Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus paugutab uksi ja lõhub taldrikuid
#1
Minu kodus on viimasel ajal kummitama hakanud. Elan oma majas. Öösiti kuulen lohisevaid samme. Ja kummitusele meeldib hirmsasti köögis öösiti taldrikuid lõhkuda. Ta keeras ka meie arvuti tuksi (olen sõbranna pool). Meil on kodus koer. Koer käitub kah imelikult ulub, kuigi tavaliselt ta seda ei tee. Meie juures käis hiljuti sensitiiv. Paar päeva oli rahu majas, kuid siis hakkas asi just hullemaks minema. Kummitus paugutab uksi ja paneb küünlaid põlema. Äkki ütleksite kuidas seda tüütut külalist ära saata.:vaim:

Muudetud: 16-11-07 kell 13:28:38 Hallucigenia
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: laxuxas
Minu kodus on viimasel ajal kummitama hakanud. Elan oma majas. Öösiti kuulen lohisevaid samme. Ja kummitusele meeldib hirmsasti köögis öösiti taldrikuid lõhkuda. Ta keeras ka meie arvuti tuksi (olen sõbranna pool). Meil on kodus koer. Koer käitub kah imelikult ulub, kuigi tavaliselt ta seda ei tee. Meie juures käis hiljuti sensitiiv. Paar päeva oli rahu majas, kuid siis hakkas asi just hullemaks minema. Kummitus paugutab uksi ja paneb küünlaid põlema. Äkki ütleksite kuidas seda tüütut külalist ära saata.:vaim:


Kõige targem oleks vast natukene foorumis sirvida, taolisi teemasid, kus palutakse abi kummituste vastu on mitmeid.. Pole vast mõtet copy- pastena siia seda kõike uuesti lajatada Smile
Vasta
#3
Asi on teistmoodi. See ei aita eriti, mis siia on kirjutatud. Olen proovinud. Võimalik, et ma ei keskendunud. Peale igat proovimist läheb asi hullemaks. Ma küsisin emalt, et kas meie majas on vaime välja kutsutud. Ema ei uskunud, kuna maja on minu vanaema oma, tema lihtsalt kolis välja ja jättis maja meile (minu vanaema oli esimene elanik selles majas). Tema lapsepõlvekodu. Ja ma ei usu, et vanaema neid kutsuma hakkaks (ta ei usu neid). Keegi pole ka surnud selles majas...

Muudetud: 28-2-06 kell 16:14:33 laxuxas
Vasta
#4
poltergeist äkki........
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: encore
laxuxas, sinu jutust loen ma välja, et kõik hakkas peale seda kui teie vanaema kolis välja, ja teie sisse. Olukorra muutumisel (üks pere sisse, teine välja, kolmas vaatab akna peale kuidas kolitakse) võivad tekkida nn. energiapallid (umbes nagu keravälk, kuid nähtamattu) Enegriapallid suudavad ennast tekidada kõigest, milles on natukenegi elektrone jms. (isegi tolmust) Liikuda nad saavad ainult siis kui toas on vaikus. (keegi ei liigu. Nagu sa tead liikumisel tekib õhuvool ja see segab energia palli) See miks su koer sellele reageerib on elementaarne (Shcerlock to Watson) Koerad tajuvad midagi sellist mida inimesed ei taju nii hästi. Samuti võis su arvuti tuksi minna sellepärast, et energia pall tahtis energiat.

Enivei asja juurde. Energia pall peaks aja jooksul ise ära kaduma. Või siis on ka võimalus, et muretsed endale mingi süsteemi, mis hävitab (samasugune + samasugune = )

PS: See on üks teooriatest.See võib olla vale.Võib olla ka, et tõesti keegi kummitab seal.


Sinu imeilusas teoorias on üks tillukene auk.. Kas see "energiapall" on võimeline küünlaid süütama? :o
Vasta
#6
Vast on nettu "diagnoos" suht kohane ... sest tegemist on küllaltki tüüpilise nähtuste komplektiga ... ja ma ei hakka isegi küsima, kui vana Sa, laxuxas oled ja mis soost (pealegi pole need seosed absoluutsed) ... nendin vaid, et suur osa selle foorumi liikmetest (ja eriti viimase aja liitujatest) on sellises õitsvas "poltergeisti-eas" ja ka "õigest" soost (no mitte kõik just Laugh) ... Aga, jah, ega sest diagnoosist suurt abi ole, sest kindel ja alati mõjuv "ravi" puudub. Vaid see on kindel, et ajapikku läheb üle ("kasvad välja"). Kuulsaks saada võib lihtsamini - anna ainult Kersnale ja Kärmasele teada, pärast presidendilossi polegi poistel nagu õiget asja olnud Laugh
encore: see "nähtamatu energiapalli" hüpotees on päris huvitav, ainult, et laxuxase jutu seletamiseks peaks see pall siis (võrreldes keravälguga) väga kaua elama (või peaks neid siis pidevalt juurde tekkima - siis aga nihkub küsimus juba selle peale, mis neid tekitab). Aga et "nähtamatu" energia midagi süüdata võib - noh, see pole eriline uudis - infrapunane valgus teeb seda ilusti, isegi õhu võib hõõguma panna - plasmaks muuta - link (ma olen kaugel väitest, et midagi taolist laxuxase juures toimub).
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Bullseye
Kas see "energiapall" on võimeline küünlaid süütama? :o

Küünla leegi põlemisel tekib ka küünla ümber energia (kui sa oled keskaja maale näinud, kus küünalt kujutatud, siis saad aru piltlikult) Energia pall kes toitub energiast, otsib energiat. Liikudes küünla juurde tekitab ta seal energilised info saatmised (nagu allvee laevad pingivad üksteis vetesügavikutes), ja vastu võttmised . Antud protsessis võib "kerge" materjal põlema minna.
Et siis peaks maja kõik õhukesed paberid samuti ka vetsupaber maha põlema?
Vasta
#8
Tsitaat:Mis ajast vetsupaberi ümber energia on ? Energia palli eluiga on senikaua kuni ta saab energiat, või läheb ahneks. Võtab kusagilt suure ampsu energiat ja kaboom.


nonoh. kas paberi aatomid enam ei võngugi?
Vasta
#9
Seda arutelu "nähtamatute energiapallide" ümber, mis läinud juba küllalt teoreetiliseks, oleks mõistlik vist edasi pidada meie energiafoorumis (või mis, celtic?). Ehk keegi (encore?) teeb seal otsa lahti? Siinkohal mina edasi ei kommenteeri.
Vasta
#10
Meil on kodus seinal tuttavate pildid.
Minu vanatädi pilt läks katki.. Ja ta on ka ainuke, kes surnud..

Äkki annaksite väljakutsumise juhtnööre...
Olen kuulnud, et kui kummitus laamnedab, tuleb välja kutsuda

Muudetud: 2-3-06 kell 21:52:27 celtic
Vasta
#11
Okei..
Olen targem.
Aga mis aitaks?
Meie juures on igasuguseid sensitiive, preestreid jms. käinud.
Miski ei aita.
Ma ei usu, et väljakolimine aitaks. Tuleb järgi vb.
Vasta
#12
einoh... siis pole muud midagi kui et tuleb kopereeruda ning üks parauuring sinu pool läbi viia.
Vasta
#13
Mina kyll ei usu seda energiapalli v2rki...
Ma pole sellisest juhtumist varem kuulnudki, nagu a'la "Energiapall laamendab". Yldiselt selliseid laamendamisi, ka neid, mis on poltergeisti korraldatud, on v2gav2ga v2he. Ja pooled neist on valed (ei, ma ei arva, et laxuxas valetab, aga kahtlustevaba oleks ka ylimalt loll olla).. Mkm, see energiapall j22b 2ra...

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Et siis peaks maja kõik õhukesed paberid samuti ka vetsupaber maha põlema?

Mis ajast vetsupaberi ümber energia on ? Energia palli eluiga on senikaua kuni ta saab energiat, või läheb ahneks. Võtab kusagilt suure ampsu energiat ja kaboom.

Kuidas vetsupaberi ymber energiat pole? Kyynalt kasutab inimene palju v2hem kui wc-paberit. Iga kord, kui inimene wc-paberi haaramiseks seda katsub, tekib ju minginegi energia selle ymber. Ja t6siselt, kas te pole algklassides loodus6petuse tundides k2inud? Wc paberis ON energiat igaljuhul, m6nel juhul on seda v2ga v2he, aga see on seal - puud vajavad kasvamiseks p2ikeseENERGIAT, see j22b puu sisse, see ei kao sealt kuskile... Isegi p2rast seda, kui see on paberiks tehtud, on see seal.... Ma ei hakka siin nyyd tervet osa mingist 4. klassi loodus6petuse 6pikust siia kirjutama.

Igaljuhul, oletades, et seda segadust p6hjustab vaim, siis paar kysimust laxuxale:
Oled sa yritanud selle segaduse p6hjustajaga r22kida?
On sul mingi aimdus, et mis seal toimuda v6ib?
Kas see v6ibki olla su vanat2di? Ja see algas p2rast su vanaema lahkumist? Ja nad olid 6ed?
Yks v6imalus on, et see v6ib olla mingi vana vimm v6i mingi igatsus vms nende kahe vahel ja nyyd tahab su vanat2di teie kaudu vanaema k2tte saada?
Vasta
#14
to encore:kas sa ei arva et mõned inimese tajuvad asju mida tavaline inimene ei taju ehk asju mida koerad tajuvad?
me ei saa ju samas koguaeg paigal olla(et energiapall liiguks)
kui saaksime peaksime me magama .
kuid me siiski liigume.


to laxuxas:kuid kas su vanaema on surnud?
kui ta oleks siis oleks seletus selline:vanad inimesed ei saa paljust aru.
nad hakkavad kahtlustama peaaegu iga aaasja peale.
see ei tähenda et ta surnud on.
inimese hingel on alati mitu külge.
su vanaema võis näiteks närvi minna sellepeale et teda ei austata sest nagu sa ütlesid läks pilt katki.kas olete äkki uue pildi üles pannud(oma vanaemast)?
või kui su vanaema ei ole surnud siis:võibolla et ta teab et tema pilt on katki ja pole uut pilti üles pannud ja on pahane?
vanainimeste suurest vihast pole tihti aru saada.
ning isegi elavatena võib nende halb meel tulla ja toimida kui poltergeist või mõni vaim.
Vasta
#15
kuid kuidas me siis seletaksime et kui inimene on surnud siis leiab ta ju uue keha..
kuid kui kutsuda välja tema hing (kui ta on kellegi kehas)siis kas ta tuleb välja?
Vasta
#16
Miks ta ei peaks tulema? Hinge jaoks ei eksisteeri aega. See tähendab, et oma hinges sa oled kõikides oma kehades mis on olnud, on ja tulevad alati olemas, ja kõigis neist sa oled surnud, elus ja sündimata korraga. Niisiis, ma ei leia et oleks mingeid takistusi, miks ei saaks kedagi välja kutsuda, teine asi on aga, see, kui meeldiv sündmus see saab olema.
Vasta
#17
kolige ära
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,901 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Me ei ole üksi - inimkond maal Erfekt 2 4,870 08-02-2019, 04:11
Viimane postitus: Naut
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,244 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 46,246 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,522 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,859 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,863 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 5,896 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,265 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,787 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat