•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
#76
äkki käib keegi hommikul enne tunde
winkmingi turvamees vb

Muudetud: 12-10-07 kell 18:21:03 monika999
Vasta
#77
Ma küll ei tea kas meie koolis on oma kummituste lugu aga ma tean, et ühikas kummitab, mis on kooliga ühenduses..

Võibolla olen ma hakanud asju ette kuijutama aga meie toas läheb pidevalt uks lahti kuigi oleme selle suht tugevalt kinni pannud ja kui seda lahti teha on kuulda krõksatust. Neil kordadel pole keegi ust lahti teinud, kuna see lihtsalt vajus lahti...Ma ei tea küll mis see olla võiks aga seda ei juhtu tihti kuid on juhtunud ennemgi..
Vasta
#78
Meil koolis kh pidi kummitama.kooli kirjeldus siis:tuleva sügisel tähistatkse mõisahoones asuva kooli 320-ndat juubelit,nagu öeldud,kunagine mõisahoone,koosneb kahest osast,millest üks pool on mõisale juurde ehitatud,mõisahoonetes on olnd kunagi ka haigla vms.
ja nüüd siis teema juurde.räägitakse,et koolil oli kunagi hästi range meessoost direktor,kes ei sallind,kui lapsed jooksid,naersid jms.kirjalikud allikad tõestavad,et oli küll selline direktor olnud ja ka nimi sama ning ametiaeg.ükskord aga oli juhtund õnnetus ja direktor sai surma,ka seda tõendab kirjalik allikas.aga seda,et direktor hukkus kirvelöögi tagajärjel(pähe)ei teata ning pole keegi kindel.aga õpilased,kes on klassiõhtut pidades ööseks majja jäänd ja just vanale poolele,on näind kuju,millel on kirves peas,kusjuures,kuju ja kirves selle peas on hästi näha.(me katse korras korraldasime ka ööseks jäämise aga uuele osale ning uuel osal ei uita keegi ringiLaugh)nüüd siis lugesin rohkem kooli ajalugu ning avastasin,et ega see härra ei kummitagi uuel osal,ei saa seda teha,sest uus osa mitukümmend aastat peale seda õnnetust ehitatud.samas räägivad ka paljud õpetajad,kes pärast õpilaste lahkumist kooli jäänd et töid parandada,et täiesti tühja kohapeale tekib mingi ese näiteks:marker,paberileht,pliiats jms.on ka kuuldud,kuidas mingi meeshääl räägib ja ka samme on kuuldud,neid siis pööningult(kus õnnetus oli juhtund,sest seal oldi asju hoitud)kui ka keldrist,sealt on kuuldud ka selliseid hääli,mis tekivad siis kui puid lõhkuda kirvega.
ja ka peale õpetajate on näind õpilased,kuidas tekivad mingid asjad kuhugi,kus neid enne polnd,ka on ukselinkide liikumist nähtud ja seda kuidas lukustatud uksega klassiruumis läheb tuli põlema ja kuuldub kõndimise heli.
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: kettu1991
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on

Ma olen seal Kiltsi mõisas mitu korda laagris käinud ja see Valge Daami jutt on jama..Seal räägitakse Valgest Daamist väga palju kuid keegi pole teda seal näinud..1 vaim keda paljud Kiltsi mõisas on näinud, on musta kübaraga mees, ning suvel, kui ma laagris olin, tundsin ma kuidas keegi oma käed mulle õlgadele pani ja ühe mu sõbranna juuksed nagu tõmblesid ..Sammuti on seal öösel aeg-ajalt selline rõve korisev hääl..Ja veel 1 asi, miks vaimud koguaeg wc'des kummitavad, aru mai saa..Ning seda punase koera asja kuulen ma esimest kordaSmile Suvel olid seal mõisas veel mingid jutud, et seal on peale selle musta kübaraga mehe veel palju vaime, sest mingi kamp oli seal mingi laagri ajal vaime välja kutsunud, kuid nad ei saatnud neid tagasi..Mina usun seda sest ma olen neid vaime kuulnud..
Vasta
#80
nuh minu eelmises koolis oli ka nii et mingi läksin vara kooli ja siis mingi kuulsin samme aga kedagi polnud kõik kokad ja koristajad olid sööklas ma aga garderoobis
järsku olid aga need sammud mu kõrval ja nagu miski oleks mulle peale hinganud
ja siis ükskord oli nii ka et vaat seal sai minna pööningule
poisid läksid tunniajal
ja ma olin ka seal trepi peal aga poole trepi peal oli uks mis oli lukus sealt edas sai ainult turnides läbi laudade
ma olin seal ja vaatasin pööningu lahtise ukseaugu poole ja seal olid vaibarullid punane roheline ja sinine eri pikkuses ja järsku nad vahetaid kohad ma ehmatasin ja hakkasin alla minema kui miski nagu tõukas mu trepist alla aga see on suht jär trepp ja keegi mu seljataga olla ei saanud seal oli ju uks mis oli lukus

Muudetud: 20-11-07 kell 07:55:01 n6iakissa
Vasta
#81
Pärnu Ülejõe Gümn. küll kummitab!

Olen kuulnud lugusid et öösel kell 00.00 hüppab alla üks tüdruk!
Sellepärast et tydruk käis kunagi selles koolis ja kolli all oli surnu aed aga see kool oli juba valmis ehitatud ja kooli ümbert korjati ära riste haudatelt ja tydruk läx katusele kus olid ehitajad ja ehitasid katust tydruk vaatas niisama alla ja üks ehitaja lükkas teda.tydruk kukkus alla ühe risti ots~a!!!Ja nyyd ta siis kummitab koolimaja!

Mina käin selles kooli ja olen ka näinud!
Vasta
#82
muide Pärnu Ülejoe Gümn-is on olnud mu sõbraga nii ka et mu sõber hakkas minema õpetaja juurde aga ta vaatas kõrvale ja õpetajat polnud enam kuskil ja taläks otsima ja teda polnudki enam kunagi!
Vasta
#83
seeonnaguüksanekdootetmeesläksmetsajaeitulnudkienamtagasi

Kirjuta palun eesti keeles! Ära postita mitu korda järjest, kui saad need ühte kokku panna.

---
Tsitaat:Algselt postitas: n6iakissa
merili
Mis see on?

Muudetud: 30-10-07 kell 15:58:22 Thorondor
Vasta
#84
Üks sõbranna rääkis ka, et tema koolis kummitab (Gustav Adolf). Mingid nunnad (?) laulavad seal õhtuti ja, siis ühekorra garderoobitöötajad kutsusid dire ka kuulama, sest see ei uskunud. Ja treppide peal õhtul kui lapsed on ära näinud, siis näevad seal vahest mingied valgusvihke wink . Sõbranna rääkis, et oli peale tunde jäänud ja siis jooksis ülevalt alla ja järsku mingi naine seisab teele ette ja jääb teda põrnitsema. Eriti ma neid jutte siiski ei usu, see on juba liiga tavaline, et kuskil vetsus või kusiganes mingid vaimud käivad. Ma ei saa aru miks need vaimud just igas koolis peavad olema (hyes) .
Vasta
#85
vastus Marella viimasele küsimusele:

sest lastel on elav fantaasia...
Vasta
#86
meie vanas koolis kummitas garderoobis. suht räige, kui üksi üles tulis, pidi jooksma sest selline tunne et keegi käib järel :S
Vasta
#87
Käin ise kah suhteliselt vanas koolis.Ennem on olnud seal ühel korrusel haigla ja teisel korrusel kiriku moodi asi. Mulle on räägitud igasugu jutte selle kooli kohta.Aga ise ei ole kahjuks midagi erilist näinud, kui vaid seda, et kui minna koolimaja akendest õhtuti mööda siis on selline tunne , et keegi jälgib sind akendest.
Kunagi olid seal koolis mingid laskmis kursused olnud üleval pööningul.Minu klassiõe õde oli ka seal ja ta rääkis, et keegi oli talle pähe sülitanud, kuigi kedagi läheduses olnud. Neid jutte on veel aga ma rohkem ei oska täpselt rääkida.Ma valejuttu ka ajama ei hakka.Smile
Teine kool kus minu teada kummmitab on Suigu Lasteaed-algkool.Seal on olnud väga imelikke asju.Näiteks on kuuldud lasteaia hoovis naist käimas kontsa kingadega, kuigi seal kedagi ei ole onlnud. Siis on koolis kuulda õhtuti kolistamisi ja jäist õhku kohati. Kuigi väga ammu oli seal all olnud soo ja mingi vana poomis koht. Seepärast kedagi see ei üllata kah, et seal midagi või kedagi on.
Vasta
#88
Mina käin Helkuu`ga samas koolis(samas klassis kaxD)
Ja vanas koolis(muideks, see oli algklasside maja, suuremad olid teises majas, ja garderoob oli keldris), oli meil tõesti vist väga suur fantaasiawink. Näiteks meil olid sellised lambid, mille küljes olid konksud ja siis "keegi" viskas ühe tüdruku kekakoti sinna konksu külge(see oli kõrgel, aga sinna juurde sai, kui ronida kapi pealeSmile) ja siis oli suur paanika, et kummitus. Ja siis oli veel, te riided kukkusid nagist mahaLaugh
Ja siis oli veel vahepeal kõlakas, et katlaruumis on ennast ära tapetud. (see oli garderoobi kõrval)
Ai, mälestusedwink
PS! Küllap on mu jutt väga seganeLaugh
Vasta
#89
meie koolis on ka naq veidraid asju juhtund. Mõned õpetajad on öelnud,et on kuulnud ja näinud kuidas klassi uks kinni vajub. Ühtegi inimest pole. Ja ka seda on märgatud et tuled vilguvad. Ning ka seda,et keegi naq käib,kinga kõbin on, aga kedagi ei ole.
Hoopis skeeri on koolimaja kõrval asuv Rahvamaja. seal olevat ehitamisel üx mees ära surnud.Nüüd osad räägivad,et on näinud mingit musta varju,kui ümber pöörad ,ple kedagi. Siis üx mu tuttav Kopputas vastu mingit suvalist seina ja karjus nalja pärast midagi vaimust/vaimule ja keegi koputas väga tugevasti ,mu tuttavale ,sama seina teisele poolele, vastu:S.. aga see on nii et kes usub see usub ja seal ple midagi vaielda.
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas: --Minotzka--
Mina käin Helkuu`ga samas koolis(samas klassis kaxD)
Ja vanas koolis(muideks, see oli algklasside maja, suuremad olid teises majas, ja garderoob oli keldris), oli meil tõesti vist väga suur fantaasiawink. Näiteks meil olid sellised lambid, mille küljes olid konksud ja siis "keegi" viskas ühe tüdruku kekakoti sinna konksu külge(see oli kõrgel, aga sinna juurde sai, kui ronida kapi pealeSmile) ja siis oli suur paanika, et kummitus. Ja siis oli veel, te riided kukkusid nagist mahaLaugh
Ja siis oli veel vahepeal kõlakas, et katlaruumis on ennast ära tapetud. (see oli garderoobi kõrval)
Ai, mälestusedwink
PS! Küllap on mu jutt väga seganeLaugh

hihiLaugh kena tekst. aga tegelt ka, kui üles sealt tulid oli ikka päris nõme tunneBleh
Vasta
#91
Meie koolis oli nii, et mingi mees pani naise müüride vahele kinni. Kunagi läksime õhtul laagriga otsime seda vaimu, aga ei leidnud midagi. Arvan, et see jutt on välja mõeldis, aga kunagi ei või teada.
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
huvitav kuhu see kummitus siis läks kui nüüd maja maha lammutatud?

Ootab uut koolimaja!Laugh

Tsitaat:Algselt postitas: stop
muide Pärnu Ülejoe Gümn-is on olnud mu sõbraga nii ka et mu sõber hakkas minema õpetaja juurde aga ta vaatas kõrvale ja õpetajat polnud enam kuskil ja taläks otsima ja teda polnudki enam kunagi!

Ohoo päris huvitav! Inimene kaob lihtsalt ära ja keegi ei pane seda tähele ning keegi ei otsi Teda ? Või noh Sinu jutust tuleb välja, et siiski Su sõber otsis. Imelik! Mina kui endine Pärnu elanik pole kuulnudki sellisest asjast, et Ülejõe Gümn. mingisugune õpetaja oleks lihtsalt õhku haihtund. Kui oleks nii olnud siis oleks vähemalt uudistes vist ikka räägitud, et "Kadus see isik Ülejõe Gümn. jne...". Kuid minu teada pole uudistes küll mainitud mingist 'kaotsi' läinud õpetajast!
Ma ei tea, Sa nagu oleks võinud midagi usutavamat välja mõelda.
Vasta
#93
ma vaatan et kõik lood on mingi õpilastest või diredest . Kas kõik dired on siis nii jõhkrad ja löövad kirveid ja nuge selga . seljuhul ei kavatse ma isegi kooli minna .



___________________________________________

Meie koolis ei ole keegi ära surnud . AgA koolist paarkümment meetrit eemal pargis on vana koolimaja kus on löödud üks tüdruk Pestibaaris labidaga maha . Iseenesest on mu klassiõe isa vanad baaridokumendid seal .

Olen ka ise seal vanaskolim ajas käinud . See asub OLustveres. Käisime seal keskööl ja peaaegu kõigile kukkus mingit punast sitta pähe Bleh
aga samas võis see olla roostevesi ka Laugh

____Iseenesest ei usu kummitustesse Bleh
Vasta
#94
www.hummuli.edu.ee
olen ka selle vana mõisa kohta kuulnud valge daami olemasolust jms..
endal kogemusi ei ole..
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: -darkest-
minuarust on igas koolis niiöelda legend mingist direktori vaimust või mingidest suvakatest.
meie kooli kummituslugu on siis selline:kunagi oli seal kool nagu präegugi aga seal oli üks dire kes tappis üleval oma pojad,tütred,naise ja kõik sugulased ühesõnaga...ja lõpus tappis ennastki(enne siis riputas sugulaste laibad 1 klassi üles) ja nüüd käivad need tütred meie kooli tüdrukute vetsus.
natuke tobe.
aga olen ise kah koolis vaime näind.
miks on pooled kummituslood koolide kohta tüdrukute vetsus????:lach::dj:

Muudetud: 2-4-06 kell 16:45:52 Hallucigenia

nojah, igas tydrukute WC-s kummitab ju Bleh
Meil ka koolis kummitab. ja vägagi. Mõned lood on loogish et enda lõbustamiseks välja mõeldud, aga....
Vasta
#96
Irv, meie koolis liigub ringi jutt musta kaabuga mehest Laugh
Kuna ma enamasti 5 päeva nädalas koolis elan, siis käib mulle üks asi närvivapustuseni pinda. Nimelt on üks WC, kus koguaeg kõhe on käia. Tuli vilgub ja uksed kääksuvad, aga ei liigu. Ja midagi tilgub ka. Ja ma olen selline uudishimulik tegelane ja nii paljudesse asjadesse oma nina toppinud, et nüüd ma juba kardan igasuguseid vaime ja tonte Laugh
Aga jah, piisab ainult tahtmisest ja näed neid igal pool Laugh Eriti, kui kardad.
Eelmine aasta oli ühes toas nii, et üks tüdruk ostis ¹okolaadi. See oli kindlalt paberis ja sahtlisse pandud, kui öösel teine plika millegagi vastu pead sai. Ja kui ta padja juurest tüki ¹okolaadi leidis, äratas esimese tüdruku üles ja hakkas sõimama. Teine tüdruk arvas, et hoopis esimene võttis ta ¹okolaadi Laugh
Ja kõige hullem lugu, mis koolis olnud on: Meil on võimlas kõrgel seintes, peaaegu lae all, kandilised augud. Ja sealt pudenes luid välja. Õpetaja väitis, et need on linnuluud, aga need olid tunduvalt suuremad. Näiteks korralik lõualuu. Ja paljud nägid seda.
Muidu koolikummitustesse suureneb mu usk sedavõrd, kui palju ma uskuda tahan. Me oleme isegi kambaga vaime välja kutsunud. öösel, keldrikorrusel. Me ei näinud absoluutselt midagi, aga põrandalauad kägisesid otse minu selja taga Laugh Ja ma kartsin nii, et vähe pole, sest sellised asjad on ajapikku mu närvid täiesti ära söönud Laugh
Vasta
#97
Ma käin REG Kunagil oli seal midagi kus tapeti inimesi. Kui oli koolis disko siis me läksime ülesse jalutama ja vaataks klasse.Kui me olime viimas klassi juures kuulsime sealt klasssist kiljumist ja naeru , aga kedagi seal ei olnud. Siis me rääkisime direle aga ta ei uskunud.
Kui ma WC käin siis kuulen , et keegi on WC aga kedagi ei ole ta laseb vee paela ja kaob kui ma sinna WC läksin nägin ma alkset kontsakingi aga järsku nad kadusid . Me vahel lähme peegli ette ja näeme , et keegi ripub laes aga kui me kedagi kutsume siis on se kadunud..
Me kutsume poisid ja vaatavad mis seal on . Nemad ütlevad ,et seal ei ole kedagi . Nemad kuulsid ka seda kontskinga häält ja karjusid ja läksid minema(H)






Elu on vahel karm , aga surm karmim
Vasta
#98
Kõik dire sugulased tulid sinna üles kokku we ? xD
Vasta
#99
HIRMUL on ikka suured silmad. Pooled (või isegi rohkem) kooli kummitavatest vaimudest on välja mõeldud. Koolis ju hulk lapsi koos ja klassiõhtutel koolimaja suht tühi siis iga kripsu-krapsu peale on esimene mõte-kummitus. Või kui kunagi koristaja kunagi oli näinud midagi siis arvatakse, et kohe kindlasti kuulsime ka meie. Ja mis jutt see on, et igas koolimaja tüdrukute wc-s kummitab? Kohe kindlasti ei kummita. Eks vanad koolimajad ikka kriiksuvad ja krääksuvad-see tähendab, et maja "elab". Kool ju suur maja suurte ruumidega. Eriti suur ja jube on ta siis kui ta tühi on...
Vasta
rüg algkoolis räägiti et mingi naine poos end üles ja siis mingi seal taga kus karderoob oli oli keerdtrepp ja kõikidele räägiti et kui sa sealt üles lähed siis sinu jagadest võetaxe kinni ja tiritaxe alla vms ja siis raplast väljas valtu pool on üx veski kus pidi kummitama sama asi keerdtrepp ja rägiti et mingi mees kukkus sela trepist alla ja se koht kust ta kukkus tõmbab ta inimesel jalast ja tirib ta alla ja mu tuttav käis seal ja rääkis et see oli märgitud ohutus kirjaga aga mitet punaese värviga üle värvitud nagu legend rääksi vb ta tegi nalja ei tea
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 150,269 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,899 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,962 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,131 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat