Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silmad uduseks
#1
Kas te suudate teha niimoodi: jätate silmad lahti ja ajate nad uduseks. Ei oska seda paremini seletada, aga ise oskan küll niimoodi teha. Mida see küll tähendab? On mul midagi viga või mingi muu asi?


edit: Teema pealkiri ja kirjavead

Muudetud: 24-5-06 kell 17:07:39 Flash
#2
Mis see eie on?
On olemas näiteks sõna EBE, aga eiet ei tea. Ära unusta õigekirja!
#3
seda suudab iga inimene ja midagi paranormaalset kindlasti pole. Ühte kohta jälgides kaob lihtsalt fookuses olev objekt ära (ilma et silmi liigutataks või pilgutataks). See nähtus tuleneb silmade bioloogilisest ehitusest
#4
ma saan ka nii teha,kui väike olin siis me sõbrannaga vaatasime niimoodi tulesi,lahe oliwink
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
seda suudab iga inimene ja midagi paranormaalset kindlasti pole. Ühte kohta jälgides kaob lihtsalt fookuses olev objekt ära (ilma et silmi liigutataks või pilgutataks). See nähtus tuleneb silmade bioloogilisest ehitusest
Aga mina ei pea midagi jõllama ma saan nii teha et ma ei vaata midagi ja lähevadki uduseks. Aga ma võin neid ka pilgutada vahepeal ilma, et midagi juhtuks.



Muudetud: 24-5-06 kell 18:05:33 nettu
#6
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
Aga mina ei pea midagi jõllama ma saan nii teha et ma ei vaata midagi ja lähevadki uduseks. Aga ma võin neid ka pilgutada vahepeal ilame, et midagi jutuks.
Kui sa midagi ei 'jõlla' siis järelikult on sul silmad kinni? Silmad lahti vaatad sa alati midagi, isegi kui sa sellele asjale/nägemisele tähelepanu ei põõra.
Kuidas sul silmad siis uduseks lähevad? Mõtled, et nägemine võiks olla udune ja voila! ongi? Vaevalt sul nägemine koguaeg udune on.
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
Aga mina ei pea midagi jõllama ma saan nii teha et ma ei vaata midagi ja lähevadki uduseks. Aga ma võin neid ka pilgutada vahepeal ilame, et midagi jutuks.
Kui sa midagi ei 'jõlla' siis järelikult on sul silmad kinni? Silmad lahti vaatad sa alati midagi, isegi kui sa sellele asjale/nägemisele tähelepanu ei põõra.
Kuidas sul silmad siis uduseks lähevad? Mõtled, et nägemine võiks olla udune ja voila! ongi? Vaevalt sul nägemine koguaeg udune on.
Ahhhhh........ sa lihtsalt pead mulle vastu vaidlema.
#8
Aga iseenesest on see huvitav fenomen. Mina pean lihtsalt prillid peast ära võtma ja kõik ongi udune. Teema lukku?
#9
Ok.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat