Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustamisvahendid
Autor Sõnum
Norwain
Tavaliige

Postitusi: 235
Liitunud: Oct 2003
17-11-2003 22:22
Postitus: #1
Ennustamisvahendid
Ennustamisvahendid


Ennustamine - folk. maagiline tegevus oodatavate sündmuste või inimsaatuse ette teadasaamiseks, põhineb oletusel, et ennustajal on psüühilisi võimeid nähtamatute jõudude mõjustamisega soovitut teada saada (Eesti Nõukogude Entsüklopeedia).

Eelöeldu on lühidalt asja olemus, asjasse suhtumist kirjeldab meeleolukalt Francis X. King oma entsüklopeedilises teatmeteoses Ennustamine: "Kui mõnel seltskondlikul kokkusaamisel levib kuuldus, et üks külalistest oskab lugeda käejooni, ennustada mängu- või tarokikaartidega tulevikku või koostada horoskoope, pöördutakse peagi tema poole selliste palvetega nagu "Kas te vaataksite mu kätt?" või "Tulge, palun, meile klaasikest jooma ja võtke oma tarokikaardid ka kaasa!" Veider on aga see, et hoolimata peaaegu kõigi nende populaarsusest, kes väidetavalt suudavad ennustada tulevikku ning saatust, usub väga vähe inimesi tuleviku ennustamisse - vähemalt selline mulje jääb vastustest, mida suurem osa inimesi küsitlustele vastates on andnud. Näib, et paradoksaalsel kombel ei usu paljud inimesed tuleviku ennustamisse, kuid lasevad seda siiski endale õhinal ennustada! See kõik meenutab natukene vastust, mille andis üks 18. sajandi kirjanik, kui talt küsiti, kas ta usub kummitustesse. "Ei," ütles ta, "aga ma kardan neid." Teisisõnu väidavad paljud tänapäeva inimesed, et nad on tuleviku ennustamise suhtes mõistuslikul tasandil skeptilised, kuid neil on tugev instinktiivne tunne - mida nad häbenevad küsitlejatele tunnistada -, et seal "võib midagi peidus olla".
Kuidas suhtud ennustamisse sina?

Ernevaid ennustamisviise:


ENNUSTAMINE KAARTIDEGA - tavalises kaardipakis on 52 mängukaarti - sama palju, kui on aastas nädalaid. Kaardimaste on neli, millest igaüks koosneb 13-st kaardist; ning aastas on neli aastaaega, millest igaühes on 13 nädalat. Mõned tuleviku ennustajad on pidanud õigeks omistada nendele ja teistele tavaliste mängukaartidega seotud numeroloogilistele omadustele suurt okultistlikku tähendust. Need väidetavad tähendused võivad olla kõigest kokkusattumused - kuid pole kahtlust, et tuleviku ennustamine mängukaartide abil on lihtne, võib olla väga huvitav ning annab tihti ettekuulutusi, mis osutuvad hämmastavalt täpseks. Tavaliste kaartidega ennustamise kohta on Loitsukelleris müügil raamat V. Maya - "Oli... on... tuleb...".
TARO ( TAROT` / TAROKI ) KAARDID - kõigist tänapäevani jõudnud okultistlikest traditsioonidest on Tarot kahtlemata üks salapärasemaid. Mida ta siis endast tegelikult kujutab? Kust on ta alguse saanud? Neile küsimustele annavad eri autorid täiesti erinevaid vastuseid. On neid, kes peavad Tarot`traditsiooni peaaegu niisama vanaks, kui on inimkond; samas on ka autoreid, kes asetavad Tarot`tekkeaja päris keskaja lõpuaastatesse. Hoolimata sellest, et meil pole täpselt teada ei Tarot`algläte ega ka lõplik eesmärk, toimib süsteem praktilisel tasandil suurepäraselt, olgu siis tegemist praktilise ennustamisega või katsega ennast ja oma ümbritsevat maailma paremini lahti mõtestada. Just viimane ongi tegelikult Tarot kaartidele sügavama lähenemise puhul olulisem, sest tavaennustusi, mis ennustaksid näiteks armuasju või mingi ettevõtmise kordaminekut, saab teha ka tavaliste mängukaartidega ja need sobivad selleks isegi paremini. Tarot on viimastest mõnevõrra abstraktsem ja filosoofilisem. Samas on ainult Tarot`kaartidega võimalik teha oma hetkeseisundi sügavamat analüüsi, mis hõlmaks nii küsija siseelu kui ka teda välismaailmast saatvaid mõjutusi. Tarot kaardipakk koosneb ühtekokku 78 kardist, mis on jagatud kaheks suureks grupiks - Suureks ja Väikeseks Arkaaniks ( ld. arcanum - saladus, salajane teadmine ). Kui Väike Arkaan sarnaneb oma struktuurilt tänapäeval kasutusel olevate mängukaartidega, olles ilmselt ka nende eelkäija, siis Suur Arkaan erineb neist täielikult.
Taro kaartidega ennustamise õppijaile saame pakkuda: V. Maya "Ülempreestrinna saladus"; R. Ramlov "Tarot - aken inimhinge saladustesse"; M. Burghardt "Taro ja elupuu" ning T. Mann " Taro".

ENNUSTAMINE KLAASKUULIGA - tõeline klaaskuul - lihvitud kerakujuline poolvääriskivi tükk, mida tuntakse mäekristalli või läbipaistva kvartsi nime all - on kallis lõbu, eriti kui see on veatu, ning enamik kauplustes saadavaid nn. klaaskuule pole tehtud tõelisest kristallist, vaid vormi valatud klaasist. Isegi need võivad olla üllatavalt kallid, ning inimesel, kes tahab katsetada seda, mida nimetatakse selgeltnägemiseks - välisilma esemete üksisilmi vaatamise abil "siseilma" minekuks - oleks arukas alustada mitte klaaskuuliga, vaid esemetega, mis ei maksa peaaegu midagi. Loitsukellerist võite leida nii poolvääriskividest lihvitud kui kvaliteetsest klaasliivast valatud kuule.
Lisateavet pakub raamat "Kristallitarkus".

ENNUSTAMINE KÄEJOONTE JÄRGI - käejoonte järgi ennustamine ehk õigema nimega hiromantia on olnud kasutusel tuhandeid aastaid: iidseid india ja hiina käevaata- mise võtted, mida veel praegugi kasutatakse, olid kõrgelt arenenud juba umbes kolm tuhat aastat tagasi. See oli kõige populaarsem ennustusviis keskaja lõpul ning vähemalt mõned inimesed leidsid, et pühakiri annab selleks loa Vanas Testamendis, kus on kirjas, et Jumal "paneb siis igamehe käe kinni otsegu pitseriga, et kõik inimesed tunneksid ta tegu!". Tänapäeva käevaatajad midagi niisugust ei väida, kuid nad on võimelised iseloomu üldjoontes õigesti kirjeldama ning näitama, mis võib tõenäoliselt juhtuda tulevikus. Loitsukellerist võite leida raamatu Marius Decrespe "Käsi ja tema saladused".

RUUNIDEGA ENNUSTAMINE - ikka veel on levinud arvamus, et viikingid olid lihtsalt ühed ammuste aegade kõrilõikajad - ajudeta heledapäised elajad, kes veetsid aega rüüstamise, vägistamise, tapmise ja joobnud praalimisega. Nad olid tõepoolest võitmatud sõdalased. Samal ajal olid nad aga ka tublid kaupmehed ja kolonistid, ühed peamised Vene riigi asutajad, Põhja-Ameerika uurijad pooltuhat aastat enne Christoph Kolumbuse sündi, ning rikka kultuuri loojad. Nemad ja teised germaani hõimud ennustasid saatust ruunitähestiku sümbolite abil. Ruunitähestikus, mida kasutab ennustamiseks enamik tänapäeva ennustajaid, on 24 tähte. Igal tähel pole mitte üksnes nimi, vaid sel nimel on ka oma tähendus. Näiteks on tähestiku kaheksanda tähe nimi WUNNA, mis mitte üksnes ei viita skandinaavia jumal Wotanile, vaid tähendab ka ligikaudu mõistet "ekstaatiline õnn". On olemas mitu meetodit, kuidas neid ruune (või vähemal või rohkemal arvul ruunisümboleid) ennustamiseks kasutada. Enamik neist näib olevat küllaltki sobiv, ning mõni silmatorkavalt kohane - tundub, et ruunisümboolika kõneleb ennustaja teadvusega mingil väga sügaval tasandil. Tuleb aga tunnistada, et ükski neist meetoditest ei ole päriselt traditsiooniline. Me teame, et vanad germaani ja skandinaavia hõimud kasutasid ruune ennustamiseks, kuid ükski teadlane ei tea täpselt, kuidas seda tehti või milline tähendus ruunidele kas üksikult või teistega ühenduses anti. Tegelikult on asi nii, et mõned tänapäeva okultistid kasutavad ruune meetodil, mille nad on oma väite kohaselt tuletanud iidsest salajasest traditsioonist, mille ainsad pärijad nad on, kuid säärased väited on juba oma olemuselt tõestamata ja tõestamatud. Teised tänapäevased ruunide abil ennustajad on ausalt tunnistanud, et nad a) andsid ruunidele sümboolsed tähendused, mis on tuletatud nende sümbolite nimedest ning mis toimivad praktikas suurepäraselt, ning b) lõid ruunide kasutamise meetodid, mis küll ei ole päris traditsioonilised, kuid on see-eest äärmiselt tõhusad. Meilt võite leida nii keraamilisi kui puust ruune ning samuti erinevaid maagilise mõjuga ruunimärke-ripatseid mitmesugustest materjalidest.

I CHING e. "MUUTUSTE RAAMAT" - "I Ching" on oraakliraamat - raamat, mida konsulteeritakse nõu ja küsimustele vastuste saamiseks - , ning mida on Hiinas uuritud tuhandeid aastaid. Kolmesaja aasta eest tõid jesuiitidest misjonärid selle teksti Euroopasse, kus ta äratas aruka vähemuse tähelepanu, kelle hulka kuulus ka diferentsiaalarvutuse avastanud filosoof ja matemaatik Leibnitz. Tänapäeval konsulteerivad väga paljud inimesed kimbatusse sattudes regulaarselt "I Chingi". Nad leiavad, et sellest saadud juhised on alati ergutavad ning tavaliselt on neist abi, ning nad peavad "I Chingi" targaks sõbraks, kes on alati valmis jagama oma tarkust nendega, kes seda otsivad. "I Ching" ei ole mitte üksnes maailma kõige vanem oraakliraamat, vaid ka kõige enam austatud. Seda konsulteeritakse Hongkongist New Yorgini, Singapurist Londonini; selle iidset tarkust austavad nii analüütilised psühholoogid kui ka okultistid, mõnes taoistlikus kultuses suhtutakse sellesse kui pooljumalusse, ning tänapäeval jagavad paljud Kong Fuzi tundeid, kes väljendas neid 2500 aastat tagasi järgnevalt: "Kui mu elule lisataks aastaid, pühendaksin ma need "I Chingi" uurimisele".
Loitsukelleris on olemas "I Chingi" eestikeelne tõlge pealkirjaga "Muutuste raamat". Ennustamiseks läheb tavapäraselt vaja mingisuguseid vahendeid. Hiina traditsiooni kohaselt on paslik kasutada 50 raudrohuvart, mis tuleks igaühel endal valmistada, sest poodidest neid leida ei ole. Veel on võimalik kasutada münte või täringuid, mis enamikul niigi kodus olemas. Meie kauplusest võite leida I Chingi kaardid, millel erinevalt muudest mängu- ja ennustamiskaartidest on igal üksikul kaardil kujutatud 1 heksagramm. I Chingil põhineb muuseas ka hetkel Eestis populaarsust koguv Feng Shui õpetus. Lähemalt tutvustame seda eraldi teemana.

NUMEROLOOGIA - paljud lapsed arvavad, et aritmeetika on väga igav õppeaine - kuid siiski, numbrites on mingi võlu, mis on paelunud inimesi iidsedest aegadest alates. Näiteks Pythagorasele pakkus huvi asjaolu, et tol ajal tuntud muusikalisi intervalle sai väljendada suhetega 4:3, 3:2 ja 2:1, ja et nende arvude summa on 10 ( 4+3+2+1=10 ). Fakt, et esimese nelja numbri saaduseks oli kümme, näis viitavat tõsiasjale, et need arvud olid kogu reaalsuse aluseks - väideti, et kõike on võimalik väljendada numbritega. Kaasaegsed numeroloogid hoiduvad selliste müstiliste teooriate loomisest, kuid nad usuvad, et isikunimedest tuletatud arvud on võtmeks inimese iseloomu ja saatuse avamisel. Loitsukelleris saadaval raamat "Numeroloogia ja armastus".

ASTROLOOGIA -
LÄÄNE ASTROLOOGIA - Vanas Kaldeas jälgisid ennustajad päikese, kuu ja planeetide liikumist ning ennustasid nähtu põhjal kuningate ja keisrite tulevikku. Sellel ajal tegelesid astroloogid ainult monarhide saatustega ning uskusid, et taevased sündmused tavainimeste elu ei mõjuta. Tänapäeval on astroloogidel hoopis teised vaated. Nad usuvad, et iga üksikisiku iseloomu ja saatust mõjutavad selle ajahetke omadused, mil ta sündis. Enamik inimesi teab, millise sodiaagimärgi "all nad sündisid" - ehk teisisõnu, sodiaagimärki, milles päike nende sündimise päeval asus - ja viskavad vahel pilgu ajalehe või ajakirja horoskoobile, et näha, mis on tulemas järgmisel päeval, nädalal või kuul. Kuigi astroloogide jaoks on päikese positsioon sodiaagis teatud sünnikuupäeval väga tähtis, ei peeta seda üksikisiku horoskoobi juures kõige tähtsamaks üksikfaktoriks. Selleks on astsendent ehk tõusumärk, s.t. märk, mis on sündimise hetkel horisondil.
Loitsukellerist leiate hulga kirjandust astroloogia kohta. Kirjastuse "Sinisukk" välja antud kõvakaanelised raamatukesed "Minu väike Jäär" sobivad kingituseks lapse sünni puhul. Kergekaalulisemad ja üldisemat huvi pakkuvad on nt. "Astroloogia ja kutsetöö". Inimesele, kes tõsiselt kavatseb astroloogiaga tegelema hakata, soovitaks "Astroloogia õpikut". Psühholoogiahuvilitele pakume "Astroloogia kui eluabi õpetus".
Mõistagi leiab huviline meie kauplusest astroloogilistest sümbolitest inspireeritud ehteid ja kingitusi. Mõned näited: hõberipats-sodiaagimärk, kuldripats-sodiaagimärk, savist sodiaagimärk, kruusid sodiaagimärgiga, lõhnapirrualused sodiaagimärgiga, kunstnik Eva Raudkivi siidimaalid sodiaagimärkidest, samasugused siidsallid ja siidilipsud. Sodiaagimärkidega on läbi aegade seostatud ka mineraale - nn. poolvääris- ja vääriskive. Segadust tekitab, et erinevad kultuurid on sodiaagimärkidele erinevaid kive "õnnekivideks" välja pakkunud. Oleme need kõik püüdnud koondada alajaotuste alla "kõige sobivam", "sobiv" ja "sobimatu", kuid usume, et tegelikult peaks igaüks ise oma "õnnekivi" ära tundma. Mineraalide kohta uurige lähemalt alapeatükki POOLVÄÄRISKIVID.
HIINA ASTROLOOGIA - Briti Raamatukogus on lausa sadu raamatuid, mis käsitlevad hiina astroloogiat. Neist vanim on üks puitklotsidega trükitud almanahh, mis pärineb kaheksandast sajandist - tuhat kaheksasada aastat tagasi. Isegi selle almanahhi ilmumise ajal ulatusid hiina astroloogia juured nii kaugesse aega, et olid peaaegu mineviku hägusse kadunud. Tänapäeval peetakse hiina astroloogiat kommunistlikus Hiinas "feodaalse mineviku jäänukiks". Kuid nii Taivanis kui ka Hongkongis avaldatakse igal aastal vana almanahhi uusi väljaandeid, ning Läänes uurivad, kasutavad ja austavad tuhanded mittehiinlased hiina astroloogias avalduvat iidset tarkust. Rangelt võttes peaks selle peatüki nimi olema "hiina kalender" või "hiina kronoloogia", mitte "hiina astroloogia". Sest erinevalt lääne ja india astroloogiast, mis mõlemad tuginevad päikese, kuu ja planeetide liikumisel läbi sodiaagi, tegeleb hiina astroloogia ainult vana põllumajandusliku kalendriga, mis põhineb keerulistel kuutsüklitel ja kuuekümnekordsel päikese/kuutsüklil. See viimane tsükkel tugineb hiina traditsioonilise filosoofia viie elemendi pöörlemisel ( puu, tuli, maa, metall ja vesi) positiivses ja negatiivses aspektis ja kaheteistkümnel sümboolsel aastaloomal (näiteks Rott või Ahv).
Meilt võite leida raamatu "Idamaa horoskoop".

PENDEL - pendli kasutamine ennustamise eesmärgil, mida tavaliselt nimetatakse radiesteeiaks, on üsna tänapäevane tuletis iidsest nõiavitsaga maavarade otsimise kunstist, mida Põhja-Ameerikas mõnikord ka "veenõidumiseks" nimetati. Klassikaline nõiavitsa kasutamine on üsna energiline meetod, millega tavaliselt kaasneb pikk kõndimine poristel väljadel, käes mingi ese - sarapuuoks, Y - kujuliseks väänatud traadist riidepuu või kaks kleepribaga kokku pandud vaalaluukepikest. Otsija kõnnib mööda maad, mille all ta usub olevat vett, mineraale, varjatud tunneleid või isegi peidetud aardeid, ning jõuab nõiavitsa liikumise ja allapöördumise põhjal järeldusele selle kohta, kas maa all on midagi. Radiesteesiaga tegelejad kasutavad üsnagi sarnasel eesmärgil pendlit, kuid enamik neist tegeleb oma ennustamisega mugavas kodus ja kasutab huvipakkuva maa-ala kaarti, mitte aga ei kõnni väljas. Pendel võib olla väga keeruline ja kallis riist, see võib olla tehtud haruldasest puidust ning rippuda vedrude otsas, mis võimendavad selle liikumist. Enamik radiesteesia praktiseerijaid arvab aga, et pendli raskuseks võib kasutada peaaegu ükskõik mida. Algajale sobib väga hästi näiteks neljakümnesentimeetrise puuvillase või siidniidi otsa seotud laulatussõrmus. Kõige lihtsam ülesanne on katsuda saada pendli abil vastused küsimustele, millele saab vastata jah või ei.

UNENÄOD - vanad õpetused tõlgendavad unenägusid täiesti lahus psühhoanalüütikute ja süvapsühholoogiaga tegelejate seisukohtadest kui endeid, mis näitavad und näinud inimese ja tema lähedaste tulevikku.

FÜSIOGNOOMIKA - see on iseloomu ja temperamendi lugemine näojoontest. Teatud mõttes on see küige üldisemalt praktiseeritav ennustamise viis. Isegi inimesed, kes suhtuvad skeptiliselt kõigisse ennustamisviisidesse, kasutavad lauseid nagu: "Tal on liiderlik ilme" või "Tal on aus nägu". Sellistel kaalutlustel põhinevad otsused on sageli väga õiged. Kuigi me pärime oma näo - näo tegeliku füüsilise struktuuri - pole mingit kahtlust, et elu, mida me elame, annab neile joontele erilise laadi. Nii näiteks annavad pidevad mured näole pingul ja mureliku ilme, naerualdis iseloom toob näkku aga naerukurrud.
Loitsukellerist leiate raamatu "Mida nägu kõneleb" (Sinisukk).

info pärineb http://www.loitsukeller.ee/txt/ennust.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tutanhamon
Veteran

Postitusi: 1,956
Liitunud: Oct 2003
17-11-2003 23:35
Postitus: #2
 
Selle teema koht on Para-webi esilehel.. lähemas tulevikus..

Ise olen ennustamisega nii palju kokku puutunud, et kui palju on mustlasmutid Tartu bussijaamas tulnud 10 krooni küsima ning lubanud selle peale mulle ennustada.

Muuseas, jätsid selle mainimata, et ennustada saavad ainult naised, kes pole kellegagi maganud Bleh vähemalt see on üks versioon asjast.

Üleüldse arvan, et ennustamine on siiski kaasa sündinud. Kaardid jagunevad tõenäosusteooria kohaselt täiesti juhuslikult, nii et seda pean heaks rahateenimisvõimaluseks.

Kus on kohvipaksu pealt ennustamine?

Ise usun ülalmainitust veel Füsiognoomikat ning pendli meetodit.

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
henzukaz
Vana kala

Postitusi: 382
Liitunud: Nov 2003
17-11-2003 23:43
Postitus: #3
 
Tsitaat:Selle teema koht on Para-webi esilehel.. lähemas tulevikus..

Seda kindlasti. Kuid foorumis on kah sellistele teemadele kindel koht olemas. Ja seda igavesti, isegi kui too tekstid rubriik valmis saab - see lihtsalt selleks, et kõik tekstid ühte koondada.

Signatuur puudub
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
põrnikas
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jul 2004
16-07-2004 09:12
Postitus: #4
 
oi see ennustamis tema on ikke jube põnev värk küll!
mulle on tarot kaarte pandud ja pendlit keerutatud ning ka taldrikuga on asja uuritud, vimasega oli küll lugu koomiline ja mina olin juba omadega voodiall peidus kui teised mu üle nalja tegid!
aga nuh ise kasutan väga lihtsat ennustus meetodit. kaardipakk segatakse. tõstetakse kolm korda ja siis hakatakse laduma järjest kui enne tuleb ärtu 9 siis on vastus jah kui aga poti 10 siis kahjuks ei või ka õnneks.(oleneb küsimusest).
ahjaa arvutis laon pasiansi ka kui välja jokseb läheb hästi kui ei siis ei lähe hästi.

aga nuh muidugi tahaks rohkem osata ja teada, nuh aga kes siin ei tahaks ju?

käejoontelt oskan seda lugeda et su elu lõpeb surmaga! see on traagiline aga aus vähemalt!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metsakoll
Tavaliige

Postitusi: 92
Liitunud: Jun 2004
17-07-2004 08:14
Postitus: #5
 
Tõsisematele maausulistele - eestlastele on ennete jälgimine, tõlgendamine igapäevane ja tavaline asi.

Kes on oma tundlikust ja tähelepanu suutnud üsna palju arendada, võib pealtnäha üsna hämmastavalt laduda hea hulga "tuleviku" infot. Laugh

Tegelikult oskaja vaatab vaevumärgatavalt ümbrust ja muud, mille ta tõlgendab infoks ümber. Pealtkuulaja aga vahib mokk tõllakil nagu imeasja.

Paika pannakse ended ja võimalik situatsioon, sündmustejada. Kui see osutub maausulisele negatiivseks või oluliselt elu segavaks, siis toimetab ta läbi edendusriitusi või põõrdub targema (targa - teadja) juurde. Siis manipuleeritakse vastavalt loodusreeglitele jõududega ning võib arvata, et enamikel juhtudel muudetakse "paha" ära või tõrjutakse.

Lihtne asi olemuselt, aga ikka arvatakse midagi VÄGA paranormaalset ennustamise jms.- ga kaasnema. Laugh

[Teadet on muutnud 17-7-2004 postitaja Metsakoll]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 6,417
Liitunud: May 2004
17-07-2004 09:58
Postitus: #6
 
samas on veel üks hea võte mida pahatihti need teadjad kasutavad. kui küsija ootab halba siis võib teadja ka lihtsalt alateadvust tal mõjutada et seda halba ei sünni tulevikus.

huvitav küll aga inimesel on seejärel kummaline võime sellest õnnetusest mööda minna.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kitu
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Oct 2004
24-10-2004 15:08
Postitus: #7
 
Tegelen taro kaartidega. Kõik mis olen ennustanud, on ka täide läinud.
Varem kasutasin ruune, aga taro kaardid annavad täpsema vastuse.
Olen uurinud ka pendliga ennustamist, aga tulemus oli ebatäpne, seepärast eelistan ikkagi taro kaarte.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arxos
Uustulnukas

Postitusi: 37
Liitunud: Dec 2004
01-01-2005 04:32
Postitus: #8
 
Samas selle Taro ja penliga tuleks päris ettevaatlik olla. See on ju sinust väline asi ja läbi selle saab ka sulle sisse sõita, saab võõrast tahet inimesele peale suruda jne.

Kindlasti kui selliseid asju kasutada, siis soovitan veenduda, et info tuleb sinust enesest, sinu tervikolemusest või siis nagu sinu kõrgemast minast. Kui keegi teine sind vastuste saamisel aitab, siis on juba kõrvaliste tegelaste abi ja tahetakse ka midagi vastu saada ja võetakse ka muidugi.
Taro kaartidega saab teha ikka palju muud, kui lihtsalt ennastada. taro kaardid sobivad ju oleviku asjade välja selgitamiseks. Samuti mineviku kohta info hankimisel. Ise ei soovitaks ei pendlit ega Tarot, aga selge on see et se töötab, aga võidakse ka meelega valeinfot sisse suruda ja ega ka läbi selliste abivahendite saadud infot ei saa ka täielikult usalda.

Aga tulevikku on võimalik muuta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-Justy-
Uustulnukas

Postitusi: 24
Liitunud: May 2005
27-05-2005 21:22
Postitus: #9
 
nagu mu vanaema hakkas sõbranna käest õppima Taro kaartide
panemist.. ma ei tea kui kaugel ta oma õpingutega on..
kaardid ise näevad jube väga huvitavad välja kes teab?
äkki oskajamad ennustajad saavad hakkama?
igatahes.. tahaks ära proovida
mis mulle seal öeldakse...

Usu sellesse mida teed ja see võib toimida.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
llliizu
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Aug 2005
03-08-2005 12:14
Postitus: #10
 
põrnikas : aga nuh ise kasutan väga lihtsat ennustus meetodit. kaardipakk segatakse. tõstetakse kolm korda ja siis hakatakse laduma järjest kui enne tuleb ärtu 9 siis on vastus jah kui aga poti 10 siis kahjuks ei või ka õnneks.(oleneb küsimusest).

kaardipakk tõstetakse? sa mõtled selles mõttes, et siis teed paki umbes keskelt pooleks ja tõstad selle alla. ja nii kolmkorda?
ei tea, endal see meetod ei tööta vägahästi.

teab keegi veel mmingeid nippe, kuidas ennustada tavakaartidega?
plaanis on ka Taro kaardid osta, aga seda vaatab veel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tongi-ott
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Aug 2005
26-08-2005 11:54
Postitus: #11
 
Kas keegi teab soovitada Tallinnas head "kaardimoori", kes paneb kas siis tavalisi kaarte või tarot kaarte, mitte väga suure raha eest?
Tänan.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 6,417
Liitunud: May 2004
19-10-2005 12:14
Postitus: #12
 
kaardid on lihtsalt sümbolid. semiootikutel oleks siin palju uurimist.
aga terve elu on seotud sümbolitega mida me pidevalt enese jaoks lahti mõtestame. enamjaolt käib see alateadlikult ning me teadlikult sellele ei mõtle... kuid nad on olemas.
seda enam suudab kaart näidata su tulevikku, kui üht võimalikku versiooni sinu praeguseks kogetud sümbolite jada jätku.
kaartidelt aga olevikku välja lugeda on väga kerge.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Merili
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2006
26-01-2006 20:29
Postitus: #13
kust saada taroki kaarte?
tahaks hirmsasti taroki kaarte muretseda. oskate ehk aidata , et kust neid oleks võimalik saada/ osta?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 6,417
Liitunud: May 2004
26-01-2006 21:24
Postitus: #14
 
tarokis kasutatakse tavalisi tarot kaarte... nii et ma ei näe põhjust mingite eriliste taroki kaartide jaoks.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Merili
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2006
26-01-2006 23:10
Postitus: #15
kust saada taroki kaarte?
tarot kaarte? mis asjad need veel on Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 6,417
Liitunud: May 2004
27-01-2006 10:20
Postitus: #16
 
sa vist ajad midagi segamini...

taroK on kaardiMÄNG kus kasutatakse taroT kaarte... vahel öeldakse ka lihtsalt taro kaardid.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
JustNormal
Uustulnukas

Postitusi: 34
Liitunud: Feb 2006
19-02-2006 14:56
Postitus: #17
 
Endal on ka taro kaardid, igale inimesele ei ennusta, vahel.. kui inimene on natuke suuremas hädas või kahtleb. ise endale olen ennustanud ka,mingit vahet ei ole.
Pendel on ka olemas, aga seda ennustamisel eriti ei usalda.
üldiselt ennustan ka vähe.

Faeries dancing under the moon, a druid land, a druid tune. 
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
JustNormal
Uustulnukas

Postitusi: 34
Liitunud: Feb 2006
19-02-2006 16:35
Postitus: #18
 
samas, pendliga on jälle lugu niimoodi ,et pendliga suunab inimene ise seda . kas oma alateadvusega või oma 'energiaga peopesast' vms, ei oska selgitada eriti hästi seda kõike.

Faeries dancing under the moon, a druid land, a druid tune. 
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Daamien
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Aug 2005
18-08-2006 21:45
Postitus: #19
 
Pendliga jah eriti ennustada ei tasu, sest kui inimene täiesti neutraalne pole, siis ei anna ka õiget vastust.
Ja kas siis kaartidega ennustajad peavad olema ka neitsid? On neil siis ka kaasasündinud anne teie arvates?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marguuus
Tavaliige

Postitusi: 148
Liitunud: Aug 2006
27-08-2006 13:52
Postitus: #20
 
Mina arvan et ennustamine enda kohta on võimatu aga teiste kohta küll, sest kui enda kohta ennustad, siis sa tead et nii juhtub ja tegutsed teisiti ja ka tulevik muutub ja siis sa peaks seda muutust hoopis nägema ja nii lõpmatult aga kuna teine ei tea sellest midagi siis on teiste kohta ennustamine võimalik aga kui neile ennustusest rääkida on see jälle võimatu.Mõne väga laia teema ennustamine ms nii kergesti sellest ei muutu et see teada on, on vast ka võimalik.Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ketlin
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: May 2007
25-05-2007 20:52
Postitus: #21
 
Siin on päris palju huvitavat...Smile
Ise hakkan praegu tasapisi uurima....kõige selle kohta, kavatsen ka raamatud laenutada ja vaadata jne...

Ma ei mõista ainult kahte asja: Ennast ja Teisi!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-JK
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Nov 2007
24-11-2007 22:23
Postitus: #22
 
Ma ise kasutan sellist ennustusviisi kaartidega, et jagan kaardipaki neljaks. Esitan samal ajal küsimuse, millele tahan vastust saada. Ja siis hakkan vaatama, kuni ässadeni kõiki patakaid läbi. Ja kui lõpuks jäävad neli ässa kätte, siis on vastus jaatav.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,116
Liitunud: Jun 2007
25-11-2007 18:02
Postitus: #23
 
Tsitaat:Algselt postitas: -JK
Ma ise kasutan sellist ennustusviisi kaartidega, et jagan kaardipaki neljaks. Esitan samal ajal küsimuse, millele tahan vastust saada. Ja siis hakkan vaatama, kuni ässadeni kõiki patakaid läbi. Ja kui lõpuks jäävad neli ässa kätte, siis on vastus jaatav.

Ohoh, räägi mulle ka, kuidas selline asi küll töötada võiks Bleh.

Ahjaa, ja teie, kes te mängukaartidega ennustate. Seda ikka teate, et ühed kaardid olgu mängimise, teised ennustamise jaoks? Isegi pärast ühte korda turakat või linnade põletamist on kaardid juba 'rikutud'.

Muudetud: 25-11-07 kell 18:04:52 InDemand
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,795
Liitunud: Sep 2007
10-01-2008 22:23
Postitus: #24
 
Ennustamine ja muu taoline on omamoodi isiku ümberprogrammeerimine. Mida ta hakkab järgima. Samuti NLP süsteem.See toimib hästi nõrga närvisüsteemiga indiviidide juures.Tugevad nullivad selle lihtsalt ära.See on tegelikult pikk teema ,ma ei hakka siin pikemalt seda süsteemi lahti seletama,see võtab liiga palju aega. Koos viibimistel võib seda rääkida pikemalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katakaroliina
Tavaliige

Postitusi: 244
Liitunud: Sep 2011
05-11-2013 13:37
Postitus: #25
RE: Ennustamisvahendid
Huvitav, kuidas see siiski toimib?
Kas inimene ennustab seda, mida ta näeb tulemas?
Või avab ta mõttega ühe võimalikest "ustest" ja annab oma sõnaga voli asjadel muutuda just avatud suuna järele?

... mitte kusagil pole vihjet, kuidas elustada ruune - on see jälle Saladus või lihtsalt müüt? Keegi teab?
Mitte ennustamiseks vaid elamiseks.
(selle postituse viimane muutmine: 05-11-2013 13:41 katakaroliina.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog