiseeritud kuritegevus....
Miks mitte organiseeritud kuritegevus?
Vasta
#4
Ma lihtsalt ei taha uskuda , et meils siin Eestis oleks nii palju mõrvareid , kes tõesti oskavad oma tööd väga proffesionaalselt teha.Peaaegu alati jäävad mingid juhtlõngad ja ka pealtnägijad..või midagigi , mis aitab selgusele tuua kadumist....
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
Ma lihtsalt ei taha uskuda , et meils siin Eestis oleks nii palju mõrvareid , kes tõesti oskavad oma tööd väga proffesionaalselt teha.Peaaegu alati jäävad mingid juhtlõngad ja ka pealtnägijad..või midagigi , mis aitab selgusele tuua kadumist....

siis ei jää juhtlõngi kui see sama organiseeritud organ, mis neid juhtlõngi otsib, ise selle röövi korda paneb. nt FBI, CIA mis iganes. Keegi lihtsalt teab üleliia palju. Kõikide oma teadmiste ja asjadega ei pea hooplema.

Ajalõhe koht on palju nt. See raamat "1000 seletamatut nähtust" on täis selliseid näiteid. Inimesed kaovad ära, 15 min pärast ilmuvad tagasi aga 5 päevane habe on ees...

UFO'd võivad ka röövida. Aga üldjuhul tuuakse inimene ikka tagasi. Seda ei jäeta endale, tehakse vaid mõned katsed. Kui on väga tähtsa isendiga tegu ju siis sokutatakse mõni teisik...

Ma lisaks siia ka ise põlemise. Põled kuskil tänava nurgal ära, keegi ei pane äkki tähele. Tuul puhub tuha ära ja oledki kadunud. Ise põlemine on seotud ka ajaga. Inimene füüsilises mõttes pole midagi muud kui üks põlemis reaktsioon. Kui nüüd ruum samaks jätta aga aega kiirendada piisavalt siis põledki ära...
Vasta
#6
Päris huvitav..!!!!
Oskasid hea näite põlemise kohta tuua....
Aga kui nüüd mõelda , et igaühega meiega võib nii juhtuda , siis tekib hirm küll
Täna näiteks oleme rõõmsalt kodus , homme aga....kaome,,
Peaks selle raamatu endale muretsema....aitäh..
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
helistas koju , et öelda , et naine talle süüa teeks.Naine ootas ja ootas.Kedagi ei tulnud.Ja niii see juhtuski.Mees juba kolm aastat kadunud

Kindlasti helistas naine pärast mõningast asjata ootamist mehele tagasi. Mitte et sellest nüüd väga palju abi oleks, aga siiski - mida kuulda oli? Telefon kutsus, aga keegi ei vastanud? Telefon oli välja lülitatud? Midagi muud (telefon kinni, lülitati sisse aga keegi ei rääkinud - oli midagi kuulda?, vastas keegi kolmas). Selle, millise tugijaama piirkonnas telefon viimati töötas, saab vist takkajärgi (mingi aja jooksul?) kindlaks teha? (Kas mitte celtic polnud meil spetsialist selles vallas?) Mis inimeste põlemisse-isesüttimisse puutub, siis sellest oli meil foorumis juttu siin.
Vasta
#8
Selle mehega võis ka mingi õnnetus juhtuda. Näiteks võis ta mingi shoki tagajärjel mälu kaotada (kord oli ühe tütarlapsega niisugune lugu ja ta ei osanud enam koju tagasi minna). Siis on olnud juhuseid, kus õnnetuse läbi siit ilmast lahkunud aetakse surnukuuris segi. Näiteks paljud kodutud ja tuvastamata inimesed maetakse ilma, et keegi oleks kuhugi kirja pannud, kes sinna täpselt ja millal maetud on.
Vasta
#9
Hea tähelepanek muide!
Äkki helistas mees kellegi aenatud telefoniga..ma ei tea..
aga eks ma küsin....
Vasta
#10
Telefoni järgi võib nii mõndagi teada saada
aga kui telefoni ei leita
see on alles esimene salapärane kadumine, mida ma tean
tahaksin teada , kuidas ülejäänud kõik kaovad....
kes nad ära viiivad siit..
ja miks ufole nii kole nimi nagu ufo pandi..?miks me ei võiks neid teistmoodi kutsuda..kasvõi...lenduriteks..
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
ja miks ufole nii kole nimi nagu ufo pandi..?miks me ei võiks neid teistmoodi kutsuda..kasvõi...lenduriteks..

UFO = Unidentified Flying Object. eestikeeli võiks olla ILO = Identifitseerimata Lendav Objekt - ehk oleks, jah, ilosam!Laugh

Ainus häda, et ka Identifitseeritud Lendavat Objekti tuleks ILOks lühendada - ehk oleks siis parem MitteIdentifitseeritud Lendav Objekt = MILO

Muudetud: 26-12-05 kell 19:03:35 Hallucigenia
Vasta
#12
lendur on ikka suht teisese tähendusega... ja pealegi eesti keeles.
ufo pole eestikeelne üllitis.
Vasta
#13
ja need kes inimesi röövivad pole mitte ufod vaid tulnukad. täitsa eesti keelne sõna
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
ja need kes inimesi röövivad pole mitte ufod vaid tulnukad. täitsa eesti keelne sõna

Jah ... olen küll siin kirjutanud, et ehk võiks neid hoopis olnukateks kutsuda ... ja nemad meid tehtu(d)kateks ...
Vasta
#15
Inimesi jääb kadunuks.
Nii üksiti kui hulgakaupa.
Mäletan selgelt, kui elasin isa-emaga Rahumäel, olin siis vast kusagil 4-5 aastat vana, läks samal korrusel elava naabri-muti mees kaduma.

Läks ühel kolmapäevasel õhtapoolikul dressipüks jalas, õue pange viima ja ei tulnudki tagasi...Ainult vasaku jala sandalett ja pang leiti õuenurgast solgiaugu veerelt...
Mina kohe arvasin oma lapse-aruga, et eks siin vist mustad jõud mängus ole.

Palju hiljem muidugi kuulsin isa-ema juttu pealt, et seesama naabrimees olla ühe teise naabrimuti juurde, kes üle õue elas, kolinud, aga eks see oli ikka rohkem lapse, ehk minu pärast räägitud, et ma naabrionu pärast ei muretseks ja seda kolli ei kardaks kes solgiaugus elab...Laugh

Muudetud: 27-12-05 kell 11:55:19 zed
Vasta
#16
Naabri muti mehest on kahju..!!
Vasta
#17
Näiteks, venemaal kaob iga aasta üle tuhande inimesi ,kes enamasti organi-maffia kätte langevad, pole ju mingi saladus ,et sama palju noori tüdrukuid kui ka poisse sunnitakse prostitutsiooni, mäletan paar aastat tagasi oli saksas politsei poolt tehtud reidis punasel(laterna)tänaval, kätte saadud sadu endistest ida-plokist pärit noori tüdrukuid ja poisse kes pidid sunni viisil hoorama, neilt võeti passid ära ja vägistati pidevalt kuniks nad enam mingit vastu panu ei osutanud oma kupeldajatele, kuid enam sellest ei räägita meedias, pigem mölisetakse mingist linnu-grippist ja husseinist, tegelikus on ,et siiani toimub massiline organite röövimine, ja sund hooramine, eks see ole osa inimese iseloomust,kuid jah samas ei saa välja jätta aja-nihkeid.



Muudetud: 27-12-05 kell 09:01:41 herr der dunkelheit
Vasta
#18
Ma mõtlesin ,et ainult üksikutel juhtub see , et neid maha müüakse..
aga et see nii populaarne..
apppi....
kohutav....
vaesed noored...
mõtle....kõnnid ükspäev poodi ja siiis keegi rööövib su lihtsalt autoga ära..
ja enam pole pääääsu...
kui hirmus..
ja muide...karistusi vanglates võiks karmimaks muuta...
Vasta
#19
mina kadusin ära, ja tulin tagasi... 40 minutit elust küll lännu kus kurat, aga õnneks tulin tagasi. Smile

Inimeste kadumine on tõeliselt imelik asi. Kuhu nad kaovad, miks???
See, et inimesi hoorandusse müüakse on selge kah, aga paljud satuvad hoopis organidoonorlusse, kus neid hoitakse elus masinate abil, seni kuni pole enam midagi võtta. Vat see juba õudne.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
mina kadusin ära, ja tulin tagasi... 40 minutit elust küll lännu kus kurat, aga õnneks tulin tagasi. Smile

Äkki räägid täpsemalt. Mitmest organist ilma jäid või midagi.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
mina kadusin ära, ja tulin tagasi... 40 minutit elust küll lännu kus kurat, aga õnneks tulin tagasi. Smile

Äkki räägid täpsemalt. Mitmest organist ilma jäid või midagi.

Midagi ma ei kaotanud...peale oma inimliku uhkuseBleh
Kusjuures ma olen selle jutu kusagile juba postitanud, ufode alla vms...
Vasta
#22
Ivo Brenda ingliskeelses loengus on meeldetuletus, et kui tehakse filme ja kirjutatakse raamatuid tulnukate poolt teostatud inimröövidest, saavad need inimeste kadumised ka tegelikult võimalikuks.

But pay attention !!!!!!

Warning ! Reading of books about kidnaps or about accidents of spaceships is for readers dangerous, because a reader, while reading, radiates those thoughts into the Universe and those thoughts spread faster than light and those thoughts are being caught by negative beings, who then attack those people. Everything works according to the esoteric rule, the same attracts the same. It happens massively in the USA (millions of people has been kidnapped), where this kind of literature is spread long before than at our place. The same it is with looking at faces of humanoids with big black eyes.

I recommend you and Cosmic people Light powers too, to destroy this kind of literature. If it happens in this way everywhere, then these negative beings will stop endangering and hurting us. The same it is concerning movies. If you have to talk, exceptionally, about negative beings with reptile structure body (most of them are negative, with big black eyes), you can call them with love saurians. When you say that, you receive their energy of coarse vibrations !!!

Viide:

http://www.universe-people.com/english/default_e.htm

Palun para rahval mitte tekitada inimeste kadumist.
Vaba tahte seaduse kohaselt inimestega ei toimu seda, mida nad ise välja ei kutsu.
Vasta
#23
Viidatud lehelt tuleb vasakust veerust avada p. 8 Ivo Brenda loeng.

Otseviide ei hakanud tööle.

Kui inimesed usuvad, et nn. "tulnukaröövid" on võimalikud, genereerivad nad energiaid, mille toimimise kaudu sellised mõtted tegelikustuvad.
Vasta
#24
Juba ammu on teada, et iga mõte, mida mõtleme levib kaugustesse kiiremini kui oskame arvata. Minu ema ütles mulle alati, et ära kunagi mõtle halba, sest see saab teoks. Sama kehtib ka teatud sõnade nagu "kurat", ja "saatan" ja "jumal" kohta. Ei maksa asjata prgulist kutsuda ütles vanaema mulle. Väikesena ma kartsingi oma mõtteid, mis aga omakorda sundis mul neid kontrollida. Osalt on see täitsa hea kohanemine, suuta keskenduda vaid mingile kindlale mõttele ja tõrjuda teised.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui inimesed usuvad, et nn. "tulnukaröövid" on võimalikud, genereerivad nad energiaid, mille toimimise kaudu sellised mõtted tegelikustuvad.

Hirmul on suured silmad

hirmul on suured silmad
ja kokkusurutud suu
kes kardab sellele juhtub
üks tulebki nahk ja luu

ja kus veel Vapramäe metsas
just säält kus on seenekoht
kus kasvab kuuskede rahu
säält komberdab hädaoht

ta tuleb ta tõstab sõrme
ja sihib su silma kae
on järjest õnnetum õhtu
välk langetab taevalae

ja äkki jälle on hommik
mis sest et märg on veel maa
su unes nutetud nutust
küll maa jõuab kuivada

Jüri Üdi
kogust "Selges eesti keeles" (1974)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimeste erilised ja kummalised võimed. Tom 26 17,245 08-10-2018, 19:08
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Inimeste ebahumaansus chrysthallion 14 5,988 13-03-2007, 19:18
Viimane postitus: Flash

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat