• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan?
#1
Siiski ei anna rahu see teema. Targemad paigutagu see edasi sinna alla, kus ta õigem koht võiks olla. Tore oleks, kui rahvas selle üle väheke mõelda viitsiks.
Niisiis, ammugi on käes David Icke´i ennustatud ajad.
Sattusin juhuslikult paar kuud tagasi sirvima SL Õhtulehte, kus oli pilt saksa (võisid ka muust rahvusest olla) noortest, kes vabatahtlikult lasknud enestele naha alla need kiibid panna. Ja olid pealekauba jube õnnelike nägudega.
Siis, umbes nädal-paar tagasi, sattusin telerist nägema, et varsti on kohustus need koertele sisse toppida. Jälle nagu kiuste, sattusin. Muidu üldse telerit ei vaata.
Edasi..
Varsti kuulen, et see muutub kohustuseks vangidele..
Siis aga... mõne aja pärast, soovitatakse ka juba tavalistele inimestele. Määrides neile mett mokale, et vaadake, millised võimalused teile avanevad. Kindlasti käivad sellega kaasas ka mingid lapsikud, mis iganes, soodustused.
Seejärel on see aga muutunud juba kohustuseks ka neile, kes seda üldse ei sooviks...

Kas ei võiks tõmmata joont Johannese ilmutuseraamatu, kus räägitakse metsalise märgist ja eelneva loo vahele. Minu meelest võrdubki see märk nahaaluse mikrokiibiga. Seal oli vist midagi seesugust kirjas, et kel ei ole sellist märki, see ei saa müüa ega osta ja on igatpidi vaevatud seisuses või sinnakanti ennustus oli. Kel Uus Testament kodus, see leiab selle koha sealt kindlasti. Olen ammugi seda tõugu raamatud oma kodust eemale peletanud, aga näe nüüd oleks vaja. Loodan, et see ei saa takistuseks neile, keda asi huvitab.
Mida „huvitavat“ kiibilt siis veel oodata? Arvatavasti võib olla nende kaudu inimest väga hea mõjutada. Käituma ja tegutsema nii nagu juhtoinastel parasjagu vaja on. Rääkimata sellest, et nii on ka inimeste liikumisi-tegemisi hea jälgida. Väidetavalt pidi seda saama ka id-kaardiga teha. Selle saab alati õnneks küll koju jätta, kes pole id-kaardi „võludele“ vastu suutnud seista. Aga samas on juba kavalalt tehtud soodsamaks näiteks ühistranspordi kuukaardi ostmine neile, kel on id-kaart. Tuligi kallim osta.

Mõelge nüüd ise, kui kiiresti need asjad meil teoks saavad, arvestades eestlase usinust kõige uue juurutamisel.

Ölege ometi palun, et ma eksin sügavalt. See teeks mulle headmeelt.
Vasta
#2
Minu lühivastus Sinu küsimusele on: ei seda ega teist.
Aga teema, mille oled tõstatanud, on iseenesest nii põnev ja huvitav (et mitte öelda eksistentsiaalne), et väärib kindlasti enamat kui nelja sõna. Esmalt peaksin vist siiski veidi oma tausta selgitama. Ma pole eriline vandenõuteooriate entusiast (nad tunduvad mulle igavatena) ja seega võiks minu kohta ka öelda “skeptik” (= “inimene, kes ei taha näha näiliselt juhuslike asjade taga näha sügavamaid põhjuseid”). Võiks aga ei pea. Võib öelda ka “fatalist” või (sõltuvalt kontekstist) “pessimist”. Sest “vandenõu = rühma inimeste salasepitsus mingi teise inimrühma vastu” vastandiks võib olla ka “fataalse paratamatusena toimiv loodusseadus (sh selline, mida me veel teada ei pruugi)”. Kui vandenõu vastu on lootust saada mõne teise (vägevama) vandenõuga, siis loodusseaduse (või jumala tahte, kui soovite) vastu ei saa. Selle võib vaid teadamiseks võtta, seda arvestada (ehk isegi kasutada), aga ära muuta seda ei saa. Seda siis sissejuhatuseks. Nüüd asja juurde.
Kiip on lõpeks ju tehniline abivahend, mis suudab ehk kiiremini ja efektiivsemalt edasi viia protsesse, mis ühiskonnas juba ammu toimivad: seadused ja reeglid, bürokraatia, kohtunike ja advokaatide võim, manipuleerimine massiteadvusega. Üks konkreetne kartus, mis Su postist läbi kumab, on positsioneerimine. Kardaks seda ise kah, aga (1) töötava mobla abil saab seda juba praegu teatud täpsusega teha ja (2) ennast positsioneerida oleks mõnikord päris vajalik – no tuleb nt võõras linnas pissihäda peale või läheb kõht tühjaks, küsid oma “kaitseingli” käest ja tema siristab Sulle õrna häälel kõrva, et “samas suunas sada meetrit edasi ja siis veel veidi paremale”. Muidugi ei meeldi mulle, kui mõnel teisel (inimesel või ka mitteinimesel) mu asukoht igal ajahetkel täpselt teada on. Aga (1) selle vastu on rohtu ja (2) paraku võib vist sellegagi harjuda – võime hetkeks kujutada, kui käsist-jalust kammitsetuna tunduks tänapäeva inimene mõnele muistsele vabakütile (ka ilma kiibita naha all). Mis puutub inimese manipuleerimisse selle kiibi abil – arvaks sellise võimaluse massilise kasutuse (esialgu) küllaltki ulmeliseks – mõni “ideaalne sõdur” ehk küll, aga sellenigi tükk maad. Veelkord – inimes(t)ega manipuleerimiseks on palju efektiivsemaid vahendeid. Kiipi hakkaks ehk kartma siis, kui kunagi “aju kood” (kui selline eksisteerib) ära häkitakse ja ajju saab informatsiooni kiibi kaudu otse elektriliste signaalide kujul saatma hakata. Ja jutt ikka kõrgetasemelisemast manipuleerimisest, kui et “tõsta parem käsi ja siruta see ette, nüüd kükita maha.” Aga teisalt annavad needsamad kiibid (küll mitte just naha all) ka rohkem vabadusi – võtame või sellesama interneti ja konkreetselt selle foorumi siin – pikemalt seletamata võtaks mõned neist kokku sõnasse “tehisidentiteet”. Hetkel kõik. Hiljem ehk veel.

PS.: Mis puutub Piiblisse, siis sealt millegi leidmiseks ei pea teda kodus riiulis hoidma. Internetis on eestikeelne otsitav piibel saadaval siin. Eestlastele häbiks - "Kalevipoega" otsitava terviktekstina veel hiljaaegu võrgus ei olnud - kui midagi vaja oli, tuli sageli näha kurja vaeva õige koha otsimisega paberi peal. Muidugi võib Piiblit (või Koraani vms) hoida kodus riiuli peal samal põhjusel, miks Lillian hoiab kivi taskus või Metavo puupulka kaasas tassib.
Vasta
#3
Kogu infotehnoloogiline areng on suunatud (vähemalt liikumapanevate jõudude-mõjurite poolest) kahe ülesande teenimiseks.
Esimene finantsiline eesmärk, (kuidas raha teha) teine seda esimest toetav militaarne külg. Kogu ülejäänud teema arenguline tegevus ja tulemid on praktiliselt manusteks.
ID kaart on suurepärane vahend indiviidi finantside (ja nendega seotud oleviku-tuleviku) ohjamiseks.
Kui inimesest on piisav ülevaade (andmebaas, sünd, haridustee, omand, sissetulekud, kindlustatus) on lihtne prognoosida tema maailma.
Tegevust, eksistentsi, mõtlemist.
Kui inimene on koormatud piisava hulga kohustustega, omab kindlat elustandartit, mõttemaailma ja malli (finantskohustused jne.) jääb vähem ruumi (aega, võimalusi) ootamatuteks arenguteks, mittevajalikeks "uitmõteteks".
Tubli kodanik käinud läbi haridustee ja olles koormatud õppelaenuga, loob oma elu, pere, omandi, koormatakse edasiste kohustustega, mis kuuluvad selle elustandarti juurde. Eluasemelaen, hea kui see on vähemalt kolmkümmend aastat, autoliising, tarbimislaen.
Seda vähem on kodanikul mahti tegeleda "mittevajalike" teemadega.
Vahtida taevast, mõtliskleda elu ja eksistentsi olemuse üle, kott seljas ja kepp käes rännata, (kus jope seal kodu) jne.
Või veel hullem, koguneda mõne äraoleva pilguga vuntsi ässitusel õllekeldrisse...

Parem kui elatakse skeemi järgi...Kui on piisav võlg, ja pank kogu elu kuklasse hingamas, ei siis ole ruumi ühiskonnale (loe rahavõimuritele) mittevajalike ja ohtlike mõtete, tegevuste, initsiatiivide jaoks.
Rahavõim on ülesehituselt nagu kärg, algab Kilingi-Nõmme harukontorist ja lõppeb City Banki keldriga Manhattanil.
Mida kõrgemalt vaatad seda selgemalt näed tervikut, aga detail ja ülesehitus jääb samaks. Omamoodi maatriks ehituskiviks.

Maksa kaardiga! Miks? Selleks et siilide käest mitte peksa saada?
Jama!
Hoolega erinevaid kaarte kasutades (Säästu, Partner jne) on lihtsalt võimalik saada ülevaade Sinu, Su pere, elukondsete tarbimisharjumustest, eluviisist, kõrvalekalletest.
Varem või hiljem jääb meile vaid üks magnetiline, kiibistatud atribuut. Näiteks seesama ID kaart mis hakkab tööle ka rahalise instrumendina.
Või ronib ta naha alla.
Käeseljale, otsmikule, kaenla alla...
Kui sinna lisada veel positsioneerimisomadus on hoopis "vahva".
Ei kao lapsed, pujäänid-mürsikud ega vanamemmed metsa.
Ka viilivad sõjaväekohuslased leiab kiirelt vanatädi pööningult korstnajala tagant.

Kui midagi ostad kioskist oma kiibikaardiga kusagil Kopli liinidel teeb kõvaketas krõpsu.
Kui sisened kaubanduskeskusesse, postkontorisse, raamatukokku, massaašhisalongi, samuti.
(Ja mitte ainult sisened, isegi raamatud mida lugemissaali tellid tähendatakse üles, - kirjandusnimekirja alusel võib oletada Sinu meelsust, mõttemaailma, eelistusi, ideoloogilis-poliitilist orientatsiooni. Nii et ära imesta ühti, kui oravapartei Sind liikmeks ei teha...(Sama ülevaate saab muidugi ka kui veidi uurida mis lehekülgi oled netis pidevalt külastanud).

Meil Eestimaal on ca 600.000 aktiivset kodanikku.
Tegusat inimlooma.
Tegutsemist tuleb aga vajalikul kombel ohjata.
Igasugune määramatus on süsteemide funktsioneerimisele ohtlik.
See vajalik andmebaas on aga juba praegu võimalik toppida ühte keskmise võimsusega kummutisse. Valmidus on olemas.

Ja siis saabubki aeg, kui planeerite perega uue eramu ostu.
Vana laen saab ju viie aasta pärast otsa, vanust küll juba viiskümmend, aga poeg lubas edasi maksta, ja seate sammud panka.

Neiuke leti taga kuulab viisakalt soovi, teeb arvutiga paar klõpsu, muutub näost tõsiseks ning teatab: "Härra, ma vaatan, et eelmisel kuul külastasite tasulisi WC:id kuusteist korda, aga sellel kuul nelikümmend kaheksa... Meil oleks tingimus, et enne laenulepingu riskianalüüsi külastaksite uroloogi...las kontrollib eesnääret ja neerusid...
...Ja kuna see võib olla pärilik siis ka Teie poeg...ahjaa, ma vabandan, tal on teine DNA!"
Vasta
#4
Koerad peavad juba ammu kiipidega ringi lippama (paberitega koerad siis), sama kehtib ka muude tõuloomade kohta, rahvusvahelistele näitustele ja võistlustele ilma ei lasta juba mitu aastat vist. Loomade puhul on see inimeste jaoks väga mugav, eks selle mugavuse ja 'headusega' hakatakse neid varsti ka inimestele pähe määrima. Iga 15 mintsa tagant hakkab telekas jooksma reklaam: Mikrokiip: uue ajastu märk!; Pane endale mikrokiip ja su elu muutub paremaks!; Mikrokiip laste elu turvalisuse nimel! etc. etc. Vidinast tehakse lisaks veel moeikoon, ning sajad tuhanded moejüngrid lasevad selle endale panna, sest see on 'in' ja seda enam, kuna isemõtlemine on 'out'.

Kui ma seda esimest posti lugesin, siis esimene mõte, mis mul tekkis, oli, et kui kõik inimesed on kiibistatud, siis ei ole enam sellist nähtust nagu tuvastamata laip, sest kõigil on kiip nahaall, millest saab plõksu vastava seadeldisega teha ning voila! Huvitav, kust siuke mõte küll pärineda võib.:o

Samas aga ajab see üha laienev süsteem mulle teinekord õhtuhämaruses aknast välja vaadates tuima raevu peale, hullult tahaks mässama hakata. Kuid kasvatus ja tsiviliseeritus ("kasvatus" ja "tsiviliseeritus"?) ei luba.Angry Ega ei oskagi midagi selle vastu teha. See on kui paratamatus, mis halli uduna me kõigi peale vajub.
Vasta
#5
Huvitav, mis siis juhtub, kui nendesse kiipidesse viirus sisse lasta ? Praegu on viiruseid arvutile ja mobiilidele (millelegi veel ?), kindlasti leidub lademes Macguivereid, kes hea meelega mingi naha all vedeleva kiibi tuksi keeraksid. Siis hakka oma kiibile nortoneid ja NODe laadima.

Kogu piletikontroll muutuks peagi täismehhaniseerituks, pole ju kuigi raske lasta mingil masinal kiibilt loetud andmete abil otsustada, kas teha uks lahti või mitte. Tööjõu kokkuhoid missugune ! Tilluke miinus oleks see, et noored hakkavad ringi käima 2-3 kiipi käe naha all. Ühe peal on õiged andmed, mida näitad vanematele. Teise peal on 21-aastase Vitali andmed, mida näitad seal, kus vaja. Kolmanda peal on pimeda kurt-tumma Aido andmed, kes saab bussis tasuta sõita. Varsti oleks kiibikirjutajaid kodudes sama palju kui cd-kirjutajaid ja igal inimesel identiteete nagu reidikontosid.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Tilluke miinus oleks see, et noored hakkavad ringi käima 2-3 kiipi käe naha all. Ühe peal on õiged andmed, mida näitad vanematele. Teise peal on 21-aastase Vitali andmed, mida näitad seal, kus vaja. Kolmanda peal on pimeda kurt-tumma Aido andmed, kes saab bussis tasuta sõita. Varsti oleks kiibikirjutajaid kodudes sama palju kui cd-kirjutajaid ja igal inimesel identiteete nagu reidikontosid.
Noh. ega neid kiipe ilmselt sama lihtne ka ei saa saama (ja ümber kirjutada) olema kui nt naha peale tatood. Teisalt on praegugi mehi, kel passe-ID-kaarte lademes - aga pole see põhjuseks olnud viimaste ärakaotamiseks. Tõsi. pidevalt toimub võistlus-võitlus (info)turvajate ja võltsijate-häkkijate vahel, küllap saab see nii olema ka "nahaaluste" kiipide ajastul.
Vasta
#7
Nendest ma juba korra rääkisin . Algul loomad siis inimesed lihtsalt hea lihtne võmalus kontroll inimese üle . Praegu olevaid kiipe saab sisuliselt muuta ,uusi on raskem seal tuleb käiku nanotehnoloogia . See sitikas liigub koos vereringega kaasa.
Vasta
#8
Esmalt korrektne tsitaat Piibli Johannese Ilmutuseraamatust:
"Ja tema teeb, et kõik, nii pisikesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele, ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv. Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmned kuus." (Ilmutuse p.13:16-18)

Number "6" on inimese arv, kuna inimene loodi kuuendal päeval.
Arvu kuussada kuuskümmned kuus olemust saab aga lahata sügavamalt sellele lähenedes ainult Kreeka või Heebrea keele tähtesid, mis on ühtlasi ka numbrid, kasutades. Kumbaski keeles ei eksisteeri tegelikkuses sellist numbrit nagu 666, vaid 600 + 60 + 6 = kuussada kuuskümmend kuus.
Niisamuti ei ole täiesti korrektne ka levinud arusaam, nagu oleks "www" heebrea keeles 666. Vastus on jah ja ei.
"Jah" seisukohast on heebreakeelne "w" tähevaste on "vav", mille numbriline väärtus on 6. Sellisest vaatenurgast lähtudes "www" = "vav vav vav" = 666.
"Ei" seisukohast vaadatuna:
www on tegelikkuses "world wide web" lühend ja kasutatakse kui prefiksit interneti domeeninimedes, nagu www.neti.ee. Seega pole ta (metsalise) nimi.
Ülaltoodud arvutuslikku süsteemi arvestades, ei sobiks tegelikult 6 6 6 üldsegi, kuna heebrea keeles 6 + 6 + 6 = 18, mitte aga 666.
Ja pealegi pole www iseenesest ka inimese number ning ei hakka ta ka nähtavasti kunagi täielikult kontrollima kõiki ostu-müügi tehinguid. Samuti ei satu ta märgina kellegi otsa ette või käe peale.

Võib-olla aitab "metsalise märgi" olemusele selgust tuua aga hoopis järgmine pilt. Kujutatud on siin nagu arugi saate igal tänapäeva tootel esinevat vöötkoodi, millede varjatud numbriga vasakäärmine-keskmine-paremäärmine kontrollriba omab alati numbrivastet 6-6-6.

[Pilt: Bar_Code.jpg]

Teemat natuke nimede seisukohalt laiemalt vaadates, siis on näiteks Porter Lee Korporatsiooni poolt välja töötatud riigitegelaste, kaitseohvitseride jms. staffi identifitseerimiseks omapärane süsteem nimega - metsaline (BEAST - Bar coded Evidence Analysis Statistics and Tracking).
...
Kas vöötkood on "metsalise märgi" teerajaja?
Tõenäoliselt, arvestades juba näiteks üha laiemat populaarsust omandavaid uuema põlvkonna tehnoloogiaid selles vallas: paremale käele lasertätoveeritavad ID ja muud koodid, naha alla sissesüstitavad RFID (raadiosageduslikud) mikrokiibid (kuulus Digital Angel korporatsiooni VeriChip) ja veel uuema generatsiooni "inimsilma taha istutatavad mikrokiibid". Viimased kujutavad endast arvutiskeeme, mis silma vahendusel omastatavale informatsioonile lisaks lindistavad ka kõik inimese terve elu jooksul kogetud mõtted ja tunded. Sellisel mikroskeemil on ka tabav nimi - Hingepüüdja (Soul Catcher).
Kolme aastakümne jooksul (millal saavutatakse nõutavate andmemahtude salvestamise võimalused mikroskoopilistesse elementidesse) on tõenäoliselt sellist mikroskeemi kasutatavate inimeste elud ja kogemused uuesti läbimängitavad arvuti vahendusel. Kombineerides selle informatsiooni ka veel inimese geenidega, oleks siis teoreetiliselt taasluua selline inimene nii füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasemel. Nii on ka võimalus näiteks vastsündinud lapsuke "läbi immutada" juba mõne surnud inimese eluaegse kogemustepagasiga, tema Püütud Hinge mikrokiibiga. Hakkab juba kergelt Matrixi poole kiskuma, kas pole?

Ei hakka siin neid kõiki arendatavaid jälitus-ja identifitseerimissüsteeme üksipulgi lahti kirjutama, vaid arvan, et asjast huvitatu leiab antud teemat lahates isegi internetist piisavat infot selle kõige kohta.

Lõpetuseks üks asjakohane mõttelõng Star Treki temaatikast:

...We are BORG!
You will be assimilated!
Your biological and technological distinctiveness will be added to our own!
Resistance is futile!

Muudetud: 4-1-08 kell 01:43:23 Arlich
Vasta
#9
Mulle meeldis jubedalt Ellise väljend "tuvastamata laip" selles kontekstis.

Tegelikult võib tuleviku inimesi sellise arngu puhul mõningase üldsitusega nimetada tõesti "tuvastatud laipadeks"
Vasta
#10
Et mõista asja pointi kiipide paigaldamisel nende jaoks ja sama ohtu meie, tavaliste inimeste jaoks, peaksite vaatame ühte videomaterjali.
See on pikk materjal aga vaadake lõpuosa- võibolla vimast 30 minutit. Seal selgitab seda teemat.
Asjad on ikka tavaliselt palju lihtsamad ja sama palju jubedamad kui arvame.

Ülevaatlik materjal, kestvus 1h 56 minutit
http://zeitgeistmovie.com/
Vasta
#11
Kiipide kasutusele võtt tuleb kavalalt ja järkjärguliselt. Alguses lemmikloomad, siis kurjategijad ja igasugu alzheimeri tõbised ja siis väiksed lapsed. Niimoodi järkjärgult alustades nendest, kes vähem vastu hakkavad.
Vasta
#12
Jah kiibid tulevad sama märkamatult ja meeldivate ettekäänete taustal nagu euroopa liitki tuli eestisse - keegi teda ei tahtnud aga tuli ikkagi.
Ja juriidiliselt on kõik korretne ilmselt kuna statistikat ei tee elanikud.

Kujutan juba ette neid ajaloo õpikuid 20 aasta pärast kust loeme, et inimesed tervitasid EL saabumist samasuguse rõõmuga kui 1940 vene vägede saabumist oma maale.
Vasta
#13
EL'i saabumise kohta nüüd küll nii karmilt öelda ei saa, et keegi ei tahtnud.
Tunnistan ausalt mina hääletasin EL'i poolt ja olen oma valikuga rahul.


Raul
Vasta
#14
no vähemalt aus ülestunnistusSmile
Vasta
#15
Pean ka tunnistama et olin EL-i poolt, samuti mu vend ja vanemad ning enamus tuttavaid.
Tegelikult praegu me ei tohiks enam mõelda, mille poolest see samm halb oli, vaid kuidas me saaksime muuta paremaks süsteemi, kus me praegu oleme.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Koerad peavad juba ammu kiipidega ringi lippama (paberitega koerad siis), sama kehtib ka muude tõuloomade kohta, rahvusvahelistele näitustele ja võistlustele ilma ei lasta juba mitu aastat vist. Loomade puhul on see inimeste jaoks väga mugav, eks selle mugavuse ja 'headusega' hakatakse neid varsti ka inimestele pähe määrima. Iga 15 mintsa tagant hakkab telekas jooksma reklaam: Mikrokiip: uue ajastu märk!; Pane endale mikrokiip ja su elu muutub paremaks!; Mikrokiip laste elu turvalisuse nimel! etc. etc. Vidinast tehakse lisaks veel moeikoon, ning sajad tuhanded moejüngrid lasevad selle endale panna, sest see on 'in' ja seda enam, kuna isemõtlemine on 'out'.

Kui ma seda esimest posti lugesin, siis esimene mõte, mis mul tekkis, oli, et kui kõik inimesed on kiibistatud, siis ei ole enam sellist nähtust nagu tuvastamata laip, sest kõigil on kiip nahaall, millest saab plõksu vastava seadeldisega teha ning voila! Huvitav, kust siuke mõte küll pärineda võib.:o

Samas aga ajab see üha laienev süsteem mulle teinekord õhtuhämaruses aknast välja vaadates tuima raevu peale, hullult tahaks mässama hakata. Kuid kasvatus ja tsiviliseeritus ("kasvatus" ja "tsiviliseeritus"?) ei luba.Angry Ega ei oskagi midagi selle vastu teha. See on kui paratamatus, mis halli uduna me kõigi peale vajub.


MEIE - sina mina encore celtic ja kõik teised - teeme seda tulevikku milles me saame elama. Seega kui sa leiad, et kiip on "kurjast" siis ära kunagi lasku vaikimisse. Sinu hääl peab kõlama kümnete sinu tuttavate ja sadade kaaskodanike kõrvus - mida rohkem SINA (ja MEIE) väljendame OMA arvamust seda kindlam on MEIE tulevik. MÕTLEVAL ja TEGUSAL inimesel on tulevik.

Tee tulevikku saab olema okkaline, sind naeruvääristatakse - kutsutakse uhhuuks (kergemal juhul) ning võimalik, et loobitakse isegi kividega - kuid vaikimine on veel hullem. Kui sa vaikid võid olla KINDEL, et saabub see tulevik millist sa näha EI TAHA. Siin kohal tasuks meenutada ühe mõtleja ütlustkas parafraseeris ühte vanasõna - Vaiimne on kuld - kui see vaikimne ohustab sinu tulevikku ja vabadust siis on ta kusekarva kollane ...
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Durin
EL'i saabumise kohta nüüd küll nii karmilt öelda ei saa, et keegi ei tahtnud.
Tunnistan ausalt mina hääletasin EL'i poolt ja olen oma valikuga rahul.


Raul


Iga algus on ilus - kuid selline uni võib muutuda õudusunenäeks millest saavad aru alles sinu lapsed. Oled sa kindel, et soovid neile tulevikku kus iga inimene on kontrolli all, kiibistatud ning ustav parteisõdur ilma igasuguste emotsioonideta ja individuaalsuseta ?
Vasta
#18
Selline mõte veel, et igalpool on skännerid, mis jälgivad, kuhu too kiip läks või mida ta ostis, vaatavad pidevalt, kas sa oled ikka kõik vajalikud vaktsiinid saanud. St, et kui sa ei ole lasknud ennast ära peedistada, saadakse sellest kohe teada.
Vasta
#19
aga tegelt kui mõelda nii (ma ei tea kas see idee on eespoolt läbi käind) et nanokiibid jooksevad mõõda veresooni - kuidas on siis lood doonorlusega?

ja seda skännerite süsteemi on kulukas välja aretada ja töötada. kuigi jah ei saa kindel olla et seda olemas juba pole...
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Selline mõte veel, et igalpool on skännerid, mis jälgivad, kuhu too kiip läks või mida ta ostis, vaatavad pidevalt, kas sa oled ikka kõik vajalikud vaktsiinid saanud. St, et kui sa ei ole lasknud ennast ära peedistada, saadakse sellest kohe teada.

Lisada siia juurde veel fakt, et kõike seda musta tööd ja peedistamist teevad inimesed ise oma kaasinimeste suhtes. Käime ju kõik kuskil tööl ja täidame mingeid andmebaase ja haldama sidet ja hoiame korras mingit tehnikat. Igaüks teeb psiskese killu sellest õudusest aga kõik koos hoiame me üleval seda tohutut impeeriumi. Juba praegu, juba siin Eestis. Ega süüdistada ei saa ainult konkreetselt süsteemi mänguasju nagu politseinikud, ametnikud ja poliitikud- kõik me anname oma osa. Kuigi ei pruugi seda iamata.

Muudetud: 9-1-08 kell 10:14:49 Ton
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tegelikult praegu me ei tohiks enam mõelda, mille poolest see samm halb oli, vaid kuidas me saaksime muuta paremaks süsteemi, kus me praegu oleme.

Väga õige suhtumine. On olemas ainult käesolev hetk, kus saame tegutseda ja midagi muuta. Samas ei ole ma kindel kas keegi peaks oma energiat raiskama mingi süsteemi parandamiseks.
Pigem peaks keskenduma rahvuse ja pärandi säilimisele läbi süsteemide. Ega ükski impeerium ega süsteem kesta väga kaua. Oleme kannatlikud, ootame ära aga püsime elus. Noh, võime ju ka natuke kõdunemisele kaasa aidata.

Tegelikult oleks kõige elulisem infot säilitada ja edasi anda. Süsteemidel on omadus inimeste järjepidevus nullida nagu juhtus tsaari venemaa ja kogu euroopaga - intelligents ja kultuuritegelased lasti lihtsalt maha ja aretati uus puruloll liik Homo sovjetikus.
Vasta
#22
Ühtin täielikult Metavo viimase mõttereaga. Pole kellegile (energiate mõttes) kasulik mõelda, et miks mõni asi halb oli või on, sest niimoodi mõeldes me ainult tugevdame ehk anname oma energiat neile negatiivsetele asjadele/tahkudele iseendi ja teiste eludes. Niisamuti toimib see kõik ka näiteks minevikku suhtestudes, et kui hea ikka kõik minevikus oli ja miks kõik ikka praegu ühtepidi ja teistpidi nii halb tundub olevat. Selline pidev heietamine ainult võimendab negatiivseid asju ja ka protsesse maailmas. Ja ka see on meie kõigi poolt meie endi tuleviku loomine nende mõtete abil.
Vaata või kasvõi mõtlikult enda ümber ja kuuletu kordki tähelepanelikult - kui paljusid inimesi sa päevast-päeva enda ümber näed muudkui hädaldamas igasuguste asjade üle. Kas ei tõsta nad mitte igal võimalikult hetkel esile elus ilmnevaid (subjetiivsetel arusaamadel põhinevaid) negatiivseid asju. Paha asi sellise halina pealtkuulamisel on see, et see viib ka pealtkuulaja vibratsiooni koheselt alla ja avab ta kõikvõimalikele negatiivsetele jõududele. Pole siis ime, et õhtul pea valutab ja stress vaevab, kui terve päev on inimeste negatiivset juttu endasse tõmmatud ja sel endas võimenduda lastud.
Igas inimeses on peidus Sõna Vägi, mis tähendab, et igaühel on võimalik koheselt see teistelt lähtuv negatiivsus peatata öeldes näiteks: "Aitab! Räägime parem mida head täna sinuga juhtus!"
Parim selle kõige juures on aga alati armastuse ja kaastunde, samuti ka teiste austamise, väljanäitamine (kaasinimesi austusega nende arenguteel võitlemas ja edasirühkimas vaadates püüdes mõista nende kõikide elusid nende endi perspektiivist vaadatuna). Armastuse abil, mis mõistab ja austab kõigi katsumusi, transformeeritakse kõik negatiivne positiivseks. Hea on kui teie olete aga just need, kes seda transformatsiooni enda ja teiste eludes esile kutsuda suudate, mitte aga iga asja peale koheselt subjektiivsetest arusaamadest lähtuvasse võimuvõitlusesse ei astu.
Kui sa aga siiski leiad end võimuvõitluses inimestega, siis peatu hetkeks, hinga sügavalt sisse ja välja ning otsusta, et ei lase end lõksu püüda teiste soovil sulle vastanduda. Tea, et see on nende soov, MITTE sinu.
Paljud teist, olles vastamisi sellega, mis on teises inimeses erinevat, astuvad koheselt võimuvõitlusse, et olukorraga toime tulla. Kui sa aga selle asemel hoopiski aktsepteeriksid teise inimese maailmavaadet ning teadvustaksid endale, et see lihtsalt erineb sinu omast, ei olekski vaja enam teha muud kui vaid seda inimest armastada. Sul ei ole vaja veenda inimesi selles, et sul on alati õigus, sest see tõmbab sind ainult võimuvõitlusesse. Samuti pole sul vaja lasta neil end veenda, et neil on õigus. Positiivne suhtumine ei tähenda pimedaks olemist. See tähendab tahet näha teises head ning mittekeskendumist sellele, mis on (kellegi jaoks) vale või erineb sinu arusaamadest.
Mida rohkem keskekndutakse halvale teistes ja maailmas, seda ebakindlamaks muudetakse ümbritsev keskkond ja sellelt ebakindluse baasilt luuakse sellega endale tegelikult probleeme aina juurde ja võimendatakse olemasolevaid. Positiivsest vaatenurgast lähtuvalt on kasulikum öelda hoopis kõigile, et nad on omal teel edasiliikudes tublid ning sellega seoses on neile alati võimalik anda ka märku, kui palju nad on vaimselt kasvanud. Probleemide (katsumuste) ilmnemisel on meil siis võimalik teistele näidata, kuidas tegelikult need situatsioonid meid kõiki aitavad, milliseid positiivseid muutusi see meile või maailmale pakub või mida kõike õpetab.
Avaramast perspektiivist lähtudes mõistame ju selgesti, et see kõik, mis praegu maailmas juhtub, valmistab meid ette edaspidisteks kogemusteks (ka isiklikus elus).
Pane siis tähele mida teed! Kas televisioon, ajalehed ning raamatud, mida loed, kasutavad positiivseid mõttekonstruktsioone (ei kasvata näiteks hirme, vaid sisemist julgust)? Kas kokkupuude erinevate massiteabevahenditega tõstab su sagedust või hoopis langetab seda, istutades negatiivseid pilte sinu teadvusesse? Sa oled täiesti vaba valima, mida loed, vaatad või kuulad. Keegi ei sunni sind midagi vägisi tegema. Kasuta näiteks järgneval nädalal hoopiski oma vabadust, et panna end kõige kõrgemasse ning toetavamasse keskkonda, mida suudad luua. Vaatle ühtlasi, millisel tasandil toimivad sind ümbritsevad inimesed (aga ära mõista kohut). Sa märkad varsti (negatiivsuse asemel) kui palju on sul tegelikult teistele pakkuda ning et selle läbi suudad ka sina aidata neil tõusta kõrgemasse sagedusse. Sellega koos tõuseb alati ka sinu enda võnkesagedus. Tea, et suudad inimesena kanda endas valgust ning tuua seda kõigi inimesteni, kellega kokku puutud.
Nii saab võimalikuks ka läbi sinu muutumise teiste ja terve Maa muutumine. Üldine liikumine kõrgema võnketasandi suunas.

Valgust teile!
Vasta
#23
peaks tegema küsitluse, kes on Euroopa Liidu poolt ja kes vastu. päris huvitav oleks tulemusi vaadata, mis sest, et tulemus teada Laugh
Vasta
#24
Mina ei laseks mitte mingil juhul endale kiibijublakat sisse panna ja midagi väga salakavalt ma selles ei näegi.
Vasta
#25
On lootust, et ID-kaardi totaalselt lõplik pealesundimine viibib veel mõnda aega: http://www.minut.ee/article.pl?sid=09/11...ode=nested

Tsitaat:Potentsiaalne HTTPS turvaauk -- ID kaardid sahtlisse?
Olavi kirjutab: "Tundub, et https autentimises on avastatud gigantne man-in-the-middle turvaauk, mis avaldub eriti hästi ID kaardi puhul. Patchi ja workaroundi minu arusaamisel ei eksisteeri. Viited:
http://www.links.org/?p=780
http://extendedsubset.com/?p=8
http://www.ietf.org/mail-archive/web/tls...03928.html
Nonii kus mu pin-kalkulaator oligi?"
Minuti lühikokkuvõte oleks siis selline: On avastatud väga oluline turvaauk, mis eksisteerib SSL ja TLS protokollides. Üks oluline kõrgema taseme protokoll, mis sellest ohtu satub on HTTPS, mida kasutavad kõik ennast turvalisena reklaamivad veebisaidid. Sealhulgas netipangad, e-hääletus, i-valimised, kõik ID kaardi rakendused ja mis iganes veel.
1. dateeritud: 5. nov. 2009.a "Viimased 6 nädalat oleme terve pundiga töötanud tõsise SSL-i vea kallal"
2. dateeritud: 4. nov. 2009.a "Siin vaatleme kolme põhilist https-i vastu suunatud ründemeetodit, mis üksteisest palju ei erine, kuid annavad sama tulemuse - ründaja autenditakse kui legaalne kasutaja (ründe ohver) ning ta saab sooritada tehinguid.
3. dateeritud: 4. nov. 2009.a konkreetsemalt Microsoft IIS-i puudutav jutt

Seni aga jätkub inimeste koormamine igat sugu mõttetute tegevustega, et nad kiibistamise ajaks oleksid piisavalt sõnakuulelikeks dresseeritud ja täidaksid meeleldi ka kõige totramaid nõudeid. E-Lion lisas 2 kuud tagasi oma "väga rohelise" panuse - ilma i-netita klient talle esitatud arveid enam ei näe. Peab ise peale passima kas arve on saabunud ja kui ühendus või arvuti streigib, siis otsi kohta kus sa saad... Maksuameti jaoks tuleb ikkagi maksekorraldus välja printida.
Kodanikule sunniti pangas peale korduvkasutusega koodid - väga hea ja mugav. Sõdis vastu mis ta sõdis, kuid ühekordseid enam ei antud. Aasta hiljem tulid korduvkasutusega koodidele piirangud - puha turvalisuse huvides...
Aga panga kasutamisel ineti kaudu teatab brauser teile, et sertifikaat pole kehtiv... jama täpselt nii palju, et enamus saab õlgu kehitada, kuid mingi osa inimestest peab oma aega raiskama jagelemise ja aususe tõestamisele. Kui äsjane teade on õige, siis sunnitakse peagi ka seniseid õlakehitajaid tegelema kellegi poolt kunstlikult tekitatud, ettesöödetud probleemiga.

[Muudetud: 6-11-2009 nokitseja]
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,990 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  RAHA, võimalus või takistus WEbdES 55 24,033 22-03-2022, 23:01
Viimane postitus: Lynx Titan
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,908 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Donald Marshall - on ta usutav või petis? protsent 2 1,410 09-04-2019, 21:56
Viimane postitus: vasamasa
  Tundmatu keel või salakiri Thorondor 0 1,104 03-09-2018, 18:20
Viimane postitus: Thorondor
  Yinoni plaan jt. "uue Lähis-ida" plaanid Pohlatohlakas 8 5,928 05-11-2017, 23:55
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Esmaspäev 23. august kell 22.20: Marilyn - mõrv või enesetap etc 12 8,091 31-05-2017, 12:58
Viimane postitus: Müstik
  Rostovi lennukatastroof - vandenõu või õnnetus? positiivne 19 11,234 21-06-2016, 21:37
Viimane postitus: positiivne
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 12,981 03-09-2014, 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Maa oigab või HAARP? trannot 144 80,922 03-09-2013, 10:05
Viimane postitus: kage

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat