Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planeedid
Autor Sõnum
Norwain
Tavaliige

Postitusi: 189
Liitunud: Oct 2003
19-11-2003 12:03
Postitus: #1
Planeedid
Planeedid
Igal planeedil on astroloogias talle omane mõjusfäär ja iseloom.
Päike
Päike on astroloogias kõige mõjuvõimsam taevakeha. Päike on seotud meie tahtega, elu põhieesmärkide ja püüdlustega. Päike annab inimesele valdava osa selle märgile omaseid iseloomujooni, milles ta paikneb.
Päikese positiivsed aspektid annavad elujõudu ja energiat. Võimendavad autoriteetsust ja tahtejõudu, tähendavad õnnestumist.
Negatiivsed aspektid: raskused jõupotensiaali ja tahte harmoonilisel kasutamisel. Egoism, uhkus, valitsemishimu, domineerimine.

Kuu
Kuu on muutlikkuse sümbol. Kuu juhib emotsioone ja tundeid. Kuu on seotud aladeadvuse ja mineviku mälestustega. Mehe horoskoobis näitavad Kuu aspektid suhtumist naistesse. Naise horoskoobis on Kuu naiselikkuse ja emainstinkti avaldumise näitajaks.
Kuu harmoonilised aspektid näitavad arenguvõimalusi aspektiga seotud aladel. Soodustavad head läbisaamist naissoost isikutega ja harmoonilist perekonnaelu.
Pingeaspektid näitavad emotsionaalset ebastabiilsust ja pettumusi. Pidurdavad tunnete vaba väljendamist ja põhjustavad konflikte lähedastes suhetes. Klammerdumine, ebausaldatavus, hirm. Ebastabiilsus valdkondades, mis on aspektiga seotud.

Merkuur
Merkuur on mõistuse, intellekti, mälu ja loogikaplaneet. Juhib teadmishimu ja kohanemisvõimet, on ratsionaalse mõtlemise sümbol. Kõneplaneet.
Merkuuri aspektid, märk, majapositsioon ja tema juhitavad majad on inimese mõistuse ja mõtlemislaadi võtmeks. Positiivsed aspektid osutavad vaimse arengu võimalustele. Viitavad otsustus- ja kohanemisvõimele, soodustavad infovahetust. Intellekt, loogika, mälu.
Merkuuri negatiivsed aspektid on suuresti seotud suhtlemisraskustega, põhjuseks võivad olla kriitika, vaidlushimu, mõtlemise kõrvalekalded jne. Loomult võidakse aga olla intellektuaalne ja aktiivse vaimuga. Pingeseisus Merkuur põhjustab närvilisust, hajameelsust ja kohanemisvõimetust. Muutlikud otsused, kiirustamine, ebaausus ja sahkerdamine.

Veenus
Veenust peetakse armastuse, ilu, seltskondliku läbikäimise ja kunstidega seotud planeediks. Mehe horoskoobis näitab Veenus, milliseid naisi ta eelistab. Naise horoskoobis aga kuidas ta end ligitõmbavaks teeb.
Positiivsed apektid näitavad ilu ja harmooniat aladel, mis on aspektiga seotud. Külgetõmbejõud, populaarsus, seltskondlikkus, kunst, esteetilisus.
Veenuse pingeaspektid osutuvad raskustele seltskondlikus läbikäimises ja emotsionaalsetele probleemidele. Lõbujanu, passiivsus, edevus, madal moraal, kergemeelsus.

Marss
Marss on aktiivsuse, energia ja jõu planeet. Marss on suuresti seotud inimese läbilöögivõimega. Naise horoskoobis näitab Marss, milliseid mehi eelistatakse, mehe horoskoobis esindab mehelikkuse avaldumist suhete loomisel vastassooga.
Harmoonilised aspektid annavad etteveõtlikkust ja otsustavust. Energia, võitlusvaim, läbilöök, kaitse ja vastupanu välistele mõjutustele.
Marsi pingeaspektid kutsuvad esile konflikte aladel, mida aspekteeritavad planeedid hõlmavad (majad, märgid) ja juhivad. Agressiivsus, sõjakus, vastuolud, kergeusklikkus, vägivald, õnnetusjuhtumid.

Jupiter
Jupiteri peetakse astroloogias külluse ja õnneplaneediks. Jupiter sümboliseerib kasvu ja ekspansiooni nii füüsilisel, intellektuaalsel, vaimsel kui ka kultuursel pinnal.
Positiivsed aspektid lubavad kerget edu aladel, mis on aspektiga seotud. Inimese poolt tehtud heateod saavad väärilise tasu. Laienemine, populaarsus, headus, optimism.
Negatiivsed aspektid: liialdused, kontrollimatu laienemine, ülbus, piirangute mittesallimine, laialivalguvus.

Saturn
Saturn on astroloogias piirangute ja kitsenduste planeet. Saturni poolt loodud struktuurid ja seadused on karmid kuid õiglased.
Saturni positiivsed aspektid näitavad stabiilsust ja kindlat struktuuri aladel, mida need aspektid hõlmavad. Püsivus, konkreetsus, vastupidavus, visadus, praktilisus. Edu saab teoks raske töö läbi.
Saturni negatiivsed aspektid loovad inimese teele nii hingelisi kui füüsilisi takistusi. Kitsendused, rõhutus, aeglus, karmus, konservatiivsus.

Uraan
Uraan on tuntud üllatuste ja ootamatuste planeedina. Uraan on vabaduse, inimarmastuse ja originaalsuse sümbol. Uraani alla kuuluvad alternatiivteadused.
Uraani harmoonilised aspektid lubavad ootamatut õnne, kaelasadanud võimalusi. Reformid, avastused, sõltumatus, originaalsus.
Negatiivsed aspektid: ootamatused, korrapäratus, mässumeelsus, püsimatus, moraali puudus, perverssused, õnnetused.

Neptuun
Neptuun valitseb inimese kõrgemat Mina. Idealism. Kunst. Müstika. Intuitsioon.
Neptuuni harmoonilised aspektid toovad kasu intuitsiooni ja kujutlusvõime loova rakendamise kaudu. Kõrgeim harmoonia, kunst, poeesia, eneseohverdus, heategevus, sensitiivsus.
Pingeaspektid: kaos, segadused, eesmärgitus, illusioonid, psüühika nõrkus, naudinguiha, pettus.

Pluuto
Pluuto, surmaplaneedina on ta kõige vana ja tarvitamiskõlbmatu hävitaja ning selle varemetele uue ehitaja. Pluuto sümboliseerib uuestisündi. Tal on seos maagia, okultismi ja üleloomulike jõududega.
Pluuto harmoonilised aspektid osutavad õnnestumisele loova tahtejõu kasutamise läbi. Uuenemine, jõud, areng, teisenemine, taassünd.
Negatiivsed aspektid: deformatsioon, anomaalia, surve, jõuvõtted, häving, vägivald, allmaailm, kontrollimatud välised jõud.

Põhjasõlm ja Lõunasõlm
Astroloogias sümboliseerivad kuusõlmed inimese taaskehastumise teed, näidates meie karmalist ülesannet.
Põhjasõlm sümboliseerib meie tulevikku, näitab kuhu me peame välja jõudma st. milliste eluvaldkondade probleemid me peame enda jaoks täielikult lahendama. Põhjasõlme võib seostada Jupiteriga, Lõunasõlme mis loob takistusi ja kaotusi aga Saturniga.
Lõunasõlm (asub täpselt Põhjasõlme vastas) on võtmeks eelmiste elude juurde. Ta näitab seda, mida me oleme juba kogenud ning mida me omame ja mida võib sealt nüüd ära kasutada, ning millest peaksime loobuma. See võib olla võim või maa-ala, mida me ei taha ära anda, aga need võivad olla ka vead ja eksitused, milledest samuti pole soovi ega võimalusi vabaneda.

Lilith
Lilith (teoreetiline punkt Kuu orbiidil) näitab eelmistest eludest kaasa võetud mustust. Lilithil on seos mustade-saatanlike jõududega, mis meid ümbritsevad. Maisel tasapinnal näitab ta meie madalamaid kirgi, varjatud külgi ja ka psüühika kõrvalekaldeid. Kõrgemal tasandil on Lilith üks tugevamaid okultismi näitajaid.

Chiron
Chiron on seotud kahesusega. Chiron on ka haavade parandaja, tema majapositsioon näitab tihti selliseid haavu, mis ei võimalda inimesel selles piirkonnas rahul olla. Alles hiljem, toetudes Chironi salvestatud kogemustesse saadakse neist üle ja saavutatakse mõjuvõim. Peetakse ka kohtuplaneediks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mandark
Uustulnukas

Postitusi: 29
Liitunud: Nov 2003
19-11-2003 16:36
Postitus: #2
 
OehBleh Sain lõpuks läbi loetud:o Ma pole küll suurem astroloogia armastaja, aga Marsi kohta lisan veel, et Marss on sõja sümbol. Marsi järgi pandi ka nimi sõjajumalale. Miks Marss on sõjasümbol on seepärast, et ta on punane planeet ( Veri ka punane )...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
rha
Vana kala

Postitusi: 547
Liitunud: Oct 2003
19-11-2003 16:59
Postitus: #3
 
Njah, asroloogia- minujaoks loll tühine jama Laugh
Kohe kuidagi ei usu neid värke (Päikest natuke ikka, eriti siin Eestis, annab rõõmu ja jõudu veits.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
29-11-2003 12:48
Postitus: #4
 
KOHE MITTE ei saa aru kuidas merkuuri paiknemine meie päikesesysteemis mind mõjutada suudaks.
Kohe naljakas on lugeda et: "Merkuur on mõistuse, intellekti, mälu ja loogikaplaneet.Kõneplaneet"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
durian
Vana kala

Postitusi: 430
Liitunud: Nov 2003
29-11-2003 14:43
Postitus: #5
 
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
KOHE MITTE ei saa aru kuidas merkuuri paiknemine meie päikesesysteemis mind mõjutada suudaks.
Kohe naljakas on lugeda et: "Merkuur on mõistuse, intellekti, mälu ja loogikaplaneet.Kõneplaneet"
vaata see planeet ja ta asetus mõjutab sind küll... ajab välja mingeid magnetlaineid käänab ja väänab kosmilist kiirgust jne

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
29-11-2003 18:33
Postitus: #6
 
pluuto oma lolli kauge olematu magnetväljaga mind ei mõjuta.
Planeedid võivad symboliseeerida igast asju, marss võib kasvõi mu vanaema punaseid susse symboliseerida... aga mõjust ei saa rääkida ju nivisi.

[mod]ok sorri... ei ole loll... aga kauge ja praktiliselt olematu kyll Smile[mod]

[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja loom]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
durian
Vana kala

Postitusi: 430
Liitunud: Nov 2003
29-11-2003 19:05
Postitus: #7
 
[Pilt: 4.gif] mis asjad need magnettormid jms siis on, kui raffas migreeni kätte sureb??? ja suht mõttetu on ajada sellist juttu nagu "see oma lolli kauge olematu". midagi ei ole ta kaugel ja veel vähem olematu... ja sa pead planeedi magnetvälja lolliks... Laugh no comments...

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
29-11-2003 21:43
Postitus: #8
 
Tglt ma kirjutasin siia suure jutu selle kohta kuidas magnetväli inimesi ja masinaid hulluks ajab, a siis ma panin browseri kogemata kinni ja.. enam ei viitsinud uuesti kirjutada... no sorry et ma ytlesin lolli kauge ja olematu... Aga see on jumala kindel et pluuto on liiga kaugel et mind mõjutada... pealegi ta on nii pisike et tal pole nii suurt ja võimast magnetvälja....päkesega teine lugu, päikese aktiivsus kasvab/langeb 11 aastase tsykliga, mis omakorda seotud päikeseplekkide teke/kadumisega... Ja see tõepoolest keerab ajudele. Aga tegemist on siiski mitmeid kordi lähemal... mitmeid tuhandeid kordi suurema objektiga. Ja ma kardan et päikest ja pluutot ei anna eriti võrrelda magnetilisuse vallas.
A kui kedagi huvitab mis päike on ja kuidas ta töötab, siis päikese kohta on mul päris palju txti Discovery saadetest pähe kulunud:o
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
durian
Vana kala

Postitusi: 430
Liitunud: Nov 2003
30-11-2003 11:28
Postitus: #9
 
man, kõik mõjutab kõike... isegi kõige kaugem kääbusgalaktika mõjub miskit pidi ka SULLE

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
30-11-2003 11:33
Postitus: #10
 
Või nii... no ehk oskad sa seda tõestada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,889
Liitunud: Nov 2003
30-11-2003 20:53
Postitus: #11
 
Nu ega taevakehad astroloogias ei mõjutagi sind märkimisväärselt miski gravitatsiooniga ja magnetväljaga.
Aga samas isegi pluuto magnet või mis iganes väli on lõpmatu ulatusega, mis sest et peaaegu lõpmata väike.

Keegi teadlane hakkas entusiastlikult seletama, siis kui oli see konjuktsioon, kui planeedid end ritta asetasid. Seletas seda, et ei saa mõjutada oma grafitatsiooni väljaga jne ja, et midagi ei sa see konjuktsioon põhjustada.

Ega mina tea, mis jõud ja asjad seal astroloogias siis oopis on.

[Teadet on muutnud 30-11-2003 postitaja Thorondor]
(selle postituse viimane muutmine: 27-10-2011 18:40 Thorondor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fyb
Vana kala

Postitusi: 493
Liitunud: Dec 2003
01-12-2003 19:27
Postitus: #12
 
otse vastupidi
durianil on täisõigus..
kõik mõjutab kõike!
kas keegi pole siis discoverist näinud planet X otsinguid? wink
uskuge mind.. kõik mõjutab kõike ja mitte miski pole tähtsusetu!

fyb
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fyb
Vana kala

Postitusi: 493
Liitunud: Dec 2003
01-12-2003 19:41
Postitus: #13
 
ok..
keeruliste matemaatiliste arvutuste põhjal arvutades planeetide orbiitide kõveraid ja muud taolist avastati ükshaaval kõik planeedid, kuni pluutoni. Aga pluuto orbiidis oli siiski midagi iseäralikku.. ja kui mitmed uurimiskeskused jälgisid üht komeeti kaugelt orbiidilt lähenemas nägid nad, et komeedi orbiit ja planeetide orbiit on mõjutatud mingi massiivse keha poolt kuskil kaugemal, kui Pluuto.
Mõned arvavad, et planeet - mõned, et tulnukate emalaerv Smile. Otsustage ise .. keegi pole veel näinud midagi.. Aga see siin just tõestab, et planeetide gravitatsiooniline vastastikmõju on väga laiaulatuslik.. isegi hädine Pluuto loeti välja teiste planeetide orbiitidest..

Nii nagu mõjutab pluuto Neptuuni mõjutab Andromeda Milky-Way'd.. jne.. kõik on seoses..

[Teadet on muutnud 1-12-2003 postitaja fyb]

fyb
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
01-12-2003 19:52
Postitus: #14
 
Blääää
Tean-tean.
Kauge kääbusgalaktika mind otseselt ei mõjuta. Aga ta mõjutab näiteks mingit muud galaktikat mis omakorda mõjutab teist jne kuni lõpuks jõuab kett minuni... see on point?
Aga yleyldiselt SEE ,et astroloogia on asi mis minu elu määrab, mingi Marss või... ei taha kohe mitte uskuda et mingi Obuse tähtkuju määrab mu ylejäänud elu.
Tahaksin mõelda et oma saatust vormin ikka mina ise-.-
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
rha
Vana kala

Postitusi: 547
Liitunud: Oct 2003
01-12-2003 20:00
Postitus: #15
 
Hmmz kuidas see komeet meid isiklikult siis mõjutab? Ma ei mõista kuidas saab mingi planeedi magnetväli määrata kas ma muutun vägivaldseks või õnnelikuks vms.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
loom
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: Nov 2003
01-12-2003 20:01
Postitus: #16
 
Komeedi oma vast ei saagi (liiga nõrk) ... aga päikese oma kyll Bleh kas nyyd kohe vägivaldseks aga...:o
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
09-10-2005 19:46
Postitus: #17
 
ma olen sellest siin kuskil juba rääkinud... kahjuks ei leidnud üles kus...
jama lugu. koondan oma mõtteid ja siis panen siia kirja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
06-01-2010 20:59
Postitus: #18
 
NASA kosmoseteleskoop avastas viis uut planeeti
05.01.2010 07:34

USA kosmoseagentuuri NASA kosmoseteleskoop Kepler avastas väljapool meie Päikesesüsteemi viis uut planeeti.

Teleskoop leidis planeedid kümme kuud pärast seda, kui ta saadeti kosmosesse Maa sarnaseid planeete otsima, kirjutab AFP.
Eksoplaneedid said nimeks Kepler 4b, 5b, 6b, 7b ja 8b.

Teadlastele pakkus erilist huvi planeet Kepler 7b, kuna selle tihedus on seni avastatud ekspolaneetidest üks madalamaid, olles umbes 0,17 grammi kuupsentimeetri kohta.

«Keskmine tiheduse selle planeedil on umbes nagu vahtpolüstüreenil. Seega on tegemist väga kerge planeediga. Selle struktuuri tuleb kindlasti uurida,» sõnas NASA esindaja Bill Borucki.

Nüüd avastatud planeedid on siiski liiga kuumad, et neil võiks elu olla. Nende suurte planeetide temperatuur on 1200 – 1650 kraadi.

Need planeedid on oma tähele lähemal kui Maa Päikesele, tehes tiiru ära 3 – 5 päevaga. Lisaks on nende täht kuumem ja suurem kui meie Päike.

Meie Päikesesüsteemist väljapoolt on siiani avastatud 300 eksoplaneeti. Neist suurimad on gaasiplaneedid, mille ei saa elu olla.

Kepler kosmoseteleskoobi esmaülesandeks on otsida planeete, mis ei oleks väga kuumad ega väga külmad ning kus võib vett olla.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Andres K
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jun 2010
17-06-2010 21:29
Postitus: #19
 
Astroloogia on sümboolne teadus. Planeedid ja muud kosmilised tõigad on pelgalt ended.

Võrdsed on hetked, kõik nad on praegu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Andres K
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jun 2010
17-06-2010 22:00
Postitus: #20
 
Müstik! Oma väitega ma pole astroloogia väärikust alandanud. Meie parimad astroloogid arvavad ise ka nii. Ent samas tunnistatakse, et väga palju jääb astroloogiaga seoses salapäraseks. Aga juttu, et kuidas planeedid just täpselt meid füüsikaliselt mõjutavad, me paraku astroloogiakirjandusest- ja loenguist ei kuule.
Kõike, mida Sa kirjutad, selle kõigega olen päri, juhtumisi ka teadlik. Nii et ma ei saanudki aru, et millele Sa vastu vaidleksid?

Võrdsed on hetked, kõik nad on praegu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
17-06-2010 22:18
Postitus: #21
 
Ma usun, et meieni on jõudnud ainult riismed muistsete astroloogide tarkusest ja paljud asjad on ehk ka ainult siseringile teada.
Seepärast me ka kõike ei kuule.
Teisalt kui neid astroloogiaraamatuid lugeda, siis eks ta ole ikka üks päris keeruline teadus.
Ega ma vaidlegi vastu!Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-10-2010 09:07
Postitus: #22
 
Avastati teine Maa.

Astronoomide pikad otsingud kandsid vilja. USA tähetargad avastasid Kaalude tähtkujus planeedi, mis sarnaneb Maaga ja võib olla eluks kõlblik, kirjutab ajaleht The Washington Post.

Avastatud planeet tiirleb kääbustähe Gliese 581 ümber, teatasid California Santa Cruzi ülikooli ja Washingtoni Carnegie’ instituudi ühistöörühma teadlased.

Maast 20 valgusaasta kaugusel Kaalude tähtkujus asuv Gliese 581 on olnud astronoomide huviorbiidis juba 11 aastat. Hawaiil asuva Kecki teleskoobi abil on selle ümber nüüdseks leitud kuus planeeti.

Planeetide avastamiseks rakendavad uurijad radiaalkiiruse mõõtmise kaudmeetodit. Ümber tähe tiirlev planeet paneb tähe õige veidi loperdama, ning seda on võimalik mõõta.

Meedias juba teiseks Maaks ristitud planeet kannab ametlikult nime Gliese 581g. Planeedi mass on Maa omast 3–4 korda suurem ja arvutuste kohaselt teeb see tiiru ümber ematähe 37 Maa-ööpäevaga. Teadlased usuvad, et avastatud planeedi pind on kivine ja selle gravitatsioon piisavalt tugev, et säilitada atmosfääri. Kui see tõepoolest nii on, siis voolab seal suure tõenäosusega ka vesi.

Planeet on sarnaselt Merkuuriga pidevalt ühe küljega oma päikese poole, mistõttu selle üks pool on tulikuum ja teine jääkülm. Võimalik elukõlblik ala mahub seetõttu piirkonda, mis jääb koidu ja loojangu piirile.

Terve uudis siin:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396590&q=581


[Muudetud: 4-10-2010 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Andres K
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jun 2010
04-10-2010 17:23
Postitus: #23
 
See on huvitav küll.
Eks tänapäeva teadlased saavad juba ammu loogiliselt aru, et kui on olemas palju tähti, millede ümber tiirlevad planeedid, siis võib ju tõenäoliselt olla umbes meiemoodi elu ka teistel planeetidel. Sellest saab aru isegi materialist.
Kunagiammu rääkis Hardi Tiidus, et sihukesed planeedid on nii kaugel, et ufod ei suudaks nii kaugelt siia sõita. Aga et supermälumängurid kõikidest asjadest aru ei saa ja pole igal tasandil korüfeed, on ju ka paratamatu.
Mõned teadlased arvavad, et meie maa elanikel võiks olla veel mõni varuplaneet, kuhu võiks ära kolida, kui meie Maad ähvardaks oht. Samas võib asjasse suhtuda nii, et kui meie maa hävib, siis see on saatus ja et surm tuleb niikuinii, varem, või hiljem. Ennegi tulnud.Smile

Võrdsed on hetked, kõik nad on praegu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,622
Liitunud: Sep 2007
04-10-2010 20:33
Postitus: #24
 
Tsitaat:Algselt postitas Andres K
Eks tänapäeva teadlased saavad juba ammu loogiliselt aru, et kui on olemas palju tähti, millede ümber tiirlevad planeedid, siis võib ju tõenäoliselt olla umbes meiemoodi elu ka teistel planeetidel.

Juba 16. sajandil avaldati taolist arvamust...
http://space.about.com/cs/astronomyhisto...obruno.htm

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
05-10-2010 09:48
Postitus: #25
 
Tsitaat:Algselt postitas Nielander
Tsitaat:Algselt postitas Andres K
Eks tänapäeva teadlased saavad juba ammu loogiliselt aru, et kui on olemas palju tähti, millede ümber tiirlevad planeedid, siis võib ju tõenäoliselt olla umbes meiemoodi elu ka teistel planeetidel.

Juba 16. sajandil avaldati taolist arvamust...
http://space.about.com/cs/astronomyhisto...obruno.htm

Ja juba aastatuhandeid tagasi reisiti nende planeetide vahelSmile:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...1#pid83886

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas planeedid reastuvad ühele joonele? Veli Joonatan 29 11,592 28-04-2012 21:14
Viimane postitus: rissardo

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog