Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlane haigus
#1
Kus sa oled juba ära käinud?
Mis neuroloogid ütlesid(kui oled seal käinud)?
Vasta
#2
Mine mingi nõia juurde, et äkki tema aitab...
oma taimedega ravitseb sind..või midagi sellist...
Vasta
#3
Kas sind häirivad rohkem unenäod või teised kehalised "haiguse tunnused"?
Lahkaksid rohkem ehk neid teisi tunnuseid... kui tihti? ja miks?.. miks?.. Miks just siis?
Aga ma pakuks ka, et võiksid ehk erinevate neuroloogide jutule pöörduda.
Vasta
#4
minu arvamus oleks see, et kui arstid ei oska menam midagi öelda, siis tõesti, pöörduksid äkki sensitiivi/nõia juurde? on lugematuil kordadel olnud nii, et inimene, ilmutades tundmatu haiguse märke, on käinud läbi kõik mõeldavad doktorid aga abi pole saanud, kuna tall polevat midagi vastata osatud. pöördus siis inimene nõia poole, kes kohe pani diagnoosi ning tegi kohapeal läbi mingisuguse kuuri ja koju andis taimi kaasa. see aitas.
Vasta
#5
Ma soovitan sul sõprade kaudu endale veidi maffi orgunnida, see teeb hea rahuliku une.

Muudetud: 7-1-06 kell 00:55:06 Dr.Greenthumb
Vasta
#6
Hambaarsti juures oled käinud mõni aeg tagasi ? Mingeid plomme pole pandud ?
Kui jah lase suus voolu mõõta.
Vasta
#7
et nagu...mul on olnud päris palju kogemusi sensitiividega ja kõik on olnud positiivsed. Üks sensitiiv isegi suutis mu õe elu päästa...mitte otseselt aga kaudselt....ei viitsi pikemalt sellest rääkida mudu kisub asi offtopicuks. aga ma soovitan sul mõne sensitiivi juurde minna. võin mõnd soovitada, aga ma tean aind neid kes elavad tartus või siin läheduses...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: -vatu-
et nagu...mul on olnud päris palju kogemusi sensitiividega ja kõik on olnud positiivsed. Üks sensitiiv isegi suutis mu õe elu päästa...mitte otseselt aga kaudselt....ei viitsi pikemalt sellest rääkida mudu kisub asi offtopicuks. aga ma soovitan sul mõne sensitiivi juurde minna. võin mõnd soovitada, aga ma tean aind neid kes elavad tartus või siin läheduses...

Umbes paarkend kilomeetrit enne Tartut on koht nimega Äksi, seal ühe vanamehe juures käisin. Abi küll ei saanud, kuid pidi tegija olema.

Ja see mandi soovitus proovi kah ära! Kõik see loll jutt mis oled kuulnud pühi peast, sõltuvusse ei sattu ja narkariks ei muutuSmile Kui vana oled üldse? Kus arsti juures käisid? Nimed? Kus su elukoht on? Mets/linn?
Vasta
#9
Surma sümbol unes, kus ise oled surija, on alati positiivse tähendusega kuna annab märku inimese arengust. Ja üldse, kui ise veel unenägusid analüüsida ei mõista, võib alati osta ajaviitekirjandust unenäoseletajate kujul. Näiteks Jüri Henno oma, milline üks on A4 formaadis ja paras paks, teine on veitsa väiksem.
Peavalu, mida kirjeldad, kattub osaliselt migreeni tunnustuega. Olen ise eluaeg selle käes vaevelnud, aga aastatega see tasapisi kaob. Igasugused peavalud annavad tegelikult tunnistust mingist suuremast haigusest, mis organismis on tallel. Iga haigus omakorda tahab meile öelda, mida oleme valesti teinud ja kuidas peaksime muutma oma suhtumist ümbritsevasse. Ennekõike tasuks uurida omi vahekordi lähedastega või vihavaenlastega ja kui on mingit sügavat vihkamist või vaenu kellegi vastu, siis tasuks kiirelt ja tõsiselt selle lõpetamise suunas tööd alustada. Uurida võiks isegi sobilikku kirjandust, mis annaks edasisele teele suuna ja valgustaks mõistust. Me ei ole siia sündinud vihkama - selles võivad kõik kindlad olla. Sisimas oleme kõik ühtmoodi ilusad. Läheb ainult aega, et sellest aru saada.
Ja igasugused sensitiivide ja ka arstide juures tehtavad käigud annavad ehk ajutist leevendust, aga ei lahenda probleemi, vaid siluvad natukene välispinda. Saad törtsu uut ja puhast energiat, aga kui mõttemaailm ei muutu, pöörab see kõik sinu vastu tagasi ja tunduvalt suuremal moel.
Niiviisi võiks pikalt mämmutada, aga tea, et igasugune jama, mis meid vaevab, on siin selleks, et sind (ja mind ja meid kõiki) õpetada, mitte karistada.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Probleem siis selline, et olen juba poolteist aastat haige. On mind saadetud igasuguste arstide juurde (psühiaater kaasa arvatud). Kuid nemad ei oska midagi arvata, ega õelda.

Haiguse tunnusmärgid on külmavärinad, peavalud ja kahtlased unenäod.

Püüa selgitada, kas pole tegemist mõne (haruldasema) ainepuudusega või siiski teatava pataloogiaga organismis.

Kahjuks enamik protseduure on rutiinsed ning peenemad lood ei tule välja.
Endal läks umbes 9 aastat kui vähemasti peenemad näidud lõpuks kätte sai. Anomaaliad keha energeetikas, käbinäärme suurenemine jne jne. Lisaks haruldasemad pataloogiad teatava verekeemia osas.

Inimene areneb ikka kannatades.

Muideks on hulk inimesi, kes ülitundlikuse tõttu on kolinud elama soome lapimaale. Enam ei saa ka nemad asu: mobiiltelefonide mastid on ka seal juba üsna tiheda võrguna.

Muudetud: 28-3-06 kell 16:55:45 Metsakoll
Vasta
#11
Tõmba tõesti manti....see on heaaa!
Kindlasti proovi
Vasta
#12
Arvan et psühhiaatrid ei suudagi sellise probleemiga aidata, peaksid pöörduma mõne sellisel alal kogenenuma inimese juurde, mõni sensitiiv või (nõid) järsku suudab aidata.Võibolla see võiks sulle selgust tuua http://pollikyla.msn.ee/uni.html wink

Muudetud: 27-8-06 kell 14:37:33 Marguuus
Vasta
#13
Venezias on nakkus leidnud kinnitust kolmel inimesel, kõik nad on 80-ndates eluaastates.

https://maailm.postimees.ee/6906827/itaa...katkestati
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat