Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes rääkimine-sonimine
#1
Mina räägin peaaegu iga kord unes. Sõnad tulevad minu unenäost. Minu paar juhtumit:

Nägin unes, et minu isa oli Venemaa president Vladimir Putin. Mind rööviti ning viidi kuskile mahajäetud vabrikusse. Seejärel toodi sinna ka Putin ning temalt küsiti midagi(ei mäleta päris hästi, mis see oli, aga seotud minu tapmisega). Putin nõustus minu tapmisega ning karjusin läbi une: ,,PRESIDENT!´´ Olin ka istukile tõusnud.

Väiksemana nägin unes, et ema ostis uue auto. Hakkasin sisse minema, kui rääkisin siis läbi une: ,,Mhh. Ma ei mahu siia ära, mu jalad ei mahu ära noh. Me peame uue ostma, noo ei mahu nohh!´´

Eelmisel talvel hakkasin öösel laulma ,,Hey Mama´´-The Black Eyed Peas. Sõbranna muidugi lindistas öösel mobiiliga minu laulmise. Päris lahe oli kuulataLaugh.

Öösel hakkasin tibihäälega rääkima: ,,Helista mulle, mõtlen vaid sulle! Olen nii vallatu!´´ Ema naeris hommikul, et minu tulevikuamet on vist teadaSick(hyes)

Sõbranna maal mängisime poole ööni kaarte. Magama minnes olid kõik kuulnud kuidas ma läbi une karjusin: ,,MA EI TAHA NEID KAARTE, VÕTKE ÄRA, MA EI MÄNGI ENAM!´´

Igatahes, väga palju nalja on saanud.Laugh

Millest tegelikult sonimine tingitud on? Keegi räägib, keegi ei räägi..

Muudetud: 17-4-06 kell 20:15:50 Hallucigenia
Vasta
#2
Mul oli nii et me oleme koolis juba pikka aega võrkpalli mänginud ja mul läheb seal hästi ja meeldib ka. Siis üks öö sai kaua üleval oldud ja jäin kergesti magama. Kaua aga magada ei saanud kui järsku tõusin istukile ja lõin käega palli ja ise tegin samaajal sellist palli löömis häält ka, ennem ma aga mingit unenägu veel ei näinud ja tegin seda täiesti lambist, ise veel pärast naersin selle üle Laugh
Vasta
#3
Kirjutasin siia juba põhjaliku ülestunnistuse oma unenäo kuningriigist, siis tuli aga meelde A. Nekrassovi hoiatus nende rääkimisest teistele inimestele. Nimelt kirjutab ta, et unenägu on kõige peenem mateeria ja informatsioon ja peab aru saama asjast, kui me räägime sellest inimestele, kes võivad oma mõtete ja tunnete, kui oma karmaga korda saata mis tahes selles nii tundlikus sfääris. Sellega võime oma elusituatsiooni raskendada. Sellest võib ja on vaja rääkida, aga ainult oma armsamale või Teid armastavale inimesele, kellel on küllalt elutarkust, et oma emotsioonidega mitte teha situatsiooni keerulisemaks. Kuna pereliikmed on tihedalt seotud, on nende unenäod omavaheliste suhete ja ühiste ülesannete jätk. Kui on vajadus, võib oma unenägudest rääkida inimesele, keda Te peate endast palju vaimsemaks.
Vasta
#4
Mul oli nii, et ma nagu jäin magama ja ema oli samas toas kui ma hakaksin rääkima taga.Ütlesin et kõht on tühiBleh Tema muidugi ütles et mine kööki ja võta midagi ja ma ütlesin, et ma ei saa,klaas on ees Smile
Vasta
#5
Ma räägin väga tihti unesBleh
Ükskord hakkasin rääkima et laes on ämblik ja siis mu ema tuli mu tuppa et mis on ja ma olin näidan näppuga lakke et seal on ämblik..vaata seal onLaugh

Siis ükskord mu õde oli öösel arvutis mis on suures toas ja ma olin läinud suurde tuppa, võtnud puldi laualt, pannud kapile ja läinud tagasi magamaLaugh

Ma olen poolunes ka teind igasugu värkeLaugh näiteks otsind mingeid tuhkruid voodi alt paanikas et mu kass sööb nad äraBleh
Vasta
#6
Minu mees räägib palju unes, tihti on nii, et ta veel teeb silmad lahti ja vaatab otsa ja ajab segast...tösiselt segas..juhtub ka nii, et esitab kysimusi ja siis pean ta maha rahustama...Loomuliklt ta hommikul midagi ei mäleta..
Kas keegi oskab seletsust anda selle kohta??
(H)
Vasta
#7
Ma pole unes rääkinud,aga aastate eest-ma olin veel nii väike,et ma ei mäletagi seda,aga mu ema ja õde on sellest rääkinud.Ma olevat ükskord kohutavalt rabelema hakanud ja hüüdnud meie koera nime ja küsinud kus ta on.Eme äratas mu ülese ja siis küsisin paaniliselt: kus koer on.Midagi hirmsat pidin ma unes nägema,aga ma pole seda kunagi mäletanud.
Vasta
#8
Kui ma esimesse klassi läksin, siis enne ema õpetas, et kui WC-sse vaja minna on, siis tuleb käsi tõsta ja välja paluda... Ilmselt olin liiga õpihimuline, ja ema rääkis et ma olin öösel käe üles tõstnud ja välja küsinud Laugh

Ühel teisel ööl olin ma kogematta(?) akna juurde sattunud ja pilk oli suunatud aknast välja, isa ärkas üles ja küsis et mida ma seal näen nii huvitavat, tema hääle peale ehmatasin end üles ja sain aru kus ma olen, igaksjuhuks vaatasin veel aknast välja, et näha mida ma seal olin läbi une nii suure huviga jõllitanud, aga õu oli tühi...
Vasta
#9
Ma olen öösel lihtsalt kõva häälega naernudLaugh
Vasta
#10
Arvan, et selle lehekülje peaks küll siit nalja nurka ümber tõstma.(H)

Muudetud: 19-8-06 kell 01:56:05 Foks
Vasta
#11
ma ka sonin vahepeal aga ma ole nüüd enam tükk aega soninudSadkõihe paremini käiakse ringi ja sonitakse kui ollakse haiged
Vasta
#12
Mu sõbranna ütles,et ma olin unes ütelnud,et ei ma maganLaugh
Ise küll midagi ei mäleta,aga tema arust oli see väga naljakas.
Vasta
#13
Viimasel ajal on minugagi paar nalja veel juhtunud.

Olin parima sõbrannaga maal. Magasime ühes voodis, mis oli suht väike. Mina muidugi magasin, jalad-käed laiali. Keset ööd ärkas sõbranna ülesse ning surus mu jala teise jala juurde, et ta magada saaks. Mina muidugi virutasin jala samasse kohta tagasi ja karjusin: "ÄRA LAIUTA!" xD Sõbranna hakkas kõva häälega naerma.

Ühel öösel karjusin läbi une oma klassiõe nime BIRGIT.

Viimasel ajal olen hakanud midagi võõrkeeles ajama. Hääl on sama tooni peal koguaeg ning ainult räägin. Ema kuuleb pidevalt teisest toast.
Vasta
#14
Mul vend rääkis..enam ei tea. Distants liiga suur. Aga proovisin temaga jutule saada aga ei võtnud vedu. (Nimelt pidi olema võimalik unes rääkivalt inimeselt küsimusi küsida ja vastus pidi olevad adekvaatne, sest unes ju ei valeta?)

(Nägin pärast Vene-Eesti jalgpallimängu unes, et Eesti oli taas venelaste poolt okupeeritud... nõme oli..)
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Mul vend rääkis..enam ei tea. Distants liiga suur. Aga proovisin temaga jutule saada aga ei võtnud vedu. (Nimelt pidi olema võimalik unes rääkivalt inimeselt küsimusi küsida ja vastus pidi olevad adekvaatne, sest unes ju ei valeta?)
tean ühte inimest kelle käest saab igasugu saladusi välja pinnida teatud hetkedel kui ta magab või poolunes on. natuke aega tuleb talle pinda käia ühe ja sama küsimusega ja kui korra vastanud on sis saab teisi asju ka küsida Smile
siiamaani pole kordagi valetanud sel meetodil Smile
Vasta
#16
Ükskord ma nägin unes,et ma seisan enda ukse ees öösel.Järsku näen tuli toas läks põlema ja näen keegi vaatab kardina tagant,ta on mustanahaline ja hoiab relva vasakus käes.Ma torman tuppa suundun elutuppa ja näen, et Tupac(ma olen ta suur austaja) on põrandal ja kuuli haav seljas.ma pöörasin ta selili ja ta ütles mulle, et call 911(helista 911).Ma hakkan helistama ja märkan et oli hilja tupac oli surnud juba.
Seal kohapeal ma ärkasin ja oli suht imelik olla.
Imelik uni,mis oskate selle kohta öelda?
Vasta
#17
Selle peale ei ole nagu midagi öelda ilmselt kellelgi. Ainult, et paljud mõtlevad, mis selle tupaciga siis nii väga lahti on, et kõik ta fännid on jne. Mina ka ei saa aru üks mustanahaline suri ära eksju, mis siis ?
Vasta
#18
Alles eelmine nädal olin öösel õe tuppa läinud , tule põlema pannud ning näpuga seina poole näidanud , ise mingit sogast juttu rääkides millest õde aru ei saanud. Õde oli mind tagasi oma tuppa voodisse ajanud . Hommikul õde rääkis mulle kuidas ma öösel tema tuppa olin läinud ja mingit soga suus välja ajanud, hakkasin naerma Laugh , sest ise ei mäletanud sellest mitte midagi .

Teie räägite lihtsalt unes , aga mina käin ringi nagu mingi zombi Laugh.
Vasta
#19
Jah, ma tean seda Smile

Endal pole midagi sellist küll olnud.
Aga paar juhtumit ikka, kui olin väike siis olin teleka ette magama jäänud.
Isa viis mu oma voodisse ja ma olin teda tagunud ja karjunud LASKE MIND SIIT VÄLJA (hyes) Laugh
Ise küll midagi ei mäleta
Ja teine on see, et üks öö ma kartsin ja läksin ema kaissu umbes kui ma 4-jane olin. Ja minu toas olin ma harjunud, et mul on väike pissipott alati voodi all. Ja ma olin öösel ärganud läinud ja võtnud voodi alt kaalu ja voodisse tõstnud. Ema küsis, et mis sa teed. Ma ütlesin, et lähen pissile. Hea oli, et ema jõudis mu kähku siis vetsu viia Laugh Sick

Aga jah, need on tegelt väga lahedad olukorrad. Smile
Alles ükshommik ärkasin põrandalt Bleh Ise ei tea midagi ja ma pole kunagi voodist maha lennand Laugh
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Swarm
Alles eelmine nädal olin öösel õe tuppa läinud , tule põlema pannud ning näpuga seina poole näidanud , ise mingit sogast juttu rääkides millest õde aru ei saanud. Õde oli mind tagasi oma tuppa voodisse ajanud . Hommikul õde rääkis mulle kuidas ma öösel tema tuppa olin läinud ja mingit soga suus välja ajanud, hakkasin naerma Laugh , sest ise ei mäletanud sellest mitte midagi .

Teie räägite lihtsalt unes , aga mina käin ringi nagu mingi zombi Laugh.

Aga vot minul see ringikondamine nii tavaline asi juba...kogu oma teadliku elu olen öösiti ringi sahminud,ise sellest midagi teadmata.Mingi aeg jäi seda vähemaks,kondasin pooleaastaste vahedega ja lootsin,et nüüd hakkab see ehk järele jääma-tutkit...üks öö avastasin end esikust.Ärkasin selle peale,et jalgus oli jube külm,panin unesegaselt esikutule põlema ja äkki jõudis mõistus ka taas koju ja ma hakkasin ringi vaatama ja mötlema,et mida põrgut ma siin teen...kõige jubedamaks teeb asja see,et mul olid jalad porised-järelikult käisin öösärgi väel ja paljajalu kusagil õues kondamas...tavaliselt on elukaaslane mul käest või jalast kinni saanud,kui tunneb,et ma jälle kuhugi kaduma hakkan,igakord aga ta kahjuks ei ärka ja nii ma siis kondangi...
Unes rääkimine on kah tavaline minu puhul...viimati olevat unes naernud ja õelnud "Augu Ella Maslo" ja jälle naernud...hommikul seda kuuldes ei tulnud see üldsegi tuttav ette,seda kuni õhtuse toidutegemiseni...liha pannil praadima hakates sattus kätte Oilio õlipudel,mille (läti vöi leedu keelsel) sildil oli justnimelt kirjutatud "Augu Ella Maslo"...sel hetkel võttis küll kuklakarvad turri...
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Helen
Mina räägin peaaegu iga kord unes. Sõnad tulevad minu unenäost.

Ühtekad Laugh.Ma räägin sammuti enda unenägudest. Vahel tõusen isegi püsti ja vehin kätega või teen mingit tegevust. Üks naljaks juhtum oli see ,et mu vanemad ei uskund ,et ma unes räägin (vend oli neile rääkind ,et ma räägin unes). Ja siis ma pidin veel nende pärast varem magama jääma kuna nad tahtsid seda näha. Vanemad hiljem rääkisid ,et ma olevat une rääkinud mingist tehignust ja teinud sellised imelike nägusi ja kätega vehkind (vist "kirjutand" Laugh). Aga kahjuks on selliseid meeldivaid/toredaid unenägusi mul vähe Sad.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: Kyddy
Minu mees räägib palju unes, tihti on nii, et ta veel teeb silmad lahti ja vaatab otsa ja ajab segast...tösiselt segas..juhtub ka nii, et esitab kysimusi ja siis pean ta maha rahustama...Loomuliklt ta hommikul midagi ei mäleta..
Kas keegi oskab seletsust anda selle kohta??
(H)

(i)Ise julgen arvata,et inimesd kes unes räägivad on päevased tegemised mured -rõõmud pooleli-väljaelamata ja see lihtsalt jätkub nende unes.Või valmistavad ettemõttetes nii aktiivselt tulevat tegevust.Näiteks tööd või eksamit kohtumist oma mõttetes ja süvenevad-mängivad läbi kujutlevad,kuidas juba toiming toimub.
Vasta
#23
unes kõndimisega mul oli korra selline juhtum:

Sünnipäeva järgsel hommikul, sõbrad ajasid mind üles.
Nende väitel ma ärkasin, läksin kööki jõin klaasi vett ja läksin magama tagasi.
Ise aga ei mäleta sellest midagi
Vasta
#24
Peenu - See võib kõigil juhtuda.

Muudetud: 8-3-07 kell 02:11:07 Foks
Vasta
#25
minu lähedusse ärge minu magades üldse tulge, sest olenemata raskest unest ma kuidagi tajun seda kui keegi mu lähedal on/liigub ning siis tavaliselt ma millegipärast sõiman nende näod täis Sad nooremana sai jalutamas ka käia, mingi 8 aastaselt tõi mind väidetavalt politsei koju kui olin üritanud kl 3 öösel poodi minna (ma ise ei mäleta) ning siis paar korda on saanud riide panna ning kooli hakata minema xD
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,128 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,861 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,088 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,833 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,646 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,511 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,982 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,902 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,922 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,236 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat