•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paralleelmaailmad
#51
(03-01-2011, 11:32 )Nielander Kirjutas:
(03-01-2011, 09:02 )excubitoris Kirjutas: Dimensioonide arv on piiramatu. Piiratud on inimese tunded neid aduda. Muu kõik on vaht seal ümber.

Väga julge väide. Millistest allikatest aga selline info muidu pärineb?

See on mulle teada ja sulle mõistada.
Vasta
#52
Keda dimensioonid huvitavad, siis neid teisi dimensiooe nimetatakse ka
a s t r a a l t a s a n d i t e k s.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...mensioonid
Vasta
#53
(03-01-2011, 15:34 )Müstik Kirjutas: Keda dimensioonid huvitavad, siis neid teisi dimensiooe nimetatakse ka
a s t r a a l t a s a n d i t e k s.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...mensioonid

Kindel, et asi vastupidi ei käi?
Astraaltasandeid nimetatakse vahel(mingil arusaamatul põhjusel) dimensioonideks.
Keda dimensioonid huvitavad, siis neid nimetatakse dimensioonideks(eestipäraselt ka mõõtmeks).

Vasta
#54
Kullapaike, sa tead väga hästi, et sina räägid matemaatilistest mõõtmetest, mina aga paraterminitest.Smile
Antud foorumis huvitavad inimesi siiski paraterminid. Vähemalt ma loodan nii!
Vasta
#55
Ma loodan, et inimesi huvitab siin foorumis mõlemad terminid. On raske (ja kohati vastutustundetu)määratleda midagi "paranormaalset", kui ei tunta piisavalt hästi "normaalset".
Vasta
#56
Aga mina tahaks teada, kas paralleelmaailmad on siis teadlaste, füüsikute ja selliste asjapulkade poolt nn "üldtunnustatud", s.t kas füüsika või teadus kinnitab/tunnistab paralleelmaailmade eksisteerimist või ainult parainimesed usuvad sellesse?

Äkki mõni skeptik (nielander näiteks?) oskab sellele küsimusele vastata?

Väga huvitab see vastus kohe kusjuures.
Vasta
#57
http://www.youtube.com/watch?v=VHtZTq-0OJw
Siin on mainitud midagi "paralleelmaailmade/universumite" sarnast. Nimelt üks teadlaste grupp on arendanud välja mudeli, mis eeldab lisaks ajale ka 10 ruumidimensiooni olemasolu. Nad teoretiseerivad, et Suur Pauk tekkis selle tulemusena, et kaks kolmemõõtmelist membraani põrkasid neljandas ruumimõõtmes omavahel kokku.
Teine teooria, mis käsitleb midagi "paralleelmaailmade" sarnast, räägib sellest, et Suur Pauk tekkis ühe teise universumi mustast august.
Kuna aga tõendid puuduvad, siis on need vaid puht-teoreetilised mudelid, millega Suurt Pauku selgitada püütakse. Seega ei saa seda võtta nii, et teadus tunnistab/kinnitab seda - need on lihtsalt mudelid. Suure Paugu teooriaid on palju rohkem (selles filmis saab mitmega tutvuda).
Vasta
#58
Üks huvitav dok. film vene keeles käsitleb seda teemat
http://rutube.ru/tracks/4685927.html?v=b...57e1bf2c93

Üllatuseks oli, et keegi sm.Ivanov olla Eestimaal käinud Jeti jälgi otsimas? On keegi midagi kuulnud lumeinimesest Eestimaal?

(41 minuti kanti jääb see info)
Vasta
#59
Jah, lugesin kunagi seitsekümnendate "Tehnika Molodjožist", et paar sajandit (?) tagasi oli Pihkva kandis lumeinimest nähtud. Äge pilt oli ka veel juures, kas oli siis mingi kasetohu peale kritseldatud vms, nagu lapse joonistus sellest kuidas üks hiigelsuur inimesetaoline olend hoiab siplevat inimest peos ja hakkab hammustama, teine kõrval vaatab pealt.

Kahjuks ei mäleta aastakäigunumbritki täpsemalt, ka pole neid ajakirju enam praegu käepärast, et üles otsida.
Vasta
#60

1) Kuidas kujutada endale paralleelseid maailmu ette:

2D analoogia: raamatu lehte saaks käsitleda 2D objektina (kõrgust/paksust pole, või on kõrgus/paksus väga väike) - paksus raamtus (3D objekt) saab olla tuhandeid lehti "paralleelselt" (st üksteise kõrval).
Kui pidada raamatu lehte 2D maailmaks, siis paksu raamatu näitel saaks olla tuhandeid paralleelseid maailmu erinevate raamatu lehtede näol (matemaatiliselt lõpmata palju).

Midagi sarnast saaks olla ka meile tajutava 3D maailmaga: paralleelseid 3D maailmu saaks 4D maailmas olla kasvõi tuhendeid (matemaatiliselt lõpmata palju).

Need, kes on suutnud oma teadvuse "astraali viia", siis neljas mõõde avaldub astraalis olles "pimeduse ja valgusena", ehk kaugusena meie reaalsusest.
Madalamates/tumedamates astraali kihtides tundub "meie reaalsus" olevat siinsamas kõrval - kui minna veidi kõrgemale, siis läheb veidi heledamaks, kuid meie reaalsus tundub "kaugemal olevat", ning nähtav maailm on hoopis teine - kui minna veelgi kaugemale, siis on täitsa valge, ning meie reaalsus pole enam tajutav - sellise "astraalse ruumitelje" abil saaks olla kuitahes palju paralleelseid maailmu: mõtle vaid astraalis olles välja enda jaoks sobilik paralleelne maailma ja ta ongi olemas, nagu iga astraalrännakul viibinu suurepäraselt teab.

Minu arusaamistel on 2012 lõpus toimuva "sageduse nihke" olemus järgnevas: kõik muutused üleelanud/kohanenud suudavad oma teadvuse viia astraali ja nii kogeda 4D maailma (pikkus, laius, kõrgus, astraali sügavus/valgustatus + aeg).

2) Kuidas kujutada endale ette hinge/vaimu, mis juhib erinevates paralleelsetes maailmades olevaid füüsilisi kehi: liiguta korraga oma kümmet sõrme - iga sõrm on erinevas kihis olev füüsilise keha analoog - nii nagu erinevad sõrmed suudavad kordineeritult liikuda (klaveri mängimine), nii suudavad sinu teisikud erinevates paralleelmaailmades kordineeritult liikuda.


Postituse mõte on järgnevas: matemaatika ja paramaailma mõõtmeid saab siduda.
Vasta
#61
Juhtusin just mõned päevad tagasi vaatama ühelt telekanalilt filmi paralleelmaailmadest, õigemini paralleeluniversumitest.
Seal toodi välja teooria, et paralleeluniversume on miljoneid. Kõik tehti arvutigraafika abil puust ja punaseks ette.
Küllap leidub kuskil ka video samast teooriast.

Vasta
#62
Vaatasin ka seda saadet. Oli huvitav!
Samas tekkis kiuslik idee, et... ehk on need miljonid teiste valikute paralleelmaailmad meie paradiisid ja
põrgud, mida me siis peale surma asume nö teispoolsuses läbielama.
Oleme siin elus oma füüsilises vormis ning iga meie valik loob juurde vaimse dimensiooni, alternatiivi surma-
järgseteks korduskogemusteks. Tulenevalt - mida vähem tehakse päriselus valikuid, seda "lühem" on sealpoolsus.
Budismis jõutakse nirvaanasse "valikuid tegemata".
Vasta
#63
AREA-51 töötaja, 2008a recorditud, praeguseks väidetavalt ülla-ülla surnud, liiklusõnnetus.
http://www.youtube.com/watch?v=xjoJV0GF6...plpp_video
Vasta
#64
No nii, vot kus on arvamusi, arusaamu ja erinevaid nägemusi teemal paralleelmaailmad. See on minu jaoks väga huvitav teema(lisaks muidugi paljudele muudele teemadele siin aga see teema on üks müstilisemaid) ning hea, et siin maailmas elab üldse inimesi, kes on huvituvad sellistest asjadest. Niisiis dimensioonid, aladimensioonid, sagedused, vibratsioonid, tasandid, paralleelmaailmad, universumid, galaktikad ning kõige müstilisem kvantmaailm-kvantfüüsika. Need terminid on kõik täis müstikat ning tavateadusel pole nendest asjadest suurt aimugi-muidugi laialdasemas mastaabis hoiavad neid saladusi meie eest varjus illuminaadid-nö. valgustunud-vabamüürlased-salajased organisatsioonid-rothschildide zionism ja nende üli suur impeerium-anunnakid-reptiloidid-deemonid jne jne. Nimekiri muutub aina pöörasemaks(tegelikult mitte). Loomulikult mängib suurt rolli ka NASA, mis on loodud inimeste lollitamiseks, et meie kui lambarahvas mitte kunagi ei ärkaks ja ei teaks tõelist tõde. NASA varjab absoluutselt kõike, alustades maaalustest maailmadest lõpetates kuu reaalse päritoluga. Illuminaatide tehnoloogia on nt. David Ickei arvates tuhandeid aastaid ees praegusest naljanumbrist, mida tavainimesed nimetavad tehnoloogia tippsaavutusteks. Tippsaavutused nagu Kuul käimine jne. kallid inimesed Kuul toimub konkreetne elu juba sajandeid ja baasid on sinna püstitaud juba väga kaua aega tagasi ning kuu on loomulikult siia toodu objekt-sateliit mitte mingisugune looduslik Maa kaaslane- seda infot on võimalik igaltpoolt leida ja suurepärase ülevaate sellele annab David Icke oma raamatus " Lion sleeps no more"- Moon Matrix

OKEI aga seeselleks, tulles tagasi multidimensionaalsesse maailma siis ma annaksin teile, kellel on avatud meel ja kes suudab ka kõige hullumeelsemat infot vastu võtta, väga põhjaliku arusaama dimensioonidest.
Selle info olen saanud eelkõige Ainar Lepiku käest ning tema Vabaduse Õpetustest-soovitan kõigil seda lähemalt uurida
http://www.vabaduseopetused.ee/

Esiteks, dimensioone on meie ajamaatriksis 15 ning 5 erinevat tasandit. Iga tasand sisaldab 3-e dimensiooni ning iga dimensioon sisaldab 12 aladimensiooni. Meie elame üldistatult öeldes 3ndas dimensioonis(5 meele reaalsuses), millega on vist kõik nõus. Täpsustades on planeet Maa tegelikult üle tihendatud ja üle magnetiseeritud, mis tähendab, et me oleme ajapikku järjest rohkem langenud- me ei tohiks olla nii tihedad kui oleme. Me asume 3dimensiooni väga algelises astmes, sest nagu ma ütlesin iga dimensioon sisaldab 12-st aladimensiooni ning me oleme umbes 3,2-4. See aladimensioon sõltub tegelikult igast indiviidist eraldi, milline on tema dna aktiveeritus, nt. indigolastel on see kõrgem kui tavainimestel, mis tõttu on ka nende reaalsus natuke varieeruv. Olete kindlasti kuulnud ka imeravitsejatest, kes viivad oma käe patsiendi kõhtu ja muudavad seal tema struktuure ilma midagi vigastamata. Ta suudabki viia oma käe teise aladimensiooni, kus keha on palju hõredam. Atlantise ja Lemuuria ajastul olid inimesed kindlasti palju hõredamad ja suuremad, sest mida suurem on sagedus seda hõredam sa oled, mida suurem on vibratsioon, seda tihedam sa oled ning mida kõrgem dimensioon seda suuremaks ja hõredamaks su keha muutub ning lõpuks oled sa üks suur valgus olend suure teadvusega, ilma füüsilise kehata. Alates 5ndast dimensioonist enam tegelikult füüsilist keha ei eksisteeri. Lisaks on veel paralleelsused ning ka neid on 12 tükki. Absoluutselt IGAL inimesel vastavalt oma dimensioonile on kaksteist paralleelsust ehk sind igaühte on tegelikult 12 veel ning kui sa lähed kõrgematesse dimensioonidesse siis sind on veel omakorda 12. Lisaks on sind veel igal 15 dimensioonil igal aladimensioonil juba olemas 12 tükki, mis võrdub 1728 korda 15 veel võrdub 25 920 indiviidi aga ka see pole lõpplik (ma ei aja seda keeruliseks, sest ma ka alles õpin seda). Teie kõik juba eksisteerite kõrgemates sagedustes ja dimensioonides ning teie kõrgeim Mina võib asuda kõikidel dimensiooni astmetel sellepärast et alguses inimene eksisteeris 8ndas dimensioonis ning ta hakkas ennast jagama 12ks. sest ta ei suutnud sellise mahuga kogeda muutusi. Ning osa loomet liikus kõrgemale allika poole ning osa madaldas end ja liikus langusesse, et kogeda madalaimaid dimensioone- ning siin me nüüd oleme ning vaikselt hakkab see protsess nüüd ülespoole tagasi minema allika poole.
Ühesõnaga meie ajamaatriksis on siis 15 dimensiooni ning 5tasandit, millest iga tasand omab 3-e dimensiooni ning iga dimensioon omab 12 aladimensiooni, mis võivad asuda täiesti samas ajas ja ruumis ning lisaks on paralleelmaailmad, mida on ka 12 tükki( kuid ärge arvake et ainule teid on 12 tükki paralleelis, vaid samamoodi planeete, päikesesüsteeme, galaktikaid ja ka universume).
Mis te arvate, kus te asute või mis toimub kui te näte und? Mis asi on üldse uni?
Iga inimene omab oskust teha astraalrändu kui ta magab, isegi kui ta seda ei tunnista. Unenäos olemine on puhas atraalränd (mõlge kui palju te seda juba teinud olete), kuid see ei tähenda, et te kohe oskate ka teha teadvel olekus astraalrändu, kus sa oled ärkvel ja kotrollid seda- see on juba teine tase. Nii, see mida te kogete unes on see, MIS TOIMUBKI TÄIESTI REAALSELT.
Te rändate sõnaotses mõttes reaalsetes maailmades, kus te näete ennast, oma sõpru, sugulasi, viha vaenlasi kõiki inimesi, ei midagi uut, isegi oma maja näete, mis on peaaegu täpseltsamasugune nagu ta peabki olema, aga loomulikult näete, sest meid ja teid kõiki ongi 12 tükki ja nad kõik elevad täpselt sama reaalset maailma kui meie siin. GOT ITLaugh?
Kuid nagu ma ütlesin kõik on peaaegu, kui te hakkate tähelepanelikumalt asju uurima unenäos, isegi kui te olete unes oma enda majas siis on alati pisidetailid erinevates kohtades kui ta on teie reaalsuses ehk kõik on pm. täpselt sama, kuid miski on erinev ehk need maailmad ei ole puhtad copy pasted, neil on varieeruvusi, nad asuvad teise nurga all ja tulevik, minevik on pidevas muutuses, mis teeb selle maailma veelgi huvitavamaks. Loomulikult, kellel on kõrgem dna aktiveeritus võib rännata unes ka teistes dimensioonides ning näha väga huvitavaid ja harmoonilisi maailmu, kuid paraku enamus inimesi rändavad siiski ainult oma paralleelides, sest nad pole valmis minema kaugemale.

Okei, nüüd mis vajab veel selgitamis on see, et kust algab puhas orgaaniline maailm, ilma mingi kurja ning hea vahel võitluseta.
Puhas orgaaniline maailm algab 12ndast dimensioonist-4 tasandi lõpus, kus elavad üli spirituaalsed ilma füüsilise kehata valgusolendid ja nii haiglane kui see ka pole on ka neil veel asju millest õppida ja veel edasi areneda 13,14 ja 15ndasse dimensiooni ning kui te arvate, et sellega asi piirdub siis te eksite, sest see on ainult meie ajamaatrix, kui ajamaatrikseid on miljardeid, mõne arvates lõppmatu palju. 12 dimensioonist allapoole jäävad anorgaanilised olevused. Et te teaksite need keda siin nimetatakse peaingliteks, ülestõusnud meistriteks ja veel palju igasuguseid valgusolendeid ei pürgi üle 6nda dimensiooni. Peaingel Miikael on nt. Alfa-Omega-Kentauri-Androomi Anunnaki-Draakoni-Nekromitoni kollektiivi väljendusvorm, kes asub 4ndas dimensioonis. sellest allpool on muidugi ka astraalmaailm( üldistades 3nda ja 4nda dim. vahel), kus pesitsevad igast parasiitolevused-deemonid, reptiloidid, surnud, kinni jäänud inimesed, mõned inglidki, haldjad, greyd jne. Isegi need meiele väga head paistvad pleiaadid, veenuslased, andromeedlased on palju spirituaalsemad kui meie aga ikkagi segunenud juba kurjusega ning võitlevad hea ja kurja vahel ning kuuluvad kõik puhtasse anorgaanikasse. Arusaamiseks- tõeline harmoonia, orgaanika, headus ei võitle mitte kunagi millegi vahel, need olevused ei lange nii madalale, see poleks võimalik. Võitlus toimub ainult kurja ja kurja vahel, inimesed on väga ekslikult aru saanud sellest, et kui hea võitleb kurjaga, siis hea alati võidab jne. - kuidas ta saab hea olla, kui ta juba langes võitluslikule tasemele.

Nagu näha on meil pikk tee puhta orgaanikani ja tõelise valgustumiseni, kuid on olemas juba inimesi, kes suudavad tajuda ka orgaanilisi maailmu ning nende tee sinna on palju lihtsam, kui inimeste tee, kes võtavad peaingleid kui jumalaid ja spiruaalsuse tipuna, nendel tuleb ette palju takistusi, et saavutada puhas rahu ja valgus. Selle valgustumise saavutamiseks on palju harjutusi ja meditatsioone ning kes tahab, see suudab. Me oleme kõik kõikvõimsad olendid ning meie potentsiaal on palju suurem kui nendel astraalsetel olenditel, kes küll praegu valitsevad meid, aga kui me avame oma silmad, siis sammume me neist lihtsalt mööda.

Lisaks tahtsin lisada veel seda, et teadlased peavad tõeseks ühte suurt kosmose ruumi või universumit, kuid iga universum istub veel suurema otsas mida nimetatakse multiuniversumiks või domeeniks ning sellest veel suurema otsas ning iga universum on veel pidevas paisumises, millel ei tulegi lõppu. See pilt mis teile avaneb õhtul, väljas olles, tähistaevast on küll väga ilus ja imestama panev aga siiski imetilluke liivatera terves ookeanis.

See kõik oli siin väga väga üldistatav ning seda kõike sõnadesse panna on väga raske, aga mingisugune pilt sellest hullumeelsest maailmastSmile

Aitäh kõigile, kes viitsisid mu teksti lugeda ning ärge jätke külastamata lehekülge-http://www.vabaduseopetused.ee/avalehekulg/



Vasta
#65
Minaelan, jah see on tõepoolest üks teooria ning ka mina olen alles otsija, ja ma olen väga palju erinevate kanaldajate ja gurude teoorijaid uurinud ning otsinud sealt tõde. Kõik räägivad väga huvitavaid jutte ning harmoonilstest maailmadest kuid keegi pole täpsustanud, kust ta neid teadmisi võtab ning millised on need olendid, kes seda edastavad. Need Vabaduse Õpetused ei pärineb Maalt ning info on saadud reaalsete teadmiste kaudu, kus nendel inimestel on olnud kontakt puhta orgaanikaga-valgusolenditega. See info ei ole saadud kanalduste kaudu, ma ei oska täpselt öelda kuidas see täpselt saadud on aga nagu ma aru sain siis need inimesed Ameerikas, kes selle avastasid on reaalselt nendes 12,13,14,15 dimensioonides käinud oma teadvusega. Ma pole üheski teises õpetuses nii detailset infot saanud, sest need olendid kes seda algupärast infot jagavad, pole seotud puhta orgaanikaga. Vabaduse Õpetused seletavad ka väga hästi igasuguseid struktuure seoses fibonacci jada ja kuldse lõikega, mis on surnud süsteem. Õiged ja elujõulised süsteemid on kõik nende Õpetustest välja toodud, ma ei hakka neid detailselt nimetama-seda saab kõike sealt ise uurida. Lugesin läbi mõni aeg tagasi Elulille mõlemad osad ning see tundus alguses uskumatult õige ja teaduslik raamat olevat, seoses selle kuldlõikega, elupuuga ja elulillega.
Tuleb välja, et kõik see süsteem ei ole lõplikult sümmeetrias ning nendes puudub elu, see on väga suures nihkes, sest Thot, kes Drunvalole seda infot kanaldas oli juba anunnakidelt ja muudelt halbadelt eeskujudelt õppust võtnud. See info on küll sellesmõttes õige, et meie maailm on tõepoolest kuldlõikega ülesehitatud-samamoodi ka inimene, kuid see on väga erinev sellest, millised on elujõulised maaailmad.Meie vesi on nt. Surnud, meie päike on surnud, see tundub kõik väga negatiivne, kuid paraku nii ta meil on, kui seda kõike lähemalt uurida.

Minu mõte pole kedagi midagi uskuma panna, minu mõte on inimesi maailma natuke avaramalt vaatama panna ning mitte võtta kõike, mis hiilgab puhta kullana, kuid siiski kõigil on vabadus valida.
Hakake küsimusi küsima.
Nagu Albert Einstein on öelnud: "Mul ei ole ühtegi erilist annet. Ma olen lihtsalt uudishimulik" ning "Oluline on mitte lõpetada küsimuste esitamist"


Vasta
#66
Need Vabaduse Õpetused ei pärineb Maalt ning info on saadud reaalsete teadmiste kaudu, kus nendel inimestel on olnud kontakt puhta orgaanikaga-valgusolenditega.
Orgaanika, bioloogiline elu on puhtalt meie füüsilise maailma produkt. Rääkida orgaanikast kui valgusolenditest on jura.
Kui aga rääkida mitteorgaanilistest siis on neid küll väga palju, ainult ma ei saa aru miks ei austata musta poolt(naiste maailmad) millest valgusolendid(meeste maailmad) saavad kehades seemet pritsides elu edasi kanda.
Koduleht lõhnab kohe vägagi raha järele aga mis ta järgijatele peale äravõetud raha annab? Kas peale korralikku hüpnoosiseanssi-koolitust on veel järgijal vabadus valida?
Vasta
#67
Mis asi sul nimelt raha järele lõhnab, kas seminaare tuleks teha täiesti tasuta? Praeguses maailmas on meil üks olematu energia, milleks on raha, kuid hetkel on see elamiseks väga vajalik, nii on see maailm meil paraku korraldatud. Hüpnoosiseanssi?? Arusaamutu väide...
Ma ei tea palju te olete üldse uurinud neid õpetusi, kuid mulle tundub see väga kohatu üldistus sellele kõigele.


Vasta
#68
Loomulikult on igas vaimses raamatus kuldterake ja Elulill oli üks paremaid raamatuid, mida üldse lugenud olen, kuid lähemalt uurides ei pea seal tetud asjad paika aga tõepoolest seeselleks. Kinni ma selles vabaduse õpetuses nüüd ka ei ole, et ma mingid muud teooriad välistaks, kuid ma pole väga leidnud detailsemaid kirjeldusi ja õpetusi. Tulge kõik laduge oma teoorijad ja vaielge vastu, see on kõik väga hea, sest ma avatud meelega inimene ja ei hakka kunagi midagi niisama maha tegema.
Vasta
#69
Nõustun täieliukult selle postitusega, ei peagi vaidlema jah, sest iga inimene loob oma reaalsuse ja oma jumalikkuse või allika mille peal toetuda. Minu silmis on natuke kummalised need inimesed, kes igas asjas kahtlevad, küll ei sobi see, küll ei sobi teine, kõike saab koguaeg eitada, kuid millestki tuleb ju kinni haarata, ei saa elada elu kui sa ainult kahtlustad ja spekuleerid ning nimetad igat asja teooriaks või vandenõuks, kuigi see on mitmeid kordi läbi tõestatud ja uuritud, tuleb avada ainult oma silmad. Vahest tundub nii, et sinu ja paljude teiste ees seisab suur elevant ja sa näed seda, kuid kui sa mainid seda nägemust teistele siis nemad ütlevad "Mida sa ajad, ma ei näe midagi, kus see elevant sul on" no aga kurat sa tead, et sa näed seda, aga kui teised ei näe, ei saa sa seda kunagi tõestada, et se elevant seal seisi. Mul on tihti jäänud selline mulje, et sellest hakkavadki probleemid, sest iga inimene mõistab ja näeb maailma erinevalt. Inimesed välistavad tihtipeale asjad, mis tunduvad neile ülemõistuse käivad, utoopiad ning nad välistavad asjad, mida nad poole oma silmaga näinud või mida ei näidata aktuaalsest kaamerastSmile
Tahaksin lisada veel Minaelan, et kui ma üldse avastasin selle Vabaduse Õpetuse asja, mis juhtus alles mõnda aega tagasi, siis oli see ka mind väga segadusse ajav, sest ma ei arvanud, et kõik need eelnevad pleiaadide alaje 777videod ja drunvalo õpetused ja muud huvitavad teooriad on mingit moodi valed või anorgaanilised(selle sõna tähendusest ma sain alles hiljem aru). Ma olen tegelt siiamaani segaduses, pärast neid õpetusi uurides, kuid miski hakkab mulle arusaadavamaks kujunema, pilt hakkab kokku minema, sest ega siis eelnevad teooriad nende Õpetustest nüüd nii väga ei erine, pigem Vabaduse Õpetused täiendavad eelnevaid, mitte ei välista ega halvusta. Ma ei usu midagi pimesi, ma alati proovin leida seost ka teiste teooriatega, millest ma olen kuulnud. Vot, et ma ei imesta kui nendest Vabaduse Õpetustest koorub ka kuskil midagi veel suuremat ja veel detailsemat, sest vahet pole kui orgaaniline sa oled või kui suured su teadmised on, areng on lõputu.
Kõike head!
Vasta
#70
Valgus, ehk korrastatud teadmised ongi meeste pärusmaa. Naisi ei tohi üldse vaimse maailma ligi lasta, vähemalt enne mitte, kui fertiilne iga selja taga. Naise psüühika vajab tugevaid juuri ja kindlat maapinnale toetumist, kahe ülemise chakrapunkti avatus peab olema seotud ainult lapsega/lastega.
Lugesin seda Vabaduse õpetuse asja, mida kodanik MidaMeÜldseTeame? siia resümeeris ning tõesõna uskusin, et noor õpipoiss usub kõike, mida sööb, ent kui jutt jõudis ingliteni, sain aru, et kodanik lihtsalt teeb pulli. Või kas siis tõepoolest leidub jüngreid, kes tõsimeeli usuvad, et "Peaingel Miikael on nt. Alfa-Omega-Kentauri-Androomi Anunnaki-Draakoni-Nekromitoni kollektiivi väljendusvorm, kes asub 4ndas dimensioonis"

No mida kuradit? Mina olen näiteks Alfa-Beeta-Gamma-Oomega-Kentauri-Porru-Kastronoomia-Krüsanteemia kollektiivi kolmanda võlli seitsmes väljendusvorm...
Vasta
#71
"Korrastatud teadmiste" alla ei lähe mitte niivõrd bibliofiili kartoteek vaid pigem...elukogemus, arusaamine, hingesäde...nii või?

Vasta
#72
Naistel on maailm üldises mõttes loogiline,meestel intuitiivne,sellepärast haridussüsteem ongi uppis.
Drunvalo teosed on sügavalt hüpnootilised,sellest jurast lahtisaamine võtab omajagu aega,kuna infi püütakse edastada loogilises võtmes.

Üksjagu segadust külvab ka Michael Newton oma hinge rännakute kirjeldustega,mis on ka loogilise ülesehitusega ja seega pretendeerivad "absoluutsele tõele".
Loomulikult jäetakse mainimata miks hinged sünnivad inimkehasse justkui vabatahtlikult ja amneesiaga või siis osaliste "mälupiltidega".
Arvutirahvas teab väga hästi mida tähendab "format",seda toimingut rakendatakse meditsiinis nn. "koomateraapia".Sellest samm edasi on sarnaste toimingute rakendamine hingele,mis on ja kestab igavesti.Ei oma tähtsust kui vana hing on,kas miljard aastat või sada aastat,kas ta tegutseb kolmandas ,neljandas, üheksandas või n-ndas dimensioonis,vanglaplaneedil Maa on ta kindlalt ajasilmuses ehk reinkarnatsiooni tsüklis.
Näed siis läkski jutt natuke loogiliseks või mis teie arvate?
Vasta
#73
Kui ma nüüd õieti mäletan siis oli asi pigem vastupidine - meestel põhines asi loogikal ja süsteemil
ja naistel intuitsioonil ja emotsioonidel. Seda tunnistab isegi tänapäeva teadus - teatud tasandil.
Vasta
#74
Oh üllatust - parem! Nüüd saan aru, miks pidevalt paremale kisub. Intuitsioonid, emotsioonid ja irratsionaalsed
soovid. Ja mitte mingit loogikat.
Vasta
#75
(14-02-2012, 15:00 )Minaelan Kirjutas:
(14-02-2012, 08:37 )excubitoris Kirjutas: Kui ma nüüd õieti mäletan siis oli asi pigem vastupidine - meestel põhines asi loogikal ja süsteemil
ja naistel intuitsioonil ja emotsioonidel. Seda tunnistab isegi tänapäeva teadus - teatud tasandil.

Kuna aga viimastel aastakümnetel on naistele võimaldatud rohkem ka loogilist mõtlemist vajavate elukutsetega tegeleda, ja nad on suurepäraselt sellega hakkama saanud, siis ei usu, et need piirid nüüd just üks-ühele on, nagu eelnevalt väidetakse.
Pigem on mehed rohkem "naisestunud" Smile

Aga missugune ajupool teis valitsev on, võite ju kontrollida siit. Paar aastat tagasi oli näiteks mul endal veits teine tulemus. Lõbus vähemalt:

http://www.nebulos.net/brain/

Seda "poolte segiajamist" võrdõiguslikkuse sildi all promotakse eeskätt naise energeetika sassi ajamiseks...mida mehelikum naine on, seda kergemini on naiselik energia parasiitidele kättesaadav...meeste "naisestamine" on....naised jäetakse ilma sellest "mehelikust jõust", millest naised iga päev õhkavad ja tulemus...naised pettuvad meestes ja edaspidi manipuleeritakse naisi küll "kristuse pruutideks", küll "karjääri pruutideks" ( naiselik energia läheb rahaegregori kaudu parasiitidele) või siis "meeleheitel koduperenaised" jooksevad mustadega lõbutsema ja halvemal juhul tiritakse haaremisse ja ei kuule me neist haareminaistest enam kunagi. (Energia läheb islamiegregori parasiitidele).

Ja ei ole mõtet hakata demagoogitsema või mustvalgelt lahmima: naiselik pool ei tähenda seda, et naine ei või olla tark või mehelik pool ei tähenda seda, et ollakse mingi külm kalkuleerija.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat