Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
Autor Sõnum
Nielander
Saidil

Questioning Everything

Postitusi: 3,219
Liitunud: Sep 2007
19-05-2018 00:02
Postitus: #26
RE: Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
(18-05-2018 13:48 )Nofretete Kirjutas:  Ajakirjas Progress in Biophysics and Molecular Biology paar nädalat tagasi ilmunud uurimus ütleb, et kaheksajalad on nii keerukad olendid, et nende eksistentsi meie planeedil saab põhjendada ainult saabumisega mingilt muult taevakehalt.

http://forte.delfi.ee/news/maa/tulnukad-...d=82118137

See on küll üks üle pika aja rumalamaid asju mida kuulnud. Aga pole vist kedagi väga süüdistada ka - meie klikinälg toodab klikinäljaseid artikleid ja ideid.

Vähemalt on piisavalt oidu olnud lõpus asjale vesi peale tõmmata:

Tsitaat:Paljud zooloogid ja evolutsioonispetsialistid on Twitteris tulnukkaheksajalgade töö pihuks ja põrmuks teinud, väites, et selle autoritel pole mitte mingit arusaamist ei peajalgsete bioloogiast ega evolutsioonist. Mitmed teadlased keeldusid ka tööd hindamast ja oli ka neid, kes soovitasid seda mitte avaldada, kirjutab The Australian. Ka ajakirja, milles töö vastuolulisest sisust hoolimata avaldati, ei soovitata kuigi tõsiselt võtta ja seega võib kogu idee peajalgsete kosmilisest päritolust kanda paremal juhul fantaasia, halvemal juhul aga rumaluse valda.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hansee
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Feb 2015
19-05-2018 00:41
Postitus: #27
RE: Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
Selge! must on valge

Elame kuidagi elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,912
Liitunud: Jul 2011
19-05-2018 07:21
Postitus: #28
RE: Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
(18-05-2018 17:30 )Nofretete Kirjutas:  Mõnikord on vangistuses peetud delfiinid toidust keeldunud, kui nende akvaariumikaaslane sureb. On väidetud sedagi, et delfiinid on mõnikord lõpetanud hingamise, kui nad on eraldatud inimestest, kellega neil on tekkinud tugev side, ütleb The Guardian.

Ajakirjas Imeline teadus 2015 jaanuar oli artikkel Tulnukad - millised nad on ja kuidas nendega suhelda?

Maal on näiteks delfiinid ja kaheksajalad tõestus sellest, et intelligentsed olendid ei vaja jalge alla kindlat pinnast. Võõras elu võib väga hästi olla tekkinud veemaailmas, õhus või kas või suurte gaasiplaneetide atmosfääris. Kui nad on aga arenenud samamoodi kui meie, peavad nad olema mingil ajal läinud maismaale - või millelegi sarnasele, arvavad evolutsiooniteoreetikud.

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/ufo...d=70494521

Just. Kuid tundub, et planeet Maa peal olevad ...mitmed ennast teadlasteks tituleerivad olevused ei näe kaugemale oma katseklaasist.

Kuid eks see ole alati nii olnud, et nö teadlased sörgivad ulme- ja paramaailma sabas Smile. Püüdes kõigepealt ise aru saada ja siis selgitada ka tavamaailmale seda, mida nad veel ei mõista ja esialgu rumaluseks ning fantaasiaks peavad.


Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Sest sel samal hetkel, kui meie asume armastust otsima, hakkab tema meile vastu tulema. Ja päästab meid.
Paulo Coelho
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,585
Liitunud: Apr 2011
19-05-2018 09:08
Postitus: #29
RE: Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
Maal peaks olema lausa 12 erineva "tulnuk-rassi" poolt toodud loomi-olendeid-taimi (12 kosmilist olemusrassi saavad inimese kehasse kehastuda).

Taolise kosmilise sekkumise näiteid:
1) Kuldvereliste olemusrass tegi inimese baasil algse Abrahami juudi (5-st olemuse tahust on inimesel 3 vabad, juudil 4 vabad).
2) Sägade olemusrass on Inglismaa tööstusrevolutsiooni taga (sägade olemusrass lagastas oma koduplaneedi looduse, ning sama teevad nad ka Maal - ning kala-liik "säga" on sarnase käitumisega: sööb teised kalad ära ja sureb toidupuudusel välja, st lööb öko-süsteemi sassi) ... näiteks säga kala on toodud sägade olemusrassi poolt Maale.
3) Putukate olemusrass: kes neid tüütuid sääski ja kärbeseid ei teaks ... samas Maa on algselt putukate olemusrassi poolt kujundatud (putukate 20-süsteem jaguneb 12+8, ning siit tuleneb maise inim-keha 12 tsakrat esi-ja-tagaplaanil, ning 8 aurakihti) ... näiteks paljud putukad on toodud putukate olemusrassi poolt Maale.
4) Lõpuks need "peajalgsed", kellede energeetikat ka mina kannan: nad valdavad erinevaid mõtte-mudeleid, ning suudavad manipuleerida käsuliine ... näiteks "Kariibi Mere piraadid" filmis olnud kummitus-laeva kapten oli "peajalgne" (peast väljuvad kombitsad: nagu nende kodu-planeedil on inim-kehastustes): ta valitses laeva sellega, et teadis/nägi/tajus igaühe mõttemudelites olevaid puudusi/nõrkusi (ning suutis nii igaühele asju selgeks teha igaühe enda termineid kasutades) ... kaheksajalad on toodud peajalgsete olemusrassi poolt Maale.

-----

Üldisemas plaanis: 96 baasilist hinge-looma (kui oskust midagi teha baas-tehnoloogiate mõistes) jagunevad 12 olemusrassi vahel - st iga olemusrass on toonud Maale 8 hinge-looma ... nii moodustubki 12 x 8 = 96 kiireline muster.
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2018 09:09 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 464
Liitunud: May 2010
19-05-2018 10:25
Postitus: #30
RE: Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah
Tsitaat:Aga pole vist kedagi väga süüdistada ka - meie klikinälg toodab klikinäljaseid artikleid ja ideid.

Süüdistada pole kungi mõtet, aga teema väärib süvenemist ja teadlikkust küll, eriti parafoorumis, kuna tegu on ju levinuima masside manipuleerimise vahendiga ja vägagi paljud huvigrupid seda ka teadlikult kasutavad. Olgu niiditõmbaja kestahes, kasvõi lihtlabane rumalus, valgustustegevus on tänuväärne ja aitäh, et juhid rumalusele tähelepanu!

Hea on ka kontrollimatu jama levitamisse duubeldamisega mitte panustada, see on kõigile mõistusega inimestele jõukohane, sest nagu siingi näha, üllatavalt paljudele on tõe kriteeriumiks vaid see, kui miski on kuskil avaldatud. Parem veel on saada teadlikuks vaimu uinutamise mehhanismidest ja õppida allikaid eristama, aga see muidugi klikinäljas inimestele käib ülejõu, sestap mingi ülevaade jamalevitajatest ei teeks üldse paha.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,107
Liitunud: Dec 2010
19-05-2018 10:45
Postitus: #31
RE:
(22-04-2006 08:49 )Hallucigenia Kirjutas:  Ja kui juba jutt nende kaheksajalgsete peale läks - nende kombitsad-haarmed (või kuidas iganes neid nimetada tuleb) tunduvad olevat ühed äärmiselt uhed asjad, mida pea igast punktist paenutada annab - umbes nagu teatud tüüpi laualampide lülitorust toed. Eriti võrreldes meie "puisete" jäsemetega, mida vaid kolmest kohast (õla-, küünar- ja randmeliiges) paenutada annab. Aga - liiga hea pole kah hea ja on mõneks asjaks mittevajalik. Taolise igast punktist paenutatava kombitsa juhtimine oleks ajule vägagi ränk ülesanne. Ja mingite asjade haaramiseks pole ka tegelikult vajalik - selleks piisab täielikult nendest vabadusastmetest, mis inimjäsemel olemas. Ja nii kaheksajalg toimibki! Ta jäigastab teatud viisil oma kombitsa, paenutades seda vaid kolmest kohast! Link
Hea eespoolne postitus kaheksajalgsete kohta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolme seadus Punahabe 11 3,288 12-04-2018 21:27
Viimane postitus: kage

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog