•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
#51
Tsitaat:Algselt postitas: katarina177
meie koolist räägitakse ka et kuna meil oli veel mingi maeitia 10-15 a tagasi põleng, kus mingid inimesed sisse põlesid, kummitavad nüüd seal... eitia miks, aga seda juttu räägivad kõik need, kes meie koolis EI käi. pole kunagi neid´vaime´ näind ja ei usu ka eriti et need olemas on...

täpsustan: 2 poissi
ja midagi pidavat seal ikka olema, Kreisu (meie eesti keele õps, kelle klassi kohal nad pidavat pesitsema) ikka vahel räägib kuidas ta klassis on tuled iseenesest põlema läinud...

Muudetud: 23-2-07 kell 14:51:22 tribalangel
Vasta
#52
Mingi linnalegend jälle Bleh
Vasta
#53
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Ginny
meil on spordimaja vetsus ja riietusruumis vaimud
Mis nad teevad seal?



Jälgivad, kuidas inimesed looduse kutsuingile vastavad? Või hoiavad neid kabiine ja värke korras. Või vastupidi?... Jamavad seal?...
Vasta
#54
meie kooli maja on vägaaa vana
seega juhtuvad seal imelikud asjad meie koooli kõige vanem õpetaja on näinu pisikest tüdrukut trepil nukuga mängimas.teine õpetaja pani õhtul arvuti klassis kõik arvutid kinni ta läks ära aga ta oli midagi sinna klassi unustanud ta läks tagasi ja kõik arvutid olid lahti www.neti.ee ees
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas: -Black-Lady- meie koooli kõige vanem õpetaja on näinu pisikest tüdrukut trepil nukuga mängimas.
Mis selles ebatavalist on, et koolimaja trepil tüdruk nukuga mängib? Ehk seletad lähemalt.
Vasta
#56
Endise põhikoolis kus käisin on ka kummitused !

Ise pole kuulnud aga hea sõbra ema on koolimajas tööl ning siis sõber sai ikka vahel võtme, et netti minna vms. Siis kui ühekorra oli siis kuulis vilet, algul arvas, et tuul, aga veidikese aja pärast kuulis vilistamist ja nii mõned korrad järjest , käis ukse pauk ja kõik oli vait jälle.
Sõber kardab hirmsasti selliseid para asju :-)
Ja ta oli üksi seal, täiesti kindlalt ! Tal on teisedki pereliikmed kuulnud, ema, vend ja õed. Ise olen koolimajas öösel sees küll käinud (paha poiss olen Laugh )
aga pole midagi kuulnud, aint kriipi tunne on !

OT:
Ta on ennemgi kuulnud. Ja siis ta oleks suurest hirmust trepist alla kukkunud, ning siis ta oli enda tüdruksõbraga koos, aga mitte koolimajas vaid vallavalitsuse majas kus on ka kino/teatri moodi värk. Sealon üks pikk pime koridor kus on ennemgi kuuldud hääli ja nähtud erinevaid kujusid pimeduses. Ta oli siis tüdrukuga seal kuskil koridori juures ukse lähedal ja rääkisid juttu kui nad kuulsid mingit räiget häält. Ta kirjeldas seda kui pool karjumist/loll häälSmile ja siis, et keegi roomab kuskil maas.Jutud on sellekohta, et seal oli juhataja vöi keegi maha löödud ning sinna koridori tsemendi alla valatudSad
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: Gunnar
Tsitaat:Algselt postitas: -Black-Lady- meie koooli kõige vanem õpetaja on näinu pisikest tüdrukut trepil nukuga mängimas.
Mis selles ebatavalist on, et koolimaja trepil tüdruk nukuga mängib? Ehk seletad lähemalt.
Äkki ta mõtleb selle all sellist tüdrukut kes korra on ja järgmisel hetkel ei ole ? vaim .

Muudetud: 11-5-07 kell 16:38:53 tymuxas
Vasta
#58
Seda ma tahangi teada. Mis kasu on postitustest stiilis "Ma nägin pargis naist pingil istumas" Võiks ikka rohkem infot anda ja pikemalt kirjutada.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

punane koer valvab ta varandust..sest naq ma aru sain oli valge daam väga rikas
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas: Orhidee93
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

punane koer valvab ta varandust..sest naq ma aru sain oli valge daam väga rikas
MIngeid daame ja koeri ma küll ei usu aga meie koolimajas(Tartu Raatuse Gümnaasium) suri ka üks õpetaja ära.Keset tundi infarkti.Pärast tehti seal kabinteis remont ja uus õpetaja sai selle endale.Ta rääkis meile kuidas ta koguaeg tunneb et keegi on ta selja taga, ja uks pidi ka kogu aeg lahti minema.Ok mina ei usu Bleh aga kes teab? Äkki hakkan uskuma ku ise ka kuulen või näen(hyes)
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: aixu
heheh meie koolis on jutt et praegune direktor oli löönud eelmisele dorektorile keldris kirve selga ja nüüd need kes õhtuti koolis olnud räägivad et kui sealt keldri uksest mööda käid (õhtul) siis on selle eelmise direktori nihukesed verised helendavad silmad klaasi tagant näha.....üpris jabur.... ise eriti ei usu seda pole näinud ka....(hyes)

Issand kui nunnu. Paistab et ühe koolidirektori töökoht on ikka nii ihaldusväärne, et selle nimel lausa mõrrrrvatakse. LaughLaugh Võimuvõitlus. Äge (hyes)
Vasta
#62
Tegelt, minu arvamus, oleks siis selline (et, ma ei hakka põhjalikumalt uurima asja, kuna ma ei ole asja pealt nägija ja ei tea koolist ega millestkist seal juhtunust midagi) ehk - ma üritan lihtsalt asja loogilisemast küljest võtta.
Ja minu arvamus oleks siis selline - Asi on tegelikult uskumuses. Kuna uskumused ja usk on hästitugevad ja võimendavad asja kergitada, siis hakkadki nägema jutu põhjal igasugu vaime. Oletame, et keegi rääkis sulle selle kooli kohta jama ja andis isegi tunnistusi oma räägitud jutu kohta, sa lihtsalt hakkasid seda nii tugevasti uskuma tunnistuste pärast ja lõpuks oma uskumuse tagajärjel olid lõpuks asjas kindel. Ja siis sa hakkasid seda asja järjest rohkem ja rohkem uskuma ja saatus ja need uskumused võimaldasid seda, et sa näedki seal koolis vaimu, aga kui loogiliselt võtta - võib-olla see polnudki just SEE vaim, millest kõik rääkisid? Võib-olla oli see vaid kuskile ära eksinud hing? Võib-olla polnud see ei selle direktori tütar, ega poeg? Võib-olla oli see lihtsalt sinu ette kujutamine, nagu inimestel vahel juhtub?
Ma arvan, et sa peaksid seda asja veel uurima, et sellele selgust saada. Ära levita juttu, kui sa pole asjas kindelgi ega sul pole vastavaid tõendeid.
Vasta
#63
ma ei tea kas neid kooli jutte uskuda kuna neid on liiga palju ning suurem osa pole tõsi ..tegelikult JuLaugh
meie koolis räägitakse,et eelmine direktor tappis ennem teda olnud direktori ära,et ise direks saada...minumeelets väga mitteusutav kuna ta oli tore dire;Dja ma ei usu eriti kuna ise midagi näinud ei ole,aga üks klasisõde rääkis,et peale diskot olid nad läinud koolipeale kondama ja 1 uks mis alati kinni on,et seee oli lahti ja midagi kahtlast oli seal ning,et tuled ise läksid põlema ja kustusid(ise arvan,et keegi kustutas ja pani põlema mitte vaim)

aga ma olin laagriga kernus koolis
nagu magasime klassiruumides ja värki
jumala kena päev oli ja värki ning siis läksin sinna ja kõik olid õnnelikud,et ma sinna tulin(teatsin osasid varem)ja siis istusime sinna klassi maha kuhu me magama pidime jääma ja hakkasime rääkima niisama ja jörku vaatasin,et sprite pudel tõusid õhku ja otsekohe kui karjuma hakkasin,et vaadake sinna siis ta läks tagasi nagu ennem oli...ja pärast juhtus veel nii aga siis birgit ütles,et ta nägi ka seda,ja muidu olid seal ka mingid imelikud hääled,et nagu keegi käiks üleval ja nii,aga siis mingi keegi ütles,et need on kassid seal kuid mulle tundus,et need olid pigem inimese kõndimise hääled ja pealegi kuidas kassid saaksid sinna kui üleval oli uks lukus ja keegi ei käinud seal?üldse seal olid koguage imelikud hääled...
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Elfeye
Meie kooli koristajad on rääkinud nii.
Õhtul, kui kõik klassid on korras ja puhtad pannakse kõik klasside uksed kinni (lukku). Pole erilist võimalust, et keegi võiks seal käia neid lahti tegemas...ometigi on hommikuti paljude klasside uksed lahti...

Igal normaalsel koolil on majavaht, või turvemees, kes tahest tahmatta ikka klassides peab enne varahommikut käima, et uksed õpilaste, ja /või õpetajate jaoks lahti tegema.

Hmm...see on pigem linnakoolides nii. Nii palju kui mina maakoolidega kokku olen puutunud, siis meil küll säärast tegelinskit ei leia...
Vasta
#65
pähh, pean kurvastusega nentima, et olen õppinud läbi aegade nii igavates koolides, et neist legende ei olegi...
Ehk saab nende puhul süüdistada seda, et põhikool, kus ma õppisin on veel nii uus (paar aastat tagasi oli alles 20. aastapäev) et legendid pole veel jõudnud tekkida ja gümnaasium (Nõo Reaal) on liiga reaalseid inimesi täis, kes neisse nagunii ei usuks... Igav :7

Tegelikult kui aus olla, siis oleksime ise nii 5. klassi põngerjatena klassiõdedega peaaegu oma kooli kummitusloo välja mõelnud. Nimelt oli nii, et koolimaja oli juba kinni ja meil oli algamas klassiõhtu. Sissegi pidime tulema tagantuksest, sest koolimajas ei pidanud kedagi olema ja eesuks oli juba lukus. Nii me jõudsime paari tüdrukuga veidi varem majja ja ehmatuseks kuulsime koputamist all pool (keldris). Alguses arvasime, et see on kanalisatsioon või midagi muud loogilist, aga koputamine oli ikka selgelt koputamine, mida millegi muuga segamini ei aja ning see tegi juba kõhedaks küll (eriti nii lennuka fantaasiaga inimese kui mina). Ma ei mäleta enam miks ja kuidas, aga lõpuks võtsime julguse kokku ja otsustasime keldrisse vaatama minna, mis toimub. Ja keldris oli poistel puutööring.
Siit moraal: tunne oma kodukooli :7
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: Coccinella
gümnaasium (Nõo Reaal) on liiga reaalseid inimesi täis, kes neisse nagunii ei usuks...
A neile ütle, et seal kooli pööningul on üks koht, kus magnetvälja divergents on nullist erinev ja et Sa ise nägid, kuidas sealt ükspäev magnetmonopol välja piilus! Vaata, mis kostavad.
PS.: Pean muidugi paraku ütlema, et kui ise viimati teie pool käisin (kuskil juuni lõpus) siis tõesti midagi erilist ei kohanud. Aga oli ka päevane aeg ja rahvast palju liikvel.
Vasta
#67
Hea idee, sügisel kohe lähen katsetan meie praeguste ja värskete TÜ füüsikute peal ära wink

Aga tegelikult on meil ometigi oma kurikuulus Tartu vaimu väikevend Nõo vaim olemas ometigi (ei tea kuidas too enne ununeda võis :7)
Vasta
#68
vändras on üks vana koolimaja, mis on vana kurttummade koolimaja(ei tea kas õigesti).igatahes räägitakse, et seal piinati õpilasi keldrites, selleks seal kummitab. mul ise pole õnne olnud sinna sisse saada, sest aknad on laudadega kinni ja aed on ees aga üritan edasi.
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas: Orhidee93
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

punane koer valvab ta varandust..sest naq ma aru sain oli valge daam väga rikas
kas Valge Daam ei ole mitte Haapsalusse müüritud?
Vasta
#70
Tüüpiline legend - keegi kuskilt kuulnud, et mingi valge daam kuskil kunagi müüriti sisse ja kohe teatakse: minu kodukanti müüriti ju!

Mina Koerus juba kuulnud legendi sellest, et (tegelikult Vana-Kreeka mütoloogiast pärit mehi sigadeks muutev) Kirke-nimeline nõid olevat Väinjärvel (Koerust nii 5 km) elanud Laugh

Muudetud: 2-8-07 kell 14:42:59 Coccinella
Vasta
#71
meie koolis suri wc-sse üks tüdruk ja kummitab nüüd...kui lähed vetsu siis vahepeal istud potil ja siis järsku hakkab potis vett jooksma... see on vahel päris juba, torumees on käinud vaatamas aga kõik on korras ja terve tema arust
ja kui seal tunni ajal käia siis on harva kuulda ka sosistamist või itsitamist...
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas: cry
Tsitaat:Algselt postitas: Orhidee93
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

punane koer valvab ta varandust..sest naq ma aru sain oli valge daam väga rikas
kas Valge Daam ei ole mitte Haapsalusse müüritud?



on küll jh aga ta ju ikkagi küsis selle koera kohta ..ja minuteada pidi valge daam olema mingi vari toas olevate kujude tekkimisel..Laugh

aga jmh ma ei tea ju kindlalt..igastahes sõber hirmutas kunagi selle valge daami jutuga meeletult ära...ma mingi nutsin ja värki aga jmh see suht teemast välja mul tunne Laugh
Vasta
#73
heh meil oli klassiõhtu ükskord ja läksime plikadega musaklassi juurde (arvan et uks oli lukus kui kell oli 7-8 Laugh) igastahes seal tuli põles ja siis vaatasime alt ukse vahelt ja siis seal mingi must vari oli ja liikus..ja siis suht kõik pistsime kiljuma ja jooksime minema..pärast läksime tagasi siis oli pimedus.. aga ma ei tea kas see oli vaim vb oli õps seal vms Laugh
Vasta
#74
Meil teevad vahest muusika klassis tuled mingit oma lighteffectshow'd Aga meil uus kool, ma ei usu, et seal nüüd kummitama hakkaks. See on lihtsalt elektrilühis kuskil või midagi.
Ja Kreisu(??) rääkis arvatavasti sellest! Bleh
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas: hirmutaja
meie koolis suri wc-sse üks tüdruk ja kummitab nüüd...kui lähed vetsu siis vahepeal istud potil ja siis järsku hakkab potis vett jooksma... see on vahel päris juba, torumees on käinud vaatamas aga kõik on korras ja terve tema arust
ja kui seal tunni ajal käia siis on harva kuulda ka sosistamist või itsitamist...

Ei tahaks kuri olla aga see kõlab nagu Potter. Kontrollige igaks juhuks kraanikauuse ja leiate ehk salajase ruumi ka
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 150,258 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,962 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,130 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat