Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun aidake.. minu vanaema kummitab...
#1
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Muudetud: 24-2-06 kell 22:04:34 WhatEver
Vasta
#2
Loitsudega on karm seadus, need võivad vastu-pidiselt toimida, vanas kreekas oli kombeks süüdata küünal ja kutsuda HESTIA kodu-jumalanna enda juurde, kahjuks ma täpselt ei tea kas asi käis lihtsalt kutsega või kaasnes sellele mõni rituaal, samas kreekast on pärit ka HADESE nime sõnumine, HADES on allilma jumal, ja tema nime ei võetud vanas-kreekas naljalt suhu, kindlasti aitab ka maagilise sümboliika kasutamine ,pentagrammi ei soovita siin puhul kasutada, selle sümboli vägi on vähe usaldatav, ehk proovid mõningaid järgmisi sümboleid,proovi ruuni nagu THURISAZ- see näeb välja nagu D-täht ainult sirge joone, ülemine ja alumine äär on veidike pikkemad, see ruun on nii hiiglaste kui ka Surmaväravate eel olev vägi, mille järgi peab inimene eelnevalt tuletama oma teod meelde kui teispoolsuse sammuda võib, panen veel mõningad märgid koos piltidega ,ja kasutus kirjeldusega oma kodu leheküljele, vaata ja proovi, kui ei aita ,siis saadan sulle mõningad neamis ja teisi musta maagia õpetusi, mille tagajärgede eest mina ei vastuta.
Vasta
#3
Vana hea nõuanne on siiski see, et vaimuga on vaja kuidagi kontakti saada. Kas siis sensitiivi abiga, iseenda tarkusest või hoopistükki unes, aga mingil moel tuleb välja uurida, mida ta tahab. Tavaliselt jäävad ju kummitama ikkagi need inimesed, kellel maises elus midagi tegamata jäi. Kui niimoodi püüda lihtsalt "lahti saada", siis võib ju nii juhtuda, et saadad lähedase inimese hinge kurat-teab-kuhu. See oleks kah halb variant. Siin veel ka üks õpetus, kuidas vaimudest lahti saada: http://www.hollowhill.com/guide/ifghost.htm Põhiliselt on seal välja toodud sellised iidamast-aadamast nipid, aga proovida ju muidugi võib...

Muudetud: 22-2-06 kell 18:23:38 Month
Vasta
#4
Ma loodan ,et ei pea sulle õpetusi saatma ,mille tagajärge võid hoopis omal nahal tunda, aga loodan ,et saad hakkama, ja kui enam ei suuda ,siis käitu selle hinge suunas üle olevalt, see on samuti üks moodus lahti saamiseks, kuid võib ka agresiooni hoopis temas sinu vastu esile tuua, krt küll raske kohe teisele inimesele nõu anda.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Ja miks oli vaja vanamemme välja kutsuda?
Omad vitsad peksavad taaskord..
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Bullseye
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Ja miks oli vaja vanamemme välja kutsuda?
Omad vitsad peksavad taaskord..
Kui Sa korralikult loeksid,siis saaksid aru,et ta kutsus vanaema vaimu välja peale seda,kui tema vanaema vaim oli seal korteris juba parajalt segadust korraldanud.
Vasta
#7
Unustasin eile veel öelda ,et kuidas sa saad nii kindel olla ,et tegemist on sinu vanaemaga????, surnud(poltergeist,demonas,jne.) on tuntud ninapidi vedajad.
Vasta
#8
Tsitaat:Kui Sa korralikult loeksid,siis saaksid aru,et ta kutsus vanaema vaimu välja peale seda,kui tema vanaema vaim oli seal korteris juba parajalt segadust korraldanud.

Lugesin vägagi korralikult, vihjasin tegelikult rohkem sellele, mida Herr Der Dunkelheit juba eelnevalt öelda jõudis, et miks peab mürgeldamiste korral kohe vanaema välja surkima.. Või oli tal siis tõesti mõni kindel kinnitus sellele, et tegu vanaemaga.

edit: quote

Muudetud: 27-9-06 kell 22:09:38 Flash
Vasta
#9
Vat nii juhtubki, kui inimest korralikult kristlikul kombel ei maeta. Tuleb minna vanaema hauale ja seal kenasti kõik korda teha ja palveid lugeda ja küünal põlema panna.Ja kas su vanaema ikka maeti sinna, kuhu ta ise soovis?
Ja vanaemake suri sul ju alles neli kuud tagasi, aga juba aasta tagasi olid sul eelmises korteris imelikud juhtumid. Äkki maeti keegi veel teie perest mitte kristlikul kombel?
Vasta
#10
Ma isegi ei tea.. kas see on minu vanaema.
igatahes ta on ainuke, kes meie lähedastest on surnud.
aasta tagasi kui me kolisime toimus jah kummalisi asju aga vanaema surm ajas asja hullemaks.
Vasta
#11
1) 15
2) naine
3) jah, ta oli usklik ja palvetas
4) arvan küll, ta oli 87 aastane
5) ei
6) ei. kõik tunnevad end hästi, kui just see välja arvata, et kummitus laamendab.
Vasta
#12
äkki peaksid sa seda vältima?
paljud vaimud tahavad tähelepanu.
ma tean et on raske vältida midagi jubedat.
aga mõnikord peab seda ju kaa tegema!
Vasta
#13
Püüa temaga iga päev, või siis nädalas kord temaga suhelda, kuni saad temalt vastuse! Küsi temalt, miks ta ei lahku? Küsi temalt, et kas ta ei mõista, et oleks aeg lahkuda? Küsi talt , et kuna ta on surnud, võiks ta minna omade sekka? Ütle talle, et tal on aeg minna.. Omade sekka. Enam ei kuulu ta teie sekka, elavate. Ütle talle, et teda ootab nüüd puhkus. Ütle.. et ta peab lahkuma. Küsi temalt, et, mis hoiab teda siin ilmas kinni? Küsi temalt, et kas sina saaksid kuidagi tema vabastamisele kaasa aidata!
Vasta
#14
MA OLEN kuulnud ,et vaimud ei salli mobiiltelefone ja uusi muusikakeskuseid sest need esemed on nendega ühellainel ja ka minul kodus kummitas ja sellest ajast peale kui mu tervel perel mobiilid on ple ma midagi kuulnud
see pidavat neid hirmutama
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: atlantis
MA OLEN kuulnud ,et vaimud ei salli mobiiltelefone ja uusi muusikakeskuseid sest need esemed on nendega ühellainel ja ka minul kodus kummitas ja sellest ajast peale kui mu tervel perel mobiilid on ple ma midagi kuulnud
see pidavat neid hirmutama


telekapult hoiab vampiire eemale. ma tean.
Vasta
#16
Aga milline su vanaema elus olles oli? Võiksid talle mõista anda et sa ei vaja teda. Oskad temaga ju ühendust võtta eks?

Ja atlantis, mis ta peab hakkama nüüd mööda tuba muusikakeskuse ja moblaga käima? Laugh
Vasta
#17
Osad vaimud on seotud kohaga, osad aga isikutega. Kõigepealt tee kindlaks, millise isikuga ta kaasas käib. Ehk siis, mine mõneks ajaks mujale elama, vaata, kas ta tuleb kaasa. Teistel perekonnaliikmetel soovitan sama teha, erinevatel aegadel siis. Jama on see, et kui preestrid ja säärased üritavad välja ajada, kuid ei saa, võib see vaimu pahandada. Pigem otsi mõnelt sensitiivilt abi, näiteks Helme Jaanilt, Kaika Lainelt vms. Mõnikord on parem neid mitte puututuda, vaid harjuda, aga loodame, et saad oma murest lahti.
Vasta
#18
päris õudne aga ma ei oska sind aidata
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: parakas910
päris õudne aga ma ei oska sind aidata
Tore, et sa lõpuks ikka teada andsid, me juba pikalt lootsime just sinu peale.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Muudetud: 24-2-06 kell 22:04:34 WhatEver
Kõigepealt ei ole see kindlasti sinu vanaema. Nagu siin juba eespool öeldi, on vaim nõus olema see keda sa teda usud olevat. Teiseks tahab ta millegipärast kontakti hoida. Kas on teie peres keegi kellegile liiga teinud, või tahab vaim sinult energiat võtta, seda ma nii väheste andmetega ei oska öelda. Kõige lihtsam retsept inimesele, kes ühtegi jumalat ei usu on muretseda suur ja julge koer. Rõhk on sõnadel suur ja julge. NB! Kutsikat võtta ei tohi - halval juhul kasvab hirmunud ja kompleksides koer.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tsitaat:Algselt postitas: parakas910
päris õudne aga ma ei oska sind aidata
Tore, et sa lõpuks ikka teada andsid, me juba pikalt lootsime just sinu peale.
jahh küll on kahju ma ikka nii lootsin et sa oskad aidata
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Muudetud: 24-2-06 kell 22:04:34 WhatEver


Kui oled kuulnud appi hüüdvad häält, peaksid püüdma vaimuga kontakteeruda ja vajadusel/võimalusel teda ka aidata, karta pole vaja, juhul kui on tegu sinu vanaemaga.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Muudetud: 24-2-06 kell 22:04:34 WhatEver


Ta kummitab sellepärast, et ei saa rahu millegi pärast. Ka minul kummitab vanaema ja ma olen ta välja kutsunud ja küsinud miks ta ikka veel taevas pole ja vastuseks on: kuna mu urni pole veel kalmistule maetud. Ta hing ei saa sellepärast veel puhata.
Kindlasti on ka sinu vanaemaga sama lugu, sellesmõttes et ta hing ei saa millegi pärast puhata. Küsi ta käest järele, ta vastab sulle ja peale vastust lahendage see asi ära, siis saab ta hing puhata ja ta läheb taevasse. Sa ütlesid et kuuled hääli nagu miski paluks abi: Su vanaema palub abi et ta probleemi lahendaksite.
Vasta
#24
Aga miks Sa kardad oma vanaema hinge?

Muudetud: 12-12-07 kell 13:15:48 Hope
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: WhatEver
ma kolisin aasta tagasi uude korterisse, sest eelmises juhtusid imelikud asjad: asjad kadusid, samme oli kuulda, tuled vilkusid...
aga nüüd on sama jama. ma ei oska midagi teha. ükskord kutsusin vanaema välja, et küsida tealt miks ta seda teeb. vastust ma ei saanud. lõpus hakkas aga nõel paberil liikuma. Siis küsisin ruttu "kas sa jääd siia" vastus oli JAH. sellest ajast on mu uues kodus kuulda olnud hääli nagu keegi paluks abi. meie juures on mitu korda käinud preestreid ja pendeldajaid. miski ei aita. kas keegi saaks kasvõi mingit loitsu või õpetust. kas teiega on kah nii juhtunud? minu vanaema suri ära umbes 4 kuud tagasi. PALUN ABI JA OLEKSIN VÄGA TÄNULIK KUI AITAKSITE!!!:vaim:

Milleks karta selliseid nähtusi? See on lihtsalt meie maailma salapärane pool, ükskõik kas meil sellest koolis ja ajalehes räägitakse või mitte. Nii on see alati olnud.

Mul oleks sulle pakkuda üks praktika mida ise endaga saaksid teha, et sellest ebamugavast tundest lahti saaksid, hirmust ja ilmselt ka nendest nägemustest. Samas oled nüüd ilmselt juba hunnikute viisi erinevaid soovitusi saanud ja võib olla ka tüdinud targutamistest. Eks sa ise vaata.

Vabadust pakuks sulle oma elust kokkuvõtte tegemine. Sellised kogemused ja nähtused on valulised tänu meie isiklikule ajaloole, mis on nagu hiigelsuur seiljakott seljas, mida me igale poole kaasa tassime. Shamaanide jaoks on alati esimene asi isikliku ajaloo taagast vabanemine, et olla vaba hirmudest ja olla paindlik.

Kui huvi tunned anna teada. Ei hakka niisama targutama siin.

Muudetud: 12-12-07 kell 14:05:34 Ton
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,636 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,482 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Minu juhtumused Caty88 16 10,375 26-10-2014, 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,067 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Kodus kummitab cherry- 17 12,692 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,088 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,711 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 4,005 15-06-2013, 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Vaim kummitab jupats333 3 4,036 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  minu kokkupuuted kummitusega Elessandra 1 2,198 25-04-2012, 11:01
Viimane postitus: ossu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat