Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida oskate õelda "Ashtar" kohta ?
#1
Leidsin midagi ashtar kohta, aga kahjuks on see inglis keeles ja mina seda paljut ei oska..

http://www.luisprada.com/Protected/the_a...ommand.htm
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Oskab keegi nende kohta midagi õelda ?

Vähe küll mida konkreetselt lisaks sellele, mida nt Torque antud viitest lugeda saab. Üldiselt aga seda:
1. Neid on palju. Mõnda neist on siin foorumis vahendanud HadziOgloe (Quo, Kryon, niburiaanlased).
2. Nende lugudes (mida meediumid on vahendanud-"kanaldanud") on nii mõningaid ühisjooni, kui ka olulisi erinevusi. Mõned (ilmselt ausalt ja entusiastlikul) ettevõetud katsed leida erinevate "kuulutuse" ühist objektiivset tausta on lõppenud luhtumisega.
3. Nad ei ole need, kellena ennast esitlevad (ma ei räägi siinkohal meie oma liigikaaslastest-petistest). Pigem mingid meie endi äraspidised peegeldused-varjukujud, kes on siin alati meiega olnud, meie arengu ja muutumise kaasa teinud.
Vasta
#3
Asthar Sheran on kosmilise laevastku komandör.
Üks kosmilistelt inimestelt saadud informatsiooni kanaldajaid on Ivo Brenda Tšehhi Vabariigist.

http://www.universe-people.com/english/default.htm


o Ashtar’s Grand cosmic squadron (10 millions of ships with the leadership at the station Share)
o Asthari suur kosmiline squadron (10 miljonit kosmoselaeva ja Share nimeline juhtlaev)
o The Share is maternal ship, it is 42 km long, in a cigar shape/as large as Prague/, and it is more than 1 million years old.
o Share nimeline juhtlaev on materiaalne objekt, 42 km pikk sigarikujuline ja ca miljon aastat tagasi ehitatud
o it guides the fourth cosmic sector (Bela, Quadra), it is always ready above the Earth
· Selle laevastiku (Asthari suur kosmiline squadron) hoole all on "neljas kosmiline sektor" ja see laevastik baseerub meie planeedi läheduses
· 20.2.1954 in the USA at an air army base Muroc AFB (presently Edwards AFB), it was firstly offered by extraterrestrial beings from five ships from the planet EISA which is near the star Betegueze in Orion, to establish a
· new order - president Eisenhower turned it down because that could have been the end of the power fabric. Then there were other offers to other goverments, included our goverment in the Czech republic. Until now it has met with no response.
· 20. veebruaril 1954 tehti USA-le kohtumisel Muroc AFB sõjaväebaasis ettepanek kosmiliseks koostööks meie planeedi arendamisel EISA planeedi kosmiliste inimeste poolt (Oroni tähtkuju, saabusid viiel kosmoselaeval), kuid president Eisenhower lükkas ettepaneku tagasi, kuna see oleks lõpetanud Maad valitseva grupeeringu ülemvõimu. Sellest ajast on kosmiliste inimeste poolt tehtud koostööettepanekuid mitmetele meie planeedi valitsustele, kuid need ettepanekud on jäänud vastuseta.

Asthari laevastiku kosmiliste inimestega saab ka ühendust võtta. Instruktsioonid on Ivo Brenda kodulehel olemas.
Tingimuseks on, et kümne päeva jooksul enne seda ei tohi olla söönud liha. Imetajate liha söömist peetakse kõrgemates tsivilisatsioonides võrdseks inimliha söömisega ning kannibalidega ei suhelda.
Vasta
#4
Austet Encore!

Vastused küsimustele:

1. Kas teie, HadziOgloe, olete kohtunud ühel, või teisel viisil nendega ?

Ma ei ole selgeltnägija, seetõttu ei näe ma nende välimust, kellega kohtun.
Teadlikult Asthar Sherani või kedagi tema laevastikust välja kutsunud ei ole, kuid suhtun nende kohalolusse suurima sümpaatiaga. Kuna söön liha, olen ilmselt arvatud kannibalide hulka ja minuga otseselt Asthari laevastiku kosmilised inimesed ei suhtle.

Mõned aastad tagasi saatsin meditatsioonis tervitusi Arkturuse tähtkujust pärit kosmilistele inimestele ja palusin samal ajal ühel sensitiivil arktuurlasi vaadata. Seda selleks, et kontrollida nendest kirjutatud raamatu paikapidavust. Sensitiiv ise ei tea arktuurlastest midagi, kuid kirjeldas neid samamoodi kui nad ise end kirjeldavad (väikest kasvu rohelise nahavärviga inimesed suurte mustade silmadega). Väga arenenud tsivilisatsioon.
Sellega oli minu uudishimu ammendatud ja rohkem kontakti luua ei ole proovinud.
Selgeltnänijatega suhtlevad kosmilised inimesed tihtipeale ja neid on üsna mitmesuguseid. Kel meie planeedi inimestest on selliseid kogemusi, ei taha sellest eriti igaühele rääkida, kardavad kaasinimeste skepsist.

2. Kas Jeesus kuulub ka nende alla ?

Meie universumit valitsev Kristus on meie universumi suveräänne valitseja ja ei peaks kellegi alla kuuluma. Positiivse polaarsuse kõik olendid töötavad koos Kristusega.
Lugusid sellest, kuidas "ma kehastusin Jeesusena" jne. ma ei võta tõsiselt; pean neid kosmiliseks folklooriks. Millegipärast mõned kosmilised inimesed kipuvad selliseid lugusid rääkima; võimalik ka, et kanaldajad ajavad midagi segamini.

3. Kui nendega kohtuda, kas nad siis saadavad suvalise asjamehe, või Creatori (looja ?)

Kui kedagi nimepidi ei kutsuta, võtab kontakti see, kes on parajsti valvekorras (tööl) ja keda peetakse antud kontakti jaoks kõige sobivamaks. Kontaktor on kosmiline inimene.

Loojaga (Creator) kontakti võtmiseks ei ole vaja kosmiliste inimeste vahendust. Seda saab palves ja meditatsioonis iga meie planeedi inimene ise teha. Selleks annetatakse esimese iseseisva moraalse valiku tegemisel igale täiearulisele inimesele monitorvaim (adjuster).

4. Kas kõik käib läbi "südame". Mina küsin midagi, ja nad siis "kanaldavad" seda mulle ?

Mõtteline kontakt ja sõneliselt väljaöeldud kontakt leiab oma adressaadi; see on sarnanane telefoniga helistamisele. Suunatud mõtte-energia jõuab alati kohale. See toimub nii ka meie planeedil elavate inimeste vahel. Kuidas aga tuleb vastus? Vastuse tajumine oleneb inimese tajumisvõimest. Kellel on avatud sisemine kuulmine (seda saab arendada), saab kasutada seda. Kellel on avatud kuues meel, sellele vastatakse selle kaudu. Kellel ei ole mingit tajumisvõimet, nendega ei saagi kontakti võtta. Kontakti võidakse sel juhul tajuda näiteks väga hea enesetundena (mõneks ajaks).
Vasta
#5
Äkki asub seal Häädemeestel Ashtari laevastik? Lihtsalt üks uitmõte.
Või hoopis arktuurlased on seal?
Mida pakute? Ütlen ausalt, et mina sattusin teemat lugema juhuslikult ja ei tea sellest Ashtari laevastikust suurt midagi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,504 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 91,024 27-05-2019, 14:23
Viimane postitus: Q11
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,050 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,182 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  Mida tulnukad kardavad? tavkin39 30 15,193 02-12-2011, 00:32
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Mida ufod teevad? MorganLaFey 72 27,602 04-11-2011, 20:48
Viimane postitus: kulfing
  Parim UFO kaader mida näinud olen - VÕLTSING Kummituz 6 5,316 23-05-2011, 11:26
Viimane postitus: insener Tünn
  Mida UFO-d tahavad? Tom 57 20,223 28-09-2010, 08:48
Viimane postitus: Müstik
  Mida teeksid, kui näeksid UFOt maandumas. yodalr 165 48,890 23-04-2009, 06:11
Viimane postitus: thetimo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat