Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eksperiment - elusa inimese vaimu välja kutsumine
#1
Ma mõtlesin niisugust asja, et teadaolevalt pidi Adolf Hitler elus olema aga näiteks kui kutsuda ta vaim välja ja kui see ei tule siis ta on elus. Proovida võiks näiteks elusa inimeseBleh vaim välja kutsuda. Aga kui elusa inimese vaim võtab ühendust siis saab sellest äkki uus kommunikatsiooni vahend siis võib oma mobiilid ära visataBleh. Lihtsalt selline mõte oli.

[Muudetud: 9-20-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Kas Hitler tegi enesetapu 30.04.1945 Berliinis punkris?
Miks keeldus KGB ja keeldub praegune FSB Hitleri väidetavate jäänuste DNA analüüsist?
http://cidc.library.cornell.edu/dof/germ...emains.htm
Kes transporditi operatsiooni "Valküür" käigus 1945 a mais Otto Skorzeni lendurite poolt Hispaaniasse? Sealt U-Bootide erikommando "Hitler Konvoi" poolt Argentiinasse?
Mis osa oli Alois-Hudalil, Vatikani katolikul piiskopil?
Kes oli see mees, kes elas Don Angel Alcasar de Velasco nimel olnud mägimõisas Argentiinas Tierra de la Fuegol alates 1946 aastast?
Kes oli see mees kes suri seal 1993 aastal 104 aastaselt?
http://www.miscelle.de/andere-seite/hitl...rsheim.jpg
Tasapisi üritame III Reichi teemas ka sinnamaale jõuda...


Muudetud: 17-1-06 kell 01:19:18 zed
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
Ma mõtlesin niisugust asja, et teadaolevalt pidi Adolf Hitler elus olema aga näiteks kui kutsuda ta vaim välja ja kui see ei tule siis ta on elus. Proovida võiks näiteks elusa inimeseBleh vaim välja kutsuda. Aga kui elusa inimese vaim võtab ühendust siis saab sellest äkki uus kommunikatsiooni vahend siis võib oma mobiilid ära visataBleh. Lihtsalt selline mõte oli.

ega koguaeg ka vaim välja ei tule kui kutsutakse. isegi nn selle ala spetsidel. Isegi siis kui sa oled 100% kindel et see inimene on surnud, kutsud ta vaimu ja siis selgub et vaim ei tulegi. Mis on su järeldused? inimene on elus. Mõtle kui vaime polegi olemas, kõik on su aju mingi mõttetu luulu.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Kas Hitler tegi enesetapu 30.04.1945 Berliinis punkris?
Miks keeldus KGB ja keeldub praegune FSB Hitleri väidetavate jäänuste DNA analüüsist?
http://cidc.library.cornell.edu/dof/germ...emains.htm
Kes transporditi operatsiooni "Valküür" käigus 1945 a mais Otto Skorzeni lendurite poolt Hispaaniasse? Sealt U-Bootide erikommando "Hitler Konvoi" poolt Argentiinasse?
Mis osa oli Alois-Hudalil, Vatikani katolikul piiskopil?
Kes oli see mees, kes elas Don Angel Alcasar de Velasco nimel olnud mägimõisas Argentiinas Tierra de la Fuegol alates 1946 aastast?
Kes oli see mees kes suri seal 1993 aastal 104 aastaselt?
http://www.miscelle.de/andere-seite/hitl...rsheim.jpg
Tasapisi üritame III Reichi teemas ka sinnamaale jõuda...


Muudetud: 17-1-06 kell 01:19:18 zed
http://www.miscelle.de/andere-seite/hitl...rsheim.jpg
See ons ikka Adolf
Vasta
#5
Elava inimese "vaim" tuleb kutsudes tunduvalt paremini kohale kui surnul.
Surnu asemel tulevad teised, madalamad vaimolendid. Nad ise ei saa tulla.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Elava inimese "vaim" tuleb kutsudes tunduvalt paremini kohale kui surnul.
Surnu asemel tulevad teised, madalamad vaimolendid. Nad ise ei saa tulla.

Jh. Ongi nii noh. Like ''Õu, jossif, ma ei saa viitsi hetkel välja ilmuda nagu.. äkki lähed minu eest?Smile''
Vasta
#7
Taivo, aga miks sa ei proovi siis ?!:o
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Elava inimese "vaim" tuleb kutsudes tunduvalt paremini kohale kui surnul.
Surnu asemel tulevad teised, madalamad vaimolendid. Nad ise ei saa tulla.
Kuidas siis elusa inimese vaimu väljakutsumine käib? Äkki sa räägiksid sellest lähemalt?
Ja miks üldse kutsuda elusa inimese vaimu välja?
Jään huviga sinu vastust ootama.
Vasta
#9
A miks Aaduga jännata? Võtaks kohe kõik USA presidendid ette? Keegi neist ju ikka kohale ilmub. Või suus Napoleon?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Adolf Hitler sündis aastal April 20, 1889 ja võeti kõige eelduste kohaselt vangi Inglaste poolt aastal 1945, April 30. See sama päev kuulutati ka tema surma kuupäevaks. Präegu oleks ta ca. 117 aasta vanune näss.

Seoses elusa inimese vaimu (õigem oleks vast ikka õelda energiline hing) siis see on täitsa võimalik, osadel nähtudel. nt. Osade inimeste vahel, kes armastavad üksteist (nt. ema - laps. naine - mees) suudavad seda kogeda. Mitte päris nii et "Kas ma linnast piima ka toon?" vaid rohkem tundeliselt. Sa tunned sisimalt kuidas ta tunne on. Hea, halb.

Selle viimase varjandi puhul olen ma täiiesti nõus . Ma hetkel käin ühe tüdrukuga ja siis mai tea aga ma hakkasin tema peale mõtlema ja mind valdas äkitselt kuidas selline eriline/kirjeldamatu tunne. Ma pärast küsisin temalt MSN'is kas ta tundis kah midagi imeliku ja ta ütles kah ,et tal tuli selline eriline/kirjeldamatu tunne . See on nagu üle keha . Seletamatu !Smile
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
Ma mõtlesin niisugust asja, et teadaolevalt pidi Adolf Hitler elus olema aga näiteks kui kutsuda ta vaim välja ja kui see ei tule siis ta on elus. Proovida võiks näiteks elusa inimeseBleh vaim välja kutsuda. Aga kui elusa inimese vaim võtab ühendust siis saab sellest äkki uus kommunikatsiooni vahend siis võib oma mobiilid ära visataBleh. Lihtsalt selline mõte oli.


Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?

Palun põhjenda ära miks ta sinumeelest idikas oli. Või sõimusõnad on niisama lahedad?
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: fragger
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?

Palun põhjenda ära miks ta sinumeelest idikas oli. Või sõimusõnad on niisama lahedad?

Et nog, ma tahaks sama teada! Teadagi miks. Hetkel võin ma sama hästi väita, et su ema on idikas.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Tsitaat:Algselt postitas: fragger
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?

Palun põhjenda ära miks ta sinumeelest idikas oli. Või sõimusõnad on niisama lahedad?

Et nog, ma tahaks sama teada! Teadagi miks. Hetkel võin ma sama hästi väita, et su ema on idikas.


Miks Adolf Hitler oli idikas?
Kas tõesti ajalugu oli sul koolis nii nõrk, et sa ei tea, et Hitler oli massimõrvar, psühhopaat, seksuaalpervert ja rassist, mis kokku annab küll ühe paraja idika, või mis?
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Miks Adolf Hitler oli idikas?
Kas tõesti ajalugu oli sul koolis nii nõrk, et sa ei tea, et Hitler oli massimõrvar, psühhopaat, seksuaalpervert ja rassist, mis kokku annab küll ühe paraja idika, või mis?

Nojah, kui õpetaja oli sul kommufänn ja ehk ka üldse venelane, siis pole ime, et sa nii väidad. Kui nii väidad, siis oled sa loll ja laisk. Sa pole asjasse süvenenud. Sa ei tea III Riigist ja selle juhtidest s***agi. Või räägid vastupidist? Mida sa oled lugenud Goebbelsist, Himmlerist, Speerist? Mõkk-mõkk. Ja ma ei räägi vikipedia jutukesest. Enne, kui sa 21a autopede kargama tuleb, tee teema endale selgeksAngry
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Tsitaat:Algselt postitas: fragger
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Kui ta isegi 1945 veel tegelikult ei surnud, siis nüüdseks on ta seda juba kindlasti, pealegi milleks säärase idika vaimu endale kaela tahta?

Palun põhjenda ära miks ta sinumeelest idikas oli. Või sõimusõnad on niisama lahedad?

Et nog, ma tahaks sama teada! Teadagi miks. Hetkel võin ma sama hästi väita, et su ema on idikas.


Miks Adolf Hitler oli idikas?
Kas tõesti ajalugu oli sul koolis nii nõrk, et sa ei tea, et Hitler oli massimõrvar, psühhopaat, seksuaalpervert ja rassist, mis kokku annab küll ühe paraja idika, või mis?
Aga trek, kas vaatamata sellele polnud mitte Hitler see, kes aitas Saksamaa välja totaalsest pankrotist ja viis selle riigi võimekuse nii kõrgele, et terve Euroopa ja Ameerika kardsid seda?
Idikad nii suuri asju ei tee õnneks.
Vasta
#17
Idikaks võid pidada me ülikuule idanaabreid, kes püsivad stabiilselt areguga 60 aastat minevikus ja ei kavatsegi muutuda.
Vasta
#18
Ma ei ole autopede ja minu antud elu vanus ei puutu asjasse, minu õpetaja polnud venelane, ma ise ei ole venelane ja vihkan venelasi veel rohkem kui teie, kuid peab nentima, et Hitler oli perverssuse kehastus, kui teie olete fa¹istid, on see teie oma asi.
Vasta
#19
A noh, sõnakunn, räägi, mida Aadu nii paha tegi siis(koos andmetega, muidu ei lähe arvesse)?
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
A noh, sõnakunn, räägi, mida Aadu nii paha tegi siis(koos andmetega, muidu ei lähe arvesse)?


Seda sa ei tea, et Hitler lasi oma koonduslaagrites piinata ja tappa 11 000 000 inimest.
Vasta
#21
Kuskohast neid inimesi nii palju ta sai? Käis Hiinas?
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Kuskohast neid inimesi nii palju ta sai? Käis Hiinas?


Tema käpa all olid nii Poola, Austria, Itaalia kui ka Saksamaa, kui sa ei tea üldse riikide rahvaarve pole mõtet iriseda, kuigi ma näen, et sul on selleks väga suur kalduvus (ilmselt arvad, et sina kui moderaator oled kõikvõimas).
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Seda sa ei tea, et Hitler lasi oma koonduslaagrites piinata ja tappa 11 000 000 inimest.
Seda sa ei tea, et esiteks on sul väga valed numbrid (sellised numbrid võid leida ajaloo õpikust). Teiseks piinas iga osalev riik inimesi (sõjavangid, naha värvi erinevuse pärast jms...). Kolmandaks Hitler kui inimene ei olnud "halb" inimene. Tal olid väga head ideed ja mõtted. Ta tahtis head tervele Saksamaale ja aaria rahvale. Tema juhtimise all tuli Saksamaa kiirelt välja I MS vaevustest. Prantsusmaa kartis Saksamaad juba enne seda, kui see oma väed rhein'i demilitariseeritud tsooni viis...
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tema käpa all olid nii Poola, Austria, Itaalia kui ka Saksamaa,
Selle kohta ütleks, et saksamaa rahvast ta ei oleks kunagi piinanud - see oli tema mõtteviisi täielik vastand.

ps. ära tule mind sõimama natsistlikus või whatever ideoloogias/maailmavaates. Kõik, mida sa kooli ajalootunnis õpid, või meediakaudu kuuled, ei ole tõsi. Kuskilt kuulsin ka sellist asja nagu "Ajalugu on tehtud võitjate poolt". Mida see küll tähendada võiks, võid ise nuputada.

Muudetud: 9-10-06 kell 20:48:37 fragger
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tema käpa all olid nii Poola, Austria, Itaalia kui ka Saksamaa, kui sa ei tea üldse riikide rahvaarve pole mõtet iriseda, kuigi ma näen, et sul on selleks väga suur kalduvus (ilmselt arvad, et sina kui moderaator oled kõikvõimas).

Hitler isiklikult tappis vast maksimaalselt paarkümmend inimest oma elu jooksul. Ennast kaasa arvatud.

Mis puutub irisemist, siis keegi peab ju lollikesi õpetama.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tema käpa all olid nii Poola, Austria, Itaalia kui ka Saksamaa, kui sa ei tea üldse riikide rahvaarve pole mõtet iriseda, kuigi ma näen, et sul on selleks väga suur kalduvus (ilmselt arvad, et sina kui moderaator oled kõikvõimas).

Hitler isiklikult tappis vast maksimaalselt paarkümmend inimest oma elu jooksul. Ennast kaasa arvatud.

Mis puutub irisemist, siis keegi peab ju lollikesi õpetama.


Paarkümmend oma käega, kümmekond miljonit käsu teel
Mis lollikestesse puutub, siis õpeta iseennast või vastuta tagajärgede eest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loomade ja floora vaimu(?) võimekus Kahvanägu 7 1,806 31-07-2021, 22:59
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 21,103 19-07-2018, 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,683 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Väide: Surnu hingega rääkimine kutsub kurja vaimu kallale Sethy 6 6,057 10-08-2010, 01:28
Viimane postitus: hulkuv hing
  Loomavaimu välja kutsumine. -darkest- 16 6,771 27-05-2008, 19:35
Viimane postitus: atlantic456

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat