•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
Ma võin täitsa proovima minna sinna Smile Ühte kätte võtan 500se, teise 100se. Kui siis ainult Koidula ära kaob, siis on tõesti tegemist millegi kahtlasega.
Vasta
ma õpin Vasalemma Põhikoolis, seal ka kummitab, see kool oon vana mõis, no võib öelda et ka loss. selle mõisa mõisahärra läks oma naisest lahku ja magas teenijaga ja teenija jäi rasedaks ja ei tahtnud mõisahärrale öelda ja hüppas kooli kõrval asuvalt sillalt jõkke ja uppus. ja tema vaim pidavat meie koolis kummitama. ja meie ajaloo õpetaja kui ta Vasalemma kolis tehti ta korteris remonti ja õpetaja ööbis umbes nädal aega koolis , kuulis ja nägi kahtlaseid asju. uks oli lukus olnud ta ööbimistuumis ja see läks lukust lahti, tekki tõmmati pealt ära. veidi kahtlane vn.
II maailmasõja ajal oli kool olnud veel sõdurite haigla, eks keegi neist võib ka seal kummitada. ja meil on sellel koolil torn ka. selle torni uks klõbiseb vahepealnagu keegi tiriks seda ust seest poolt ja paugutab sellega.
ükskord oli mul klassiõdedega üks kogenemine ka mingi kummitusega, üleval seal torni ukse juures( seal asub ka arvutiklass, muusikaklass, raamatukogu ning õppetarvete ladu vms. ) tegime naljavideosid endast võinii siis muusikaklassis käis üksik klaveri noot kuigi uks oli lukus ja kedagi polnud klassis ning aknad olid kinni niiet tuuletõmme see polnud.
KAHTLANE ju .:o
Vasta
üldjuhul on inimese enda energia see, mis tekitab kõiki neid ilminguid.
hirm käivitab sees mehhanisme, mida inimene ei tunne.
mõnikord, õiges keskkonnas, vabanevad võimed, mida inimene ei teadnudki omavat.

paljude kohtade halvad energiad tulevad teadmatusest. kas tuleb maapinnast mürgist gaasi (radoon), kas tekitab maja psüühikale mõjuvaid võnkeid vms.
kõige selle tulemusena tekib inimeses hirm ning alles siis hakkavad halvad asjad juhtuma.

ükski kummitus ei pane kellelegi füüsiliselt nööri kaela. erandeid küll leidub ja need on tavaliselt küllalt hästi dokumenteeritud, kuid need erandid on tavaliselt vastupidised (vaimude maailm teeb head, mitte halba). näiteks Pere Jean Lamy juhtum.

igas maailmas kehtivad omad seadused.
rumalusele ja kurjusele ei anta enamasti võimalust kehastuda peenemasse, õhulisemasse ilma ehk siis vaimude maailma. see kuri, mis seal tegutseb, toitub igasugustet kurjusele suunatud sektidest, sest ilma neilt tuleva energiata sureks ta peatselt välja. see kurjus on parasiitlus, aga jälle, see on väga pikk jutt rääkida. piisab, kui mainida, et kirik (tahtmatult) toidab nii ühtesid kui teisi.

aga tulles tagasi koolide juurde: rohkem puhkust (uni) ja vähem hirmu. kõik kummitav ei ole veel kummitus.
Vasta
hahh, mingi 50 aastat vana kool ja nii palju surnuid ? , mis maja see oli ? tapamaja?
Vasta
Mariam - kust koolist ise pärit oled ?!
Vasta
iit - kuidas see sinu probleem on ?
Vasta
Ma olen omas koolis kummitust näinud meil tulevad sinna täpselt kell 12 ööösel kummitused ja ma olin klassi õe sünnipäeval koolis ja siis me kõndisime koridoris ringi ja siis me nägime täiesti kott pimedas valget asja trepist ülesse minemas jummala jube oliSad Õnneks on kõik see möödasSmile
Vasta
Meil käis ka jah vanasti mingi jutt et Vanalinna Koolis on üks koristajatest trepist alla kukkunud ja nüüd käib alates kella 9-st kummitamas. Klassiõhtuti ikka sai klassiga esimesel korrusel uurimas käidud, siis oli mõnusalt pime ka see korrus..Laugh Talvel eriti veel wink
Vasta
Meie kooli hoone oli teise maailmasõja ajal saksa sõjaväe haigla.
palju õpilased on meie koolis märganud imelikke asju, näiteks: sõbal oli klassi õhtu, ja ta läks wcesse v6i kuhugi ja tahtis niisama millegi pärast akent lahti teha. ta katsus akent ja aken oli kinni ja ei saanudki lahti teha, ning l2ks edasi. aga kui ta klassi tagasi läks siis oli aken lahti, täjesti lambist pärani lahti, kuigist ennem üritas kangutada ? suht imelik, veel on kuuldud karjeid ja ukse lingi kolistamis keldrist,(kjelder osa kus on garderoobid,ja söökl) sööklas oli operatsiooni saal olnud, kus tehti mingi pool ebamäärase tuimestustega oppe(sealt need karjed ?)
Vasta
Mina ise käin väikeses maakoolis, Lõuna-Eestis. Muidu asusid seal sohvoosi keskuse ruumid, siis aga otsustati sinna kool ehitada.. õpetaja teadis rääkida, et kunagi oli ehitusel üks ehitusmees alla kukkunud ja surma saanud ning tema pidi ka kummitama. Koolimaja kõrval asub ka vanaaegne maja.. ei oskagi öelda, mis maja too vanasti oli. Aga kõik räägivad, et meie koolimaja kummitab.. kuuldud on õhtul hilja korvpallipõrgatamist, kuigi õpetajad räägivad, et vana põrand mingi naksuma õhtul ja seepärast ning samme on ka trepil kuuldud.
Vasta
Pärnu Ülejõe Gümnaasium olevat vanale surnuaiale ehitatud. Paljud töötajad, kaasa-arvatud koristajad on näinud vana naise kummitust, kes kolab öösiti/õhtuti ringi ja avab aknaid vms.
Vasta
(11-08-2006, 12:29 )Alfar Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
minu koolis räägitakse ka,et üks koristaja oli ennast üles poonud kooli pööningul ja nüüd kummitab seal ja et üks koristaja oli kukkunud lasketiirus kuskile ja ka nüüd kummitab.Aga mu isa on seda kooli ehitanud ja ta ütles et see pööning on seal nii madal et seal küll ei saa ennast üles puuaLaugh

RVG või? Ma üheski muus koolis pole lasketiiru kohanudwink Kui seal, siis las upub sohu.

Põhikoolis oli ka ikka juttu, et kummitab, et igasugused üksi õhtul viibijad on kuulnud - ise pole kuulnud midagi, kuigi kaa õhtul hilja seal ringi vaadanud. (Eks vana mõisahoone, seepärast ole ainest kummitusteks küll)

Gümnaasiumis - ei tea. Kui kummitab, siis kahju kummitusest.

Ja Mereakadeemia on vaikne. Kuigi seal nii mõnigi köie kaela sidunud. Öösiti ainult liftid sõidavad aegajalt segast. (Eks lärmavad venelased ole neil vaesekestel hirmu nahka ajanud.)

Muudetud: 11-8-06 kell 13:30:06 Alfar

Muudetud: 11-8-06 kell 13:30:57 Alfar

Kas sa mõtlesid Rapla Vesiroosi Gümnaasiumit ? vmtea äkki on siukeste lühenditega veel koole vmis ? Ise Käin Rapla Ühisgümnaasiumis ja seal oli ka igasuguseid jutte , et seal algklasside majas keldrikorrusel kus garderoobid on seal tagaruumis kui sa trepist üles lhed ss pidi mingi kirvegamees su ära tapmaja räägiti , et üleelmine kooli dire oli ka seal ära surnud aga see oli suht valejutt kuna ta käis meil kooli aupäeval niiet mtea .

Vasta
ma ise käin KSGs(kadrioru saksa gümnaasium) , seal väidetavalt kummitab , vähemalt mingi paaraastat tagasi kõik uskusid seda jne. Igatahes meil oli kunagi kooli asemel sõjaväehaigla ja koolistaadionil surnuaed. Ja kui kooli WCs laulda põdralmaja ringis(käestkinni jne.) et siis tuleb mingi kummitus. Või et kui peeglisse vaadata siis näeb midagi , ükskõik kas musta kassi vms, nagu mu klassiõde nägi . Ma ise pole juhtund kummitusi nägema , ükskord võib-olla et oli ,kui klassiõega õhtul hilja koolihoovis olime ja vaatasime plikade vetsu akent. siis mingi vari oli seal... aga see võis olla ka ettekujutus.
Vasta
Lahmuse mõisakoolis pidi midagi kahtlast olema.
Olen kuulnud nii töötajate kui ka õpilaste jutte. Näiteks raamatukogutöötaja tööajal olevat mitu korda televiisor tööle läinud, õhtuti on igal pool sammud ning üldse pidi seal õhtuti väga kõhe olema.
Pole ise käinud, aga küll oleks tore seal öö veeta.
Vasta
Ise käin Pärnu Ühisgümnaasiumis, siin on isegi mitmed õpetajad täheldanud (see on tundides isegi teemaks tulnud), et kui nad õhtul kauemaks kooli jäid oli kosta põrandalaudade krigisemist ja kääksumist (nagu keegi käiks seal).

Minu isiklik kogemus oli selline, et jäin paari sõbraga võimlasse mingit pahna ära koristama, mis olid võistlustest sinna jäänud. Kui oli koristatud keerasime võimla ukse lukku ja andsime võtme nn. garderoobitädile (ta oli ainuke kes oli veel koolis peale meie). Mu sõber oli unustanud oma trennikoti võimlasse, me palusime võtme uuseti enda kätte ja läksime võimlasse tagasi, kus me enda imestuseks leidsime võimla ukse lukust lahti ja laevalguse põlemas. Garderoobitädi ei teadnud asjast mitte midagi ja ma võin kinnitada, et keerasime uksed varasemalt lukku ning panime tuled kinni.
Vasta
ka Aravete Keskkool´is kummitab.Niiöelda vanas osas.Sest 1 osa on remonditud,ning 1 osa ei ole.Nagu sellesuhtes,et pole paarikümmne aasta jooksul seda remonditud ning peaaegu kõik teavad,et seal kummitab.. wink
Vasta
(05-07-2012, 00:00 )FrozenxRose Kirjutas: ka Aravete Keskkool´is kummitab.Niiöelda vanas osas.Sest 1 osa on remonditud,ning 1 osa ei ole.Nagu sellesuhtes,et pole paarikümmne aasta jooksul seda remonditud ning peaaegu kõik teavad,et seal kummitab.. wink

Vastab tõele. 1944. aastal viskas üks punakotkas koolimaja suunas pommi, misjärel kelder osaliselt sisse vajus ning sinna varjunud inimesed tappis. Minu kuuldu põhjal oli tegu kahe lapsega- seda rääkis omaaegne kooli koristaja minu isale, kes 70´ alguses sama hoone saalis vist laskelaagri (kardiraja juures oli varem ju lasketiir) raames ööbis. Poisikestel olla jube põnev olnud, mõeldi pidevalt välja lõkse, et öised "jalutajad" kinni püüda, loomulikult edutult. Sammud tühjades koridorides olla üsna tavaline olnud. Samuti olid igal hommikul vannitoas nende asjad laiali loobitud. Koristaja olla rääkinud ka seda, et ta jätab mõni õhtu lauale klaasi piima ja komme, mis hommikuks kadunud olnud. Viimast ei maksa muidugi väga tõsiselt võtta, kuid kes teab- kõik on võimalik.
Vasta
(05-07-2012, 17:07 )Addy Kirjutas:
(05-07-2012, 00:00 )FrozenxRose Kirjutas: ka Aravete Keskkool´is kummitab.Niiöelda vanas osas.Sest 1 osa on remonditud,ning 1 osa ei ole.Nagu sellesuhtes,et pole paarikümmne aasta jooksul seda remonditud ning peaaegu kõik teavad,et seal kummitab.. wink

Vastab tõele. 1944. aastal viskas üks punakotkas koolimaja suunas pommi, misjärel kelder osaliselt sisse vajus ning sinna varjunud inimesed tappis. Minu kuuldu põhjal oli tegu kahe lapsega- seda rääkis omaaegne kooli koristaja minu isale, kes 70´ alguses sama hoone saalis vist laskelaagri (kardiraja juures oli varem ju lasketiir) raames ööbis. Poisikestel olla jube põnev olnud, mõeldi pidevalt välja lõkse, et öised "jalutajad" kinni püüda, loomulikult edutult. Sammud tühjades koridorides olla üsna tavaline olnud. Samuti olid igal hommikul vannitoas nende asjad laiali loobitud. Koristaja olla rääkinud ka seda, et ta jätab mõni õhtu lauale klaasi piima ja komme, mis hommikuks kadunud olnud. Viimast ei maksa muidugi väga tõsiselt võtta, kuid kes teab- kõik on võimalik.


ooh,vot seda on päris huvitav teada..Kui õhtu poole olla koolimaja vanas osas,siis on seal mõnikord tõesti kellegi samme kuulda.Kuigi tavaliselt koristajad ja kõik lahkuvad juba 4/5 ajal.
Vasta
selline jutt et koolimaja kummitab et vana kool ja pidevalt on kuulda puitplaatitel samme on väär.

sellele on täpselt õige põhjus olemas kui seal peal käiakse siis need plaadid vajuvad ja hiljem kui see yksi seisab hakkavad tasapisi need astmed järgi andma eriti kui on veel vana. ja isegi uutega juhtub seda see pole mingi paranormaalne asi see on loomulik ja puittreppid täpselt samamoodi.
nii et lõpetage see lapsik jutt juba ära.
otsige tõestuseks rohkem midagi sellist :

http://www.upload.ee/image/2504031/midav.png










Vasta
Mul on koolis olnud kaks väga veidrat juhust.Kord jõudsime kehalise kasvatuse tundi varem u kl.7.35.(tund hakkab kl8.00) me tahtsime tuld põlema panna, kuid paar tuld ei läinud üldse põlema ja mõni vilkus ,see võttis päris kõhedaks. Kui saalist välja läksime oli koolimaja põhimõtteliselt tûhi ja pime kuigi tavaliselt on õpetajad juba enne seitsetkohal. Seega läksime saali tagasi kus tuled ikkagi vilkusid. Siis tuli sisse treener ja järsku oli kõik tuledega korras. Teinekord juhtus sama asi keset tundi kui treener wc-sse läks...

Kuid ma ei väida, et seal kummitab ja kui see nii ongi siis on sellele ka tõestus.
Algupäraselt ehitati meie kool poistekooliks kuid siis tuli sõda peale ja see tehti ümber sõjaväe haiglaks kuhu viidi Shockhaavatud ja seal kus oaln praegu võimla oli surnukuur.
Kui see oleks võimalik ja kui seal tõesti on mingi vaim/vaimud siis kas ja kuidas oleks teda võimalik ära saata.....
PALUN aidake!!!!!Shock
Vasta
(11-07-2012, 23:06 )reddevil Kirjutas: otsige tõestuseks rohkem midagi sellist :

http://www.upload.ee/image/2504031/midav.png
See ei tõesta ju suurt mitte midagi või kuidas?
Mingi hägune asi klaasil ja ongi kõik.
Kahtlane ta küll paistab, kuid millegi tõestusena seda võtta ei julgeks.

Inimene on siiski juba loomu poolest arg leiutis ja niipea kui Päike loojub ja võimust võtab pime, tundub iga väike sahin ime.
Liiati veel vanades kooli- ja muudes majades.
Jäädes sinna üksi, hakkab alateadvus tööle ja kuna jutte kummitustest ja poltergeistidest (need vennad muidugi vähe kõvemad poisid) ikka liigub, hakatakse igas asjas kohe neid süüdistamagi.
Võin täiesti kindlasti väita, et ma pole skeptik - pigem usun paranormaalset, samas ei julgeks väita, et nii paljudes paikades see aset leiab.
Iga vana hoone ei tähenda koheselt veel kummitusi.
Kui üldse vaime otsida, tuleks arvatavasti pöörduda Vanalinna.
Vasta
(12-07-2012, 19:05 )Ibanezman Kirjutas:
(11-07-2012, 23:06 )reddevil Kirjutas: otsige tõestuseks rohkem midagi sellist :

http://www.upload.ee/image/2504031/midav.png
See ei tõesta ju suurt mitte midagi või kuidas?
Mingi hägune asi klaasil ja ongi kõik.
Kahtlane ta küll paistab, kuid millegi tõestusena seda võtta ei julgeks.

jälgi seda seal jummala hästi pildil eristada silm nina ( nagu terve nägu )
ja keha on ka alt poolt veel näha, asi lihtsalt selles kas oskad vaadata Laugh

Vasta
Nägin küll.
Aga ülejäänud klaasiruudud on samuti sama häguse supiga kaetud.
Kokkusattumus, et näokuju on seal?
Vasta
(12-07-2012, 23:52 )Ibanezman Kirjutas: Nägin küll.
Aga ülejäänud klaasiruudud on samuti sama häguse supiga kaetud.
Kokkusattumus, et näokuju on seal?

ega ma ise ka täpselt ette ei kujuta mis sääl on aga tundub olevat kummaline.
ja see kindlalt parem tõestus kui mingi nõgisevad treppid ja põrandad lihtsalt see on elementaarne.

Vasta
Selle vastu ei saa küll vaielda jah.
Nagisevad trepid ja tilkuv vesi pole teab, mis kollitõend.

Praegu pani mõtlema, miks peaks koolimajades ülepea kummitama?
Vanemad hooned veel - mine tea, mis seal sõjaajal toimus ja kes end poond on - aga uued?
Keegi on esemega sellele kinnistunud olevuse kaasa toonud?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 151,396 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,685 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,914 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,971 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,175 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat