Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eksperiment - elusa inimese vaimu välja kutsumine
Autor Sõnum
Thorondor
Administraator

09-10-2006 22:08
Postitus: #26

Tegelikult olevat ohvreid hoopis maksimaalselt miljon, juute nende hulgas maks 100000, enamus suri nakkushaigustesse ja hitler ennast ka ära ei tapnud.
Kas te ei tea et see 6 miljonit on juudi propaganda. Koonduslaagrite tapatööd ei olevad olnud üldse Hitleri alluvuses. Poolasse tungiti ka tema teadmata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
trek
Tavaliige

10-10-2006 08:45
Postitus: #27

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tegelikult olevat ohvreid hoopis maksimaalselt miljon, juute nende hulgas maks 100000, enamus suri nakkushaigustesse ja hitler ennast ka ära ei tapnud.
Kas te ei tea et see 6 miljonit on juudi propaganda. Koonduslaagrite tapatööd ei olevad olnud üldse Hitleri alluvuses. Poolasse tungiti ka tema teadmata.

kus nüüd The Devil`s Advocate ilmus välja
Ka miljon inimest on piisav ohvrite arv, kujuta ette, kui kaks kolmandikku Eesti elanikkonnast pühitaks maa pealt minema, mis huvi on teil kõigil seda perversset vuntsi õigustada?
Celtic
ja sina pead kandma maailma

10-10-2006 10:38
Postitus: #28

sõda on sõda ning sõjas ikka hukkub inimesi.
või arvad sa teisiti?

Hitler oli aateline mees, hea strateeg ning jah... natuke ka pervert... ent lõppude lõpuks olid need ju siiski liitlased kes ta võimule aitasid. Liitlased olid need kes hiljem ka kasu lõikasid ning maid jagasid.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
trek
Tavaliige

10-10-2006 10:49
Postitus: #29

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
sõda on sõda ning sõjas ikka hukkub inimesi.
või arvad sa teisiti?

Hitler oli aateline mees, hea strateeg ning jah... natuke ka pervert... ent lõppude lõpuks olid need ju siiski liitlased kes ta võimule aitasid. Liitlased olid need kes hiljem ka kasu lõikasid ning maid jagasid.

targem annab järele, siia teemasse ma rohkem ei postita
elis
roheline

10-10-2006 12:06
Postitus: #30

Muutke teema pealkiri ära : "Kas Hitler oli idikas või ei olnud." !!

http://spaceweather.com/
zepac
Veteran

10-10-2006 14:56
Postitus: #31

trek on mees-suguelund, kes ei suuda oma nina otsast kaugemale näha... minu arvamus(see on täiesti lubatud, seega pole alust modedel seda posti kustutada!)

--e--
läksin nii närviliseks kohe, et kirjutasin vale sulu

Muudetud: 10-10-06 kell 15:57:23 zepac
Kolumats
Tavaliige

11-10-2006 14:43
Postitus: #32

Tsitaat:Algselt postitas: trek
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?
Kas Sinu näol on tegemist Jumala endaga, et Hitlerit idikaks pead? Mida suurt oled korda saatnud? Hitlerile võib nii mõndagi ette heita, ag suurvaim oli ta sellegipoolest. Oma kooliõpiku ajalooteadmistega võiks olla murust madalam, ses näiteks teaduse vallas suutis Hitler riigijuhina korda saata rohkem, kui teiste riikide juhid samal ajal kokku.
trek
Tavaliige

11-10-2006 20:43
Postitus: #33

Tsitaat:Algselt postitas: Kolumats
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?
Kas Sinu näol on tegemist Jumala endaga, et Hitlerit idikaks pead? Mida suurt oled korda saatnud? Hitlerile võib nii mõndagi ette heita, ag suurvaim oli ta sellegipoolest. Oma kooliõpiku ajalooteadmistega võiks olla murust madalam, ses näiteks teaduse vallas suutis Hitler riigijuhina korda saata rohkem, kui teiste riikide juhid samal ajal kokku.

Ja kui ta rakendas seda kurjuse hüvanguks, siis mis sellest kasu?
Ta oli kahtlemata väga intellingentne inimene, aga samuti ka halb inimene, need omadused võivad kattuda küll.
Thorondor
Administraator

11-10-2006 20:52
Postitus: #34

Jõudsime juba enne järeldusele, et ei pruukinud olla halb inimene, kuna sinu "faktid" ei pea ju vett.
thor199
Tavaliige

11-10-2006 22:24
Postitus: #35

Ta oli kahtlemata väga intellingentne inimene, aga samuti ka halb inimene, need omadused võivad kattuda küll.

Kuidas siis su jutust aru saada...
intelligentne inimene = idikas
või
halb inimene = idikas
või
halb+intelligentne= idikas
?
Minu arust nendel omadustel pole mingit seost idiootsusega ( mida vist idikas peaks tähendama ? ).
zepac
Veteran

12-10-2006 11:47
Postitus: #36

postitati 10-10-2006 kell 11:49:37: targem annab järele, siia teemasse ma rohkem ei postita

Äkki on trek idikas?
Samba
Uustulnukas

12-10-2006 11:50
Postitus: #37

Tsitaat:Algselt postitas: zepac
postitati 10-10-2006 kell 11:49:37: targem annab j�rele, siia teemasse ma rohkem ei postita

�kki on trek idikas?

Minu isiklik arvamus on \"JAH!\" Laugh Esimene post ja kohe saan foorumi elus väga tähtsalt kaasa lüüa Smile
trek
Tavaliige

12-10-2006 13:18
Postitus: #38

Tsitaat:Algselt postitas: thor199

Kuidas siis su jutust aru saada...
intelligentne inimene = idikas
või
halb inimene = idikas
või
halb+intelligentne= idikas
?
Minu arust nendel omadustel pole mingit seost idiootsusega ( mida vist idikas peaks tähendama ? ).

muudame selle idika siis närakaks, kui me juba nii sügavale demagoogiasse oleme laskunud
fragger
Tavaliige

12-10-2006 18:16
Postitus: #39

Tavai lõpetage nüüd üksteise kallal nokkimine ära. Sai nalja, aitab. Pange see mõtetult off-topic'uks läinud teema ükskord ometi kinni. (meenutus: algne teema oli eksperiment kutsuda välja elavat inimest)

Trek'i pole mõtet kah nüüd väga sõimata, kõigil on õigus oma arvamusele.
K&B
Tavaliige

14-10-2006 17:08
Postitus: #40

aga kas keegi on proovinud välja kutsuda elavat inimest ise ja mis juhtub selle inimesega siis kui ta vaim välja kutsutakse?
ARHIES
Uustulnukas

24-10-2006 17:35
Postitus: #41

Elava inimese vaim on võimalik välja kutsuda. See inimene kelle vaim välja kutsutakse muutub väsinumaks lihtsalt. Nii vähemalt mul sõber rääkis.
zepac
Veteran

25-10-2006 10:49
Postitus: #42

jätkan ärritatud encore lauset:
...inimene muutub zombiks. Teoreetiliselt. Sa tarkpea mine ja proovi. Kutsu nt üli-nunts Elizabeth, ja vaata mis juhtuma hakkab.

Muide, kallis ARCHIES, kuidas su kullakangid podisevad?

Muudetud: 25-10-06 kell 11:49:34 zepac
ARHIES
Uustulnukas

27-10-2006 18:49
Postitus: #43

Kõik siin maailmas ei ole ju loogiline, kõik sõltub sellest kuidas sa seda endale seletad.
ja vastus Zepac'ile:``mullast ei saa kulda keeta!``
Thorondor
Administraator

29-10-2006 17:58
Postitus: #44

Encore ja zepac te ei tea ju, mis siis tegelikult juhtub, nii lõpetage see lahmimine ära.
Miks ma pean viimasel ajal taluma sellist laaberdamist ja viletsat filosoofiat teie poolt. Hoidke ennast tagasi!

Muudetud: 29-10-06 kell 19:00:08 Thorondor
Thorondor
Administraator

31-10-2006 15:34
Postitus: #45

Mul tuli ükspäev selline mõte, et miks mitte ei võiks inimesed nende vaimude kutsumisel väsinuks muutuda. Kui vanu hingi või vaime siis välja kutsuda saab ? Mis te arvate, et te passite pärast surma 500 aastat kuskil tunnelis või hõljute kuskil selleks, et keegi saaks teid välja kutsuda. Äkki teo lete siis juba taaskehastunud.
das
Tavaliige

05-01-2007 18:30
Postitus: #46

zepac, sa oled vist natuke üle lugenud.
vastukaaluks vandenõuraamatutele loe ka üldtunnustatud ajaloofakte

hitlerit, ei saa loomulikult pidada idikaks, kuid kuri inimene oli ta sellegipoolest. selle peale pole mõtet üldse vaidlema tulla. samas oli ta oma vaadates kindel ja paljud vaated olid ka üllad. mulle meeldib ta ainult seepärast, et ta tegi asju suurejooneliselt.
saksamaal on tast praegu tohutud imid¾iaalset kahju tekkinud- nt. kui ma ütlesin, et saksamaa on mu lemmik riik, siis tuli välja et see võrdub fa¹istiks olemisega

veel: fa¹isti vastand ei ole kommunist!!! nii palju peaks paljulugenud zepac ikka teadma. aga see selleks . mõlemad on rahvavaenlased.
zepac
Veteran

05-01-2007 19:17
Postitus: #47

Tsitaat:Algselt postitas: das
zepac, sa oled vist natuke üle lugenud.
vastukaaluks vandenõuraamatutele loe ka üldtunnustatud ajaloofakte

hitlerit, ei saa loomulikult pidada idikaks, kuid kuri inimene oli ta sellegipoolest. selle peale pole mõtet üldse vaidlema tulla. samas oli ta oma vaadates kindel ja paljud vaated olid ka üllad. mulle meeldib ta ainult seepärast, et ta tegi asju suurejooneliselt.
saksamaal on tast praegu tohutud imid¾iaalset kahju tekkinud- nt. kui ma ütlesin, et saksamaa on mu lemmik riik, siis tuli välja et see võrdub fa¹istiks olemisega

veel: fa¹isti vastand ei ole kommunist!!! nii palju peaks paljulugenud zepac ikka teadma. aga see selleks . mõlemad on rahvavaenlased.

Hitler pole(elab veel teatud mõttes) ei idikas ega ka kuri inimene. Ta oli sakslast suur ja üllas juht. Kuna sa sel teemal sõna võtad, oled arvatavast kommunistide fänn. Vahet pole mida mina olen lugenud või teinud. Lisaks sõjamälestustele loen ma ka Miki Hiirt. Väga tegija tüüp on.
Mina ütlen, et Saksamaa on mu lemmik riik. Olen jah fa¹ist. Aga mitte sellepärast, et ma pooldan natsiriigi ''kuritegusid'', vaid seda, kuidas suhtus austatud Reichskanzler Hitler oma riigi juhtimisse. Tema ainuke viga oli see, et ta tappis ka oma riigi pinnal.
Palju on viimasel ajal uhkelt tiblamaalt kiidetud kui parempoolsete vaadetega on balti riigid. Lausa siin õitsvat uus natside pesakond, mis on ülihalb nähtus. Kuigi Eesti istus 60aastat tibla täägi otsas, pean ma siinset maad ustavamaks sakslasele. Eestlased ju põgenesid lausa sakslaste poolele, teades, et suhtumine on oluliselt erinev. Eestlastel oli saksa väes oma vorm. Vähe sellest, neil lubati kasutada eesti lippu avalikult. Videotelt on näha, kuidas jalaväe rivistamisel on väejuhi kõrval meie lipp.
...samal ajal, kui venelased lasid teineteist maha.
Nüüd läks teemast välja. Kuid noh, s*tta sest. Polnud vähemalt väga sisutu se jutt. Ehk õnnestus kedagi harida mõne kandi pealt.

Igaüks võib kodus arvutada, mitu aastat on möödas NL lagunemisest. Siiani jääb mulje, nagu üritatakse seda taas käivitada.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
das
Tavaliige

05-01-2007 20:00
Postitus: #48

paistab, et sa ei saanud mu mõtest aru
1. pole ma mingil juhul kommunist. olen ehtne kapitalist (kuigi kergete nüanssidega)
2. "tiblamaa" on sõja VÕITJA ja võitjale jääb õigus (loodetavasti oled sellega nõus)
3. sellegi poolest on mõlemad kuritegelikud re¾iimid
4. ma ütlen ka, et saksamaa on mu lemmik riik, aga fa¹ist ei ole (või tegelt mitte suures osas)
paljudes asjades ma pooldan Hitleri
näiteks pooldan ma mingisuguse ülemaailmse kastisüsteemi loomist, sest ei saa ju d¾ungli metslasi panna samale tasemele, kui eurooplasi näiteks. aga see selleks.
5. paistab, et sulle juudid erit ei meeldi. aga seda pead sa ikkagi tõdema, et see on üks väga tark ja kaval rahvus nagu näha
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 15,989 19-07-2018 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 2,575 23-11-2012 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 10,356 10-04-2011 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Väide: Surnu hingega rääkimine kutsub kurja vaimu kallale Sethy 6 4,730 10-08-2010 01:28
Viimane postitus: paadikapten
  Loomavaimu välja kutsumine. -darkest- 16 4,889 27-05-2008 19:35
Viimane postitus: atlantic456

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog