Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelikud näod...
#26
celtic,vb ongi niiLaugh
kes teab,kõike võib olla ju:pSmile
aga noh,yumi,ausalt,on kahtlane et 5a loeb siukest värki,lasteraamatuid,väiksematele,usun veel aga lugusid väljakutsumisest?eii usu seda värki.aga noh,kes teab...
Vasta
#27
heh tglt võib küll olla..ma kutsusin oma õega kes must 5 aastat vanem,onuga ja siis veel 2he poisiga vaime välja ja siis ma olin mingi 5-6 aastane..oli mingi pudelikorgid (mis naq klaaspudelitel) ja siis suur paber ja seal olid mingid ringid jms asjad ja siis pooleli jäi kui põnnama hakkasin ja karjuma pistsin =/
Vasta
#28
aitasin sõbral vaime peletada. võtsime appi ka küünladSmile ja hakkasime pihta.
tuli välja, et vaim oli välja kutsutud ja teda polnud keegi ära saatnud. Sad vaesekesed

aga nendega ei tasu mängida. mõned võivad ära tappa, kui kiiresti neid ära ei saada.:o
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
deemonid, ehk iidsed olendid, kes müütide järgi loodi enne esimest inimest... mitte savist (maa) vaid erinevatest elementidest (tuledeemonid, õhu ja tuuledeemonid, veedeemonid).

tekib küsimus... mida teevad sellised iidsed olendid 15 aastase Yumi akna taga. kollitavad teda? teevad vahel buu?


Parandamatu idioodiga on mõttetu vaielda. Heieta oma Jaapani müüte kuskil nurga taga, kulla kusipää, ja ära tule endast haritumaid inimesi mõnitama, külaidioot selline.

Ei mõista, kas postitus on mingi nali vms, aga siiski, tõmba tagasi, tüüp, pole sul mingit õigust kedagi idioodiks tembeldada.
Vasta
#30
või siis pelta ta kurja sõnaga minema


Aga äkki kui kurja sõnaga ära peletada , siis teeb midagi hullu , kes teab neid vaime , iial ei või teada wink ,
Vasta
#31
Emm..
Ma naq magasin ükskord suures toas ja siis miski äratas mind, mingi heli vms. Nägin esikuukse poole vaadates meest ja kirstu. Kõik tundus nii jube, üritasin ruttu uuesti magama jääda, siiski piinas mind see nähtu.
Hommikul sain teada, et see mees olevat mu isa olnud ja kirstu kujutasin lihtsalt ette:d
Vasta
#32
ma arvan et need "päkapikud " kes sul seal rõdul piilumas käivad (hyes)

Äkki oleks kõige lihtsam lahend kardinad osta???
Vasta
#33
sa olid viieaastane kui vaimu kutsusid ,ja olid palju selle teema kohta lugenud ? :O
Vasta
#34
mull suri koer ära hiljuti ja ta käib mööda koridoi ringi ja vahest isegi minu toas . Ma hakkan kartma
aga siis ma lähen sinna kohta kus ta käib ja ta kaob järsku ära'
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas: Estkitty
aitasin sõbral vaime peletada. võtsime appi ka küünladSmile ja hakkasime pihta.
tuli välja, et vaim oli välja kutsutud ja teda polnud keegi ära saatnud. Sad vaesekesed

aga nendega ei tasu mängida. mõned võivad ära tappa, kui kiiresti neid ära ei saada.:o


Kuidas sa nad ära peletasid??(i)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud kogemused Tori kandis AVSK 23 14,721 23-07-2017, 18:49
Viimane postitus: Ezzelin
  Imelikud helid majas Pärnu 9 6,736 10-04-2014, 12:27
Viimane postitus: katakaroliina
  imelikud asjad . krisssu 6 3,362 18-02-2012, 15:56
Viimane postitus: krisssu
  imelikud jutud kristjan231 3 3,486 22-01-2012, 15:46
Viimane postitus: Johannake
  Imelikud helid ja sammud. Muumi 13 6,063 23-10-2009, 15:30
Viimane postitus: RoosakasT2pp-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat