Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
Autor Sõnum
helen009
Tavaliige

05-03-2008 18:43
Postitus: #101

haha meie vanas koolis Tartus kus me ära kolisime liiga väikseks jäi tegelt see oli mõis enne kuulus mingile rootslasele kes elas seal...Sest kõik õpetajad kes seal on õpetanud tevad et selles koolis on kummitus...Ma olen kuulnud samme kui klassiga kooli ööseks jäime...Koguaeg mingid sammud ja kolistamine...Ega ma ei maininud koolis ei viibinud peale meie klassi terve klassiga olme me aulas kõik olid aulas...Ainult kui WC käidi...(tegelt me viibisme koolis täpselt hingede päeval) täpselt 00.00 hakkas keegi kuskil kõva häälega rääkima umbes 30 a mees rääkis nagu...Siis mingi 25 a naine rääkis ka seal...Ega see asi oli jube..(koolis polnud kedagi kõik olme ikka aulas)
Käisime isegi tzekkamas kes räägib, mitte kedgi polnud aga jutt käis edasi, kõik kuulsid seda..Ma ei valeta...See jihtus 6 aastat tagasi

Üks õpetajatest rääkis, 4 aastat tagasi, ta mängis koolis aulas klaverit muidugi jälle hingede päeval kui sai 00.00 siis aula ukse lahti läksid....Edasi ta helistas oma mehele et ta järgi tuleks...dasi ta ei rääkinudLaugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kikku99
Uustulnukas

27-05-2008 20:01
Postitus: #102

Meie koolis on tõenäoline et kõik mõtlevad välja kooli kummitus lugusi sest meil oli kunagi kooli asemel kirik.xD

Elu on vahel kole, aga surm koledam
atlantic456
Tavaliige

29-05-2008 11:13
Postitus: #103

meie koolimajas elavat selle inimese vaim,kes selle maja üksi üöles ehitas.Mingi vaim seal tõesti üleval uitab ringi.kuid temaga rääkides olen saand teada et majavaim ta pole kohe kindlalt.
Metafor
Veteran

30-05-2008 08:03
Postitus: #104

Kus asub see "Meie koolimaja"?
Kas ongi selline koolinimi olemas?
Olge täpsemad oma kirjutamistes! See on täpselt sama hea kui ütlen: "Minu sõbra sõber nägi kummitust kummikus"
Poltergeist
Uustulnukas

18-09-2009 10:19
Postitus: #105

Tartus asub ka üks kool, kus ka kummitab. Kooli kõrval asuvasse pisikesse tiiki olevat üks esimese-teise klassi poiss ära uppunud. Pärast tiigi kinniajamist on koolis veidraid asju juhtunud. Klasside uksed on lahti, kriidid on ära varastatud, tuled põlevad kustuvad iseenesest, prügikastid ümber lükatud. Koristajad polevat midagi näinud ja kindlasti kõik klassid lukku pannud ning võtme kantseleisse viinud. Ühel vahetunnil kutsus direktor kõiki kokku ja arvas, et keegi kooli õpilastest teeb nii.
Haze
Uustulnukas

18-09-2009 14:21
Postitus: #106

Kunagi põhikoolis oli ajalootunnis taas juttu sõdadest ja kui palju inimesi surma sai ja kui palju haiglaid siis oli, ning õpetaja lahkesti mainis ära ka fakti et seesama kool oli samuti kunagi haigla. (Hiljem sain teada et tollest ajast pole ka suurt eriti remonti tehtud, ning ennem märkamata asjad hakkasid väga häirima, nt et koolis on ju täpselt samasugused pikad-pikad koridorid, värviskeem, kooli põhiplaan jne ) .Igastahes kohe tuli mu klassiõel ka küsimus et ''isssand küll, kas see tähendab et siia on inimesed kunagi ära surnud?!?'' Seepeale läks ajalooõpetaja näost lubivalgeks, vastas lühidalt''Jah'', siis ütles et enam me selle teema peale aega ei raiska ja vältis seda küsimust niikaua kuni me talle selle kohta enam küsimusi esitada lihtsalt ei viitsinud.

See lugu jäi küll hästi meelde ning tükk aega painas see teema kõiki, kuna ajalooõpetaja tundus selline ülim skeptik, kuid see ilme ja teema vältimine muutis kõik.
Rollu
Tavaliige

03-10-2009 17:58
Postitus: #107

[quote]Algselt postitas Cherrycat
Ma käin REG Kunagil oli seal midagi kus tapeti inimesi. Kui oli koolis disko siis me läksime ülesse jalutama ja vaataks klasse.Kui me olime viimas klassi juures kuulsime sealt klasssist kiljumist ja naeru , aga kedagi seal ei olnud. Siis me rääkisime direle aga ta ei uskunud.
Kui ma WC käin siis kuulen , et keegi on WC aga kedagi ei ole ta laseb vee paela ja kaob kui ma sinna WC läksin nägin ma alkset kontsakingi aga järsku nad kadusid . Me vahel lähme peegli ette ja näeme , et keegi ripub laes aga kui me kedagi kutsume siis on se kadunud..
Me kutsume poisid ja vaatavad mis seal on . Nemad ütlevad ,et seal ei ole kedagi . Nemad kuulsid ka seda kontskinga häält ja karjusid ja läksid minema(H)

See osa kus sa näed inimesi laes rippumas jne , SELLE KOHTA VÕIN ÖELDA , ET VÄHEM ÕUDUSFILME ! Smile Aga kes teab .

Ise käisin Mooste Põhikoolis oma viimase klassi , ja seal käis isegi see saade ,, Eesti Kummitused '' aga ei tea , vahest sai ise käidud seal tundide ajal WC's kui kedagi kooli peal polnud , Et WC'se jõuda peab minema läbi pikka koridori , koridoris on rivis mõlemal pool palju uksi , ja uksedel on klaasid , et kui silmanurgast vaatad kõrvale , siis jääb tunne küll et keegi nagu on , aga tegelt oled ise . Üks minu koolist rääkis et neil oli klassiõhtu olnud , ülemisel korrusel nad seda pidasid , aga tal olid mingid limonaadid all . Keegi seal alkoholi ei joonud . oli siis alla läinud ja limpsid kätte võtnud ja üles läinud , ja kui ta sõprade juurde läks , ütlesid sõbrad et näo peal kolm suurt jälge , mis nagu küüntega tõmmatud . Poiss ise ei taha kellegile sellest rääkida . Isiklikult eriti ei usu , sest mina ei ole seal midagi tundnud , aga kes teab !
Sigrid
Uustulnukas

23-10-2009 13:31
Postitus: #108

Tartus Annelinnas asuv endine Tartu Anneimõisa kool ja seal hetkel asuv Kivilinna Gümnaasium omab ka vähemalt ühte kummitust. Kuna seal asus vanasti mõis ja mõisates teadagi kummitab siis.. ise näinud ei ole, aga päris palju tuttavaid on sellise ehmatuse saanud et jah. Nimelt seal on üks kitsas nn trepikorda mis asub maja B korpuses ning mida mööda saab alla söökla juurde. Inimesed on näinud sealt trepist alla tulemas üht suure uhke kübaraga naisterahvast kes haihtub kui alla jõuab.
thetimo
Uustulnukas

27-10-2009 23:00
Postitus: #109

Ema rääkis ,et nende koolis tartumaal vana kuustes seal pidavat ka kummitama noh nende ajal et nad jäid ka tihti kooli ööseks jne. siis kui läksid wc-sse siis kuulsid alati jala samme ja koputamist uksele vms iganes..praegu noored kes seal koolis käivad räägivad ,et seal korraldab mingi õpetaja mingi lastega vaimude välja kutsumusi ja mingi ufo teemad...
InYoFace-
Uustulnukas

28-10-2009 10:00
Postitus: #110

Veider, meie koolis on päris paljud juba enesetappe teinud ja surnud, kuid mitte midagi paranormaalset ei ole seal juhtunud. Või äkki on, aga sellest ei rääkida...

I'm just saying, sometimes goodbye is a second chance ...
BlackDream
Uustulnukas

13-11-2009 17:33
Postitus: #111

Käin sellest aastast Rakvere Gümnaasiumis, mis on samas rajoonis, kus minu majagi. Sõja ajal oli kool haigla ning praegune puhvet oli SURNUKUUR ! :o Samas oma kodus olen kuulnud imelikke asju jms. millest rääkisin ka teemas : isiklikud kogemused vms. Kuid koolis ei tea, et midagi oleks juhtund. Minu maja vastas on ka Rakvere Reaal Gümnaasium, millest olen kuulnud jutte, et seal kummitab. Sama ka Sõmeru Põhikooliga.

You never know, you are alone...
Blackdevil-
Uustulnukas

14-11-2009 10:01
Postitus: #112

Tsitaat:Algselt postitas kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

See on kõigest legend. Seda räägiti laagris kiltsi mõisas. Igatahes seal käib hoopis musta mantli/ keebiga mees ( nii mulle räägiti ). Ise ei ole midagi kohanud, kui käisin kella ühe paiku öösel vanast hoonest läbi sõbrannaga. Tema ise oli näinud seda musta meest. Seda ta meile rääkis. Kaares ühes augus nägi !

Inimese kujutlusvõime ei ole kõikvõimas - igavik ja lõpmatus ei mahu sinna sisse.
Blackdevil-
Uustulnukas

14-11-2009 10:19
Postitus: #113

Tsitaat:Algselt postitas Merca125
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

Ma olen seal Kiltsi mõisas mitu korda laagris käinud ja see Valge Daami jutt on jama..Seal räägitakse Valgest Daamist väga palju kuid keegi pole teda seal näinud..1 vaim keda paljud Kiltsi mõisas on näinud, on musta kübaraga mees, ning suvel, kui ma laagris olin, tundsin ma kuidas keegi oma käed mulle õlgadele pani ja ühe mu sõbranna juuksed nagu tõmblesid ..Sammuti on seal öösel aeg-ajalt selline rõve korisev hääl..Ja veel 1 asi, miks vaimud koguaeg wc'des kummitavad, aru mai saa..Ning seda punase koera asja kuulen ma esimest kordaSmile Suvel olid seal mõisas veel mingid jutud, et seal on peale selle musta kübaraga mehe veel palju vaime, sest mingi kamp oli seal mingi laagri ajal vaime välja kutsunud, kuid nad ei saatnud neid tagasi..Mina usun seda sest ma olen neid vaime kuulnud..

jah , seda musta kübaraga meest räägiti jah , aga tõesti , ise ei ole seal midagi näinud, väljaarvatud et me ise kummitasime Bleh ja wc kummitustes ei saa ka mina aru Laugh

Inimese kujutlusvõime ei ole kõikvõimas - igavik ja lõpmatus ei mahu sinna sisse.
JumpIn
Uustulnukas

15-11-2009 16:04
Postitus: #114

Tegelikult on need mõned kummitustelood täiesti naljakad.
Tartu Miina Härma kooli lood on küll täiesti jubedad.
Tüdrukud olla teinud kraani lahti ja verd kraanist tulnud ja mida veel :S

you think :i am perfect , but try walking in the water .
whitty
Uustulnukas

22-11-2009 19:24
Postitus: #115

Käin ise Gustav Adolfi Gümnaasiumis, ( hetkel 6. klass ) ja meile on räägitud üks lugu, mis on väga lugupeetud ja hea õpetaja Katrin Mattheus'i enda lugu:
Ühel täiesti tavalisel tööõhtul oli ta otsustanud jääda kooli tööd tegema. Saatis oma kolleegi väikese maja ( uuem maja - seal on juurde ehitatud pisut) alt uksest välja, mis läheb läbi garderoobi, mis on tegelikult vana kelder ( seal olevat kuuldud kettide kolistamist - miks, sellest pole aimugi, sest minuteada pole seal ühtegi vangikongi, aga võis ka vabalt olla. ). Enne oma klassi juurest lahkumist oli ta jätnud ukse kindlalt lahti. Läks ülesse tagasi - vaatas : klassiuks kinni, keegi kolistab sees. Ta teadis, et koolis pole enam kedagi, koristajad olid ammu läinud, seda enam õpetajad. Läks katsus ust lahti teha, aga ei saanud - uks lukus. Koputas ja küsis, et kes seal on? Aga kolistamine-laamendamine jätkus. Nii viie minuti pärast sai ta lõpuks klassi sisse, ja eest leidis ta segamini klassi: laud oli paberitest sassis, ümber oli keeratud päris mitu tooli, kolm-neli tooli oli ära lõhutud alt, aken lahti ( klass oli siiski kolmandal korrusel, niiet kes iganes sealt välja tahtis minna, oleks kindlalt sodiks kukkunud Laugh ).

Suure maja kummituslugudega pole ma nii täpselt kursis, aga garderoobid ( jällegi keldris Laugh ) on sellise vana ilmega, suur käik ümmarguse võlviga ja paremale-vasakule lähevad erinevad garderoobid. See tuletabki mulle meelde, et peaksin uue garderoobitädikese käest küsima, kas tema on midagi näinud wink

Me teame rohkem, kui arvame.. Me näeme rohkem, kui tahame.. Meiega juhtub rohkem, kui teistega.. Meie oleme siin, ja siit ei vii meid keegi!
Mysteria
Uustulnukas

30-11-2009 19:10
Postitus: #116

Tean, et Loo keskkoolis kummitab. Kuna sõbra isa oli seal valvur siis olen kuulnud, et seal pidi päris veidraid asju toimuma. Kord olid kohalikud noored näinud kooli akna peal olendit ja kõik olid täiesti kindlad, et see polnud inimene.Räägitakse, et seal kooli kohal asus kunagi surnuaed.
kiku123
Uustulnukas

30-11-2009 21:07
Postitus: #117

Meie koolis on palju kordi olnud, et poiste vetsus tuled vilguvad, vett ei tule ja äkki hakkavad tuled ja uksed käima iseenesest edasi-tagasi Sad

[Muudetud: 13-12-2009 PiziIngliito]
ayyu
Bännitud

30-11-2009 21:53
Postitus: #118

Valges ülikonnas noort meest – Mooste mõisa kummitust – nägid ihusilmaga viimati paarikümne aasta eest õpetajad, kui kooli internaadis öövalveid tegid.Üks tütarlaps olevat maja trepil märganud silmanurgast vanaaegses riietuses torukübaraga meest. Ta mõtles, et miks nii naljakas kostüüm, ja vaatas uuesti. Seal polnud hingelistki. Nüüd on internaat ammu minevik, aga väikeses kooli raamatukogus näidatakse külalistele vanu uksi, mille vahelt arvatakse kummitust ilmuvat.

Remondist tulnud Tõstamaa keskkoolis tuli krohvikihi alt välja imelik märk. Kuna teati, et viimane mõisaomanik oli olnud budist, peeti tema töötoa laes olevat märki sellega seotuks. Kuid peagi tuli välja, et märk on puhas nõidus – valge maagia märk, millega kaasneb väga suur energeetiline jõud. Kui lakke jõulukroon kinnitati, keerles see vahetpidamata ringi. Millist mõju märk lastele avaldab, ei oska Tõstamaa keskkooli direktor Toomas Mitt öelda. Ka täiskasvanud ja täie aruga inimesed on nii mõnigi kord kuulnud salapäraseid hääli, mida selge mõistusega raske seletada. Kõige enam on sellest kuulda hämaratel novembriõhtutel, kui pimedus pahatihti katab maad ööpäevaringselt.

Jõgevamaal Puurmanis, Krahvinna Mannteufeli käivat aeg-ajalt oma parki vaatamas, lossi rõdult.

Rägavere (endine kool) mõisa ostnud Morgan Hammerbeck:see oli 1999. aasta kevadel. Morgan magas. Kell võis olla neli-viis hommikul, kui Morgan tundis, et keegi naine tuleb tema suunas. Astumist kuulda ei olnud, aga Morgan tundis, et keegi läheneb – kleidi kahin oli kuulda. Morgan ei julgenud silmi lahti teha, selline hirm oli nahas. Tõmbas teki ka üle pea. Siis kahin kadus ja nüüd ei teagi Morgan, kas kleiti kahistav kummitus oli vana või noor.

olen see, kes ma olen.
FeikParodi
Uustulnukas

11-12-2009 15:25
Postitus: #119

Minu kool on 49 aastat vana (ülikoolis käin) ja seal kummitab kohutavalt. 10 õpilast on seal ära surnud ja 2 õpetajat kah. Kõik muideks ühes ja samas kohas - meie kooli keldris kus pidavat ennegi kummitama.
Läksin kooli, hakkasin riideid seljast võtma, kuulsin, klassis mürgeldati. Arvasin, et meie klassi poisid. Läksin vaatama, kedagi polnud. Ju siis olid kuhugi ära peitnud ja niisama lolli mängitud. Vaevalt jõudsin garderoobi astuda, kui jälle mürgeldati. Panin oma kapi ukse kinni, võtsin võtme ja koolikoti kaasa ja läksin klassi. Klassis oli pime (tuled olid kustus, loomulik ju). Panin tuled põlema ja istusin oma kohale ja vaatasin ringi. Siin oli nagu hapetatud kurgi lõhn. Igastahes, pidin asjade välja võtmise asemel klassist välja minema. Kui olin umbes 40 min väljas olnud otsustasin ma ikka vaatama minna, mis toimub nagu. Läksin siis klassi ja tuled olid jälle kustus. Mingi hall kogu läks tahvli eest mööda ja haihtus. Panin tuled põlema ja siis hakkas uks iseenesest liikuma. Olin nii hämmingus, ma nagu ei teadnud mis toimub? Jooksin siis õpsile ütlema, aga keegi nagu tõmbas mind enda poole. Siplesin, siplesin aga kasu sellest polnud. Siis, kui ma lahti sain siis jooksin vastu seina enda pea veriseks. Peale seda läksin ma õpsile rääkima.
Pärast läksime tagasi klassi, tuled põlesid, asjad olid omal kohal, seinal vereplekki polnud, aga kummaline oli see et asjad olid laual. Õpetaja rääkis direktoriga ja dire ütles, et ma peaksin koju, minema, sest mul pea täitsa katki. Läksin koju , ravisin ennast terveks ja peale seda rääkiski õps mulle et ma peaks hoiduma liiga vara kooli tulemast. Ta ütles, et 5 õpilast on ennast üles poonud, 2 nendest mõrvatud ning 3 keldrisse müüritud, muideks ka need 2 õpetajat kes praegu üle kooli kummitavad.
huhh, mulle ei meeldi ültse nendest rääkida. Noh ja järgmised koolipäevad tulin vaid sõbrannaga kooli. Enam üksi kooli ei julge minna. Nagunii sain päris valusalt kannatada.

EDIT: Tegin loetavamaks...

[Muudetud: 12-11-2009 Nazz]
Nazz
Veteran

11-12-2009 17:35
Postitus: #120

Tsitaat:Algselt postitas FeikParodi
Ta ütles, et 5 õpilast on ennast üles poonud, 2 nendest mõrvatud ning 3 keldrisse müüritud, muideks ka need 2 õpetajat kes praegu üle kooli kummitavad.
5 ennast üles poonud, 2 nendest mõrvatud ja 3 keldrisse müüritud. Ebaselgeks jäi see kuidagi.
Mis käisid muidu kusagil sarimõrvaritele ja sadistidele mõeldud erikoolis? Laugh
Seda kooli nime tahaks küll teada. Hea meelega tuhlaks kohe sügavuti sellesse teemasse, kui see tõesti nii oli.

[Muudetud: 12-11-2009 Nazz]
Halo
Passiivne konto

11-12-2009 17:44
Postitus: #121

FeikParodi!
Kui Sa tõesti kummitusi ja muud säärast ei soovi siis palun ära kirjuta nendest rohkem. Jäta sellised teemad lihtsalt rahule ja ükski kummitus ei kiusa sind rohkem.
Kõike ilusat Sulle!

[Muudetud: 12-11-2009 Halo]
Nephily
Uustulnukas

13-12-2009 16:54
Postitus: #122

Tsitaat:Algselt postitas aixu
meie koolis on jutt et praegune direktor oli löönud eelmisele direktorile keldris kirve selga ja nüüd need kes õhtuti koolis olnud räägivad et kui sealt keldri uksest mööda käid (õhtul) siis on selle eelmise direktori nihukesed verised helendavad silmad klaasi tagant näha.....üpris jabur....

Ma vabandan, kui ma kedagi nüüd solvan, aga sain selle teksti üle päris hea hulga naerda. Tuleb välja, et koolipersonal on Eestis ikka vaimselt päris ebastabiilne ja ettearvamatu. Kuidas direktor praegu selles ametis siis edasi saab töötada, kui tal sellised brutaalsed kalduvused on?

Isiklikult olen Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlane ja kuna meie kool on Eesti vanim kool - 378 aastat, siis on ka täiesti loomulik, et see koht kubiseb kummitustest. Meile on sellest üksjagu õpetajad rääkinud, aga mitte hirmuga, vaid pigem tundub see loomulik olevat, et sellises ajaloolises hoones on eelmiste sajandite tegelased ennast vahel meelde tuletamas. Võin öelda, et mina küll ei tea, et keegi oleks neid kummitusi seal kartnud või midagi halba öelnud nende kohta. Esimesel korrusel kostus tihti ka tundide ajal koridorist samme (ma mõtlen siis ikka seda aega, kus kedagi seal ei käinud) ja uksi logistati lakkamatult (vahel need keerati tundide ajaks lukku) Aga õpetajad on sellega harjunud. Midagi paha need vaimolendid ju ei tee, lihtsalt vahel pättust Smile

Valu on varjumaa asukas
Toonela Varjumees
Punaste Pihlamarjade Päeval
üle Varjude vee viis ema.
völundr
Uustulnukas

13-12-2009 17:02
Postitus: #123

Ja mis jutt see on, et igas koolimaja tüdrukute wc-s kummitab?

mina arvan, et see jutt tuleb Harry Potterist (2 osa).
helen009
Tavaliige

14-12-2009 13:59
Postitus: #124

Olen jutte kuulnud, et Lähte Ühisgümnaasiumis on kummitusi, aga ma ei mäleta mis klassis oli Lidya Koidul vaim, keegi oli ta sinna välja kutsnud ja tagasi vist ei saadetud.. Kui 100 kr ring liikuda käsi ees sirutatud kaob käest ära... Laugh See vist oli Eesti keel või oli midagi muud..
Aga mina ei tea kas seda uskuda või mitte, ise ma seal koolis ei käi.... Laugh

[Muudetud: 14/12/2009 helen009]
Halo
Passiivne konto

14-12-2009 14:45
Postitus: #125

Tsitaat:Kui 100 kr ring liikuda käsi ees sirutatud kaob käest ära... Laugh
Mina küll usun, et kui ma sajakroonisega väljasirutatud käes ringi liigun siis see kaob ära....eriti kui mul silmad veel kinni kah on.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kummitavad majad Tallinnas paadikapten 0 185 27-10-2019 10:40
Viimane postitus: paadikapten
  Kummitavad kohad Jason 394 94,049 20-09-2019 17:44
Viimane postitus: VLAD
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 2,700 23-03-2014 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 3,802 27-12-2013 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 6,645 30-10-2010 20:39
Viimane postitus: ekke721

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog