Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis kasu olete saanud Para-Webist?
#51
Küsimus hr. "positiivsele". Mis kasu oled Sina saanud siin saidil 24/7 olemisest. Otseselt "paraga" pole Sult ju midagi kuulda, kui just vahest "lambist" ei midagi ütlevad targutused , mis pigem on lõhkunud huvitava "para" teemalise arutelu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
05-12-2016 20:42
Postitus: #44
Ka minu sissetulekud ei ole kuidagi kasvanud. Pigem vastupidi, kuna kulutan palju aega rahaliselt mittetasuvale tegevusele.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------- Loll jutt! Ka aatelisus on Sinu esitatud kommentaarides olematu , Lihtsalt rõõmsas toonis oma mullist üleolev põlguse ja viha õhutus.

Aga, mis ikkagi ajab käopoja kuuse otsa oksendama?

Ise arvan, et see on "pestudaju" ja üle keskmise töötasu.
Kokkuvõtlikult: Hetkel õnnelik ÜHEPÄVALIBLIKAS, kel puudub vastutus tunne.
Ja et, mitte ainult kritiseerida pean tunnistama , et eelistan töö/toimetuste vahel üheks tähtsamaks lugeda Para-Weebi.
Kahjuks mind huvitavad Para teemad on haruldaseks muutunud , aga vahest ikka tilgub..
Kurb on, et neid aktiiveseid maailma para ja ajaloo valguses nägijaid on siin süstemaatiliselt bännitud.
Mõistan nad läksid ka lõpuks närvi, kuna siin foorumis on mitu kasutajat, kes teenivad sama egregori---hävitada mõtte vabadus.
Minu kasu seda foorumit lugedes on see, mõistsin et eestlased on polariseerunud ja ühise keele leidmine läheb juba tundidega raskemaks.
Loodan ,et see sait tagab muu meele puhta---kaitsen seda trollide demagoogia eest.
Hansee
Vasta
#52
Ma kuulan/loen venekeelset meediat. Isiklikust huvist keele ja kultuuri vastu muide. Parahuviline olen suur aga venekeelses inforuumis komistasin ühtelugu võltsingute ja propaganda otsa. Esmalt lakkasin vaatamast televisiooni, aja möödudes ka vähenes venekeelse paratemaatika lugemine, kuna lihtsalt igale poole topitakse propagandat ja valet või lihtsalt seosetut fantaseerimist. Mõistsin ühel hetkel, et Venemaal toimuv on üks hiigelsuur ja nüansirohke paranähtus, mida saan vaadelda reaalajas.
Vasta
#53
Nii kohe kui sinu postitusse ühtegi grammatilist viga ei tekki, hakkan sinu arvamustesse tõsisemalt suhtuma kallis Hansee.
Vasta
#54
---Tänan!
Kindlasti oli seal paar viga, ainult seda Sa ei näe nagu paljut muudki.
Vasta
#55
(20-03-2017, 14:18 )Hansee Kirjutas: Kindlasti oli seal paar viga, ainult seda Sa ei näe nagu paljut muudki.

Noh loe nüüd korra uuesti ja siis kui sa järgmise postituse veatult teed, olengi üleni suur tähelepanu, sõber ja võtan sind kui endast paremat.

Noh sa ju tegelikult oledki parem Smile - lihtsalt sinu grammar ajas kurjaks - võiks pisut tõsisemalt sellele ilusale keelele keskenduda.
Vasta
#56
(20-03-2017, 13:41 )positiivne Kirjutas: Ma kuulan/loen venekeelset meediat. Isiklikust huvist keele ja kultuuri vastu muide. Parahuviline olen suur aga venekeelses inforuumis komistasin ühtelugu võltsingute ja propaganda otsa. Esmalt lakkasin vaatamast televisiooni, aja möödudes ka vähenes venekeelse paratemaatika lugemine, kuna lihtsalt igale poole topitakse propagandat ja valet või lihtsalt seosetut fantaseerimist. Mõistsin ühel hetkel, et Venemaal toimuv on üks hiigelsuur ja nüansirohke paranähtus, mida saan vaadelda reaalajas.
Kõike eriti paraasju tuleb võtta nagu don Huan CC raamatus soovitas, siis on eksimisele vähem ruumiBleh
Kas eesti elu ei ole suur ja nüansirohke paranähtus?

Vasta
#57
(20-03-2017, 15:11 )xcad Kirjutas: Kas eesti elu ei ole suur ja nüansirohke paranähtus?

Kahtlemata on Smile Iga asja jaoks oma teema.
Vasta
#58
(20-03-2017, 13:41 )positiivne Kirjutas: Ma kuulan/loen venekeelset meediat. Isiklikust huvist keele ja kultuuri vastu muide. Parahuviline olen suur aga venekeelses inforuumis komistasin ühtelugu võltsingute ja propaganda otsa. Esmalt lakkasin vaatamast televisiooni, aja möödudes ka vähenes venekeelse paratemaatika lugemine, kuna lihtsalt igale poole topitakse propagandat ja valet või lihtsalt seosetut fantaseerimist. Mõistsin ühel hetkel, et Venemaal toimuv on üks hiigelsuur ja nüansirohke paranähtus, mida saan vaadelda reaalajas.

Kuna venelased toodavad lõviosa esoteerilist materjali, siis on mõistetav ka raevukas reaktsioon siinses paraveebis. Kurb on vaadata, kuidas lihtsameelsed esoteerikud on kõik muutunud vabatahtlikeks vene trollideks. Ilmselt puhtast teadmatusest neelanud alla propaganda koos neid huvitavate materjalidega - vaata imesta tõhusust.

Mina isiklikult kontrollin ennast, kas ma olen millegi suhtes "juhe kuklas" või "ajupestud" sellega, et kas mind häirib kui keegi nimetab mind NATO või misiganes trolliks - ei häiri, naerma ajab. Kui häiriks ja algaks raevukas eitamine minu poolt, siis võib mürki võtta, et nii ongi. Probleemi eitamine ongi esimene tunnus probleemi olemasolust wink

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 137,985 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,208 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,804 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,688 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,568 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,830 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat