Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehasse sisenemine
#1
On keegi mäletanud end sisenemas oma selle elu minasse?

Mina seda õnneks mäletan: hõljusin vaimuna/hingena paljude väikeste laste kohal, nägin üht armast, tuttavlikku, tõsist tüdrukut, kes oli küllaltki omaette. Taotlesin end sinna kehasse ja kohe see tüdruku keha imeski mind enese sisse.

Nüüd olengi ma see inimene kelle valisin.

Võidakse ju mõelda, et see mida tundsin oli ju uni ja ma ajan paska, aga see juhtus nii, see oli tõeline, ma tunnen seda.
Vasta
#2
Arvatavasti lähtud sa teooriast, et inimese hing siseneb tema kehasse alles teatud vanuses. Nojah.. see tundub mõneti loogiline, kui uskuda hinge olemasolusse, sest siis saab seletatud ka see, miks inimene ei mäleta oma esimest eluaastat näiteks jne.

Ise muidugi ei mäleta hinge sisenemist kehasse, vahel pühapäeviti siiski tunnen, et hing hakkab tasapisi tagasi tulema Bleh Kui keegi psühholoogiat näiteks õpib, siis võiks sellekohase uurimuse isegi läbi viia, et kuidas inimese teadvus kujuneb ning kas sellel võib olla seos hinge kehasse sisenemisega.

Vastus küsimusele, et kahjuks ei mäleta Smile

[Teadet on muutnud 12-2-2004 postitaja loom]
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Arvatavasti lähtud sa teoorias, et inimese hing siseneb tema kehasse alles teatud vanuses.

tegelikult mitte, ma ei lähtu millestki, ainult sellest mida mäletan.
Vasta
#4
Väga raske on seda lugu uskuda. Selle hingeteooria kohaselt toinub "format c" millal? Peale kehasse sisenemist? ja alles peale seda kui ollakse uues kehas tehakse refreshi ajule. Ma saan aru sellest nii ja selle kohaselt oleks teema autor järjekordne süsteemi bug.

Mu isiklik arvamus śelline ei ole kuna ma ei usu hinge asja(no souls for me). Järelikult pean ma uskuma e tegu on väljamõeldise, toimunud hallutsinatsiooni või muu sarnasega. Aga kõik on võimalik, ma ei väida et mu arvamus õige on, see on lihtsalt minu uskumus vms.
Vasta
#5
tjah, väikse lapse hing/vaim pole veel kehaga nii tihedalt seotud, kui suurtel, niiet saab ta ette võtta teadvuserännakuid. Väiksena(imik to 2 y) me ju ei mõtle ja siis on ka meie vaim liikuvam.
Vasta
#6
See seletaks ka selle, kuidas 7-aastased tüdrukud on hakanud võõrast keelt rääkima ning tundnud kohti, kus nad varem pole kunagi olnud. Kui see viitab hinge eksistentsile, siis võime mureta olla ka afterlife pärast, elame veel Smile
Vasta
#7
ise eriti ei usu, aga arvan, et seda saab kontrollida nii, hakkad joonistama peast mingit beebi nägu, siis pärast võrdled seda enda, tite piltidega.
Vasta
#8
aga kas sa mäletad enne seda beebide kohal hõljumist veel midagi, eelmist elu näiteks
Vasta
#9
Eriti ei usu kah...aga mine tea...
Aga see beebi...enne kui sinu hing temasse sisenes..kas ta oli siis hingetu?
Ilma hingeta inimest on raske ette kujutada...
Vasta
#10
äkki hingetute inimeste jaoks ongi hullumaja Bleh Ise mõtlesin et kui tõesti hinged on olemas siis lähevad nad uute kehasse sündimise ajal, sest siis teeb nagu inimene alles silmad lahti, ärkab nagu ellu Bleh ...
Vasta
#11
hullumaja on nende jaoks, kes 'näevad' asju teisiti, kui "enamus" inimesi.
Vasta
#12
Sa räägid nagu.. hullud oleksid sellised tegelased kellel on mingi imelik kontakt kosmiliste kanalitega ja nad on täiesti normaalsed teisel viisil...
Enamus on sellised kes peavad oma mängukaisukarut oma lemikloomaks ja toidavad neid. Või siis sellised kes mõrvavad oma perekonna sest ema ytles "paha poiss".
Vasta
#13
kordan: nad lihtsalt "näevad" (tunnetavad, vmiganes) asju teisiti. nende jaoks ei ole see maailm selline nagu "normaalse" inimese jaoks. mis asi on üldse normaalne? see on ju vaid kokkuleppe asi.
Vasta
#14
see ei ole isegi seda.. sellist asja nagu normaalne inimene pole ju olemas.. see on täiesti umbmäärane ühik.. normaalne on igaühe jaoks erinev.
"hullumaja on nende jaoks, kes 'näevad' asju teisiti, kui "enamus" inimesi."
jah mõned nõevad ennast hitlerina mõned näävad ennast napoleonina.. Smile
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
"hullumaja on nende jaoks, kes 'näevad' asju teisiti, kui "enamus" inimesi."
Lisaks,et väga palju teisiti.

Kas siis beebid on hullud?Sad Ei kõla usutavalt. Tekib veel selline küsimus, et hinge loetakse ju mõistuseks, mõistus on hulludel ära keeranud, kas see tähendab, et osad hinged on vigased? Kordan, et ma hingi ei usu aga lihtsalt mõtlen, et äkki siis üritatkse neid mälestustega hingi "parandada," ja siis läheb midagi untsu ning nii need hullud tekivad. Äkki teema autoril on ees sarnane saatus(loodame et mitte)
Vasta
#16
beebid pole hullud, beebidel pole lihtsalt välja kujunenud isikupära... nad on nö... tyhi kõvaketas kuhu hakatakse aeglaselt softi peale kirjutama.
Vasta
#17
Muide see hullumaja värk oli rohkem naljana mõeldud :o

ache kas sa siis mäletad midagi enne beebide kohal hõljumist ka midagi? Ja kudidas see keha taotlemine välja nägi {mar

[Teadet on muutnud 3-12-2003 postitaja XHK]
Vasta
#18
Tsitaat:[i]
ache kas sa siis mäletad midagi enne beebide kohal hõljumist ka midagi? Ja kudidas see keha taotlemine välja nägi

[Teadet on muutnud 3-12-2003 postitaja XHK]

mingid beebid ei hõljunud, st valisin licalt keha.
taotlemine, loe Castanedat.
Vasta
#19
Lapsel pidi juba ema kõhus hing olema.
Aga äkki oli nii, et laps kelle kehas sa olid, suri ning sa pidid endale nö uue keha valima?(iseasi, mis selle "uue keha" hingest sai) See on minu teooria.
Sest mina küll usun, et kõikidel vastsündinutel on hinged. Smile
Vasta
#20
Ma mäletan seda, et ma lamasin ja siis mingin naised käisid ja nagu valisid, keda omale lapseks võtta :o Väga imelik (mind ei lapsendatud muidugi). Ja siis ma mäletan oma varajasi unenägusid. Need olid nagu sellised värvilised kaared, millest ma läbi hõljusid Smile
Vasta
#21
Ma ei mäleta mitte midagi Laugh
Viimased mälestused tulevad umbes sellest ajast kui ma olin 2-3aastane.
Vasta
#22
Ma ei mäleta midagi oma nn vaimu valimisest. Mingit vaimu öösel ringi heljumist ka ei mäleta. Väiksena olin lihtsalt kuutõbine
Vasta
#23
:odie:
mina pole küll kuskile kehasse sisenend aga tean täpselt et see hing, kes tahtis siia ilma tulla tegi kõik et mu olemine "tegemise"ajal igati mõnus oleks.See hing on nüüdseks pea 10 aastat mu poja kehas olnud ja ta teab et ma väga ootasin teda.
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja asche
On keegi mäletanud end sisenemas oma selle elu minasse?

Mina seda õnneks mäletan: hõljusin vaimuna/hingena paljude väikeste laste kohal, nägin üht armast, tuttavlikku, tõsist tüdrukut, kes oli küllaltki omaette. Taotlesin end sinna kehasse ja kohe see tüdruku keha imeski mind enese sisse.

Nüüd olengi ma see inimene kelle valisin.

Võidakse ju mõelda, et see mida tundsin oli ju uni ja ma ajan paska, aga see juhtus nii, see oli tõeline, ma tunnen seda.

See on muideks tohutult põnev, mina olen arvanud, et "valik" tehakse palju varem ära, kui üldse valida saab...
Ega ei ole nii, et iga üks sünnib sinna maale, kuhu ihaldab...
Kas te arvate, et keegi väga tahab seal näiteks kuskil Aafrika kõrbes elada
Vasta
#25
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Kas siis beebid on hullud?Sad Ei kõla usutavalt. Tekib veel selline küsimus, et hinge loetakse ju mõistuseks, mõistus on hulludel ära keeranud, kas see tähendab, et osad hinged on vigased? Kordan, et ma hingi ei usu aga lihtsalt mõtlen, et äkki siis üritatkse neid mälestustega hingi "parandada," ja siis läheb midagi untsu ning nii need hullud tekivad. Äkki teema autoril on ees sarnane saatus(loodame et mitte)

Ka hinged võivad vigased olla aga inimese tegevust juhib siiski aju. Kui oletame, et mõistus on hinges, siis tõenäoliselt hing juhib aju(ja aju omakorda keha) seega võib probleem olla ka ajus st. aju ei reageeri õigesti hinge korraldustele. Mälestustega on nii, et neid saab 100% usaldada vaid siis kui inimest on hoitud eemal filmidest, ilukirjandusest jms. kuna need võivad mõjutada alateadvust või anda meeldiva mõtte, mida nii kaua sisendad kuni uskuma hakkad.

Isiklikult arvan, et hulludel on probleem ajus ja süüdivatel kurjategijatel hinges aga see kõik on kohvipaksu pealt oletamine ja võin vabalt eksida.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat