Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ouija Board
Autor Sõnum
Orhidee93
Tavaliige

29-08-2007 23:30
Postitus: #51

tglt ei olegi mänguasi..mis siis et ma aind 14 naq suht noor kah..aga ma saan tglt ikkagi aru asjadest millest tuleb hoiduda..naq amatöörid ei tohiks selliste asjadega tegeleda..pärast kannatavad nende pered ju =/

They play in the devil's key
An endless symphony
I even hear it now
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

29-08-2007 23:37
Postitus: #52

Kui keegi on amatöör või ei tunne ennast mugavalt sellistel sessionidel, ja ikka tahetakse sellist teed minna, siis saab vabalt võtta kedagi kogenut juurde, kes saab igal samul aidata ja õpetada ohte vältima.
Ouija Lauaga on nagu tulega. Kui oskad või on tuli tehtud kontrollitud keskkonnas, siis ei juhtu midagi. Kuid uisapäisa möllates on punane kukk katusel.
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

30-08-2007 05:27
Postitus: #53

Jah, ärimaailm oskab lastele igasugust jama pähe ajada. Huvitav, kui palju võib Maal olla selliseid, kes suudavad ouija lauda kontrollida? Tavaliselt kontrollib see asjandus ise kasutajat, suunates tema tajud igasugustesse sopaaukudesse...

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Nazz
Veteran

30-08-2007 09:16
Postitus: #54

Psüühilisi kaitseid on ka võimalik enda ja kaaslaste heaks ehitada.
Sellise elementaarse ettevaatud abinõuga, on ka algajal rohkem kontrolli hoida. wink
Sieb3n
Uustulnukas

13-11-2007 21:56
Postitus: #55

Ohoh... see tundub megalahe mäng olevat. (hyes)
Kust seda saabki?
tymuxas
Tavaliige

14-11-2007 00:01
Postitus: #56

Mäng ? Mine lasteaeda kui tahad mängida ! SEE on palju tõsisem asi.

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Sieb3n
Uustulnukas

14-11-2007 21:00
Postitus: #57

Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
Mäng ? Mine lasteaeda kui tahad mängida ! SEE on palju tõsisem asi.

Ma vaatasin kogu selle teema läbi ja kõik nimetavad seda mänguks. On ka ju.
Andromeda
Vana kala

14-11-2007 22:18
Postitus: #58

Kohe kindlalt ei ole see mäng.

Nagu Thorondor ütles, varsti on surmalähedaste kogemuste tekitamine mäng, ennustajad mängivad klaaskuuliga ennustamisemängu.

Siiski võib see olla ka väga praktiline asi selle poole pealt, kui mõni inimene keda sa tead on surnud, saaksid sa ta välja kutsuda ja näiteks küsida, kas ta tahab kellelegi midagi veel öelda. Tegelikult mul praegu just on situatsioon selline ja ma mõtlesin, et kutsuksime mõne sõbraga ta väga-väga viisakalt välja, samal ajal jätaksime kõrvaltuppa paberi pastakaga ja küsiksime, et kas ta tahab kellelegi veel mingi kirja jätta ja laseks tal kirjutada ja siis annaks vajalikele inimestele üle. See oleks nagu miskit sellist, et laseks tal rahus minna. (Ta suri vägivaldsesse surma).

Küsimus siis kogenumatele, näiteks celticule, kuidas teha korralikku, arusaadavat, töökindlat, ohutut ja praktilist Oija Boardi. Kui ei ole tõesti soovi seda siia teemasse suurelt kõigile postitada, võib isegi U2U saata.Oleksin väga tänulik.

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
Sieb3n
Uustulnukas

15-11-2007 00:01
Postitus: #59

Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Küsimus siis kogenumatele, näiteks celticule, kuidas teha korralikku, arusaadavat, töökindlat, ohutut ja praktilist Oija Boardi. Kui ei ole tõesti soovi seda siia teemasse suurelt kõigile postitada, võib isegi U2U saata.Oleksin väga tänulik.

Jah, kuidas? Kutsuks paar poltergeisti (hyes)
Andromeda
Vana kala

15-11-2007 00:34
Postitus: #60

Antud olukorras ei ole poltergeist just kõige õigem sõna Laugh ( Poltergeist tähendab lärmakat vaimu).
Ja ma ei ütleks, et siin mingi eriline nali oleks. Pigem võtta asja tõsiselt..

tymuxas
Tavaliige

15-11-2007 00:45
Postitus: #61

ou miQ kas sind polnud siis kui me miki juures kutsusime ? Seal tegime ka ise OB .

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Nazz
Veteran

15-11-2007 10:16
Postitus: #62

Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
kuidas teha korralikku, arusaadavat, töökindlat, ohutut ja praktilist Oija Boardi.

Ei ole olemas sellist asja nagu korralik, ohutu ja praktiline Ouija Laud. See on tööriist. Selle kasutaja ja kasutamine määrab selle praktilisuse ja ohutuse.
Näiteks: Võtad haamri. Sellin ohutu ja praktiline asi. Virutad kellegile vastu pead sellega. Ei ole enam ohtut...

Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
ou miQ kas sind polnud siis kui me miki juures kutsusime ? Seal tegime ka ise OB .

Kui ma oleks vähekenegi midagi aru saanud, mida sa sellega öelda tahad, või siis üldse mida seal kirjas on, siis oleks küll hea.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

15-11-2007 10:43
Postitus: #63

Nüüd on aastake peaaegu juba mööda läinud ning tegelikult olen oma arvamust muutnud selle aja sees. Krt. ma ostaks i9se ühe Oujia laua... kutsuks kokku kõik need Nummyd ja Orhideed ja Si3benid kes siin teemas käivad... ja korraldaks neile ühe mõnusa seansi.

Saakski vigasest geenivaramust lahti... kas siis hullumaja seinte vahele või hauda... vahet tegelikult pole. Sest kui sul ikka lapsena mõistust pole ei teki seda ka tulevikus. Sellised inimesed on aga TEISTELE just ohtlikud.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
kooky
Tavaliige

15-11-2007 12:34
Postitus: #64

Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Tsitaat:Algselt postitas: age90
ma olen kah seda mängu mänginud...isegi korduvalt...esimene kord oli eelmine suvi...meile räägiti sellest mängust paljusid asju..ja kõik olid isegi hirmsad..kui ma küsisin selle laua käest midagi enda kohta ja ta vastas täiesti õigesti, siis ikka tuli pisar silma..ja kõige huvitavam on see..et vaimud ütlesid ise mulle mu surma päeva..11 november 2007...ei tea kas uskuda või mitte..ja ütlesid et vaimud on lõksus..ja saavad vabaks ainult siis kui mina ära suren..ja seda juttu räägiti korduvalt ja korduvalt..

ma ei sooovita seda mängu kellelgi eriti palju mängida..või üldse..kuna tegu ei ole nalja mänguga..Bleh

SEE JU POLEGI MÄNG! Issand miks aru te ei saa!
Tahaks teada et kas sa siin 11 novembril kah oled.Kartke inimesed!
Anna andeks kui nii otse...:(Loodame et ennustus valeks osutub..

Täna juba 15 november,Age90, kus oled?
--Minotzka--
Uustulnukas

15-11-2007 14:53
Postitus: #65

Ma olen proovnud küll, aga pole kunagi välja tulnud. Me lööme alati põnnama. Aga kui mu tädi käis ülikoolis, siis ta proovis seda. Ja ise ta kinnitab, et tuli välja ka. See, kes rääkis nendega, pidi ütlema talle palju-palju asju. Nii minevikust, kui tulevikust.
Aga keda huvitab,siis leidsin ühe lehe, millel on kõik kirjas, see on ainult ingliskeelne.
http://www.crystalinks.com/ouija.html

Muudetud: 15-11-07 kell 14:58:21 --Minotzka--
Helkuu
Tavaliige

15-11-2007 16:17
Postitus: #66

m, tahaks endale.
Andromeda
Vana kala

15-11-2007 17:03
Postitus: #67

Tänan õpetuse eest, Minotzka.. proovin miskit kokku panna..
Ehk läheb õnneks. Aga ma loodan, et selle ettenähtud pointeri asemel võib miskit muud ka olla..

Ning kookyle, et age90 pole sellest ajast paras oma kasutajaga sees olnud, kui ta selle oma esimese ja ainsa postituse tegi. Ühesõnaga, ei oska öelda. Võib-olla inimene kaotas lihtsalt huvi vms.

Muudetud: 16-11-07 kell 00:49:15 Andromeda

Sieb3n
Uustulnukas

16-11-2007 00:26
Postitus: #68

Oot aga kas seda läbi arvuti ei võiks teha?

Võtaks mõne pildi Ouija Boardist lahti ja osuti asemel kasutaks hiirt...
Kursor ju liiguks (hyes)
Andromeda
Vana kala

16-11-2007 00:46
Postitus: #69

Tundub kuidagi väga kahtlane, kuid samas ka täiesti loogiline. Kui disainida valmis pm mingisugune laud ja siis vaim välja kutsuda ja kätt hiirel hoida. Aga jah, sellistesse virtuaalsetesse värkidesse suhtun ma samas natuke skeptiliselt, kuigi tõesti, loogiline.

romm5
Uustulnukas

17-11-2007 21:24
Postitus: #70

Ouija on nagu suhtlusvahend. Ega sa telefoniga rääkides ei ütle teistele, et ma mängin praegu üht mängu...

Pole kunagi proovinud kutsuda kedagi välja aga tahaks küll.

http://www.youtube.com/watch?v=EP-jg_yJGdo
seal videos tüdrukud pommitavad vaimu küsimustega. On normaalne see või nad tegid midagi valesti?!

Kuidas korralikult vaimu ära saata? ütled, et tsau aga ta ütleb, et ärge minge veel vms. mis teha tuleb??
Legolas
Uustulnukas

22-11-2007 09:41
Postitus: #71

aga tingimata ei pea surnuid segama võid ka oma vaimset teejuhti kutsuda ,tema on sinuga alati sõbralik

You dont have a soul!
You are the soul!
You have a body!
Hope
Vana kala

22-11-2007 12:04
Postitus: #72

Pärast kõike neid vastuseid mis antud on on ikka siukseid postitusi nagu "Kust seda mängu saab?" jne... Dsiiiiisas nagu.

Ei tasuks igasuguste 'mängudega" riskida nagu on juba öeldud siin teemas vähemalt 101x. Vaimude välja kutsumine pole tegelikult mingi mäng. Kes teab mis endale kaela võite tõmmata! Ainult, et pärast pole vaja oma p***a teise kaela määrida või siis kuskilt paaniliselt abi otsida (kui Teid eelnevalt on ette hoiatatud mitmeid kordi)!

Ja kellel juhuslikult on plaanis jälle kunagi tulevikus siia positada siukest asja nagu umbes "Kust seda mängu saab" siis PALUN LOE kõik postitused mis on siia kirjutanud 'targemad' ning kogend inimesed ning PALUN võta nende sooja soovitust kuulda!

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
Mari007
Tavaliige

22-11-2007 19:32
Postitus: #73

"ninguno fantasma como residencial encantador"armastavad ikka kallid hispaanlased öelda,tasub neid kuulda võtta kui ei taha,et astraalolendid e vaimud e kummitused Sind külastamas käiksid pidevalt..
aga jh,ouija boardi ei tohiks tglt üldse niimoodi müüa,vaimud ei saa varsti enam üldse rahu muidu.
(Ps,teada tahate,mida hispaanlased ütlesid,siis otsi ja tõlgiLaugh)

Kõige kindlamalt usutakse seda,millest teatakse kõige vähem!
Helkuu
Tavaliige

24-11-2007 12:56
Postitus: #74

ma saan aru et see pole mäng. aga kas selle vaimu peab nagu tagasi ka saatma?ja kuidas?

Kõik toimub mõttejõul.
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

24-11-2007 16:33
Postitus: #75

Tsitaat:Algselt postitas: Helkuu
ma saan aru et see pole mäng. aga kas selle vaimu peab nagu tagasi ka saatma?ja kuidas?

Jah, ikka saada tagasi. Tundub, et teismelisi valitseb mingi "mällari sündroom" - isegi kui nad asjakohased teemad läbi loevad, ei saa ikka poindile pihta, arvates, et näiteks "seal on küll öeldud, et vaim tuleb ka tagasi saata, aga äkki see minu jaoks ei kehti?"... mis siin öelda, olen isegi seda sündroomi põdenudSmile

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ouija board. mingilampvend 3 1,059 24-05-2018 11:20
Viimane postitus: jonnipunn
  Ouija laua kasutus OuijaFan 2 3,424 16-12-2011 23:15
Viimane postitus: angel23

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog