Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nostradamus ennustab Hispaania jalgpalli MM võitu?
#1
Tänane Postimees Online avaldab väga isemoodi uudise, nimelt:

Nostradamuse ennustuse kohaselt peaks 2006. aasta jalgpalli MMi võitma Hispaania, kirjutab Think Spain.

«2006. aasta kuuenda kuu lõpul ületab Hispaania kuningas oma armeega Püreneed. Deemon Beelzebubi väed ootavad lahingut Kesk-Euroopa tasandikel. Deemoni vägesid ootab ees häving. Hispaania kuningas toob Püha Graali tagasi Hispaaniasse,» seisab kuulsa ennustaja ettekuulutuses.

Hispaania rahvusmeeskond võitis Tuneesiat 3:1, lõi Ukrainat 4:0 ning võitis Saudi-Araabiat 1:0 ning on oma alagrupi liider.

27. juunil kell 22.00 kohtub Hispaania teises ringis Prantsusmaaga.

Allikas: Postimees Online

Muudetud: 26-6-06 kell 20:23:38 Tutanhamon
#2
Mulle meeldiks küll rohkem, kui Portugal võidaksLaugh
#3
See oleks küll tore, kui Nostradamuse ennustus täituks. Ja selguks, et see oli mõeldud jalgpali võistluse kohta.
Siis oleks vähemalt üks tema ennustus kindlalt paika pandud ka meie eluajal.
Või on veel mõni ennustus tal nii täpselt paika läinud?...,
#4
Ma kuulsin, et ta ennustas seda lennuki värki, mis Ameerikas toimus..mingid pilvelõhkujad..või kurat neid teab mis need asjad olidgi..vaat see katostroof, mis toimus vist 11. novembril..või ma ei mäleta millal...siis oli veel see esimese auto valmimine...võibolla ei olnudgi esimene..aga igatahes mingi värk oli.
Tegelt neid ennustusi oli väga palju.mul liiga halb mälu:oSmile

Muudetud: 26-6-06 kell 22:40:50 inpu
#5
Tsitaat:Algselt postitas: inpu
Ma kuulsin, et ta ennustas seda lennuki värki, mis Ameerikas toimus..mingid pilvelõhkujad..või kurat neid teab mis need asjad olidgi..vaat see katostroof, mis toimus vist 11. novembril..või ma ei mäleta millal...siis oli veel see esimese auto valmimine...võibolla ei olnudgi esimene..aga igatahes mingi värk oli.
Tegelt neid ennustusi oli väga palju.mul liiga halb mälu:oSmile

Muudetud: 26-6-06 kell 22:40:50 inpu
Halva mälu vastu aitab see, kui natukenegi toimuvaga kursis oled. Hämmastav.. mingid pilvelõhkujad.. või kurat teab, mis asjad need olidki? Tõepoolest, hämmastav.. Lugemist Sulle:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=28
Google

Muudetud: 26-6-06 kell 22:47:42 Tutanhamon
#6
tänud. Oli väga huvitav lugeda. Kuigi minu mälu see ei parandaSick aga huvitav oli siiski
#7
hispaania sai deemonite käest 3:1 tappa ja läheb kohvreid pakkima
#8
Lausa kahju hakkas hispaanlastest! Olin nende tulihingeline pooldaja ja algus oli palju lubav.

Siiski soovin neile edu edaspidiseks ja Nostradamusel seekord lihtsalt ei läinud täppi!

Laugh
#9
Mina olin jaapani pooldaja, aga nad ei jõudnud alagrupistgi edasi.Sad
Aga hispaania jõudis küll minu arust. Niiet seegi omamoodi võit.Smile
Loodan et ma seekord millegist valesti aru ei saanudSmile
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
See oleks küll tore, kui Nostradamuse ennustus täituks. Ja selguks, et see oli mõeldud jalgpali võistluse kohta.
Siis oleks vähemalt üks tema ennustus kindlalt paika pandud ka meie eluajal.
Või on veel mõni ennustus tal nii täpselt paika läinud?...,

Raamatus, mille ma täna leidsin (olen tuttavate juures, Tallinnas) lugesin järgmisi andmeid (Raamatu pealkiri on "Comet Of Nostradamus August 2004 impact!", autor on R.W.Welch): Nostradamuse tähtsamad ennustused olid: śotimaa kuninganna põgeneb Inglismaale (1568); Henry IV Tuleb Pariisi Prantsusmaa kuningana (1594); Galilei ariteritakse inkvisitsiooni poolt(1633); Cromwell juhib Inglismaad (16..); suur tulekahju Londonis (1666); revolutsioon Inglismaal (16..); Prantsuse revolutsioon (1789); Napoleonist saab Prantsuse imperaator (1804) jne... Mõned asjad jäid ka vahele, kuna raamat on ise vene keeles ja esineb probleeme tõlkimisega:o
Aga jah...pole eriti jõudnud seda lugedagi...eks ma siis nats veel üritan, kui nüüd magama ei jääSmile
#11
Nostradamuse ennustustest võib mida iganes välja lugeda. Kuid puhtalt kokkusattumiseks lugeda neid kah oleks liiga julm. Taat ikkagi midagi ju ennustas. See, et sündmused läksid enam-vähem nii ja et tema ei seletanud täpselt asju nii nagu nad olid....see polnud tema viga. Kuidas saakski ta ennsutada midagi täpselt kui sellel ajal polnud ehk selle seletamiseks sõngi, asju polnud veel leiutatud jne. Tal oli vaja seda seletada antus ajastule kohases keeles ja mõistes. Seega-meie lihtsalt tõölgime tema jutu kaasaegsemaks ja nii saamegi selle, mida võib nimetada ennustus.
#12
vaene nostra...kõik päevad pole vennad )
#13
Nostradamuse ja teiste prohvetite jaoks on meil juba siin teema:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=85&page=3

paluks see eksitav teema lukku panna!
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat