Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muistne maagia ja smaragdtahvlid.
#26
Pildil allpool on ära toodud D¾ed-pillarite kasutamine kiviplokkide levitatsiooniks püramiidide ehitamisel.
Preestrid kasutasid häälestatud sammas-poole/mähiseid (d¾ed-pillarid), üks passivne (vasakul), teine aktiivne (paremal). Aktiivsed poolid oli maandatud "pühadesse punktidesse" - paigutatud planetaarse energiavõrgustiku sõlmpunktidesse. Poolide vahel tekkiv energiakeeris võimaldas kiviplokkide levitatsiooni ehituspaigale.
Cheopsi püramiid Egiptuses on energiageneraator ja on ehitatud eriti tugevale energia sõlmpunktile. Põhiline "juhtpaneel" selle süsteemi juures oli aga Seaduselaegas.

Sellist püramiidide ja sammas-poolide võrgustikku kasutati levitatsiooni tekitamiseks ja ülemaailmseks kommunikatsiooniks (teiste püramiididega).

[Pilt: sonic.gif]

Muudetud: 9-6-06 kell 12:11:22 Arlich
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
[Pilt: sonic.gif]

See on huvitav pilt, toodud ka selles veebikohas viitega raamatule D. Hardy, M. Hardy, M. Killick, K. Killick Pyramid Energy: The Philosophy of God, the Science of Man (Delta-K, 1987), kus väidetakse, et tegemist on nn caduceus-poolidega*, mille abil teostati kiviplokkide levitatsiooni. Väidetakse ka, et enamik egüptolooge on nn djed-pillareid valesti interpreteerinud (nt selgroo - lülisamba sümboolsete kujutistena). Arvaks, et pilt tervikuna on koostatud suhteliselt hiljuti, ehk raamatu autorite poolt: kui vasak- ja parempoolsed djed-sambad on küllap autentsed koopiad mingitelt muinas-Egiptuse piltidelt, siis vahepealne spiraal ja tervikkompositsioon võiks olla kaasaegne. Kui see nii ei ole, oleks see muidugi äärmiselt intrigeeriv.

*Caduceus Coil - elektriline pool, mille 1/2 mähist on mähitud ühes ja 1/2 mähist ristuvalt vastasuunas. Selline poole ei tekita ideaalsel juhul magnetvälja, kuna esimese ja teise mähisepoole tekitatud väljad on vastasuunalised ja kompenseeruvad. Väidete kohaselt, mis jäävad väljapoole krestomaatilist füüsikat, tekitab selline pool siiski teatud hüpoteetilise välja (skalaarväli, vorteksväli jt nimetused), mida saab nt detekteerida teise sarnase pooliga ja millel võib olla teatud mõju materiaalsetele kehadele. Taolise seadme võimaliku kasutuse muinas-Egiptuses teeb veelgi segasemaks ülalnimetatud raamatus sisalduv väide "Aktiivne pool oli maandatud "Pühasse Punkti ja lülitatud planetaarsesse energiavõresse". Siit saaks nagu järeldada, et autorid (a) kas peavad "planetaarset energiavõret" mingiks puht-elektriliseks struktuuriks (millele tahaks vaielda) või (b) peetakse caduceus-pooli alla silmas mingit muud seadet, mille tööpõhimõte on veelgi hämaram, kui nimetatud poolil üldlevinud tähenduses. Küsimuse tekitab ka see, et eletriliste poolide juures oleks tõenäoline olnud kullast, hõbedast või vasest mähiste kasutamine, mis on suht hästi ajahambale vastu panevad metallid ja mida oleks siis võinud mõne djed-pillari juurest siis ka leida. Sellist infot ei kohanud.
Vasta
#28
Väga head materjalid!
Kuigi oleme oma tekstidega natuke Smaragdtahvlite temaatikast väljas, aga üldise Vana-Egiptuse maailmavaate mõistmiseks on see küllap vajalik.
Muideks Suure Püramiidi tipp oli mingist kristallist.
(vt. I Smaragdtahvel, kus Thoth ütles, et püramiidi apeksisse ehk tippu asetas ta kristalli).
Muideks leidsin tekstidest veel, et vanal ajal kutsuti Püramiidi ka veel Eenoki Sambaks.

Vaadake ka antud linki, mis pakub huvitavat materjali püramiidi funktsionaalsuse kohta:
vt.linki
Veel paar pilti, mis asja natuke lahti seletavad:
[Pilt: djed.jpg]
[Pilt: pillar.gif]
Viimasel pildil: puhtast kullast, 40 jalga kõrge seade hoidis "Osirise pead". (legendi järgi: et Osirist jälle terveks/üheks/ainuliseks teha oli tal vaja seda sammast. Piltlikult seletab see aga olukorda kus Kundalini - vaimne eluenergia - tõuseb läbi energiakeskuste - chakrate - ajuripatsisse ja ühineb kosmilise energiaga käbinäärmes kutsumaks esile "Kosmilised ehk Müstilised Pulmad", st. teadlikkus saab tervikuks, saabub jumalaga üksolemine) .
D¾ed-sammast kutsuti ka "redeliks taevasse" ja Osirise selgrooks, kuna ühendas endas taeva ja maa.

Muudetud: 10-6-06 kell 10:52:56 Arlich
Vasta
#29
Jutt ... on, jah, vist "tahvlitest" veidi eemaldunud, aga ega ta seepärast vähem huvitav ole. Võiks ju teha eraldi teema nt muinas-elektrotehnika kohta, aga hetkel ei viitsi. Lisan vaid ühe sellekohase viite, kus arutletakse Seaduselaeka võimaliku elektrilise olemuse üle.
Vasta
#30
Muudetud, kuna postitus ei kajasta enam minu kristlikku seisukohta!
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Üks esimesi kunstnike, kes joonistas Meistrite portreesid, oli David Anrias. Oma raamatus,"Through The Eyes Of The Masters. Meditations And Portraits" (London: Routledge, 1932), on ta ära toonud 9 pliiatsijoonistust, millega kaasnevad isiklikud telepaatia vahendusel edasiantud avaldused Meistritelt. Raamatu eesmärk oli informeerida tänapäeva inimesi meistrite olemasolust ja teada anda et nad kõik on olnud füüsilised kehastused.
Siin on veel pilte.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Muideks Suure Püramiidi tipp oli mingist kristallist.
(vt. I Smaragdtahvel, kus Thoth ütles, et püramiidi apeksisse ehk tippu asetas ta kristalli).
Muideks leidsin tekstidest veel, et vanal ajal kutsuti Püramiidi ka veel Eenoki Sambaks.
Sekkun nüüd vestlusesse mõnevõrra hilinenult, aga siiski.
Esmalt tänud selle kolmepoolse arutelu eest, mida on üsna keeruline seedida (arvestades infohulka)!

Minu teada ei ole "kristall" siinkohal hea tõlgendus. Bauvali järgi paigutati püramiidi tippu "seeme" - taevast sadanud keha, mille ots oli koonjaks põlenud. Niiviisi sümboliseeris püramiid viljakust ja taassündi.

Lugesin küll üsna tähelepanelikult, kuid ei märganud, et Hallucigenia oleks seda füüsikalisest nurgast kommenteerinud.. Tunneks väga huvi, Hallu!

Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Neid tahvleid on kokku kaksteist ning nende smaragdroheline substants on tekkinud alkeemilises muundumisprotsessis. Nad on hävimatud ega oma reaktsiooni ühegi elemendi suhtes. Selle tulemusena on nende aatomi- ja tsellulaarstruktuur fikseeritud ega muutu kunagi. See asetab nad väljapoole füüsika seadusi.
Vasta
#33
Nii kui olen selles foorumis varem kirjeldanud, oli SUURE PÜRAMIIDI tipus kristall.
Palusin seda kunagi ühel selgeltnägijal vaadata ja ta kirjeldas:

"Püramiidi tipus on kristall ja sellest paari meetri kaugusel on lennuk".

See nägija ei ole nii arenenud, et suudaks midagi sellist ise välja mõelda.
Ilmselt kasutati kristalli lennukite energiaallikana.

Smaragttahvlitega ei ole tahtnud kontakteeruda, ei oska nendest lähtuvat energiat valitseda. Tulemused võivad olla ettearvamatud.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: Tutanhamon
Lugesin küll üsna tähelepanelikult, kuid ei märganud, et Hallucigenia oleks seda füüsikalisest nurgast kommenteerinud. Tunneks väga huvi, Hallu!
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Neid tahvleid on kokku kaksteist ning nende smaragdroheline substants on tekkinud alkeemilises muundumisprotsessis. Nad on hävimatud ega oma reaktsiooni ühegi elemendi suhtes. Selle tulemusena on nende aatomi- ja tsellulaarstruktuur fikseeritud ega muutu kunagi. See asetab nad väljapoole füüsika seadusi.
Saan aru, et Sa küsid ikka selle järgneva tsitaadi kohta? Mul on suht raske midagi arvata alkeemiliste muunduste ja "väljaspool füüsika seadusi" asuvate asjade kohta, kuna mu (mõningane) kompetents piirdub siiski vaid mõnede füüsika (ja pisut ka keemia) valdkondadega. Kui aga mõista "alkeemilises" = "senitundmatus keemilises" ja "väljaspoole füüsika seadusi" = "väljaspoole tuntud füüsika seadus", siis ma muidugi niisama lihtsa sõnakeerutusega ei pääse ja peaksin arvama, et "Kui kaugele väljaspoole siis?". Sellega seoses:

Kuna tsitaadis nagu otseselt viidatakse Smaragdtahvlite "aatomi- ja tsellulaarstruktuurile" (vast peaks olema "kristallstruktuurile"), viib see loomulikult mõtted aatomitest ja molekulidest koosnevale "tavaainele". Kõikmõeldavad (just nimelt - ka mõeldavad) stabiilsed keemilised elemendid on tänaseks tuntud. See väide on pea sama kindel, kui nt järgmine: "Kõik täisarvud ühe ja kümne vahel on teada". See väide tähendab ka seda, et laias laastus on teada nende elementide ja neist moodustuvate struktuuride omadused. Näiteks võib pea absoluutselt kindlalt väita, et "Ei eksiteeri ainet, mille tihedus tavatingimustel oleks suurem kui 25 g/cm3" ja "Ei eksiteeri ainet, mis oleks tahke temperatuuridel üle 5000 C". Suure massiarvuga mittestabiilseid (radioaktiivseid) elemente leitakse muidugi (järjest suurema vaevaga) juurde ja on olemas ka teoreetilised spekulatsioonid väga suurte aatomite massiarvudega "stabiilsussaarekestest" - viimane tähendab siiski vaid elemente, mis (mille aatomite tuumad) lagunevad veidi aeglasemalt kui nende naabrid. Kõik taolised aatomstruktuurid on kokku pandud tegelikult vaid kolmest fundamentaalosakesest: u- ja d-kvargist ning elektronist. Lisaks muidugi veel "müürisegu" - väljad, mis seovad osakesi (tugev ja elektromagnetiline interaktsioon). Kõik ülejäänud tuntud osakesed on "aatomilaadsete" stabiilsete struktuuride loomisel kasutud - nad pole ise stabiilsed. Ja nagu aatomitegi korral on asi hullem, kui lihtsameelselt võiks arvata - võiks ju arvata, et juba homme avastame uued sobivate omadustega osakesed. Aga asi pole niisama lihtne - taoliste osakeste avastamine tähendaks olemasoleva osakeste süsteemi kaunis kardinaalset lõhkumist. Muidugi on füüsikas palju seesmisi põhjusi, mis nõuavad osakeste süsteemi arendamist-täiustamist. Kardan siiski, et pärimus Smaragdtahlitest on liiga nõrgaks (ja vähe vihjeid andvaks) motivatsiooniks neile, kes taoliseks "suureks hüppeks" füüsikas võimelised oleksid. Ja teisalt - ega Smaragdtahvlite kirjelduses ju pole ka midagi sellist, mis ilmtingimata nõuaks täiesti "võimatute" omadustega materjale. Sest jällegi, kui mõista väidet "Nad on hävimatud* ega oma reaktsiooni ühegi elemendi suhtes**" konstanteeringuna, et neile ei suutnud midagi teha omaaegsed tuntud vahendid (temperatuurid, kemikaalid jms), siis füüsikalis-keemilist probleemi ei pruugi siin olla. Võib muidugi olla ajalooprobleem, aga see on juba teine teema. Võin vägagi uskuda materjali, millele ei suutnud midagi teha kõikvõimalikud Muinas-Egiptuse tuleallikad. Aga oleksin väga üllatunud materjalist, millele ei tee midagi elektrikaar. Sest see jääks tõepoolest väljaspoole (tuntud) füüsikat.

Kõike, mida ma olen eespool rääkinud, ma tean. Täiesti kindlasti. Ja usun. Aga mitte 100%

* Tõsi, võib ju küsida, et kas siis nendesamade (või mingite teiste) "alkeemiliste" vahenditega, millega tahvlid tehti, neid "tagasi teha" poleks andnud? Aitas ju miski isegi Sõrmuste Isanda vastu!
** Samas tähendab see seda, et moodustuva "keemilise sideme" tugevuse mõttes peaksid "smaragdaatomid" olema ülimalt reaktsioonivõimelised - nende omavaheline keemiline side peab olema tugevam mistahes teise elemendi aatomiga moodustuda võivast sidemest. (Mitteal)keemilises reaalsuses pürib sellele kohale süsinik ja kovalentne süsinik-süsinik side. Mitte smaragd vaid teemant seega.
Vasta
#35
ma tagasihoidlikult ja märkamatult küsiks, et kas mõni "tõsiteadlane" kah neid hävimatuid tahvleid urgitseda on saanud või vastatakse laborite pärimiste peale klassikalises stiilis, et "sellised asjad pole "deadlastele" torkimiseks"??

;-P
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
ma tagasihoidlikult ja märkamatult
Oh mis Sind selliseks küll muutnud on? Smile

Tsitaat:küsiks, et kas mõni "tõsiteadlane" kah neid hävimatuid tahvleid urgitseda on saanud või vastatakse laborite pärimiste peale klassikalises stiilis, et "sellised asjad pole "deadlastele" torkimiseks"??
Noh ... tahvlid anti ju "Suurele Püramiidile" tagasi ... et nagu ei teagi väga, kust küsima minna, kui huvi oleks.
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
ma tagasihoidlikult ja märkamatult
Oh mis Sind selliseks küll muutnud on? Smile

sarkasm, ma oletan vist?

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:küsiks, et kas mõni "tõsiteadlane" kah neid hävimatuid tahvleid urgitseda on saanud või vastatakse laborite pärimiste peale klassikalises stiilis, et "sellised asjad pole "deadlastele" torkimiseks"??
Noh ... tahvlid anti ju "Suurele Püramiidile" tagasi ... et nagu ei teagi väga, kust küsima minna, kui huvi oleks.

kui tüüpiline..............

s.t. et kui ma viitsiks, sis puhuks samaväärse mulli kokku...näiteks sellest kuidas püha siil end mulle ilmutas ja edastas mulle peidetud salajaste sõnnikutahvlite asukoha, kus kogu maailmatarkus peale graveeritud (lisanduks lehekülgede kaupa juttu sõnnikutahvlite ebamaisest struktuurist), sis avaldaks ma selle maailmatarkuse a'la "ikka serviti, mitte lapiti" ja seejärel tõdeks, et tagastasin tahvlid suurele "ilmapõllule", kuhu ma nad väetiseks pudendasin ja kus kasvavat kartulit ma nüüd hakkan müüma 500 eeki kilo (vähemalt!!)

ja katsuge te uskmatud, skeptilised ja muidu vaimselt väärastunud ajuinvaliidid mu juttu mitte uskuda....
Vasta
#38
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Mis aga puutub S.tahvlite keemilisse koostisesse, siis see smaragdroheline substants loodi alkeemilisel elementaarsel - kõige puhtamal ja fikseerituimal elementide ja nende olemuse jaotuse - transmutatsioonil. Loodi täisulik tasakaal, mille käigus toimub 4 ürgelemendi (maa,õhk,tuli,vesi) ehk õigem oleks õelda kuivuse, niiskuse, kuumuse ja külma muundamine salajase tehisliku tule (mida kutsutakse ka Põlevaks Täheks, Päikese Pojaks, Merkuuriumiks) abil füüsiliseks aineks. Selline protsess matkib Jumala loovaid energiaid (ei sisalda kaost, hävingut, lagunemist, muutumist), on täiuslik loomisprotsess ja seega samastunud Jumala olemusega, mis ei saagi kunagi hävineda, sest Jumal ei hävine. Selline protsess loob muutused aine kristallvõres, mille tulemusel osa ainet kandub üle tesitesse dimensioonidesse. Nende plaatide mees- ja naisenergiate olemus, nähtav ja nähtamatu on saanud üheks tervikuks (Jumalaks). Piltlikult - plaadid nagu oleksid ja ei oleks kah olemas. Mida pole aga füüsiliselt olemas pole ka võimalik hävitada.
Seega on S.tahvlid multidimensionaalsed, oma energiatelt Jumala osa ja hävimatud, kuna aine põhjus on jaotunud kõikidesse dimensioonidesse.
Võrud, mis plaate koos hoiavad on nähtavasti electrumist.
Electrumiga muidugi probleeme pole, ülejäänut on suht raske tänapäeva füüsika-keemia keelde tagasi tõlkida, minu jaoks kõlab ta pigem tahvlite parima kirjeldusena oma-aja teadmiste-kujutluste süsteemis. Transmutatsioon on tänapäeval kasutuses spetsiifilises tähenduses kui "tuumatransmutatsioon", st ühe elemendi tuumade transformeerimine teise elemendi (aga ikka tuntud) tuumadeks tuumareaktsioonide kaudu. See meid aga antud kontekstis ei aita. Vast ainsat pidepunkti võiks otsida siit
Tsitaat: Selline protsess loob muutused aine kristallvõres, mille tulemusel osa ainet kandub üle tesitesse dimensioonidesse. Piltlikult - plaadid nagu oleksid ja ei oleks kah olemas. Mida pole aga füüsiliselt olemas pole ka võimalik hävitada. Seega on S.tahvlid multidimensionaalsed, ... ja hävimatud, kuna aine põhjus on jaotunud kõikidesse dimensioonidesse.
ja rääkides siis pigem paralleelmaailmadest - kus ühe maailma aatomid-molekulid on "läbi seina poltidega" kinnitatud mingi paralleelmaailmas asetseva kõvema konstruktsiooni külge. Aga jällegi - see on vaid võimalus, mida eksisteerivad mudelid eriti ei toeta - interaktsioon taoliste paralleelmaailmade vahel on üldarvatult vaid gravitatiivne (muud vastasmõjud siis, kui nad on juba väga "lähedases" kontaktis, st umbes Suure Paugu situatsioonis), millest jutuks oleva eesmärgi saavutamiseks ei piisa.
Vasta
#40
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Küsimus on, et kas meil ongi plaatide füüsilist olemust üldsegi eesmärk ja vajadus mõista? Kas mingit raamatut lugedes me küsime endalt, et mis materjalist see tehtud on?
Loomulikult on mu jutt oma "mätta otsast" (ja vastuseks Tutanhamoni otsesele küsimusele), ega puuduta plaatide sisu - las sellega tegelevad inimesed, kes selleks pädevamad on. Mis aga puutub raamatusse, siis arvan ma, et mõnel korral me küsime küll, et mis materjalist see tehtud on. Nimelt siis, kui puutume kokku uue senitundmatu materjaliga. Ja eriti juhul, kui raamat on kirjutatud meile tundmatus keeles, võib see olla ainus küsimus, millele suudame ehk vastata. Ja tal võib olla isegi mingi tähtsus tundmatu teksti sisu mõistmisel - nt sedakaudu, et võimaldab määrata materjali vanuse ja ehk isegi geograafilise päritolu (õietolm!), asetamaks teksti konkreetsemasse ajaloolisesse konteksti. Järgnev lugu ei pruukinud just täpselt nii olla, aga tema üldises tähenduses ja tähtsuses ma ei kahtle.
Kusagil keskajal tõid rändurid kaugetest Idamaadest muude veidrate asjade hulgas kaasa ka õhukest paenduvat kummaliste märkidega kaetud materjali. Tema valmistamine oli Hiinas kiivalt hoitud saladus aga nõela kotis ei peida - nii läbiimbunud tehniline teave kui materjalinäidiste uurimine viis lõpuks paberivalmistamisele ka Euroopas ja siit edasi ka Gutenbergi leiutisele. Ja siit ma väidan, et paberi leiutamine Hiinas ja selle teadmise levik Euroopasse oli Euroopa kultuurile lõppkokkuvõttes võrratult tähtsam, kui kõik sellele paberile Hiinas kirjutatud tekstid.
Vasta
#42
Arlichile: Tänud selle Suure Valge Vennaskonna meistrite ära toomisele eespool.
Paljud nimed on tuntud ja nende elu uuritud võimaluste piires. Paljud nimed on hoopis võõrad. Minu andmetel kuuluvad Valge vennaskonna suurmeistrite hulka aga ka prohvet Muhamed ja dalai-laama. Aga ehk on mul valed andmed? ...Hästi tuntud meister on mulle krahv Saint Germain, tema kohta on ka eesti keeles palju kirjutatud. Minu arvates ütlemata põnev isiksus.
St Germain ilmutas teadmisi eelneva 2000 aasta kohta ja teadis ka tulevikku ette. teda nähti ka peale ta oletatavat surma. Näiteks 1930 Shasta mäe juures. St Germain võib olla ka üks ja sama isik Jean Julien Fulcanelliga (1877-1932), kes oli tuntud alkeemik ja kellele ei valmistanud mingit raskust muundada keemilisi aineid kullaks. Siinkohal küsimus: kas need kaks isikut olid sama kehastus?...Tähendab siis kokku üks Valge Vennaskonna suurmeister?
Ja siis veel üks küsimus: Mis vahe on Suurel valgel Vennaskonnal ja Ülevatel täiuslikel meistritel( Sublime Perfect Masters)? Kas see ei ole mitte üks ja seesama? Viimase kohta on vaid kirjalikke viiteid, kõik muu on ülimalt salajane. Tavaliselt viidatakse sellele kui ülimale kõiki salaühinguid valitsevale organile nii nagu Suurele Valgele Vennaskonnalegi.
Huvitav on seegi, et ikka ja jälle kohtab nii tuntud teadlaste kui vaimuinimeste juures suurt huvi püha geomeetria vastu.
Arlich ütleb: Aga samas on ka kõik vastused S.tahvlitel kirjas, vaja vaid tekstide seostest aru saada.Niipalju võiks veel õelda, et S.tahvlite tarkused on jagatud erinevate tahvlite peale laiali. Tahvleid kasvavas järjekorras lugedes ei pruugi me alati nende mõttest aru saada. Tähtis on tähelepanu pöörata numbrite, eelkõige Püha Geomeetria, esinemeisele tahvlitel. Aga see on vaid asja üks tahk, plaatide mõttele võib läheneda ka ruumiliselt.
Kasuta puhta loogika asemel plaatide mõtte mõistmisel ka oma südant (sisetunnet).

Olen kuulnud, et esimesed Tarot´kaardid on Thothi loodud. Siin paistab olevat ka seos Tarot´kaartidega, see tähendab et kes mõistab sisetunnet ja märkide tähendusi kasutades nende kaartide pealt tulevikku ennustada, see peaks olema vist poolel teel ka Smaragdtahvlite teksti mõistmisel? Kas ma sain õigesti aru?
Vasta
#43
Egiptuse Tarot ja Smaragttahvlid on kaks täiesti erinevat allikat.

Algne Tarot 22 pilti on meie päikesesüsteemi arheotüüpide süsteem.

Kui laduda need seitsme kaupa ritta saame kolm seitsmest arheotüübist koosnevat rida ja üks kaart (nerr-vaba tahe), jääb eraldi.

Iga seitsmene rida algab maatriksiga:
Ihu (keha) maatriks
Hinge maatriks
Vaimu maatriks

Järgmised on kiirendajad (muutumise käivitajad) jne.

Meie päikesesüsteemi arheotüübid on Egiptuse tsivilisatsioonile antud Venuselt (meie päikesesüsteemi planeet) pärit 6. tiheduse olendi Ra poolt. Ra on kunagi Venusel läbinud sama 3. tiheduse inimolendi arenguetapi, milles meie veel mõned aastad viibime.

Ra järjekordne kanaldamine toimus meie ajastul XX saj. 50-ndatel aastatel USA-s.
Sellest on antud välja neli raamatut "Ra materials".

Neljandat, viimast osa olen inglise keeles osaliselt lugenud.
Nurja grupil olid esimesed osad, aga nad ei andnud neid teistele.
Inglise keeles on Ra materjalid antikvaarse kirjanduse hulgas veel kättesaadavad.

Torot arheotüübid ei ole mõeldud ennustamiseks vaid vaimsete teadmiste omandamiseks.
Kaardimängud ja ennustamismängud on Tarot maskeritud esinemisvormid, kus esialgne sisu on peidetud.
Vasta
#44
Hadzi Ogloele: Tänud uudse teabe eest! Ei teadnud varem, et algne tarot on meie päikesesüsteemi arheotüüpide süsteem. Ei teadnud ka, et Eduard Nurja grupp ka tarot kaarte uuris. Seda, et tarot on vaimsete teadmiste omandamiseks, teadsin. Õigemini, et nende abil saab mediteerida. Kuna ka S.tahvlid on loodud vaimsete teadmiste avardamiseks, siis oletasingi, et S.tahvlitel ja tarot kaartidel on ühised ülesanded.

Tunnen endiselt huvi, kas St Germain ja Fulcanelli olid sama isiksus? (Huvitav, et selles foorumis pole ühtegi korda St Germainist räägitud. Tean, et olen varemgi sellest salapärasest iskust kirjutanud, aga teemat ei leidnud!?)
Ja samuti, kas Suur Valge vennaskond (vahel kirjutatakse ka Suur Valge Loo¾) ja Ülevad täiuslikud meistrid on üks ja sama salapärane organisatsioon või on nad erinevad salaorganisatsioonid?
Vasta
#45
Muudetud, kuna postitus ei kajasta enam minu kristlikku seisukohta!
Vasta
#46
Arlichile:Tänud üksikasjaliku teabe ja linkide eest!
Sain St Germaini kohta kokku 12 kehastust. Paljud neist kehastustest on tuttavad. Näiteks Roger Bacon olevat loonud rääkiva pea?..Ja, et Francis Bacon kirjutas Shakespeare teosed, seda ka teadsin.
Ka Proclose vaateid olen varem natuke uurinud. Proclose järgi on olemise läte mõtlemisest ja olemisest kõrgemal asetsev. Tunnetus on Proklose järgi võimalik ainult jumaliku ilmutuse najal.
Maag Merlinist arvasin varem, et see on kirjanduslik või müütiline väljamõeldis.
Nüüd üks küsimus ühest praegu siin planeedil elavast meistrist. Nimel Apolloniusest. Oletan, et tegemist on Kreeka filosoofi Appollonius Tyanast (3-133) uue kehastusega. Usutakse, et A. omandas üleloomulikud võimed tänu "Tyana stantsidele".
Üritasin siin kunagi algatada teema vanadest põnevatest käsikirjadest:Vt

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=902#pid14493

aga teema jäi toppama. Kui oskaksid sinna, midagi lisada, oleksin väga tänulik.
Mis neisse Tyana stantsidesse puutub, siis olen lugenud, et see on ajaloo kõige iidsem ja mõistatuslikum manuskript. See oli teadmiste kogu, mille tõid maale Veenuslased. Nad andsid selle edasi kunagi Aasias eksisteerinud iidsele tsivilisatsioonile. Mis mind siin aga huvitab, on see, et miks kõigiga, kes seda manuskripti lugesid, leidsid aset õnnetused? Sh ka Jelena Blavatsky´ga?
Ja siis veel, et kui Smaragdtahvlid on kõige iidsem teadmiste allikas, kas siis Tyna Stantsid on vähem tähtsam või tähtsuselt teine iidne teadmistekogu?
Vasta
#47
Drunvalo Melchizedek´i ELULILLE IIDNE SALADUS kohaselt ülestõusnud meistrid lahkusid meie planeedilt väikeste gruppidena pärast 1991.a. Iraagi sõda. Püramiidide läheduses asuv ülestõusnud meistrite maa-alune linn jäi tühjaks. Nüüd on nendest mõned uuel kõrgemal eksisteerimistasandil tagasi pöördunud.

Minu arusaamise järgi ülestõusmise saavutanud meistrid enam 3. tiheduse inimestena ei inkraneeru.
Vasta
#48
Muudetud, kuna postitus ei kajasta enam minu kristlikku seisukohta!
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Püramiidide alust linna käsitlevat filmi "Chambers of the Deep" pole kahjuks suutnud veel kätte saada.
Ehk selgitab see põhjuseid.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Püramiidide alust linna käsitlevat filmi "Chambers of the Deep" pole kahjuks suutnud veel kätte saada.
Ehk selgitab see põhjuseid.

Jah olen sellest fake jutust ka teadlik ja sul võib õigus olla!
Umbes 5 aastat tagasi sattusin aga veebis mingitele antud temaatikat käsitlevatele piltidele, kus toimusid mingisugused püramiidialused kaevetööd ja moodsa kõrgtehnoloogia kasutamine selles protsessis... Aga eks ma kaevan siis isegi selles küsimuses edasi!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tuva: šamaanid, kurgulaul, budism ja muistne kultuur. Müstik 12 9,592 22-02-2019, 15:14
Viimane postitus: KuKr
  Muistne sadama koht saaremaal Aerling 1 3,651 19-07-2007, 13:56
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat