Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus(ed) oraval
#1
Orava kultuurimajas kummitab, kes tahab võib käia seal. Kunagi kui Oraval elasin oli ja on seal kultuurimaja kus kummitab. töötajad räägivad, et kuulevad koputusi teised räägivad, et öösel on seal kuulda taldikute klirisemist ja karjumist. Kaks kõige jubedamat juhtumit on veel. Esimene: küünal tuli õhus trepist alla ja varju taga polnud. Ja teine: (seal oli mu õde ka) nad olid mingi kambaga ühes ruumis mille kõrval on veel üks ruum (ja kui sinna ruumi minna tahab pead mine teises ruumis läb minema) ja järsku kuulevad nad teisest ruumist kõvat kolistamist, lähevad teise ruumi ja kedagi pole.
Räägiti, et seal kultuurimajas on sõja ajal kaks meest ära surnud, üks lasti katusel maha ja teine poos end pööningul surnuks.
Mis teie siis arvate, kas fake või tõsi??

Muudetud: 18-6-06 kell 15:45:40 Hallucigenia
#2
Nettu, kas Sinu klaviatuuril ei ole seda klahvi, mille abil suuri tähti saab teha? Neid peaks ju kogunisti kaks olema ... Ja seda Sa ju ikka lugesid? Miska pole midagi halba loo sisu kohta öeldud.
#3
Tüüpiline külajutt: keegi nägi, keegi kuulis. Arvad, et kahe sinu oletatud paranomraalse nähtuse puhul julged väita, et seal kummitab? Ma olen suht kindel, et nendele kahele nähtusele saaks täitsa loogilised mitte paranomraalsed seletused. Rohkem detaile nende lugude kohta vaevalt on mõtet küsida, sest sa niikuinii ei teaks.
Oled sa oma silmaga näind neid surnuks poodud (muideks ennast saab üles puua aga teist saab surnuks 'puua'). Kes ütleb, et just need kaks seal kumkitavad? Kes ütleb, et seal üldse kummitab?

Pealegi mis asi peaks 'fake' olema, kas vaimude olemasolu või see Orava kultuurimaja kummitused? Kummitused on kindlasti 'fake' sest nende juttude põhjal, mis sulle on räägitud/sinuni on jõudnud, ei saa sa mitte midagi väita.
#4
aga seal oli üle 40 a. mu empsi sõbranna kes koputamist kuulis ja oma õde ma usun. ja Flash sa hoia oma mokk kinni, et kõik on vale sa pole seal käinudgi ja hakkad kohe 'tõtt' pilduma noh ela seal ja küll sa usud mitte ära hakka tühja kaagutama.
#5
Nettu ma tean sind ma elasin ka Oraval ja kui vahel käisin vanematega seal internetis raamatukogus öisel ajal oli kuulda samme ja kolkimist.
Raamatukogupidaja ükskord lahkus öisel ajal hoonest ning ta oli näinud kuidas küünal hõljub õhus liikudes trapist alla.
Kõik raamatukogu töötajad on kuulnud teisel korrusel samme ja kolkimist.

Muudetud: 18-6-06 kell 18:37:43 Flegmatica
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Flegmatica
Nettu ma tean sind ma elasin ka Oraval ja kui vahel käisin vanematega seal internetis raamatukogus öisel ajal oli kuulda samme ja kolkimist.
Raamatukogupidaja ükskord lahkus öisel ajal hoonest ning ta oli näinud kuidas küünal hõljub õhus liikudes trapist alla.
Kõik raamatukogu töötajad on kuulnud teisel korrusel samme ja kolkimist.

Muudetud: 18-6-06 kell 18:37:43 Flegmatica
tore, et keegi usub mind ja teab sellest midag´i.
#7
Tsitaat: ja Flash sa hoia oma mokk kinni, et kõik on vale sa pole seal käinudgi ja hakkad kohe 'tõtt' pilduma noh ela seal ja küll sa usud mitte ära hakka tühja kaagutama.
Ma olen meelitatud, et sa lauset alustad väikese tähega aga minu kasutajanime kirjutasid suure tähega.
Ok. Suudad sa mulle mõne tõendi siis tuua, et ma usuks? Ma pean teiste jutte uskuma, mille õigsuses ma ei saa kohe mitte kuidagi veenduda? Nettu, ma olen piisavalt sinu neid tondilugusi lugenud ja mulle pole tõesti tõendeid vaja, ma saan juba ilma nendetagi väita, et seal ei kummita.
Ma pakun, et sinu see ema hea sõbranna kuuleb neid kummitusi tavaliselt öösiti, miks? Sest siis on ümbruskond vaiksem ja igasugused loodusliku päritoluga helisid pannakse nüüd rohkem tähele ja määritakse igasuguste kummituste pähe maha (oh jeerum!!!!!, seal majas tapeti kaks inimest, nüüd seal kindlasti kummitab...). Isegi kella tiksumine võib öösel tunduda 'jube' valjuna ja hakkab pinda käima. Päeval ei pane sa seda aga tähelegi.

Muudetud: 18-6-06 kell 18:42:09 Flash
#8
teate kuidas te oma teooriatega hinge täis suudate ajada ma olen kümme aga ei peksa nii palju segast kui teie. palun mie veeda kultras öö ja küll sa usud ma ei saa tõendeid tuua kuna ma ei ela seal enam!!!
#9
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
teate kuidas te oma teooriatega hinge täis suudate ajada ma olen kümme aga ei peksa nii palju segast kui teie. palun mie veeda kultras öö ja küll sa usud ma ei saa tõendeid tuua kuna ma ei ela seal enam!!!

Sinu probleem ongi vanuses ja seepärast tundub sulle enamus tekstist siin foorumis 'segasena'.Teised peksavad segast, aga sina ise, räägid alati teistest targemat juttu? Egoism. Kui sa kunagi vanemaks saad, eks hakkad asju ka teistmoodi mõistma.
Selleks, et paljudest teemadest üldse arusaada oleks vaja vähemalt põhiharidust aga jah... seega pole vaja sul siin väga tarka tädi/onu mängida. Võib olla tõesti minu postituse toon oli sulle solvav või sulle tundus, et ma tahan ise tarka onu mängida, aga nii see paraku pole. Ma tahtsin sulle öelda seda, et ära näe tonti seal, kus seda pole. Sa oled ju 100% veendunud , et seal kultras? kummitab ja sa ei julge sinna enam mitte kunagi minna. Pole need 'kummitused' seal ühtki inimest ära söönd, vaevalt nad sindki söövad
#10
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
Mis teie siis arvate? Kas see on fake, või tõsi ?

Sa küll küsid meie arvamust, kuid siiski ajad enda oma peale. Kuida sa nii tulevikus jõuad? Eh, vahet polegi...
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitus noortefotol postimees 19 8,777 14-02-2009, 18:05
Viimane postitus: Thorondor
  kummitus vist.... nettu 10 3,204 18-03-2006, 16:06
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat