Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehasse sisenemine
#26
hing ja vaim on kaks täiesti erinevat asja...
vaim on miski mis on olemas kõigil... ja jääb ka kestma.
ta mäletab meie eelnevaid elusi... on üks suur "teabekeskus" kui nii võib öelda.
hing antakse kehale siis kui ta sünnib. hing on asi mis JUHIB inimest... tema mõtlemist... tema tundeid.
ehk siis... enne kui hing siseneb vastsündinusse on vastsündinu lihtsalt füüsiline keha mida juhivad retoorilised spasmid ja primitiivne iha. (miskine seos Xanto teooria ja Freudi vahel).
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic

hing antakse kehale siis kui ta sünnib. hing on asi mis JUHIB inimest... tema mõtlemist... tema tundeid.
ehk siis... enne kui hing siseneb vastsündinusse on vastsündinu lihtsalt füüsiline keha mida juhivad retoorilised spasmid ja primitiivne iha. (miskine seos Xanto teooria ja Freudi vahel).
Mind on alati huvitanud millal tuleb hing kehase. 1)kas siis kui ta nö sünnib 2) 0-9 kuu vahel või 3) nii nagu mina arvan et hing on kohal juba enne eostamist ja valib endale vanemad ja aja millal sündida
Vasta
#28
ei mina ei tea millal hing kehasse siseneb. mu eelnev mõttekäik oli seotud otseselt teemaalgataja mälestusega.
endal mul sellist mälestust pole...

natuke kaugeleulatuv mõte aga:
kui hing valib endale keha juba siis kui imik on juba sündinud... siis mis saab juhul kui mõni imik jääb hingeta?

äkki siin peitubki imikute äkksurma tagamaa?
Vasta
#29
mina arvan, et kohe kui on olemas füüsiline keha, on olemas ka hing, kuna vaim ühendab keha ja hinge. Füüsiline keha tekib ja on juba arengus sellest ajast peale, hing peaks ka loogiliselt võttes kohe kohal olema.
Vasta
#30
Hing hõljub enne eostamist juba tulevase ema ümber ja teda on võimalik näha. Olen tema kohalolekut isegi väga selgelt tundnud ja see juhtus ennem minu rasestumist.
Ja nii mitu korda, aga siis on juba teadlikult hoidutud. Naised tunnevad seda hinge kohalolekut hästi, iseloomustab seda tekkiv tugev soov last saada. Vähem tundlikumad ei pruugi midagi tunda. Tulevase lapse hing valib mingite talle teada olevate parameetrite järgi endale sobivad vanemad ja keskkonna siia ilma sündimiseks.
Vasta
#31
Erm, kui ma saaks valida kes ma oleks siis oleks ma vabalt näiteks valinud miskise Bill Gatesi nohiklapse ameti.
Vasta
#32
Ma ei tea millise kogemusega on olnud pistmist minul, kuid äkki on ka teistel midagi samalaadset juhtunud? Ise arvan,et tegemist võib olla kehasse tagasipöördumise kogemusega. Lugu järgmine. Magan, tekib tunne, et ärkan, olen täiesti ärkvel kuid ei saa ühtegi kehaosa liigutada. Isegi silmi ei saa lahti. Esimest korda, kui see juhtus oli mul kohutav hirm. Nüüd juba tean mida teha. Tuleb kogu oma tahtejõud kokku võtta ja püüda mingit kehaosa ( kätt või jalga ) liigutada. Kohe kõik taastub. Mulle on jäänud mulje, et see võib olla astraalkeha ja inimkeha ühinemisel tekkinud väikese ajanihke tõttu enne täielikku virgumist,Sad
Vasta
#33
Natuke raske on nagu ette kujutada elavat inimest ilma hingeta. Ega ka vastsündinutel on juba olemas isikupära ning iseloomujooned - vähemalt nii arvan mina. Ei kujuta küll ette, et sündimise hetkel on peas selline tühi auk ja siis kui kaheseks saad hakkad järsku mõtlema. Ikka enne sündi peaks see toimuma.
Vasta
#34
Mina tundsin ka oma sündimata laste hingi minu lähedal olemas. Pärast kolmanda lapse sündi ei olnud enam kedagi, teadsin, et rohkem ma lapsi ei sünnitaSmile

Aga, mind vaevab hoopis teistlaadi küsimus - inimkond sellel planeedil kasvab üsna kiiresti, kust tulevad need nn lisahinged. Kui uskuda reinkarnatsiooni ja eelmistesse eludesse, siis hinged kasutavad inimekeha kui kleiti, selleks et areneda. Nad elavad läbi palju elusid ja kehastusi ning saavutavad nn valgustatuse... nad ei pöördu kunagi enam kehasse. Kuskil peab olema hingede "elu häll". Kuskilt, kust tulevad täiesti "toored", "rohelised" hinged kes pole veel kunagi üheski kehas olnud.
Ma kujutan ette, et see on teatud energiakogum, mis toodab hingi ja loobib neid kui õietolmu universumisse....
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas asche
On keegi mäletanud end sisenemas oma selle elu minasse?

Mina seda õnneks mäletan: hõljusin vaimuna/hingena paljude väikeste laste kohal, nägin üht armast, tuttavlikku, tõsist tüdrukut, kes oli küllaltki omaette. Taotlesin end sinna kehasse ja kohe see tüdruku keha imeski mind enese sisse.

Nüüd olengi ma see inimene kelle valisin.

Võidakse ju mõelda, et see mida tundsin oli ju uni ja ma ajan paska, aga see juhtus nii, see oli tõeline, ma tunnen seda.


Igaljuhul huvitav kogemus või...teooria!
Kui tohin küsida -siis miks valivad mõned hinged beebi keha missugune on vesipea, ihtüoosihaige, käteta või mitte klassikaliselt"armas"? Mida arvad sellest "valikust" liueldes beebide kohal tehes valikut?
Vasta
#36
Ma arvan, et alati ei saa hinged ise valida keha, kuhu minna. Vahel nad suunatakse mingil põhjusel, Kellegi poolt... ehk karistuseks. Siis juhtubki hing oleme kammitsais kehas, mis omab füüsilist puuet.
Ja kindlasti ei usu ma sellesse, et inimese hing on alguse olnud miski taim, algloom või mida iganes. Inimese hing on tunduvalt kõrgema energeetilise vibratsiooniga ja võimetega kui muud organismid.
Vasta
#37
meie planeedil on ju ka hingetuid "inimesi"
Vasta
#38
(08-01-2011, 18:42 )Kilu-Mari Kirjutas: meie planeedil on ju ka hingetuid "inimesi"

http://www.valgusesaar.ee/korgem_mina_ja_hing.htm


Vasta
#39
(02-12-2003, 21:08 )durian Kirjutas: hullumaja on nende jaoks, kes 'näevad' asju teisiti, kui "enamus" inimesi.

Järelikult on siin foorumis köik napakad kuna "näevad vöi tunnevad" asju teisiti,kui sinusugused "normaalsed"Sad(Kas pole?
(29-11-2004, 09:29 )selenium Kirjutas: Hing hõljub enne eostamist juba tulevase ema ümber ja teda on võimalik näha. Olen tema kohalolekut isegi väga selgelt tundnud ja see juhtus ennem minu rasestumist.
Ja nii mitu korda, aga siis on juba teadlikult hoidutud. Naised tunnevad seda hinge kohalolekut hästi, iseloomustab seda tekkiv tugev soov last saada. Vähem tundlikumad ei pruugi midagi tunda. Tulevase lapse hing valib mingite talle teada olevate parameetrite järgi endale sobivad vanemad ja keskkonna siia ilma sündimiseks.

Mul juba pikemat aega tugev soov last saada,järelikult on siis hing lähedal,aga miks siis pole mitu aastat seda last suutnud saada?
(02-12-2003, 21:18 )loom Kirjutas: Sa räägid nagu.. hullud oleksid sellised tegelased kellel on mingi imelik kontakt kosmiliste kanalitega ja nad on täiesti normaalsed teisel viisil...
Enamus on sellised kes peavad oma mängukaisukarut oma lemikloomaks ja toidavad neid. Või siis sellised kes mõrvavad oma perekonna sest ema ytles "paha poiss".

Jah,inimesi on igasuguseid,on normaalseid ja on ka mitte normaalseid.
Siis tuleb siia ÜKS Messias ja kuulutab siin et köik siin on napakad kes usuvad midagi muud peale selle mis tema.
Uudistes kuulsin et pedofiilidel vaba luba teha mida tahes väikste lastega,kuna neid ei keela ega karista keegi,ega näita näpuga et vat see selline,aga kui inimene usub et kosmoses on elu vöi teispoolsus on olemas,siis tehakse maatasa ja kästakse ravile minna.
Kus siin siis normaalsus on?
Vasta
#40
usun seda ,et keha valida ei saa ,sünnid sellisena nagu saa loodud oled .aga tean ,et uus elu on olemas
Vasta
#41
Ma mäletan, et "planeerisin" ennast, et mis soost ja.. Nägin üksjagu palju vaeva! Laugh
Ja ma ootasin ühte, konkreetset seemnerakku!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat