•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
#26
Njh , meie koolis poos üks muusikaõpetaja end üles, ta oli hulluks läinud või midagi sellist. Nüüd öösel kui sa koolimajas käid võib muusikaklassis mingit kõndimist ja pobisemist kuulda. Meie kool on 4 korruseline(+pööning) ja muusikaklass asub 4. korrusel...
Vasta
#27
minu vanas koolis kakummitas...noh vähemalt nii räägiti...meile rääkis üks inka õps, et ta olevat kuulnud samme suure maja trepil...jube...seal oli olnud kunagi mingi haigla...sõjaajal...niiet see võib täitsa tõsi olla...ma ei kohtunud selle vaimuga(õnnex/kahjuxBleh)
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Igal normaalsel koolil on majavaht, või turvemees, kes tahest tahmatta ikka klassides peab enne varahommikut käima, et uksed õpilaste, ja /või õpetajate jaoks lahti tegema.

meie koolil näiteks ei ole
nuh ja meil on räägitud kah et ühe klassi k'luukere kõnnib ringi mööda kooliLaugh
Vasta
#29
Hmm...minu koolike nunnuke,oih,seal kah kummitab,enam mitte sest nüüd remonditi ära ihih,remonditi kummitused kah äraLaughihihih.ag jah igatahes,mu kooli direktor on isegi näinud kummitusi,niiet jah.
Vasta
#30
ihihLaugh
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
minu koolis räägitakse ka,et üks koristaja oli ennast üles poonud kooli pööningul ja nüüd kummitab seal ja et üks koristaja oli kukkunud lasketiirus kuskile ja ka nüüd kummitab.Aga mu isa on seda kooli ehitanud ja ta ütles et see pööning on seal nii madal et seal küll ei saa ennast üles puuaLaugh

RVG või? Ma üheski muus koolis pole lasketiiru kohanudwink Kui seal, siis las upub sohu.

Põhikoolis oli ka ikka juttu, et kummitab, et igasugused üksi õhtul viibijad on kuulnud - ise pole kuulnud midagi, kuigi kaa õhtul hilja seal ringi vaadanud. (Eks vana mõisahoone, seepärast ole ainest kummitusteks küll)

Gümnaasiumis - ei tea. Kui kummitab, siis kahju kummitusest.

Ja Mereakadeemia on vaikne. Kuigi seal nii mõnigi köie kaela sidunud. Öösiti ainult liftid sõidavad aegajalt segast. (Eks lärmavad venelased ole neil vaesekestel hirmu nahka ajanud.)

Muudetud: 11-8-06 kell 13:30:06 Alfar

Muudetud: 11-8-06 kell 13:30:57 Alfar
Vasta
#32
Meie koolis minu teada ei kummita aga kooliaias on mälestuskivi (näeb väjla nagu hauakivi) kuhu on kirjutatud mingi poisi nimi ja eluaeg. Ma päris täpselt ei mäleta, aga ta oli üsna noor. Ema rääkis et oli surma saand kuidagi aga mu idioodist klassivend ütles et tegi enesetappu. Ma olen kindel et ta valetas
Vasta
#33
Mida ma usaldan sellest kui ma ise ka täpselt ei tea kuidas ta suri
Vasta
#34
K&B, mis koolist te räägite?
Vasta
#35
Tallinna Hiiu Põhikool.
Selgub et see tüüp (eesnimi oli Rene) tegi siiski enesetapu.
Vahel tuleb mingeid lolle ka usaldada.
Vasta
#36
Meie kooli kõrvaloleval raudteel tegi üks õpilane enesetappu. Midagi imelikku juhtunud ei ole, kuid algklasside õpilased kipuvad vahepeal kiljudes saunaruumist vms. "pimedatest" ruumidest välja jooksma, karjudes, et seal on keegi.

Uskumine, et sa näed koolis kellegi vaimu tekitab luulusid ja tulemus ongi see, et sa arvad end vaimu nägevat.

Tühi postitus, ma tean.
Vasta
#37
Mis koolis sa käid. Aga algklassides kujutatagsi asju ette ja hirmutatakse teisi sest see on tore ja see houab närve pingul. (vähemalt nendearust)
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Meie kooli kõrvaloleval raudteel tegi üks õpilane enesetappu. Midagi imelikku juhtunud ei ole, kuid algklasside õpilased kipuvad vahepeal kiljudes saunaruumist vms. "pimedatest" ruumidest välja jooksma, karjudes, et seal on keegi.

Uskumine, et sa näed koolis kellegi vaimu tekitab luulusid ja tulemus ongi see, et sa arvad end vaimu nägevat.

Tühi postitus, ma tean.
Järelikult sa peaksid käima Tartu kunstigümnaasiumis, see on minu kodust ca. 100 meetrit ja tean äelda, et hukkunu omaksed käivad seal ikka veel vahest lilli toomas.
Ma tõsiselt ei salli seda kui keegi paneb midagi taolist sauna- või peldikukummituste arvele. Kurat võtaks, ta suri ometigi raudteel.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo

Järelikult sa peaksid käima Tartu kunstigümnaasiumis, see on minu kodust ca. 100 meetrit ja tean äelda, et hukkunu omaksed käivad seal ikka veel vahest lilli toomas.
Ma tõsiselt ei salli seda kui keegi paneb midagi taolist sauna- või peldikukummituste arvele. Kurat võtaks, ta suri ometigi raudteel.
Just nimelt. Sul on Kooli suhtes samuti õigus.
Vasta
#40
Kes Kukulinna mõisat teavad sis selle kõrval on ka Kukulinna vana kool kus kummitab samuti
Vasta
#41
Meil koolis mingid plikad kutsusid vaime plikadevetsus. See oli jõulupeol. Ma olin klassiõega uksetaga, sest vaatasime, et keegi ei tuleks. Meie ei näinud, aga need kes välja kutsusid oli peegel udusesks läinud ja tagurpidi kirjutadud Mida Kurat te tahate?, Nimelt nad kutsusid välja Ropusuuga Kuningat. Nüüdsest räägivad osad, et mingi koolivaimud tulid tegelt välja. Me ei ole mingid tatid kes selliseid asju välja mõtlevad.. me kutsusime mingi paar aastat tagasi neid välja... me olime siis 6klass ja nüüd mõtleme .. kuidas see ikkagi oli?
Vasta
#42
Tallinna Pelgulinna Gümnaasium läks nüüd remonti ning kohalik öövalvur räägib, et esimesel ja allkorrusel on kuulda kontsasamme ning varjud liiguvad ringi ja suuri silmi isegi nähtud. Nii väidavad ka kohalikud neli töömeest. Ning kooli koridorid põlevad 24/7. Tean seda, sest juhuslikult on mul kooli huvijuhiga sama juuksur ning huvijuht oli juuksurile rääkinud ning juuksur siis mulle ning elan üle tee koolist.
Ning ma ei näe siin mingit põhjust, miks peaksid viis suurt inimest valetama ja hüsteeriat teesklema?
ja tõesti, kunagi 20-30 aastat tagasi olevat katlakütja seal ära tapetud ning 7-8 aastat tagasi leiti ka töömees infarkti surnuna koolimajast.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: K&B
Tallinna Hiiu Põhikool.
Selgub et see tüüp (eesnimi oli Rene) tegi siiski enesetapu.
Vahel tuleb mingeid lolle ka usaldada.

Emm... kas ta rongi alla ei jäänud mitte?
Vasta
#44
meie koolis kummitas ka.See maja oli renditud kellegi käest ja selle kellegi vanaisa,kes oli olnud kapten,oli seal tapetud ja nüüd ta kummitab seal.ise olen teda näinud pimedas koolimajas.ja paljud on kuulnud tema samme ja koputusi teisel pool seina,kus pole midagi.üks sugulane elas seal kunagi ja kinnitas,et seal kummitab.
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: Magneto
Meie koolis vist küll keegi surnud ei ole, aga meil on koolis ühes kohas sellised õpetajate pildid mis on iga aasta tagant tehtud ja mõned pildid on küll ikka päris õud... sest seal mingid eriti imelikud lapsed. Mõned on sellised väärastunud ja üks naeratas ikka väga kummaliselt. (hyes)

Muudetud: 16-5-06 kell 17:28:17 Magneto



Vanasti ei tohtinud nende esimeste fotoaparaatide (need fotokad vajasid broomi vist) ees liigutada, sellepärast ongi kramplikud ja õudsed näod
Vasta
#46
meil on spordimaja vetsus ja riietusruumis vaimud
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: Ginny
meil on spordimaja vetsus ja riietusruumis vaimud
Mis nad teevad seal?
Vasta
#48
Selles koolis kus käin mingit legendi pole, aga kõrval asuval koolil isegi mitu. Näiteks: Olevat seal kunagi koristaja jõhkralt mõrvatud, nüüd käib öösiti kooli lampe sisse-välja lülitamas. Kooli valvuritest ei pea seal keegi eriti kaua vastu. Pean tõdema et mu maja asub selle kooli naabruses ja olen ise näinud kuidas öösel seal tuled vilguvad.
Vasta
#49
meie koolist räägitakse ka et kuna meil oli veel mingi maeitia 10-15 a tagasi põleng, kus mingid inimesed sisse põlesid, kummitavad nüüd seal... eitia miks, aga seda juttu räägivad kõik need, kes meie koolis EI käi. pole kunagi neid´vaime´ näind ja ei usu ka eriti et need olemas on...
Vasta
#50
ja olen üldse kuulnud ästi palju kummitava kooli jutte. üks oli ningi siuke kus mingi vana dire vist poos end ülesse ja seal on igast 100n lukku ja riivi ees ja trepi peal on võre ees ja räägitakse, et kui see võre ära vötta, tuleb see dire välja, mida ise eriti ei usu. igatähes kuuldakse seal üleval kabinetis kontsaklõpse... :S
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 151,382 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,682 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,912 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,970 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,174 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat