Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas lisada omale avatari?
#1
kuda lisada avatari...

Muudetud: 20-1-06 kell 12:52:27 Imotep
Vasta
#2
Isiklike seadete alt muudad oma profiili:
http://www.para-web.org/memcp.php?action=profile

Siis muudad seal sellist ala nagu:
Avatari aadress:

Ning lisad sinni oma uue avatari aaadressi.
(max. suurus 150x150)
Vasta
#3
Kuna ise ei tea millise teema teha oma kodukal, siis otsustasin lisada ainult lingid ja mõningad para teemalised Avatarid, seni kuni ma pole veel otsusele jõudnud mida sinna ehitada jäävad Avatarid pesitsema.
Vasta
#4
Vabandan juhul kui keegi kasutas mõnda avatari, kustutasin lehekülje kuna muudan seda hetkel, praegu jätsin sinna lingi ühele teisele leheküljele ,kus leidub avatare, kui mul aega ja viitsimust leidub ,küll siis teen uue ja enam vähem talutava lehekülje.
Vasta
#5
aga mul on nii et ma panen selle aadressi sinna sisse ja ta ütleb et profiili muutmine õnnestus aga avatar ei lähe ikka ja see aadress kustub ka sealt ära..:S
mis ma teen...?

Muudetud: 17-1-06 kell 22:19:01 Snafu
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Snafu
aga mul on nii et ma panen selle aadressi sinna sisse ja ta ütleb et profiili muutmine õnnestus aga avatar ei lähe ikka ja see aadress kustub ka sealt ära..:S
mis ma teen...?

Muudetud: 17-1-06 kell 22:19:01 Snafu

Oled sa ikka kindel, et avatari aadress on õige?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Snafu
aga mul on nii et ma panen selle aadressi sinna sisse ja ta ütleb et profiili muutmine õnnestus aga avatar ei lähe ikka ja see aadress kustub ka sealt ära..:S
mis ma teen...?

Muudetud: 17-1-06 kell 22:19:01 Snafu

ja zone.ee's üldisetl ei taha need avatarid töötada. hotis oleks soovitatavam
Vasta
#8
lõpuks sain Laugh
panin siis hotist.
Vasta
#9
tänan...vastuste eest......leidsin endale hea serveri kah..Smile
Vasta
#10
Sama jama, ka ei saa!!
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
Sama jama, ka ei saa!!

kahju küll. räägi rohkem siis saab ehk aidata.
Vasta
#12
kuule encore kas tuleb kirjutada pildi nimi või aadress?
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: GreenDay
kuule encore kas tuleb kirjutada pildi nimi või aadress?

Aadress.
Vasta
#14
Kuna endal pole aega enam oma Starmanis asuva ruumiga tegeleda ,panin sinna mingid suvalised pildid üles , need jäävad sinna nii kauaks kuni mul on mingi side Starmanniga, enda isiklik koduleht asub hoopis teisel adrel , seda avaldan alles siis kui kõik korralikult valmis on, et kasutada mõnd pilti tuleb kopeerida lihtsalt selle pildi aadres , näitex leia endale sobiv pilt, tee parema hiirega üleval olevale adrele klõps, ette tuleb pisike tabel valikutega , nüüd vali sealt kiri COPY(kopeeri), vajuta seda vasaku hiire poolega, nüüd mine Paraweb foorumi oma isiklike seadildiste alla, vali sealt rida AVATARI adre ja nüüd tee seal parema hiirega klõps, ja siis vali vasaku hiire poolega PASTE(KLEEBI), ja ongi avatar olemas, ära unusta kinnitamast seda all oleva nuppuga muuda profiili.

Muudetud: 7-9-06 kell 13:09:28 herr der dunkelheit
Vasta
#15
http://tinypic.com/

samuti saab siia lisada pilte jm.
Vasta
#16
Aga mina oskan lisada pilti nii nagu teie ei oska.
Vot nii. aga teile ma ei ütle.
Vasta
#17
see suurus 150x150 on küll nagu jh..mitte just eriti tore
Vasta
#18
Mis sellel häda? Liiga suur? Väike?
Vasta
#19
Lisaks siia, et animeeritud gif-de kasutamine avataris ei ole hea tava ja soovitav oleks seda võimalusel vältida. Tegelikult võiks selle ka reeglitesse kirjutada.
Vasta
#20
oky ma tegin nii kuidas pidi võtisn õigesuursega pildi kontrollisin kas on õige aadress ja tegin leheküljel mageshack.us ütlebe et õnnestus andmete muutmine aga tulemused on 0Sad
Vasta
#21
Äkki annad avatari aadressi, ma vaatan asja üle.
Vasta
#22
jube keeruliseks on asi tehtud.lihtsam oleks olnd et saab oma arvutist "browse" nupu abil pildi sinna suradaLaughno problems ja kõik saaks hakkama:p
Vasta
#23
no sa ei pea ju endale avatari ka panema... ma arvan, et seda "browse" nuppu pole pandud selle pärast, et serveri ruumi mitte üle koormata
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: sass1414
oky ma tegin nii kuidas pidi võtisn õigesuursega pildi kontrollisin kas on õige aadress ja tegin leheküljel mageshack.us ütlebe et õnnestus andmete muutmine aga tulemused on 0Sad

Kui tahad mõnd avatari, anna teada, ma nokin selliste asjadega.
Vasta
#25
http://www.imageshack.us/ on lehekülg kus ma üritasin teha Smile
ja pilt oleks selline-[Pilt: avatar5143fm5.gif]
Shot at 2007-08-16

Muudetud: 16-8-07 kell 12:48:05 sass1414
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat