Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palju õnnetusi
Autor Sõnum
Swarm
Tavaliige

17-05-2006 12:05
Postitus: #1
Palju õnnetusi
Iseenesest , kui tagasi mõelda asjade üle mis minuga juhtunud on , on neid päris hulgi.
1) Kui olin umbes 6 aastane , üritasin kuskilt kapipealt mingisugust klaasi kätte saada , ulatasin selleni , tõmbasin selle alla kuid samas ka kukkusin ning klaas lendas mu vasaku käe peale katski , tekitades haava , õnneks veen ei saanud viga , umbes paar mm jäi puudu sellest . Haav õmmeldi kinni ning käsi pandi kipsi , arm on siiamaani alles.
2) Veel väiksemana kukkusin ma peaga(paremast kulmist umbes cm paremale) vastu betoon plaati , vanemad rääkisid et verd oli pursanud nagu purskkaevust.
3) Elan Pärnu , Pärnus asub Raba ujula , paar aastat tagasi käisin seal sõbraga ujumas , ujula keskel on selline äär , kuhu saab peale ronida ning teiselepoole ujula platsi minna , seal ääre peal joostes läksin ma parema jalaga kuidagi mingisuguse lahtise plaadi pihta , tõmbasin endale jala peale suht sügava haava . Pool ujulat oli verd täis Smile . Mind viidi haiglasse , õmmeldi haav kokku ning pandi kipsi.
4) Olles peaaegu alati suvel maal meeldis mul igast asjade peal turnida , meil on maal aias murupeal suht suur hunnik vanu laudu , kus on vanad naelad sees . Turnides nende peal astusin ma ühe roostes , natuke kõvera naela läbi oma jala , suht jube vaatepilt , pärast pani vanaema jala sidemesse ning haav kasvas kinni , midagi väga hullu polnud .
5) Mõned aastad tagasi kui väljas jooksin tuli mulle äkitselt kõhujuurde lihaserebend , pidin sellepärast opile minema . Õnneks sain asja korda.
6) vasak jalg käib mul suht tihti liigesest välja , juba 4 korda on käinud ning arsti sõnul on mul vasaku põlve kõhred nõrgad . Pean mingisuguseid tablette sööma.
7) Paremas varbas on kolm mõra , selle olen kuskile asja vastu ära löönud.
On ka pisemaid asjakesi , mis juhtunud on.

Valust aga niipalju et nende õnnetuse korral pole ma valu mitte ühtegi korda tundnud. Ema rääkis mulle et peale seda kui mul käsi kipsis oli siis haiglast öeldi et anna lapsele valuvaigisteid ja morfiini kui ta üles ärkab narkoosist. Peale seda kui ma üles ärkasin ei tundnud ma mitte kui midagi , ütlesin emale ainult et ah sina siin ja pöörasin teise külje.

Milliseid suuremaid õnnetusi teil juhtunud on ?
Leia selle kasutaja kõik postitused
zepac
Veteran

17-05-2006 15:22
Postitus: #2

No keda küll su sõjahaavad huvitavad.

No valust tean nii mõndagi rääkida. Tegelikult, kui sa saad ootamatult mingi teraga endale haava, siis sa seda ei tunnegi. Oled kindlasti väiksena(või hiljem) ¾iletiga mängides näppu fileerinud, kogemata. Siis sa tuned vaid kerget ''krõbinat'' haavas. Kuid kui nt kukud kasvõi puu otsast alla, jala peale, siis võid end lolliks röökida. Eriti kui kondi murrad.
Peahaavade puhul tulebki palju verd. Veri ju läbib pead kõige suuremas hulas, kui mujal kehas.
Ise olen nt ''püüdnud kinni'' 3 haavlit. Tagajärjeks oli hullem verekaotus. Kuid tabamuse hetkel polnud mingit valu. Ainult lendasin meetri jagu ja jäin lebama. Püsides seejuures teadvusel.

Valu taluvus on inimestel üpris erinev. Mõni vingub kriimustuse üle, mõni aga suudab end ise tätoveerida.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

17-05-2006 15:33
Postitus: #3

minul tuli ükskord pea otsast ära.
see on senimaani mul meeles... too õnnetus.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog