Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis kasu olete saanud Para-Webist?
#1
Nüüd kui see lehekülg siin päris kaua juba töödanud ja rahvast ka kenasti kogunenud, mõtteid vahetatud ja mõnigikord huvilisedki kokku saanud.. Kuidas ja mis moodi olete kasu selest kõigest saanud?{mar
Vasta
#2
Para-web võimaldab aru saada, kuidas toimib inimlik mõtlemisprotsess.

Kui anda mingit täiesti uut informatsiooni, saavad inimesed vihaseks ja lükkavad pakutu tagasi.

Inimestele on võimalik uut informatsiooni anda vaid nende oma teadvusemustritest lähtudes ja seda vähehaaval täiendada.

Ma teadsin seda ka varem, kuid teoreetiliselt.
Para-web on väga huvitav koht inimteadvuse arendamisega eksperimenteerimiseks,
tegelikkuse ja fantaasia piir on kokkuleppeliselt tehtud väga hägusaks.

Huvitav laboratoorium.
Vasta
#3
Mõttekaaslasi ja katsealuseid.
Vasta
#4
Vältides siinkohal emotsioone (mis kahtlemata olemas on, aga mis sõnaga "kasu" ehk kõige paremini kokku ei sobi) - taolised foorumid on põhimõtteliselt uus inimkommunikatsiooni moodus. Me teeme seda foorumit aga foorum teeb ka meid - keegi ei pääse siit puutumatuna! Ärgu see viimane teid hirmutagu - pigem võiks see vaimustada kui võimalus olla millegi enneolematu sünni juures, milles olete korraga nii osaliseks kui ka vaatlejaks (või isegi uurijaks, kui soovite). Aga miks just see foorum (sest eelnev jutt võiks käia ka paljude teiste foorumite kohta)? Sest see foorum siin räägib asjdest, millest olulisemaid pole. Ja millest ehk just seetõttu on raske (kui mitte võimatu) rääkida-arutleda-vaielda teistes vormides. Ma olen kaugel sellest, et oodata siit foorumist vastuseid nendele "suurtele küsimustele". Aga ma olen meeleldi nõus uskuma, et just taolised foorumid on see tee, miskaudu ühel päeval nende vastusteni siiski jõutakse ...
Vasta
#5
See foorum on täiendanud mu isiklikku maailmavaadet, andnud uusi tuttavaid, sõpru, kindlasti paar huvitavat "seiklust" milleta elu kuidagi tühjem oleks olnud ning peale selle kõige ka veel moderaatori kohaSmile
Vasta
#6
parawebist saanud igasugu kasulikke asju. kõige pealt kõvasti mõtlemisainet teemade üle millel ise pole varem nagu väga mõelnud. arvutist eemal olles kuskil ringi liikudes rohkem võibolla jälginud asju kuidagi teistmoodi. ja loomulikult igavatel hetkedel saab siit alati midagi huvitavat lugemist. kasulik koht igatahes, vahepeal ununes ta mul millegi pärast ära, aga nüüd on ta lemmikute seas tagasi.
Vasta
#7
tunnistan ausalt siiani lihtsalt huvitavaid mõtteid ja lugemismaterjali Smile
Vasta
#8
Andnud kindlasti kõvasti mõtlemisainet...
Alatii , kui mul tuleb oma sõpradega teemaks inimesed meie über, saan ma kohe para-webi inimesi kiita , kuna tõesti...nii mõningad siit on lihtsalt nii sõnaosavad ja targad...et mul tekib vahest tunne , et ma ei tea ikka mittemidagi....ning see positiivne just seetõttu , kuna tekib soov maailmaasjadest rohkem teada...
Vasta
#9
Kui ma oma töökohas hakkaks ufo,dest või deemonitest mumisema, oleksin vist päeva pealt töötu, jah see foorum on võimalus arutleda teemadel, millest vähemalt enda tuttavate seas ei räägita, samas on anonüümne päris hea olla, no jah kui anonüümne nüüd ,aga siiski piisavalt.
Vasta
#10
Siit olen saanud oma vaadet avardada, ennast välja elada ja ka paljudele seletamatutele asjadele selgitust Laugh
Vasta
#11
Kuna olen uus kasutaja siis juba hetkel olen saanud teistsuguse mõtlemise endaleSmile
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Me teeme seda foorumit aga foorum teeb ka meid - keegi ei pääse siit puutumatuna! Ärgu see viimane teid hirmutagu - pigem võiks see vaimustada kui võimalus olla millegi enneolematu sünni juures, milles olete korraga nii osaliseks kui ka vaatlejaks (või isegi uurijaks, kui soovite). Aga miks just see foorum (sest eelnev jutt võiks käia ka paljude teiste foorumite kohta)? Sest see foorum siin räägib asjdest, millest olulisemaid pole.
Nii see on. Kunagi tekkis kellegil MÕTE...
Mõte luua kõik see, mille osalised me siin oleme...
Miski ei teki tühjast kohast...Ka "ilmkärakale" eelnes miski...
Kes teab, kes teab...
Kunagi etendus üks USA film.
Väikestesse Ameerika Kesk-Lääne külakestesse tekkisid üle öö mänguautomaadid.
Mingi action-shooting, taldrikud,laserid jne.
Need automaadid-mängukonsoolid said väga populaarseks.
Kõik külaelanikud mängisid, alates põnnidest kuni hambutute taatideni...
Aga sellele, kes saavutas peavõidu - 100.000 punkti, st. hävitas kõik vaenuväed - tuldi öösel järele.
Nimelt meie GALAKTIKA Ühinenud Armaada vajas hädasti piloote...
Võimekaid piloote.
Kes teab - võibolla vajatakse jälle võimekaid, mittestandartse mõtlemisega indiviide... võib-olla galaktilisteks kontaktoriteks,- võibolla mingiks muuks tähtsaks ülesandeks-ettevõtmiseks, ja see foorum, üks paljudest, on vaid vahend, vahend mille loomise mõte kellegile ükskord vaid tuli...

P.S. Edaspidi jälgige, et postitustes oleks komad paigas ja alus-öeldis-sihitis omal kohal...kõik mis kirjutate, õmmeldakse Teie tulevasse teenistuskäigu toimikusse...Laugh
Vasta
#13
Igal juhul huvitav koht ! Ei jõua kõigega tegeleda aga huvitavaid asju on palju
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Nii see on. Kunagi tekkis kellegil MÕTE...
Mõte luua kõik see, mille osalised me siin oleme...
Miski ei teki tühjast kohast...Ka "ilmkärakale" eelnes miski...
Kes teab, kes teab...
Kunagi etendus üks USA film.
Väikestesse Ameerika Kesk-Lääne külakestesse tekkisid üle öö mänguautomaadid.
Mingi action-shooting, taldrikud,laserid jne.
Need automaadid-mängukonsoolid said väga populaarseks.
Kõik külaelanikud mängisid, alates põnnidest kuni hambutute taatideni...
Aga sellele, kes saavutas peavõidu - 100.000 punkti, st. hävitas kõik vaenuväed - tuldi öösel järele.
Nimelt meie GALAKTIKA Ühinenud Armaada vajas hädasti piloote...
Võimekaid piloote.
Kes teab - võibolla vajatakse jälle võimekaid, mittestandartse mõtlemisega indiviide... võib-olla galaktilisteks kontaktoriteks,- võibolla mingiks muuks tähtsaks ülesandeks-ettevõtmiseks, ja see foorum, üks paljudest, on vaid vahend, vahend mille loomise mõte kellegile ükskord vaid tuli...

P.S. Edaspidi jälgige, et postitustes oleks komad paigas ja alus-öeldis-sihitis omal kohal...kõik mis kirjutate, õmmeldakse Teie tulevasse teenistuskäigu toimikusse...Laugh

Kahtlased mõtted sul peas : D
Kust me teame, et meid juba ei kasutata? Mis te teete kui te arvate endid magavat: D
Vasta
#15
Esiteks kõvasti head mõtlemisainet igavateks hetkedeks. Teiseks on muutnud maailmavaadet. Olen saanud palju teavet mind huvitavate teemade kohta.

Kahjuks olen selle lehe oma huviorbiidilt kaotanud kuid täna avastades ja leides suure koguse head mõtlemisainet ning seda ka juba mingil määral levitada üritanud. Sick

Ja ma nüüd uurin ja puurin mõned päevad neid teemasi siin veel ning siis vast hakkan ka sõna võtma jälle. Kui midagi vahele ei tule. Smile

See siis teade minu tagasitulekust teile. Smile (hyes)

Peaks mainima, et teil on päris kobedad smailid siin. Bleh
Vasta
#16
on küll jah kobedad... kuid eks nad ikka vajaduseks pandud ole... mitte et neid üle postituse laduda Laugh
tere tulemast meie sekka (kui ikka kavatsed siin edaspidi aktivist olla)
Vasta
#17
Siit saab kõike vajalikku informatsiooni, mida kusilt mujalt ei leia. Siin saad luua oma teooriaid. Siin julgetakse arutada teemadel, mida avalikkus kardam.Smile
Vasta
#18
see on andnud mulle võimaluse näha et teised ka nii mõtlevad nagu mina....on teisigi kes otsivad ja ma polegi üksi -mitte et oleskin hirmsasti arvanud end üksi olevat siin ilmas nii - sisuliselt ma mõtlen.

Muudetud: 1-5-06 kell 12:49:18 Gulja
Vasta
#19
paraweb on muidu väga äge ,koht leiab igast huvitavat teavet aga õhtul ei julge enam peeglisse vaadata ,sest olen kindel et näen enda selja taga vaimu ja õhtul mõtlen tihti parawebile siis jooksevad külmavärinad üle kere mõeldes teiste kogemustele pealegi sain teada et minu elus on liiga palju rutiini kõikidel sõpradel on kogemusi vaimudega aga minul mitte ,elu on liiga igav juhtuks mul ka midagi põnevat
Vasta
#20
mina sain ka, nagu paljud teised, palju uut ja huvitavat infot ja minu niigi veider mõttemaailm muutus veelgi veidramaks Laugh Muidugi sain ka paar uut asja, mida karta... :p
aga viimati sain ma siit ühe superhea referaaditeema, millest mu füüsikaõpetaja veel siiamaani vaimustuses on - mainib peaaegu iga tund kui huvitav minu referaat ikka oli ja kuidas teised võiksid ka minust õppust võtta. See on muidugi natukene piinlik, aga vähemalt füüsika veerandi- ja aastahinde sain "viie", kuigi see tavaliselt alati "neli" oli. ma lõpetan see aasta kooli ka ära niiet see hinne läks lõputunnistusele Laugh
Aitäh para-web ja need inimesed kes "Universumi" teemas Phaetoni üle arutasid! wink

Muudetud: 20-5-06 kell 16:30:26 tribalangel
Vasta
#21
Mõttemaailm on suurenenud, maiilma vaade tessugusem, + ei käi Rates enam nii palju kui varem(ennem käisin päevas 3-5 korda, nüüd 1 korra 2-3 päeva jooksul)
Vasta
#22
Siin on väga palju väga tarkasid isikuid. Tarkadega suheldes saab ise ka targemaks.
Vasta
#23
Ei tea, kas just kasu olen saanud, kuid silmaring olen küll saanud suurendada. Kõigile huvitavatele teemadele ja uudistele ju ise peale ei satu.
Vasta
#24
mhh.. ega kõik ainult kasu peal väljas pole. para - web on tore koht kus oma ebanormaalsed kogemused (samas reaalselt eksisteerinud) saab läbi arutleda ja tõdeda, et väga idiootne on ennast üle kuue miljardi inimesega maakeral üksikuks pidada.
Vasta
#25
Enda jaoks kõik huvi pakkuv info ühest kohast.

Algul kui siia tulin, siis lugesin hommikust hommikuni,
niikaua kui silmad lahti püsisid.

Nädal tagasi saatsin ühele "asjapulgale" isegi kirja,
kus tahtsin infot, et kuidas saaksin natsa seda
foorumit siin toetada materiaalselt, aga kahjuks
pole ta veel vastu kirjutanud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,889 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,543 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,134 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,132 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,842 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,031 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,654 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,285 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,960 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat